home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 14.10.2023 - Most
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:36
1309 Cena společnosti HC VERVA Litvínov
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZABYAK(FR), 2 hř 58,0 ž. Borja Fayos Martin V. LEHCE 01:40,90 8 Janáčková Koplíková Ingrid 17
2. ELERY(IRE), 2 hř 58,0 ž. David Liška 12 01:43,23 1 Váňa Tomáš 130
3. DANCING LIGHT(POL), 2 hř 57,0 ž. Petr Foret 4 3/4 01:43,93 4 Nieslanik Miroslav 130
4. LADY MORANDI(FR), 2 kl b 56,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:43,94 3 Havelková Martina 150
5. RABBIT SADDEX(IRE), 2 hř 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:44,06 10 Petrlík Allan 200
6. NELSON RAK, 2 hř 58,0 ž. Adam Florian 1 1/4 01:44,24 5 Blažek Svatoslav 220
7. CENZÁNA, 2 kl 54,5 Taťána Mášová 2 1/4 01:44,59 15 Kantek Petr 150
8. LULLABY DI(FR), 2 kl j 55,5 Lucie Fialová 5 01:45,57 2 Luka Václav 100
9. INCA DREAM(IRE), 2 hř 56,0 ž. Ján Havlík krk 01:45,62 6 Koplík Zdeno 200
10. CRITOT DE CERISY(FR), 2 hř 56,0 ž. Vendula Korečková nos 01:45,63 11 Nováková Jana 350
11. NORTON LUB(FR), 2 hř 53,5 žk. Tomáš Roman 4 1/2 01:46,29 12 Koplík Zdeno 200
12. IDEFIX(IRE), 2 hř 56,0 ž. Michal Demo krk 01:46,35 14 Manová Jana 350
13. RABBIT PILLAR(IRE), 2 hř s 53,5 Alena Plimlová 8 01:47,86 13 Petrlík Allan 250
14. MR HAMMER(IRE), 2 hř b 56,0 ž. Martin Laube 14 01:50,71 7 Váňa Tomáš 250
ZN GRACE DEE(FR), 2 kl 55,0 Eva Buriánková, Mgr. 16 Kupec Pavel 550
Nestartovali - odváženi: SUPER SILES

Čas: 01:40,90, Mezičasy: (26,48 - 26,10 - 24,89 - 23,43)
Výrok: VELMI LEHCE-12-4 3/4-kr.hlava-3/4-1 1/4-2 1/4-5-krk-nos-4 1/2-krk-8-14

Majitel: Joly, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Ecurie Normandie Pur Sang

Kůň č.9 SUPER SILES nestartoval z důvodu pádu jezdkyně Zedkové P. ve zkušebním cvalu, j. Zedková P. má nárok na jízdné. Kůň č.13 RABBIT PILLAR ztratil na startu cca 3 délky. DK přešetřila pád j. Buriánkové E. z koně č. 16 GRACE DEE, vyslechla j. Buriánkovou E. a její vysvětlení (podklouznutí koně) vzala na vědomí. Poplatek: stáj Zámek Domoradice 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.16 GRACE DEE (DŘ § 344 – DU 16/7).



2. dostih, start 13:11
1310 Cena statutárního města Teplice
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUMMER CITY(FR), 5 hř 57,0 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 01:39,42 6 Berthier Kateřina 100
2. YASÁNEK, 4 val 62,0 ž. Adam Florian nos 01:39,43 10 Váňa Tomáš 100
3. VIENNA CALLING(IRE), 4 val s 56,0 ž. Michal Demo kr.hlava 01:39,44 11 Záhorová Eva 200
4. GILBY(GB), 4 val 49,5 am. Pavlína Kašparová 2 01:39,81 1 Brož Jiří 75
5. OPINION MAKER(IRE), 9 hř j 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:39,93 3 Havelková Martina 200
6. FROM THE STARS(FR), 3 val 52,0 Alena Plimlová kr.hlava 01:39,94 8 Petrlík Allan 70
7. DONN CLIFS(IRE), 6 val 64,5 Sabina Mokrošová krk 01:40,01 9 Nieslanik Miroslav 150
8. PERFECT KORDULA(IRE), 3 kl 51,5 žk. Tomáš Roman hlava 01:40,03 13 Mimra Zdeněk 65
9. SILVER TRIGGER(FR), 6 hř bj 61,5 Petra Zedková hlava 01:40,07 4 Kalčík Michal 100
10. ADMIRAL PIETT(GER), 7 val s 51,0 Miloslava Sedláková 1/2 01:40,16 7 Chaloupka Václav 130
11. LUCAS WARRIOR, 6 val 52,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 01:40,17 5 Chaloupka Václav 200
12. TOBRUK, 5 val 57,0 Taťána Mášová 5 01:41,19 12 Kříž Petr 65
13. BLACK DARK(IRE), 3 val 61,0 ž. David Liška 4 01:41,95 2 Nieslanik Miroslav 100
Čas: 01:39,42, Mezičasy: (25,35 - 24,68 - 24,75 - 24,64)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-kr.hlava-2-3/4-kr.hlava-krk-hlava-hlava-1/2-kr.hlava-5-4

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Terryn K.

Poplatky: stáj Alegres 200 Kč a ohlášenou změnu barvy čapky na koni č.10 YASÁNEK (DU 16/3), stáj MUDr. Eva Nieslaniková 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.2 BLACK DARK (DŘ § 310 – DU 16/11) Sankce: jezdec Kašparová Pavlína 500 Kč za nerovnou jízdu v cílové rovině (DŘ § 364c)


3. dostih, start 13:42
1311 Cena HIPODROMU MOST a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DISCOVERY DAY, 3 val 57,5 Lenka Neprašová LEHCE 01:26,28 12 Zobal František 120
2. ROMAN WARRIOR, 3 val 59,0 ž. Václav Janáček 3 3/4 01:26,81 13 Maršíčková Miroslava 60
3. TONY BOY(GB), 5 val 62,0 ž. Michal Demo 4 01:27,61 3 Demo Michal 250
4. FRAM, 7 val j 57,5 ž. Vendula Korečková 1 01:27,77 7 Kalčík Michal 100
5. KAZI, 4 kl 51,5 Lucie Fialová 1 01:27,95 15 Hulínský Václav 120
6. SIR AMICO, 4 hř b 59,5 am. Matyáš Luka krk 01:27,99 6 Bartoš st. Josef 120
7. WOBULL SE NOW, 13 val 57,0 ž. Adam Florian kr.hlava 01:28,00 9 Voršilková Helena 250
8. LAUNCH ZONE(IRE), 5 hř j 59,0 ž. David Liška 1 01:28,13 2 Kalčík Michal 100
9. DANNY DADDY(IRE), 3 val 58,0 ž. Martin Laube kr.hlava 01:28,16 17 Germič Karel 130
10. YELLOW CURRY(FR), 4 kl j 53,5 ž. Martina Havelková 1 01:28,32 18 Havelková Martina 250
11. LADY SOPHIE(IRE), 4 kl 59,0 Simona Laubeová 1/2 01:28,39 8 Vašina Josef 150
12. AIR AMICA, 3 kl 49,0 žk. Tomáš Roman hlava 01:28,43 1 Germič Karel 120
13. TOP GUN(GER), 7 val 58,5 am. Eliška Fialková 3 1/4 01:28,84 10 Brož Jiří 200
14. FRANJA(GER), 4 kl 54,0 Sofie Kvízová krk 01:28,89 4 Brož Jiří 120
15. CHASMAR, 5 val 49,0 Taťána Mášová 1 1/2 01:29,15 11 Pišl Martin 130
Z OLINKA, 7 kl 57,5 Alena Plimlová 14 Horáková Lenka
Nestartovali: DIAMONTE, FABRIANA THIRD, HOFERGIRL(GB)
Čas: 01:26,28, Mezičasy: (15,07 - 23,34 - 24,10 - 23,77)
Výrok: LEHCE-3 3/4-4-1-1-krk-kr.hlava-1-kr.hlava-1-1/2-hlava-3 1/4-krk-1 1/2

Majitel: Václav Luka, Trenér: Zobal František, Chov: Luka Václav

Na koni č.14 OLINKA došlo ke změně jezdce z důvodu zranění ž. Andrésové J. v předchozím dostihu, ž. Andrésová má nárok na jízdné. Poplatek: stáj Bee Honey Doubravice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 FRANJA ke startu (DŘ § 335 – DU 16/5). DK přešetřila zadržení koně č.14 OLINKA, vyslechla službu konajícího veterináře a jeho vysvětlení (zranění koně) vzala na vědomí.

 

4. dostih, start 14:08
1312 Cena Dostihového klubu
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAN CHAGALL(FR), 3 val 56,5 ž. Václav Janáček LEHCE 02:19,96 5 Urbánek Luboš 45
2. TRIPLEX(IRE), 6 val s 61,0 ž. Martin Laube 5 02:20,86 6 Nováková Josefína 100
3. HAPPY SCARLETT(FR), 3 kl 54,5 ž. Martina Havelková 3 1/4 02:21,38 2 Havelková Martina 100
4. VICTORY ICON(GB), 4 val 58,5 Lenka Neprašová 1 1/2 02:21,61 7 Kabelková Hana 120
5. FRESH FIFTEEN(FR), 3 kl 60,5 ž. David Liška krk 02:21,66 1 Nieslanik Miroslav 65
6. DREAM OF LOVE, 7 kl 50,5 Petra Zedková 3/4 02:21,76 10 Horáková Lenka 120
7. SVEN, 5 hř 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 02:21,94 4 Andrés Dušan 85
8. LAVIGNE, 5 kl 52,5 žk. Anna Lebdušková krk 02:21,99 12 Zobal František 150
9. ARKADAG(IRE), 5 val j 59,5 Alena Plimlová kr.hlava 02:22,00 8 Kalčík Michal 85
10. LAST OPERA SONG(FR), 10 kl 52,0 am. Natálie Flenerová 1 1/4 02:22,18 9 Blažek Svatoslav 300
11. MELANIA(GER), 6 kl s 51,5 žk. Tomáš Roman 3/4 02:22,29 11 Hlavatý Pavel 85
12. BEAU MATCH(FR), 4 val 63,5 Lucie Fialová 4 3/4 02:23,07 3 Pišl Martin 100
Čas: 02:19,96, Mezičasy: (14,18 - 25,02 - 25,69 - 25,30 - 24,86 - 24,91)
Výrok: LEHCE-5-3 1/4-1 1/2-krk-3/4-1 1/4-krk-kr.hlava-1 1/4-3/4-4 3/4

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: LOKOTRANS s.r.o.

Sankce: j. Zedková P. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.10 DREAM OF LOVE v průběhu dostihového dne (DŘ § 326 – DU 16/20)

 

5. dostih, start 14:39
1313 Velká podzimní cena primátora města Mostu
Rovina I.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILLEMINE, 3 kl 53,0 Lucie Fialová JISTĚ 02:03,89 9 Urbánek Luboš 55
2. CHARPENTIER(FR), 3 hř 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:04,10 4 Drlík Jaroslav 55
3. WHIRL WIND GIRL(FR), 4 kl 57,0 ž. Václav Janáček hlava 02:04,13 5 Tůma Pavel 25
4. FESCHANDA(FR), 3 kl 53,0 žk. Tomáš Roman kr.hlava 02:04,14 6 Tůma Pavel 150
5. SAGAR(IRE), 8 val 57,0 ž. Adam Florian 1 1/2 02:04,42 1 Chaloupka Václav 80
6. HANK MOODY(USA), 5 val 51,0 Karolína Hrošková 1/2 02:04,51 2 Nováková Jana 220
7. ACHIRD(IRE), 6 kl 56,0 ž. Petr Foret kr.hlava 02:04,52 7 Nieslanik Miroslav 85
8. MES AILES(IRE), 3 hř 53,0 ž. Vendula Korečková 2 02:04,83 8 Nováková Jana 120
9. STRONGER TOGETHER(GB), 4 hř sj 60,0 ž. Borja Fayos Martin 5 02:05,77 3 Janáčková Koplíková Ingrid 150
Čas: 02:03,89, Mezičasy: (26,14 - 24,27 - 24,24 - 24,81 - 24,43)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-kr.hlava-1 1/2-1/2-kr.hlava-2-5

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.9 WILLEMINE byl vybrán k antidopingové kontrole.


6. dostih, start 15:07
1314 97. Českomoravská cena CHARVÁT AXL, a.s.
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAUCASIAN(IRE), 4 hř 61,0 ž. Adam Florian LEHCE 01:23,85 3 Kobzarev Konstantin 21
2. DEVIL IN PINK(IRE), 3 hř j 58,0 ž. Václav Janáček 5 01:24,74 4 Urbánek Luboš 28
3. HIDDEN COLONY(IRE), 3 hř 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:24,96 6 Kobzarev Konstantin 120
4. FANTABULOUS(IRE), 4 val j 61,0 ž. Borja Fayos Martin 3 01:25,42 7 Janáčková Koplíková Ingrid 140
5. CREATOR(IRE), 6 val 59,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:25,64 5 Koplík Zdeno 140
6. BIRIATOU(IRE), 3 hř 60,0 ž. David Liška krk 01:25,69 1 Janáčková Koplíková Ingrid 140
7. WAKAI GO, 5 val j 59,0 am. Matyáš Luka 2 01:26,00 2 Luka Václav 200
8. SHOSANNA(IRE), 3 kl 55,5 ž. Michal Demo 2 1/4 01:26,38 8 Záhorová Eva 270
9. MANOAMANO(FR), 7 val sj 61,0 ž. Petr Foret 3 01:26,88 9 Nieslanik Miroslav 330
10. KATHY AMES(FR), 6 kl 57,5 Lucie Fialová 3/4 01:27,02 10 Voršilková Helena 330
11. BODYMAN(FR), 3 hř 58,0 ž. Martin Laube 4 1/4 01:27,76 11 Bodlák Radim 220
Čas: 01:23,85, Mezičasy: (14,79 - 23,13 - 23,06 - 22,87)
Výrok: LEHCE-5-1 1/4-3-1 1/4-krk-2-2 1/4-3-3/4-4 1/4

Majitel: The Sons of Sharpour, Trenér: Kobzarev Konstantin, Chov: Vartanov V.

Poplatek: tr. Bodlák R. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.11 BODYMAN (DŘ § 303 – DU 16/11). Sankce: ž. Zatloukal M. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č.11 BODYMAN (DŘ § 412b - DU 16/15), tr. Janáčková Koplíková I. 200 Kč za chybějící zaváděcí řemínek u koně č.1 BIRIATOU (DŘ § 340 - DU 16/18), tr. Bodlák R. 400 Kč za nedostatečnou výstroj zavaděče u koně č.11 BODYMAN (DŘ § 344).

 

7. dostih, start 15:38
1315 84. Cena zimního favorita CHARVÁT Group
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHOWPOWER(GB), 2 hř j 58,0 ž. Borja Fayos Martin V. LEHCE 01:40,04 3 Janáčková Koplíková Ingrid 35
2. GABON(IRE), 2 hř 58,0 ž. David Liška 6 01:41,05 6 Janáčková Koplíková Ingrid 33
3. SAN SEBASTIAN(FR), 2 hř 58,0 ž. Martin Laube 1/2 01:41,13 7 Urbánek Luboš 45
4. KUDAFUSHI(IRE), 2 kl 57,0 ž. Václav Janáček 6 01:42,13 4 Luka Václav 45
5. NUDA VERITAS(IRE), 2 kl 57,0 Taťána Mášová hlava 01:42,16 10 Kříž Petr 180
6. MORALISTE(FR), 2 hř 58,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:42,37 1 Nieslanik Miroslav 250
7. RABBIT IDAHO(IRE), 2 hř 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:42,38 5 Petrlík Allan 330
8. DANTAWI(IRE), 2 kl 57,0 ž. Adam Florian nos 01:42,38 2 Luka Václav 180
9. RABBIT CRYSTAL(IRE), 2 hř 58,0 Alena Plimlová 1/2 01:42,47 9 Petrlík Allan 350
10. PARADISE PULSE(IRE), 2 hř 58,0 žk. Tomáš Roman 1 01:42,62 8 Nieslanik Miroslav 880
Čas: 01:40,04, Mezičasy: (25,61 - 25,64 - 24,89 - 23,90)
Výrok: VELMI LEHCE-6-1/2-6-hlava-1 1/4-kr.hlava-nos-1/2-1

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Glebe Farm Stud

Kůň č.3 SHOWPOWER byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Janáčková Koplíková I. 200 Kč za chybějící zaváděcí řemínek u koně č.3 SHOWPOWER (DŘ § 340 - DU 16/18).

 


8. dostih, start 16:14
1316 Cena společnosti Tipsport
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIYALA(HUN), 4 kl 50,5 žk. Tomáš Roman BOJ 02:09,05 10 Manová Jana 200
2. GAJDA(FR), 3 hř 62,0 am. Matyáš Luka krk 02:09,08 8 Luka Václav 35
3. MISS O`SHEA(IRE), 3 kl 52,5 žk. Anna Lebdušková 3 1/4 02:09,60 1 Havelková Martina 65
4. MARIOS(IRE), 6 val 67,0 am. Tereza Winterová 1 02:09,77 6 Bartoš st. Josef 65
5. LEWIS GAL, 7 val 51,0 am. Tereza Jedličková 1/2 02:09,85 7 Pejšková Ivana 120
6. ANHOR(GER), 8 val 58,0 žk. Anna Hrubantová kr.hlava 02:09,87 3 Petrlík Allan 75
7. AKACIE, 10 kl b 51,5 am. Helena Březinová 2 1/4 02:10,24 2 Bartoš st. Josef 60
8. HELIOS, 6 val 57,5 am. Alex Pecháček 2 02:10,55 11 Pecháček Jaroslav 90
9. DANGEROUS, 3 hř 59,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 02:10,98 9 Pejšková Ivana 100
10. EMINENS, 5 kl 52,0 am. Natálie Flenerová daleko 02:18,39 4 Bělka Martin 200
11. CHARMING MIA, 5 kl bj 48,0 žk. Michaela Molková 2 1/2 02:18,91 5 Sýkorová Marcela 300
Čas: 02:09,05, Mezičasy: (26,86 - 25,35 - 26,48 - 25,37 - 24,99)
Výrok: BOJ-krk-3 1/4-1-1/2-kr.hlava-2 1/4-2-2 1/2-daleko-2 1/2

Majitel: R Kirgasser - Neuberg, Trenér: Manová Jana, Chov: Kirgasser R.

Poplatek: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.5 CHARMING MIA ke startu (DŘ § 335 – DU 16/5) a 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.5 CHARMING MIA (DŘ § 344 – DU 16/7).

 


9. dostih, start 16:49
1317 Cena společnosti QWERT Rubber spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000-9200-6000-2800-2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VARIMINGO(GER), 6 val b 65,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 02:19,35 11 Hlavatý Pavel 70
2. ARIELLE, 6 kl 60,5 ž. Adam Florian kr.hlava 02:19,37 8 Voršilková Helena 70
3. WOPART(GB), 5 val j 57,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:19,60 4 Kalčík Michal 100
4. LAZARD, 4 val 51,5 žk. Tomáš Roman 3/4 02:19,71 9 Brož Jiří 100
5. AMIGO, 3 hř 49,5 Taťána Mášová kr.hlava 02:19,73 2 Kříž Petr 60
6. BRILLIANT COLOURS(IRE), 3 val j 60,5 ž. David Liška kr.hlava 02:19,75 5 Havelková Martina 85
7. BELLA RIA(IRE), 4 kl s 54,0 Alena Plimlová 3/4 02:19,86 6 Pejšková Ivana 85
8. FURTFIT(FR), 4 val 58,5 Sofie Kvízová 1 02:20,01 3 Kabelková Hana 150
9. LATARMISSIE, 5 kl 50,0 Petra Zedková kr.hlava 02:20,03 12 Horáková Lenka 100
10. LITTLE LAROSE(IRE), 3 kl 56,0 ž. Michal Demo krk 02:20,08 10 Demo Michal 100
11. ARGEMA, 5 kl 54,0 Simona Laubeová 5 02:21,06 7 Menclová Aneta 100
12. SENORITA, 5 kl s 52,0 Miloslava Sedláková 9 02:22,79 1 Bělka Martin 250
Čas: 02:19,35, Mezičasy: (14,35 - 23,85 - 24,60 - 24,95 - 25,85 - 25,75)
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 1/2-3/4-kr.hlava-kr.hlava-3/4-1-kr.hlava-krk-5-9

Majitel: Ensemble, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Kragen W.

Kůň č.9 LAZARD ztratil na startu cca 4 délky. Poplatek: stáje ARTEP, Jerevan a Stáj Mirkov - Florian á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.1 SENORITA, č.6 BELLA RIA a koně č.8 ARIELLE (DŘ § 344 – DU 16/7). DK přešetřila incident cca 100 m před cílem, vyslechla ž. Korečkovou V. a ž. Floriána A. a konstatovala, že vzledem k absenci čelního pohledu nelze objektivně posoudit, zda došlo k porušení DŘ.



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Matičková Květoslava,
Cílová kamera: Dobrovolný Karel