home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 26.08.2023 - Most
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1230 Cena společnosti ŠUDOMA
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT CRYSTAL(IRE), 2 hř 58,0 ž. David Liška JISTĚ 01:30,99 1 Petrlík Allan 65
2. GOLD SCATTERED(FR), 2 kl 54,5 Lucie Fialová krk 01:31,05 2 Luka Václav 17
3. PARADISE PULSE(IRE), 2 hř 58,0 ž. Petr Foret 2 3/4 01:31,44 4 Nieslanik Miroslav 39
4. BELIEVE SKY(IRE), 2 hř 57,0 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:32,08 5 Nieslanik Miroslav 100
5. ABELARD(FR), 2 hř 56,0 ž. Adam Florian daleko 01:37,09 3 Bartoš st. Josef 85
Čas: 01:30,99, Mezičasy: (16,60 - 24,63 - 24,98 - 24,78)
Výrok: JISTĚ-krk-2 3/4-3 3/4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Compad Racing Ab/Wm Racing Ab

Kůň č.2 GOLD SCATTERED a kůň č.3 ABELARD ztratili na startu cca 1 a 3 délky.

 


2. dostih, start 14:39
1231 Cena Hospodářské komory ČR
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAKAI GO, 5 val j 60,0 ž. Adam Florian JISTĚ 01:25,44 4 Luka Václav 65
2. DADDY`S GIRL(FR), 4 kl 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:25,62 5 Manová Jana 120
3. YASÁNEK, 4 val 56,0 ž. Martina Havelková 1 01:25,78 1 Váňa Tomáš 39
4. MATELLO(FR), 6 val 59,0 ž. Martin Laube krk 01:25,83 7 Urbánek Luboš 65
5. ADMIRAL PIETT(GER), 7 val s 49,5 am. Tomáš Roman 1 1/2 01:26,05 6 Chaloupka Václav 85
6. BALLANTINES(IRE), 3 kl 55,0 ž. Michal Demo 1/2 01:26,12 2 Kobzarev Konstantin 65
7. LUCAS WARRIOR, 6 val 51,5 ž. Jiřina Andrésová 1 01:26,28 8 Chaloupka Václav 100
8. SUMMER CITY(FR), 5 hř 53,5 Lucie Fialová krk 01:26,35 9 Berthier Kateřina 65
9. FRAMI HIT, 5 kl j 54,0 ž. Vendula Korečková 3 01:26,77 3 Kalčík Michal 120
Nestartovali: BLACK DARK(IRE)
Čas: 01:25,44, Mezičasy: (14,53 - 23,65 - 23,62 - 23,64)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-krk-1 1/2-1/2-1-krk-3

Majitel: DS Go, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatek: stáj Filip 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 SUMMER CITY (DŘ § 344 – DU 16/7). Sankce: ž. Zatloukal M. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 Kg na koni č.5 DADDY`S GIRL před začátkem dostihového dne (DŘ § 326 – DU 16/20).

 

3. dostih, start 15:08
1232 Cena HC VERVA Litvínov
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GILBY(GB), 4 val 52,0 am. Pavlína Kašparová JISTĚ 01:40,36 11 Brož Jiří 60
2. LAUNCH ZONE(IRE), 5 hř j 58,5 ž. David Liška 1 01:40,51 8 Kalčík Michal 85
3. NACHT STAR, 4 kl 55,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:40,71 13 Korečková Vendula 120
4. BELLA RIA(IRE), 4 kl s 56,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:40,83 3 Pejšková Ivana 150
5. KAPHAL(IRE), 4 val 57,5 Alena Plimlová hlava 01:40,86 10 Pejšková Ivana 85
6. NIGHT SHINE, 3 kl j 60,5 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:40,87 6 Manová Jana 75
7. DANNY DADDY(IRE), 3 val s 54,0 Lucie Fialová 1 3/4 01:41,12 7 Germič Karel 75
8. IRIS, 5 kl 56,0 ž. Adam Florian 3/4 01:41,24 5 Pátková Renata 150
9. RUMĚLKA, 4 kl 52,5 ž. Martina Havelková 1 01:41,41 12 Berthier Kateřina 120
10. LAST OPERA SONG(FR), 10 kl 53,5 am. Tomáš Roman 2 01:41,67 2 Blažek Svatoslav 120
11. LUIS STORMEN(FR), 4 val b 50,0 Petra Zedková 1 3/4 01:41,94 1 Bartoš st. Josef 120
12. ZÁZRIVA, 4 kl 55,0 ž. Michal Demo kr.hlava 01:41,95 4 Berthier Kateřina 150
13. RABBIT SHOWCASING(GB), 4 val 65,0 Nikola Petrlík 3 01:42,41 9 Petrlík Allan 120
Čas: 01:40,36, Mezičasy: (25,36 - 25,22 - 25,32 - 24,46)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/4-3/4-hlava-kr.hlava-1 3/4-3/4-1-2-1 3/4-kr.hlava-3

Majitel: Alegres, Trenér: Brož Jiří, Chov: Coggan J. P.

Poplatek: stáje Jerevan, Filipův kůň a Stáj Filip á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.3 BELLA RIA, č.5 IRIS a koně č.12 RUMĚLKA (DŘ § 344 – DU 16/7).

 


4. dostih, start 15:42
1233 Cena společností United Energy a Severočeská teplárenská
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY RECORDER(FR), 3 kl 57,0 am. Tomáš Roman LEHCE 02:07,31 10 Nieslanik Miroslav 75
2. VARIMINGO(GER), 6 val b 64,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:07,62 1 Hlavatý Pavel 100
3. FROM THE STARS(FR), 3 val 61,0 ž. David Liška 3/4 02:07,73 11 Petrlík Allan 65
4. SI SU HENKI, 3 val 56,0 ž. Petr Foret 1 3/4 02:07,96 5 Váňa Tomáš 150
5. DREAM OF LOVE, 7 kl 52,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:08,10 3 Horáková Lenka 75
6. GAJDA(FR), 3 hř 52,0 Lucie Fialová krk 02:08,14 9 Luka Václav 65
7. SMICHOFF(FR), 4 val 61,0 Alena Plimlová 1/2 02:08,21 2 Kalčík Michal 100
8. SORBET(POL), 8 val j 62,0 Eva Buriánková, Mgr. 3/4 02:08,33 4 Kalčík Michal 100
9. ARGEMA, 5 kl 52,0 Simona Laubeová 3/4 02:08,45 7 Menclová Aneta 200
10. SVEN, 5 hř 55,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 02:08,67 8 Andrés Dušan 65
11. NIRVANA, 5 kl 51,0 Petra Zedková 1 02:08,83 6 Blažek Svatoslav 350
12. MELANIA(GER), 6 kl b 56,0 ž. Adam Florian 15 02:12,35 12 Hlavatý Pavel 150
Čas: 02:07,31, Mezičasy: (26,20 - 26,14 - 25,14 - 25,50 - 24,33)
Výrok: LEHCE-2-3/4-1 3/4-3/4-krk-1/2-3/4-3/4-1 1/2-1-15

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Lord Huntingdon W.

Kůň č.10 LADY RECORDER byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila výkon koně č.12 MELANIA, vyslechla ž. Floriana A. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Sankce: Laubeová S. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.7 ARGEMA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326 – DU 16/20)

 

5. dostih, start 16:13
1234 26. Velká letní cena IJS Service s. r. o.
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHIRL WIND GIRL(FR), 4 kl 58,5 ž. Jiřina Andrésová BOJ 02:04,71 3 Tůma Pavel 60
2. ACHIRD(IRE), 6 kl 57,0 ž. Petr Foret 1/2 02:04,80 8 Nieslanik Miroslav 50
3. SAGAR(IRE), 8 val 58,5 Eva Buriánková, Mgr. 1/2 02:04,91 5 Chaloupka Václav 29
4. RABBIT RED JAZZ(IRE), 5 hř 58,5 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:04,93 1 Petrlík Allan 100
5. ZAUKHAN(GB), 6 val 58,5 ž. Tomáš Lukášek 2 02:05,22 2 Váňa Tomáš 60
6. AMERICAN FLY(GER), 5 hř 60,0 ž. Milan Zatloukal 4 3/4 02:06,04 6 Manová Jana 100
7. HANK MOODY(USA), 5 val j 58,5 ž. David Liška krk 02:06,10 4 Janáčková Koplíková Ingrid 80
8. CERCA TROVA(FR), 3 kl 55,0 ž. Martina Havelková daleko 02:13,16 7 Havelková Martina 270
Čas: 02:04,71, Mezičasy: (24,94 - 24,27 - 25,14 - 25,44 - 24,92)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-kr.hlava-2-4 3/4-krk-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group, s.r.o.

DK vyslechla ž. Chaloupku J. k situaci cca 150 m před cílem a neshledala žádné porušení DŘ. Sankce: ž. Havelková M. a Liška D. po 500 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).



6. dostih, start 16:47
1235 Cena DOSTIHOVÉHO SPOLKU Pardubice
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT ZOUSTAR(GB), 3 hř 58,5 ž. David Liška JISTĚ 01:11,94 3 Petrlík Allan 30
2. GILIENNE, 7 kl 60,5 Eva Buriánková, Mgr. 2 1/4 01:12,24 2 Kříž Petr 55
3. FRAM, 7 val j 54,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:12,65 4 Kalčík Michal 120
4. LENA(FR), 4 kl 57,5 ž. Martina Havelková hlava 01:12,67 5 Havelková Martina 55
5. BUNAMBOO(IRE), 3 val 58,5 am. Tomáš Roman 1 1/4 01:12,87 6 Nieslanik Miroslav 40
6. LADY SOPHIE(IRE), 4 kl j 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:13,02 7 Bodlák Radim 85
7. NÁTURA, 7 kl 48,5 ž. Jiřina Andrésová 5 01:13,87 1 Franko Jozef 100
Čas: 01:11,94, Mezičasy: (24,06 - 24,38 - 23,50)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2 1/2-hlava-1 1/4-1-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: China Horse Club International Ltd

Sankce: ž. Zatloukal M. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.7 LADY SOPHIE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326 – DU 16/20).

 

7. dostih, start 17:18
1236 102. Svatováclavská cena CHARVÁT Group
Rovina L - 1200 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PONNTOS(IRE), 5 hř j 59,0 ž. Petr Foret V. LEHCE 01:09,62 8 Nieslanik Miroslav 17
2. CAUCASIAN(IRE), 4 hř 59,0 ž. Adam Florian 3 1/2 01:10,24 5 Kobzarev Konstantin 49
3. HIDDEN COLONY(IRE), 3 hř 58,0 ž. David Liška 1 3/4 01:10,51 2 Kobzarev Konstantin 85
4. SHERSHAB(FR), 5 val j 59,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:10,64 1 Bodlák Radim 350
5. LEGIONAR SRB(IRE), 4 val j 59,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:10,75 3 Luka Václav 78
6. CAPITANO(FR), 3 hř b 57,5 ž. Martin Laube krk 01:10,80 6 Urbánek Luboš 150
7. KATHY AMES(FR), 6 kl 57,5 ž. Jiřina Andrésová 2 01:11,15 4 Voršilková Helena 250
8. MANOAMANO(FR), 7 val j 59,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:11,16 7 Nieslanik Miroslav 100
Čas: 01:09,62, Mezičasy: (22,36 - 23,42 - 23,83)
Výrok: VELMI LEHCE-3 1/2-1 3/4-3/4-3/4-krk-2-kr.hlava

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Liam Butler&Churchtown House Stud

Kůň č.2 HIDDEN COLONY byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Nieslanik M. 2x 200 Kč za pozdní příchod koní č.7 MANOAMANO a č.8 PONNTOS do paddocku (DŘ § 332).

 

8. dostih, start 17:51
1237 Cena společnosti Tipsport
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA SOMMERA(FR), 7 kl 59,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:21,62 8 Hulínský Václav 70
2. AKACIE, 10 kl b 51,0 am. Helena Březinová 2 02:21,95 1 Bartoš st. Josef 220
3. BACORA(IRE), 4 val b 67,5 am. Tereza Winterová 1 02:22,11 11 Bartoš st. Josef 70
4. AGNESKA, 5 kl 56,0 Eva Buriánková, Mgr. 3 3/4 02:22,69 4 Březina Ladislav 135
5. ANHOR(GER), 8 val 59,5 Marcel Novák ml. 2 1/2 02:23,10 2 Petrlík Allan 37
6. CORNELL, 3 kl 55,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:23,29 7 Brož Jiří 55
7. CARROT, 3 kl 52,5 Alena Plimlová 3/4 02:23,42 9 Kalčík Michal 55
8. AIYALA(HUN), 4 kl 55,0 ž. Michal Demo 1 02:23,59 10 Manová Jana 135
9. LA VANESSA, 3 kl j 51,0 Petra Zedková 11 02:26,06 6 Růžičková Martina 220
10. MAIRON(GER), 4 val s 62,5 am. Tomáš Roman 2 3/4 02:26,51 3 Hlavatý Pavel 70
Nestartovali: LA SARENNE(FR)
Čas: 02:21,62, Mezičasy: (15,01 - 24,38 - 25,60 - 25,72 - 25,55 - 25,36)
Výrok: JISTĚ-2-1-3 3/4-2 1/2-1 1/4-3/4-1-11-2 3/4

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: de la Heronniere T.

Kůň č.5 LA SARENNE nestartoval z důvodu zranění koně ve startovacích boxech, j. Fialová L. má nárok na jízdné. Sankce: j. Buriánková E. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.4 AGNESKA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326 – DU 16/20).

 


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Matičková Květoslava,
Cílová kamera: Dobrovolný Karel