home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 18.06.2023 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
7054 Hendikep Rezona
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
1.800 EUR (810 - 400 - 250 - 160 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCHADORA(GER), 3 kl 49,5 am. Tomáš Roman V. LEHCE 7 Štangel Marián 82
2. NO DEAL FOR TIME(GER), 5 hř 55,5 žk. Ferdinand Kráner 15 6 Sokol Samuel 23
3. ESTET(UKR), 4 hř 55,0 ž. Ján Havlík 1 1/2 2 Tugušev Ramazan 89
4. NEUTOP(SVK), 3 kl 57,5 ž. Peter Hodáň kr.hlava 3 Kubovičová Zuzana 44
5. WAKARIO, 4 hř 59,5 Daniel Vyhnálek 1/2 4 Kubliha Ladislav 48
6. RODICK(IRE), 3 hř 57,0 žk. Petra Zedková krk 8 Štangel Marián 45
7. DOULEUR PREFEREE(IRE), 4 kl 59,0 ž. Jaroslav Línek 5 5 Cagáň Ján 87
Čas: 02:05,30, Mezičasy: (26,32 - 25,56 - 24,46 - 25,04 - 23,92)
Výrok: VELMI LEHCE-15-1 1/2-kr.hlava-1/2-krk-5

Majitel: EPM Petrus (SVK), Trenér: Štangel Marián,

Sankce: am. T. Roman odnětí bičíka na 16. 7. 2023 za jeho zbytečné použití (čl. 210 DP).

 

7055 Cena Mooreen
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
3.000 EUR (1350 - 660 - 420 - 270 - 180 - 120)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRAY TOUCH(FR), 9 hř 58,5 žk. Ferdinand Kráner BOJ 5 Chodúr Jozef 53
2. KAPTAIN JOE(SVK), 7 hř 60,0 Daniel Vyhnálek 3/4 2 Malík Miroslav 26
3. SADAAR(IRE), 5 val 59,5 ž. Jiří Palík 1/2 1 Havlíček Jan 90
4. SKIF(SVK), 7 hř 61,0 ž. Jaroslav Línek 3 1/2 7 Línek Jaroslav 35
5. WHISPERS AND SIGHS(FR), 5 kl 57,5 ž. Petr Foret 3 3/4 3 Brečka Jaroslav 108
6. MUGURUZA(IRE), 5 kl 57,5 ž. Adam Florian 4 4 Mihalík Marcel 80
7. ROGER(FR), 3 hř 54,0 ž. Monir Madihi 3 3/4 6 Hanáček Jaroslav 83
8. CHRISTERRO, 3 hř 54,0 ž. Peter Hodáň 15 8 Ralbovský Jozef 74
Čas: 01:52,06, Mezičasy: (13,77 - 24,35 - 24,54 - 24,90 - 24,50)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-3 1/2-3 3/4-4-3 3/4-15

Majitel: Gray Touch Racing Syndicate (SVK), Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Rabbah Bloodstock Limited
 

7056 Memoriál majora Stanislava Rudu
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
4.000 EUR (1800 - 880 - 560 - 360 - 240 - 160)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WELSHTINO(IRE), 3 hř 57,5 am. Tomáš Roman V. LEHCE 6 Štangel Marián 67
2. NICO(IRE), 5 hř 55,5 ž. Jan Verner 3 3/4 2 Koplík Zdeno 59
3. CAPITANO(FR), 3 hř 59,5 ž. Jiří Palík krk 7 Urbánek Luboš 56
4. GENTLEMAN JACK(SVK), 9 val 60,0 Daniel Vyhnálek 1 3/4 3 Malík Miroslav 34
5. PASAREI(GER), 4 kl 52,0 ž. Peter Hodáň 3 3/4 4 Kubovičová Zuzana 54
6. PATRICIUS(IRE), 5 hř 59,5 žk. Petra Zedková krk 8 Štangel Marián 79
7. MAXIMUM RISK(IRE), 5 val 57,5 ž. Petr Foret 3 1/2 5 Brečka Jaroslav 45
8. VERSE OF LIFE(FR), 7 kl 52,5 žk. Ferdinand Kráner 1 1/4 1 Morávková Jaroslava 87
Čas: 01:23,40, Mezičasy: (13,46 - 22,88 - 23,02 - 24,04)
Výrok: VELMI LEHCE-3 3/4-krk-1 3/4-3 3/4-krk-3 1/2-1 1/4

Majitel: Strnisko (SVK), Trenér: Štangel Marián, Chov: Kennelly N. D.

Sankce: DK uložila trenérce Jaroslavě Morávkové povinnost žádat při nejbližším startu z boxů u koně č. 1 VERSE OF LIFE o nejvyšší startovní číslo (čl. 240/a DP).

 

7057 Cena Nikodéma
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 2letí
2.300 EUR (1035 - 505 - 320 - 210 - 140 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYAL ROSE(FR), 2 kl 58,0 ž. Adam Florian BOJ 4 Mihalík Marcel 41
2. KORNELIUS(GER), 2 hř 55,5 am. Tomáš Roman krk 3 Štangel Marián 22
3. ANIKA, 2 kl 55,5 žk. Petra Zedková 3 1/2 1 Cagáň Ján 38
4. REGGIEMI, 2 kl 58,0 ž. Petr Foret 12 5 Bodlák Radim 58
ZN LOCH PIKE(IRE), 2 hř 55,5 žk. Ferdinand Kráner 2 Chodúr Jozef 32
Čas: 01:14,75, Mezičasy: (26,24 - 24,59 - 23,92)
Výrok: BOJ-krk-3 1/2-12

Majitel: MIHALIK racing (SVK), Trenér: Mihalík Marcel, Chov: Haras de Grandcamp Earl

Sankce: am. T. Roman výstraha za tísnění v průběhu dostihu (čl. 258/c DP).

 

7058 Hendikep Boschky
Rovina IV.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
2.300 EUR (1035 - 505 - 320 - 210 - 140 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONEYBAY(IRE), 3 kl 50,0 žk. Petra Zedková BOJ 9 Kubliha Ladislav 45
2. ROBERTA(SVK), 3 kl 51,5 am. Tomáš Roman krk 3 Štangel Marián 57
3. VAN DAMME(SVK), 13 val 57,5 ž. Adam Florian 1 1/2 6 Mihalík Marcel 73
4. PALMYRA, 4 kl 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 1 Berthier Kateřina 47
5. ARTIMED(SVK), 9 hř 56,5 ž. Ján Havlík 1/2 2 Línek Jaroslav 30
6. SHADES ARROW(SVK), 8 hř 54,0 ž. Monir Madihi kr.hlava 8 Hanáček Jaroslav 79
7. MC CALMING(SVK), 4 hř 53,0 ž. Jan Verner 4 1/4 5 Heleši Roman 71
8. BOUŘKA, 12 kl 52,0 ž. Peter Hodáň 5 7 Kantek Petr 114
Čas: 00:59,32, Mezičasy: (13,37 - 22,87 - 23,08)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-1 1/2-1/2-kr.hlava-4 1/4-5

Majitel: KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM (SVK), Trenér: Kubliha Ladislav,

Sankce: žk. P. Zedková 30 € za nadměrné použití bičíku (čl. 210 DP).

 

7059 Memoriál Karola Firbasa
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
4.000 EUR (1800 - 880 - 560 - 360 - 240 - 160)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALMERA(GER), 7 kl 61,5 ž. Adam Florian JISTĚ 2 Kubovičová Zuzana 22
3. SHAMAL EMMI(HUN), 4 kl 61,5 ž. Monir Madihi 1 3/4 1 Kubovičová Zuzana 53
2. MACALLAN(IRE), 3 hř 58,5 ž. Jan Verner 2 5 Tůma Pavel 29
4. HAKIMPOUR(IRE), 5 val 61,0 ž. Petr Foret 6 3 Brečka Jaroslav 79
5. SHURAYK(FR), 3 hř 53,5 am. Tomáš Roman 7 4 Urbánek Luboš 29
Čas: 02:30,33, Mezičasy: (26,26 - 25,38 - 25,74 - 24,68 - 24,88 - 23,39)
Výrok: JISTĚ-2-1 3/4-6-7

Majitel: Kovometal (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gest.Küssaburg

Sankce: ž. M. Madihi 50 € za tísnění v cílové rovině (čl. 258/c DP).

 

7060 Hendikep Shamal Sally
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.300 EUR (1035 - 505 - 320 - 210 - 140 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAILEY(SVK), 6 val 60,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 8 Brečka Jaroslav 27
2. SPARTICO(GER), 6 val 55,5 žk. Michaela Jakábová 1 6 Kubovičová Zuzana 38
3. MEDULIENKA(GB), 3 kl 49,5 am. Tomáš Roman 1 3 Štangel Marián 42
4. BELLARY(IRE), 4 kl 61,0 ž. Adam Florian 1 1/4 4 Mihalík Marcel 47
5. MATHEICA, 5 kl 52,5 žk. Ferdinand Kráner 3 7 Kubliha Ladislav 275
6. SEELÖWE(GER), 3 hř 58,5 ž. Petr Foret 3 1 Brečka Jaroslav 60
7. ZERKIYA(FR), 3 kl 52,0 ž. Peter Hodáň hlava 2 Ročák Michal 103
8. FIRE VISION(SVK), 7 hř 56,0 Daniel Vyhnálek 6 5 Hanáček Jaroslav 145
Čas: 02:34,11, Mezičasy: (26,66 - 27,06 - 26,74 - 24,67 - 24,61 - 24,37)
Výrok: JISTĚ-1-1-1 1/4-3-3-hlava-6

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav - MPL