home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 27.06.2004 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:20
7068 Handicap Viky
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
44000 Sk (22000 - 10120 - 6600 - 3080 - 2200)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALDMONA, 4 60,0 ž. Zdenko Šmida JISTĚ 4 Brečka Jaroslav 0
2. CHANNAH(SLO), 6 56,0 Roman Mališka 2 1/4 2 Rosival Jozef 0
3. ERLKÖNIG(SLO), 8 61,0 am. A. Chynoradská 2 1 Hanáček Jaroslav 0
4. VIVIKA(SLO), 5 58,0 žk. Zuzana Zálesňáková 1 5 Sokol Samuel 0
5. ANKARA(SLO), 4 59,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 8 Kubovičová Zuzana 0
6. HOKY(SLO), 7 54,0 am. Róbert Šara 7 9 Šara Ludovít 0
7. REBOUND(GB), 7 62,5 am. Matej Rigo 3/4 7 Reindl Alexander 0
8. CORNEA, 3 56,0 am. Slavomír Šara 1 3/4 6 Hanáček Jaroslav 0
9. HALAKO(SLO), 9 59,5 Tomáš Šmátrala 5 3 Daniš Marian 0
Čas: 01:47,19, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2-1-1/2-7-3/4-1 3/4-5

Majitel: Finanziario Consulente, Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 ERLKÖNIG byl vybrán k antidopingové kontrole.


2. dostih, start 14:20
7069 Cena Almaza
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
55000 Sk (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORQUAY(POL), 5 62,0 am. Rostislav Benš JISTĚ 5 Složil Pavel 0
2. CARLO(POL), 6 61,0 žk. Zdeněk Matysík 2 1 1/2 2 Horáková Lenka 0
3. RAIN MAN(SLO), 3 59,0 ž. Jaroslav Línek 3 3/4 10 Kubovičová Zuzana 0
4. GLORIA(SLO), 3 56,0 Roman Mališka 4 3/4 4 Kalaš Pavel 0
5. PATOS(SLO), 7 58,0 am. Matej Rigo 2 3/4 1 Reindl Alexander 0
6. SHARG, 4 59,0 žk. Pavel Míča 3/4 3 Švásta Jiří 0
7. HALLAHAN(GER), 3 56,0 Tomáš Šmátrala 7 9 Bělka Martin 0
8. TERKA, 3 50,5 Petra Výtisková 1 1/4 6 Bělka Martin 0
9. VODETUS, 3 54,5 ž. Zdenko Šmida 6 8 Reindl Alexander 0
S KATA HARI, 4 57,5 am. Slavomír Šara 7 Kunčar Jaroslav 0
Čas: 02:07,88, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3 3/4-4 3/4-2 3/4-3/4-7-1 1/4-6-?

Majitel: Probeko-Napoli, Trenér: Složil Pavel, Chov: SK Jaroszówka

3. dostih, start 15:21
7070 Cena Válečníka
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí
55000 Sk (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUNG(POL), 4 63,5 žk. Jan Faltejsek BOJ 5 Baštová Pavlína 0
2. SAMURAJ, 4 66,5 ž. Marek Stromský 1 1/4 2 Holčák František 0
3. MOON JAGUAR(IRE), 4 65,0 Radek Havelka 8 6 Holčák František 0
4. VULKÁN(SLO), 4 66,5 Jaroslav Línek 3/4 7 Kubovičová Zuzana 0
5. CHOTAN(POL), 4 64,0 am. Rostislav Benš 6 8 Složil J. 0
6. LADY DAKOTA(SLO), 4 65,0 ž. Jaroslav Myška 4 1/2 9 Kalaš Pavel 0
7. ČUJNÁ(SLO), 4 63,5 Miroslav Stančík daleko 4 Mühlová P. 0
8. SUNNY DAY, 4 64,0 žk. Pavel Tůma 2 daleko 3 Vraná Petra 0
SN CASIUS CLAY, 4 62,5 žk. Pavel Míča 1 Ministr Antonín 0
Čas: 04:56,72, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/4-8-3/4-6-4 1/2-daleko-daleko-?

Majitel: Jan Červenka, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: SK Moszna

4. dostih, start 15:53
7071 Derby -Trial
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí
140000 Sk (70000 - 32200 - 21000 - 9800 - 7000)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MA LUBA(GB), 3 56,0 Roman Mališka BOJ 2 Kalaš Pavel 0
2. KIRASJER(POL), 3 58,5 ž. Jaroslav Línek 1 4 Holčák František 0
3. HONORA(SLO), 3 56,0 Tomáš Šmátrala 11 1 Reindl Alexander 0
4. LAPAJ, 3 57,0 ž. Lukáš Kasal 1 1/4 3 Horáková Lenka 0
5. MOON TIGER(GER), 3 57,0 ž. Zdenko Šmida 5 6 Brečka Jaroslav 0
6. CUPIDO(POL), 3 60,0 Martin Cagáň 2 1/4 5 Kalaš Pavel 0
7. ATROPIN(GER), 3 58,5 am. Štefan Budovič 1 8 Kalaš Pavel 0
8. SOMPRI(SLO), 3 57,0 Petra Výtisková 8 9 Reindl Alexander 0
9. LONGOS(IRE), 3 60,0 ž. Zdeněk Machů daleko 7 Demele Jan 0
Čas: 02:19,09, Mezičasy: (10,5-25,8-24,7-25,9-25,0-26,2)
Výrok: BOJ 1-11-1 1/4-5-2 1/4-1-8-daleko

Majitel: Stajňa Patrik, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: PKI S.A.

Kůň č.7 LONGOS(GER) ztratil na startu asi 3 délky


5. dostih, start 16:24
7072 Zlatý bičík
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
140000 Sk (70000 - 32200 - 21000 - 9800 - 7000)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TELESTAR(SLO), 4 60,0 ž. Zdenko Šmida JISTĚ 6 Hanáček Jaroslav 0
2. FOREST MAN(IRE), 6 63,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4 3 Holčák František 0
3. LONGAR, 6 60,0 ž. Zdeněk Machů 7 1 Moravec Zdeněk 0
4. GABKA, 4 58,5 Tomáš Šmátrala 3/4 2 Bělka Martin 0
5. VADEMECUM, 4 60,0 Lukáš Kasl 11 5 Horáková Lenka 0
6. RED FLOWER, 4 58,5 žk. Zuzana Zálesňáková 5 8 Sokol Samuel 0
7. TOUCH OF VENUS(IRE), 6 60,0 Martin Cagáň 16 7 Reindl Alexander 0
Nestartovali: TYTUS(POL)
Čas: 01:24,82, Mezičasy: (11,4-24,3-25,9-23,3)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-7-3/4-11-5-16

Majitel: Žrebčín RC Malá Paka, Trenér: Hanáček Jaroslav,

Kůň č.6 TELESTAR byl vybrán k antidopingové kontrole.


6. dostih, start 17:10
7073 Velká cena Bratislavy
Steeplechase - - 5500 m, cena, 5letí a starší
145000 Sk (72500 - 33350 - 21750 - 10150 - 7250)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BIG SIX(IRE), 8 67,0 žk. Jan Faltejsek JISTĚ 6 Olehla Čestmír 0
2. VILI BOY(HUN), 6 67,0 ž. Jaroslav Brečka 1 1/2 5 Kovács I. 0
3. NOSTALGIA(POL), 7 67,0 ž. Marek Stromský 1 8 Holčák Radek 0
4. HUCKLEBERRY, 7 67,0 Luboš Urbánek krk 2 Ministr Antonín 0
5. CONDOR PASS(POL), 7 67,0 Radek Havelka 7 4 Holčák František 0
6. CARNAVON(GER), 8 67,0 žk. Bohuslav Mátl daleko 1 Váňa st. Josef 0
Z NIKITA, 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 3 Ministr Antonín 0
ZN CHARM, 9 67,0 Pavel Složil st. 7 Složil Pavel 0
Čas: 07:11,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1-krk-7-daleko-?-?

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Mrs Müller E.

Kůň č.6 BIG SIX(IRE) byl vybrán k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 17:46
7074 Prútenky šampionov
Proutky - - 3200 m, cena, 4letí a starší
70000 Sk (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEMUNAS(POL), 5 69,0 ž. Marek Stromský JISTĚ 7 Holčák František 0
2. VINTHIR(IRE), 7 69,0 ž. Jaroslav Brečka 2 9 Brečka Jaroslav 0
3. SONODA(POL), 4 65,0 žk. Jan Faltejsek 1 1/4 2 Baštová Pavlína 0
4. RAVENSWOOD(SLO), 4 65,0 Jaroslav Línek 2 4 Kubovičová Zuzana 0
D KREON(POL), 6 69,0 Radek Havelka daleko 5 Holčák Radek 0
5. AIMERA(GB), 7 69,0 Miroslav Stančík daleko 8 Svoboda Josef 0
PN AGRESSION, 5 69,0 žk. Bohuslav Mátl 3 Složil Pavel 0
Z TROUBADOUR(GER), 6 69,0 am. Rostislav Benš 1 Ministr Antonín 0
Z GANDAWA(POL), 6 69,0 ž. Jaroslav Myška 6 Horáková Lenka 0
Z ASTERIX(POL), 5 69,0 Martin Cagáň 10 Cagáň Ján 0
Čas: 03:41,14, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-1 1/4-2-daleko-daleko-?-?-?-?

Majitel: Elektromontáže Mička, Trenér: Holčák František, Chov: SK Golejewko

Kůň č.5 KREON(POL) byl diskvalifikován pro nepřevážení jezdce po dostihu.


8. dostih, start 18:10
7075 Cena Hornádu
Rovina V.kat. - 1150 m, cena, 3letí a starší
33000 Sk (16500 - 7590 - 4950 - 2310 - 1650)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN GULCH(USA), 8 59,5 am. Matej Rigo JISTĚ 1 Reindl Alexander 0
2. SICAMOUS(GB), 5 57,5 am. Z. Cagáňová 1 8 Cagáň Ján 0
3. WINIANA, 4 60,0 am. Róbert Šara 3 1/4 5 Šara Ludovít 0
4. AUENLORD(GER), 6 57,5 am. Andrea Suchovská 7 3 0
5. BONNABEL(SLO), 3 58,0 am. Štefan Budovič 3 4 Rosival Jozef 0
6. KELINA, 4 57,0 am. A. Chynoradská daleko 2 Hanáček Jaroslav 0
7. MALADUN(IRE), 11 58,0 žk. Eduard Reindl krk 6 Reindl Alexander 0
8. BODZASZÖRP(HUN), 3 52,0 am. Peter Hodáň 17 7 Tugušev Ramazan 0
Čas: 01:10,61, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-3 1/4-7-3-daleko-krk-17

Majitel: John Joseph Peter Cheyne, Trenér: Reindl Alexander,

Kůň č.6 MALADUN(IRE) ztratil na startu asi 20 délek, kůň č.4 BONNABEL asi5 délek.