home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 20.06.2004 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:36
7063 Handicap Asumy
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
44000 Sk (22000 - 10120 - 6600 - 3080 - 2200)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONING LET(SLO), 3 59,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 1 Kubovičová Zuzana 0
2. BIRD(SLO), 4 51,0 am. Peter Hodáň 2 3/4 6 Kubovičová Zuzana 0
3. OZREK(SLO), 7 56,5 am. A. Chynoradská 3/4 7 ZD Jílové-Rychnov u Jablonce 0
4. ZARIJA(SLO), 4 61,0 žk. Lukáš Matuský 3/4 4 Hanáček Jaroslav 0
5. VIGO(SLO), 3 59,5 žk. Zuzana Zálesňáková 3 10 Sokol Samuel 0
6. REBELIE, 9 56,0 Roman Mališka 2 6 Rosival Jozef 0
7. TINIA, 3 59,5 Alexander Reznikov 1 3/4 2 Tugušev Ramazan 0
8. CANTUS, 10 54,5 ž. Zdenko Šmida daleko 9 Végh Ludovít 0
9. VILEDA(SLO), 7 55,5 am. Z. Cagáňová 6 5 Cagáň Ján 0
S TASSILO(SLO), 5 60,0 žk. Eduard Reindl 3 0
Čas: 02:13,04, Mezičasy: (26,9-27,1-27,0-26,3-25,7)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3/4-3/4-3-2-1 3/4-daleko-6-?

Majitel: Ranč u Dunárů V.Leváre, Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Milecová Eleonóra

Kůň č.7 BIRD byl vybrán k antidopingové kontrole


2. dostih, start 15:33
7064 Cena Macavityho
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
55000 Sk (27500 - 13750 - 8250 - 5500 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MON SENIOR(HUN), 3 55,0 Alexander Reznikov JISTĚ 5 Tugušev Ramazan 0
2. SAKFORT(POL), 9 60,0 ž. Jan Demele 2 3/4 6 Mrštík Michael 0
3. SEDI(POL), 7 60,5 Tomáš Šmátrala 2 1 Svoboda Josef 0
4. OZIMEK(POL), 5 60,0 Roman Mališka 3 3/4 7 Mrštík Michael 0
5. MATĚJ, 5 56,5 am. Iveta Klusalová hlava 5 Svoboda Josef 0
6. VERSALUKA, 3 52,0 Petra Výtisková 2 1/4 2 Bělka Martin 0
7. LANNER(HUN), 6 57,5 Zuzana Doubková 9 4 Svoboda Josef 0
Čas: 01:08,14, Mezičasy: (6,7-11,0-25,3-25,1)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-2-3 3/4-hlava-2 1/4-9

Majitel: Čingiz Chan, Trenér: Tugušev Ramazan, Chov: Hř. Dióspuszta

Kůň č.6 SAKFORD ztratil na startu asi 3 délky


3. dostih, start 16:34
7065 Memoriál maj.Stanislava Rudu
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
85000 Sk (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RÉVA, 4 59,5 ž. Petr Kubík JISTĚ 7 Uhl Jiří 0
2. EVERGREEN VENTURE(GB), 8 61,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/4 3 Kalaš Pavel 0
3. SHADDAD(HUN), 4 59,5 Alexander Reznikov 3/4 5 Tugušev Ramazan 0
4. WINDIGO, 6 59,0 ž. Jan Demele 1 1/2 1 Uhl Jiří 0
5. ANABASS(FR), 5 52,5 Radek Žalud 2 1/4 8 Hanáček Jaroslav 0
6. CZENEKA(POL), 4 60,5 Roman Mališka 3 9 Kalaš Pavel 0
7. MY AQUA(HUN), 3 50,0 Petra Výtisková 3 1/2 4 Tugušev Ramazan 0
Z VITAGRAND(SLO), 4 53,5 žk. Zuzana Zálesňáková 6 Hanáček Jaroslav 0
Nestartovali: SZERSZEN(POL)
Čas: 01:44,10, Mezičasy: (25,8-25,8-26,5-26,0)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3/4-1 1/2-2 1/4-3-3 1/2-?

Majitel: Edoc Brno, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start 17:32
7066 Handicap Žitavy
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
33000 Sk (16500 - 7950 - 4950 - 2310 - 1650)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PIBECIA, 4 46,5 am. Róbert Šara JISTĚ 1 Šara Ludovít 0
2. LEON(HUN), 5 53,5 am. A. Chynoradská 1 7 Végh Ludovít 0
3. VIVIKA(SLO), 5 63,5 žk. Zuzana Zálesňáková 1 6 Sokol Samuel 0
4. LUCKY WIND(SLO), 3 51,0 am. Peter Hodáň 1 1/2 5 Lehocký Jozef 0
5. LIPHA(GER), 3 60,5 ž. Zdenko Šmida 2 1/2 8 Sokol Samuel 0
6. WINCARA, 4 62,5 Roman Mališka 1 4 Šara Ludovít 0
7. WESTERLILIA(SLO), 3 51,5 Radek Žalud 2 3/4 3 Reindl Alexander 0
Čas: 01:44,98, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1-1 1/2-2 1/2-1-2 3/4

Majitel: Farby Laky Holíč, Trenér: Šara Ludovít, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start 18:02
7067 Cena Golden Orchid
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
44000 Sk (22000 - 11000 - 6600 - 4400 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TADEÁŠ(SLO), 4 62,5 ž. Zdenko Šmida JISTĚ 1 ZD Jílové-Rychnov u Jablonce 0
2. ČONA WIND(SLO), 3 57,5 ž. Petr Kubík 1 2 Sokol Samuel 0
3. SOREYAN(SLO), 3 57,5 Alexander Reznikov 1 3/4 5 Tugušev Ramazan 0
4. FARUK(SLO), 3 56,5 Tomáš Šmátrala 1/2 3 Reindl Alexander 0
5. VICTORIA(SLO), 4 59,5 žk. Zuzana Zálesňáková daleko 7 Břečka Josef 0
6. ENDUROR(SLO), 5 58,0 am. A. Chynoradská 3/4 6 0
Čas: 01:31,04, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1 3/4-1/2-daleko-3/4

Majitel: Dvor Vampil, Trenér: ZD Jílové-Rychnov u Jablonce,