home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 13.06.2004 - Topolčianky (Slovensko)
stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:30
7057 Cena Valenta s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
50000 Sk (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOUCE PARIS(GER), 3 57,0 ž. Zdenko Šmida LEHCE 7 Sokol Samuel 0
2. RAIN MAN(SLO), 3 59,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/4 6 Kubovičová Zuzana 0
3. ANABASS(FR), 5 62,5 Martin Cagáň 1/2 3 Hanáček Jaroslav 0
4. MALÁ MOŘSKÁ VÍLA, 4 58,0 Lucie Baluchová 5 2 Ševčík Miroslav 0
5. REVAL(GER), 4 60,5 žk. Lukáš Matuský 1 1/2 9 Hanáček Jaroslav 0
6. HALLAHAN(GER), 3 56,0 Tomáš Šmátrala krk 5 Bělka Martin 0
7. HOKY(SLO), 7 60,5 am. Slavomír Šara 1 1 Šara Ludovít 0
8. HESTRIK, 3 52,5 žk. Zuzana Zálesňáková 1 1/2 10 Podhányi Jan 0
9. ČOFTA(SLO), 4 59,0 žk. Ján Kuchárik ml. 1 3/4 4 Rosival Jozef 0
10. CANTRIDA, 5 60,5 ž. Petr Kubík 9 8 Sokol Samuel 0
Čas: 01:41,62, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/4-1/2-5-1 1/2-krk-1-1 1/2-1 3/4-9

Majitel: B.O.A.T. Publicity, Trenér: Sokol Samuel,

Kůň č.7 DOUCE PARIS byl vybrán k antidopingové kontrole.


2. dostih, start 15:00
7058 Cena Vodostav Zlaté Moravce (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1780 m, handicap, 3letí a starší
40000 Sk (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FORMENTA(GB), 3 57,0 žk. Zuzana Zálesňáková BOJ 3 Sokol Samuel 0
2. ZARIJA(SLO), 4 61,0 ž. Petr Kubík 1 3/4 2 Hanáček Jaroslav 0
3. WAVERUNNER(GER), 8 63,0 žk. Lukáš Matuský 11 4 Hanáček Jaroslav 0
4. LORIMA(SLO), 3 59,0 žk. Ján Kuchárik ml. 5 7 Cagáň Ján 0
5. ANKARA(SLO), 4 55,5 am. Zuzana Hricová 2 1/4 5 Kubovičová Zuzana 0
6. CHANNAH(SLO), 6 53,0 am. Z. Magdinová 1 3/4 6 Rosival Jozef 0
7. ASTEFIX, 6 59,0 Tomáš Šmátrala 3 1/4 1 Hanáček Jaroslav 0
8. PIBECIA, 4 48,0 am. Róbert Šara 4 8 Šara Ludovít 0
Čas: 01:53,42, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 3/4-11-5-2 1/4-1 3/4-3 1/4-4

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Sokol Samuel,

3. dostih, start 16:00
7059 Cena Zemné práce Kukučka-Lovce
Rovina V.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30000 Sk (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CZAUSZ(POL), 4 63,0 Martin Cagáň JISTĚ 7 Cagáň Ján 0
2. LIONELL(SLO), 3 50,0 žk. Zuzana Zálesňáková 3 1/2 6 Sokol Samuel 0
3. LINUS(FR), 5 59,5 am. A. Chynoradská nos 4 Hanáček Jaroslav 0
4. INDIO BOLD(GER), 3 55,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2 5 Sokol Samuel 0
5. ČUJNÁ(SLO), 4 60,5 am. Martin Kubinec 19 8 Mühlová P. 0
6. AUENLORD(GER), 6 58,0 am. Andrea Suchovská 8 1 0
7. SAMIRA, 3 52,5 am. Z. Magdinová 3 2 Olehla Čestmír 0
8. KELINA, 4 58,5 Tomáš Šmátrala 5 3 0
Čas: 02:22,93, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/2-nos-1 1/2-19-8-3-5

Majitel: ŠK Brahal, Trenér: Cagáň Ján, Ing.,

4. dostih, start 16:30
7060 Cena ŠK Brahal a primátorky města Zlaté Moravce
Rovina II.kat. - 1270 m, cena, 3letí a starší
78000 Sk (39000 - 17940 - 11700 - 5460 - 3900)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORTESSION(POL), 6 63,5 ž. Petr Kubík LEHCE 6 Sokol Samuel 0
2. SINA, 3 53,5 ž. Zdenko Šmida 4 2 Bělka Martin 0
3. NEBRASCA(GER), 3 53,5 Andrea Záděrová 1 7 Sokol Samuel 0
4. SALAB(GB), 7 61,5 žk. Lukáš Matuský 1/2 5 Hanáček Jaroslav 0
5. BORSALINA(SLO), 3 55,5 am. Štefan Budovič 1/2 4 Kubovičová Zuzana 0
6. GABKA, 4 60,0 Tomáš Šmátrala 1 3 Bělka Martin 0
ZN SEMANTIC, 3 56,0 ž. František Vávra 1 Holčák František 0
Nestartovali: SICAMOUS(GB)
Čas: 01:17,24, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-1-1/2-1/2-1-?

Majitel: ŠK Brahal, Trenér: Sokol Samuel,

Kůň č.2 SINA byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 17:00
7061 Cena PPD Inovec Volkovce
Steeplechase - - 3600 m, cena, 5letí a starší
50000 Sk (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČEKLIS(SLO), 5 66,5 Martin Cagáň V. LEHCE 4 Cagáň Ján 0
2. SZERYF(POL), 6 70,0 ž. Marek Stromský 9 2 Holčák František 0
3. CUKETKA, 6 65,0 ž. Pavel Kašný 8 1 Ševčík Miroslav 0
4. PRZEBÓJ(POL), 5 66,5 Jaroslav Línek 7 8 Kubovičová Zuzana 0
5. KONY(SLO), 7 63,5 žk. Lukáš Matuský 1 1/4 3 Papšo Tibor 0
6. SUNEJŠ, 5 67,0 ž. Jaroslav Brečka 4 1/2 7 Brečka Jaroslav 0
7. ERGANE(POL), 5 65,0 žk. Pavel Tůma 2 daleko 6 Seménka Zdeněk 0
Nestartovali: CONDOR PASS(POL)
Čas: 04:45,11, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 9-8-7-1 1/4-4 1/2-daleko

Majitel: TJ Slávia Šurany (SVK), Trenér: Cagáň Ján, Ing.,

6. dostih, start 17:30
7062 Cena Platan-Ing.Platinský Želiezovce (hdcp)
Rovina V.kat. - 1270 m, handicap, 3letí a starší
30000 Sk (15000 - 7500 - 4500 - 3000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WANESA(SLO), 4 62,0 žk. Zuzana Zálesňáková BOJ 5 Sokol Samuel 0
2. WINIANA, 4 48,0 am. Róbert Šara 1/2 3 Šara Ludovít 0
3. KAMARÁT(HUN), 8 62,5 am. Štefan Budovič 2 4 Kalaš Pavel 0
4. LIPHA(GER), 3 61,5 ž. Petr Kubík 2 1/2 2 Sokol Samuel 0
5. BONNABEL(SLO), 3 50,5 ž. Zdenko Šmida 1 3/4 1 Tugušev Ramazan 0
Čas: 01:19,31, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-2-2 1/2-1 3/4

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Sokol Samuel, Chov: Autoopravovňa Strnisko