home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 06.07.2008 - Topolčianky (Slovensko)
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
7074 Cena NYRWEST, Nýrovce
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
45000 Sk (22500 - 10400 - 6700 - 3200 - 2200)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARNIA(IRE), 4 56,5 am. Peter Hodáň TUHÝ BOJ 3 Lehocký Jozef
2. ČUMA(SLO), 7 58,0 Petr Tůma kr.hlava 10 Cagáň Ján
3. QUITY(IRE), 3 52,5 Veronika Weinbachová 1 1/4 9 Lehocký Jozef
4. KATRINA BEE(IRE), 3 55,0 am. Katarína Drinková 1 1/4 4 Hanáček Jaroslav
5. BLACK BARY(SLO), 3 55,0 Bibiana Šmidová kr.hlava 7 Kubovičová Zuzana
6. RED STAR, 5 56,5 Róbert Šara kr.hlava 6 Sokol Samuel
7. BORSALINA(SLO), 7 56,5 am. Štefan Budovič 2 3/4 5 Kubovičová Zuzana
8. ORBITAL WAKE(GER), 5 57,0 Mark Giles hlava 2 Sokol Samuel
9. WINTER TIGRESS(GER), 5 57,0 František Drozda kr.hlava 8 Sokol Samuel
10. TRINITY(SLO), 3 55,0 am. Jozef Čekal 13 1 Hanáček Jaroslav
Čas: 00:59,78, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1 1/4-1 1/4-kr.hlava-kr.hlava-2 3/4-hlava-kr.hlava-13

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Lehocký Jozef,

7075 Cena VODOSTAV - Stanislav Orovnický, Zlaté Moravce
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45000 Sk (22500 - 10400 - 6700 - 3200 - 2200)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD(POL), 4 58,5 am. Štefan Budovič JISTĚ 6 Sokol Samuel
2. PEPPEROUS(GER), 4 57,5 František Drozda 2 3/4 3 Papanetzová Marcela
3. SUMAGA(SLO), 4 58,0 Petr Tůma 1 1/2 1 Cagáň Ján
4. AIRSPEED(GER), 7 60,0 am. Andrea Suchovská 1 1/2 5 Hanáček Jaroslav
5. SENSIBLE(GER), 4 59,5 Róbert Šara 1/2 2 Dohnálek Roman
6. VICTORY`S GLAD(SLO), 3 55,5 Bibiana Šmidová 5 7 Daniš Marian
7. QUEEN BARBARA(IRE), 4 59,0 Zuzana Vokálková 1 1/4 8 Sokol Samuel
8. NESTROY(GER), 6 59,5 Mark Giles kr.hlava 4 Sokol Samuel
9. RAMONA(SLO), 3 51,0 am. Zuzana Hricová 1 3/4 9 Kalaš Pavel
10. TINCO PALENO(GER), 6 57,5 am. Jozef Čekal 3 10 Sokol Samuel
Nestartovali: NAMGAY(IRE)
Čas: 01:40,04, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-1 1/2-1 1/2-1/2-5-1 1/4-kr.hlava-1 3/4-3

Majitel: ŠK-Brahal Zlaté Moravce, Trenér: Sokol Samuel, Chov: Pokrywka M.

7076 Cena SLOVAL INVEST,a.s., Kysucké Nové Město
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
56000 Sk (28000 - 12900 - 8400 - 3900 - 2800)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BANZAJ(POL), 5 52,0 Mark Giles JISTĚ 1 Kalaš Pavel
2. COWBOY(HUN), 4 52,5 am. Jaroslava Mikuličová 2 1/2 7 Stančík Miroslav
3. PARTA, 5 60,0 am. Štefan Budovič krk 3 Demele Jan
4. SONG FOR RAY, 3 53,0 Zuzana Vokálková 2 1/4 5 Holčák František
5. PALM ISLAND(FR), 7 60,0 žk. Eleonóra Šebestová 1 1/4 9 Brečka Jaroslav
6. USALIA(POL), 7 55,0 Róbert Šara hlava 8 Grupáčová Zuzana
7. CHARRIOT, 4 50,0 am. Peter Hodáň krk 10 Dohnálek Roman
8. OFLIS(POL), 4 53,0 František Drozda 2 1/2 4 Kovář Stanislav
9. NORTH RIVER(GB), 4 60,0 Petr Tůma 15 2 Ribarszki Sándor
10. PLAYA BONITA(FR), 3 57,0 Miroslav Korenek 1 1/2 6 Holčák Radek
Čas: 02:18,67, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-krk-2 1/4-1 1/4-hlava-krk-2 1/2-15-1 1/2

Majitel: Jozef Kalka-Joka, Trenér: Kalaš Pavel, Ing.,

7077 Cena STEIN, as., Bratislava
Proutky - - 3000 m, cena, 4letí a starší
40000 Sk (20000 - 10000 - 6000 - 4000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEREBESZ(POL), 4 65,5 ž. Marek Stromský JISTĚ 5 Holčák Radek
2. RED BULL(SLO), 11 69,0 ž. Jaroslav Brečka 1 3/4 3 Kubovičová Zuzana
3. HARMONY DANCER(SLO), 7 65,0 Miroslav Stančík 3 7 Dohnálek Roman
4. LAISKAS, 4 65,0 am. Tomáš Lysý 8 6 Lysý Tomáš
5. TEMPELKÖNIGIN(SLO), 8 67,0 ž. Pavel Kašný 13 4 Cagáň Ján
6. SALTUS(POL), 4 63,0 Miroslav Korenek 5 2 Holčák František
7. SAZBA, 6 64,5 Lukáš Matuský daleko 1 Břečková Veronika
Čas: 03:26,72, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3-8-13-5-daleko

Majitel: Bača Palkovice, Trenér: Holčák Radek, Chov: SO Lack Spólka z o.o.

7078 Cena primátorky mesta Zlaté Moravce a ŠK Brahal
Rovina II.kat. - 1270 m, handicap, 3letí a starší
85000 Sk (42500 - 19500 - 12800 - 5900 - 4300)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERY LUCK, 6 61,0 Petra Výtisková BOJ 3 Bělka Martin
2. CORTESSION(POL), 10 65,0 Róbert Šara 1 4 Grupáčová Zuzana
3. PROSPECT, 6 57,0 Zuzana Vokálková 1 1/2 2 Podhányi Jan
4. AMARNA(POL), 3 57,0 am. Štefan Budovič 1 1/2 6 Kalaš Pavel
5. MAN O WORLD(IRE), 6 63,0 Miroslav Korenek 3/4 7 Holčák František
6. DOUCE PARIS(GER), 7 57,0 Mark Giles 1 3/4 8 Sokol Samuel
7. DARLING HORSE(POL), 4 52,0 František Drozda 4 3/4 1 Sokol Samuel
8. SÁRA(HUN), 5 52,0 am. Peter Hodáň 1/2 5 Kalaš Pavel
Čas: 01:15,90, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-1 1/2-1 1/2-3/4-1 3/4-4 3/4-1/2

Majitel: Rokyta-advokát Bílovec, Trenér: Bělka Martin, Chov: Kasl M.

Kůň č.3 VERY LUCK byl vybrán k dopingové kontrole.


7079 Cena ZEMNÉ PRÁCE - Kukučka, Lovce
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí a starší
50000 Sk (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WALEXIA(SLO), 5 66,0 Martin Cagáň ZADRŽENĚ 3 Cagáň Ján
2. ZAGROŠKUDLA, 5 68,0 Miroslav Stančík 13 2 Kuchárik Ján
3. ROOSEVELT(GER), 10 71,5 ž. Marek Stromský 1/2 1 Holčák Radek
4. BUMBINA, 5 69,5 ž. Pavel Kašný 3 7 Sokol Samuel
5. MONEYMAKER(SLO), 7 71,5 ž. Jaroslav Brečka 2 5 Katrinec Ivan
6. SANTIAGO(SLO), 6 71,0 Pavel Míča 7 4 Rosival Jozef
PN BARMAN(SLO), 6 67,0 am. Tomáš Lysý 6 Lehocký Jozef
Nestartovali: FAN FROM DIATOME(GER)
Čas: 04:25,79, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 13-1/2-3-2-7

Majitel: Stall Hanneshof SK, Trenér: Cagáň Ján, Ing.,

7080 Cena VÍNO NICHTA, Čajkov
Rovina V.kat. - 1780 m, handicap, 3letí a starší
32000 Sk (16000 - 8000 - 4800 - 3200 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATALANA(GER), 3 58,5 František Drozda ZADRŽENĚ 4 Sokol Samuel
2. FORMENTA(GB), 7 57,5 am. Peter Hodáň 6 5 Lehocký Jozef
3. DALANDA(POL), 3 56,5 am. Štefan Budovič krk 3 Ročák Michal
4. SICILIA, 3 55,5 Mark Giles 1 1/2 1 Sokol Samuel
5. KORZIKIN(SLO), 5 58,0 Petr Tůma hlava 6 Rosival Jozef
6. ISALIK(GER), 3 54,0 Róbert Šara 11 2 Morávková Jaroslava
Čas: 01:53,93, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 6-krk-1 1/2-hlava-11

Majitel: Národný žrebčín Topolčianky (SVK), Trenér: Sokol Samuel,