home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 20.08.2023 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1223 Cena EBF STALLIONS
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MORALISTE(FR), 2 hř 58,0 ž. David Liška LEHCE 01:43,68 4 Nieslanik Miroslav 29
2. DORAM(FR), 2 hř 56,0 ž. Petr Foret 3 01:44,14 5 Török Dalibor 40
3. LEONARDA, 2 kl 54,5 Alena Plimlová 1 01:44,30 2 Kalčík Michal 55
4. HEATHER MACLEOD(IRE), 2 kl 54,0 Simona Laubeová 2 01:44,60 1 Luka Václav 120
5. PEAKSIDE GIRL(GER), 2 kl j 53,5 Lucie Fialová 1 01:44,81 7 Luka Václav 55
6. RABBIT IDAHO(IRE), 2 hř 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:44,88 3 Petrlík Allan 100
7. CLAUDINE, 2 kl 57,0 ž. Jiřina Andrésová 3 3/4 01:45,53 6 Kalčík Michal 100
Čas: 01:43,68, Mezičasy: (26,85 - 26,39 - 26,87 - 23,57)
Výrok: LEHCE-3-1-2-1-krk-3 3/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Ecurie Maulepaire

Kůň č.5 DORAM ztratil na startu cca 8 délek. Kůň č.4 MORALISTE byl vybrán k antidopingové kontrole.

 

2. dostih, start 14:32
1224 Cena CONSEQ hřebčína DARHORSE (série CONSEQ pro český chov)
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAN GODENZO, 6 val j 60,5 Alena Plimlová BOJ 01:39,90 2 Kalčík Michal 100
2. OLD MEMORIES, 4 kl 61,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:39,95 8 Hlavatý Pavel 100
3. MIKROP TWO, 3 hř 58,0 ž. David Liška 1 1/2 01:40,20 6 Petrlík Allan 60
4. KISSI STURM, 9 val j 60,5 ž. Jakub Pavlíček krk 01:40,24 1 Blecha Jan 20
5. ROMAN WARRIOR, 3 val 50,0 am. Klára Chrbolková 1/2 01:40,31 9 Maršíčková Miroslava 220
6. NACHT STAR, 4 kl 56,5 ž. Vendula Korečková 3 01:40,84 12 Korečková Vendula 150
7. AMIGO, 3 hř 53,0 Taťána Mášová 3/4 01:40,98 11 Kříž Petr 100
8. MEIA, 3 kl 51,5 Lucie Fialová 1 3/4 01:41,23 10 Pišl Martin 250
9. JACK TCHEQUE, 3 hř 53,0 ž. Jiřina Andrésová 1 01:41,38 3 Kabelková Hana 550
10. NÁTURA, 7 kl 54,0 am. Tomáš Roman hlava 01:41,41 4 Franko Jozef 120
11. OLD SCHOOL, 3 kl 52,0 am. Anna Lebdušková 1 1/4 01:41,63 5 Nováková Jana 150
12. DISCOVERY DAY, 3 val 54,0 Simona Laubeová 14 01:44,40 7 Zobal František 350
Čas: 01:39,90, Mezičasy: (25,66 - 25,09 - 25,99 - 23,16)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-krk-1/2-3-3/4-1 3/4-1-hlava-1 1/4-14
Bonus:
5 000 Kč(SAN GODENZO)FVE – Relay JK Levín
2 300 Kč(OLD MEMORIES)Farma Pavlin Dvůr
1 500 Kč(MIKROP TWO)Rabbit Trhový Štěpánov
700 Kč(KISSI STURM)Dostihová stáj Kissi
500 Kč(ROMAN WARRIOR)Jamax

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: SK Krasne

DK prošetřila způsob jízdy j. Laubeové S. na koni č.7 DISCOVERY DAY v cílové rovině, vyslechla j. Laubeovou S. a její vysvětlení (kolize s jiným koněm a následné podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Sankce: am. Chrbolková K. 500 Kč za křižování koně č.7 DISCOVER DAY koněm č.9 ROMAN WARRIOR v cílové rovině(D.Ř § 364c)

 

3. dostih, start 15:03
1225 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER TRIGGER(FR), 6 hř bj 63,0 Alena Plimlová BOJ 01:38,73 5 Kalčík Michal 120
2. VIENNA CALLING(IRE), 4 val 59,0 ž. David Liška 1/2 01:38,84 1 Záhorová Eva 55
3. ADMIRAL PIETT(GER), 7 val s 54,0 Eva Buriánková, Mgr. 3/4 01:38,97 3 Chaloupka Václav 100
4. EAT THE DUST(GER), 6 val 58,0 am. Anna Lebdušková 1 1/2 01:39,20 7 Fedorowicz Vladislav 100
5. PARTNER IN CRIME(IRE), 3 val s 50,0 ž. Jiřina Andrésová krk 01:39,24 11 Wroblewski Grzegorz 100
6. CHALDERO(FR), 3 hř 56,0 ž. Petr Foret 1 01:39,39 8 Nieslanik Miroslav 55
7. FORTE, 6 val 56,0 ž. Adam Florian krk 01:39,46 2 Jelen Jaroslav 90
8. PERFECT KORDULA(IRE), 3 kl 54,0 am. Tomáš Roman 12 01:41,75 12 Mimra Zdeněk 39
9. BOY SCOUT(FR), 3 hř 53,5 ž. Martina Havelková 2 01:42,12 6 Váňa Tomáš 150
10. CAWOK(IRE), 7 val 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:42,38 9 Tajmr Michal 200
11. GRATULACE, 3 kl j 54,5 Lucie Fialová 3 1/2 01:43,04 10 Luka Václav 120
12. HELISON(FR), 7 val s 58,0 ž. Milan Zatloukal 14 01:45,78 4 Kašný Pavel 350
Čas: 01:38,73, Mezičasy: (24,33 - 24,20 - 25,59 - 24,61)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-1 1/2-krk-1-krk-12-2-1 1/4-3 1/2-14

Majitel: The Sons of Sharpour, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Bukhtoyarov V.,Kappushev E.
 

4. dostih, start 15:35
1226 Cena MEDIAG PB s.r.o.
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERT LIBERTE(IRE), 5 val b 61,5 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 02:35,67 3 Török Dalibor 14
2. VÉVODA, 7 val b 60,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 02:35,68 10 Andrés Dušan 78
3. VIGNETTA, 4 kl 59,0 ž. Adam Florian kr.hlava 02:35,69 4 Seménka Zdeněk 200
4. WELL PREPARED(GER), 4 val 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:35,89 8 Holčák Radek 200
5. AMERICAN CHARLIE(FR), 4 val 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:36,11 2 Nováková Jana 150
6. NORTON(GER), 3 hř 58,0 ž. David Liška 2 1/2 02:36,45 9 Kobzarev Konstantin 150
7. MES AILES(IRE), 3 hř 56,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:36,59 5 Nováková Jana 150
8. SIR WESTMINSTER(GB), 3 hř s 53,0 Lucie Fialová kr.hlava 02:36,61 6 Luka Václav 150
9. PLEIONE(IRE), 4 kl 57,0 am. Tomáš Roman 1 1/2 02:36,83 7 Nieslanik Miroslav 330
10. CULIHRACH(IRE), 6 val j 58,5 ž. Martina Havelková 2 02:37,13 1 Havelková Martina 300
Čas: 02:35,67, Mezičasy: (27,24 - 26,13 - 25,98 - 26,00 - 25,77 - 24,55)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-kr.hlava-1 1/4-1 1/4-2 1/2-3/4-kr.hlava-1 1/2-2

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Ecurie des Charmes

Kůň č.4 VIGNETTA byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:03
1227 Memoriál Václava Kučery
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHOSANNA(IRE), 3 kl 59,0 ž. David Liška JISTĚ 01:26,86 3 Záhorová Eva 33
2. YARMILA, 3 kl 51,0 ž. Martina Havelková 2 01:27,13 7 Váňa Tomáš 85
3. KAZI, 4 kl 51,5 Lucie Fialová 3 1/2 01:27,66 10 Hulínský Václav 80
4. FANNY(FR), 3 kl b 62,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:27,68 8 Andrés Dušan 85
5. GLOBEMASTER(IRE), 4 val s 56,0 ž. Adam Florian 2 01:27,99 1 Drozda František 170
6. CHASMAR, 5 val 52,0 Taťána Mášová 2 1/2 01:28,40 5 Pišl Martin 85
7. NURWELA, 7 kl s 52,0 Alena Plimlová 3/4 01:28,52 4 Franko Jozef 220
8. SHIROCCO FRITZ, 4 kl 56,0 Marcel Novák ml. krk 01:28,56 6 Petrlík Allan 85
9. LAUNCH ZONE(IRE), 5 hř j 62,5 am. Tomáš Roman 3 1/2 01:29,23 9 Kalčík Michal 40
Nestartovali: TAPAJO(GER)
Čas: 01:26,86, Mezičasy: (13,73 - 24,59 - 24,99 - 23,55)
Výrok: JISTĚ-2-3 1/2-hlava-2-2 1/2-3/4-krk-3 1/2

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Záhorová Eva, Chov: McCracken C. & M.

Sankce: tr. Hulínský V. 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.10 KAZI (DŘ § 344 – DU 16/7).

 

6. dostih, start 16:32
1228 Cena společnosti AQUATHERM
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALZIR(GB), 4 hř b 58,5 ž. David Liška LEHCE 02:09,12 10 Nieslanik Miroslav 16
2. CHASEDOWN(IRE), 9 hř 56,0 ž. Petr Foret 7 02:10,42 5 Váňa st. Josef 100
3. VARIMINGO(GER), 6 val b 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:10,77 4 Hlavatý Pavel 120
4. AIDENSFIELD(GER), 5 hř j 58,5 ž. Adam Florian 1 1/4 02:10,96 3 Kalčík Michal 85
5. BATHALOLA(FR), 3 kl 51,0 ž. Martina Havelková nos 02:10,97 1 Seménka Zdeněk 270
6. MARIOS(IRE), 6 val 56,0 am. Tomáš Roman 3/4 02:11,08 9 Bartoš st. Josef 120
7. NOBLE CLAUDINE(IRE), 5 kl 54,5 ž. Vendula Korečková 4 02:11,77 6 Korečková Vendula 55
8. TORINA(FR), 4 kl 53,5 am. Anna Lebdušková krk 02:11,82 8 Korečková Vendula 300
9. FRESH FIFTEEN(FR), 3 kl 50,0 am. Klára Chrbolková 2 1/2 02:12,17 7 Nieslanik Miroslav 200
Nestartovali: CAYAMBE(FR)
Čas: 02:09,12, Mezičasy: (27,30 - 26,79 - 25,89 - 24,70 - 24,44)
Výrok: LEHCE-7-2 1/4-1 1/4-nos-3/4-4-krk-2 1/2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Juddmonte Farms Ltd

Kůň č.1 BATHAOLOLA ztratil na startu cca 3 délky, kůň č.7 FRESH FIFTEEN ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: stáj MUDr. Eva Nieslaniková 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.7 FRESH FIFTEEN (DU. 16/14), tr.Nieslanik M. 1 500 Kč za neohlášené nepoužití lícních beránků u koně č.10 ALZIR (DU 16/12, DŘ § 310).

 

7. dostih, start 17:00
1229 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LITTLE LORD(GER), 3 hř 56,5 Sofie Kvízová JISTĚ 00:59,04 2 Holčák Radek 33
2. RABBIT GARSWOOD(IRE), 5 val 58,0 ž. David Liška 2 00:59,33 6 Petrlík Allan 100
3. HAS D`EMRA(FR), 6 val j 54,5 Alena Plimlová hlava 00:59,36 3 Kalčík Michal 90
4. CAPTAIN LUKA(IRE), 7 val j 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 00:59,61 4 Kašný Pavel 90
5. MEANNAH, 6 kl 58,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 00:59,72 1 Nagy Ladislav 120
6. VI FI(IRE), 5 val 54,5 am. Tomáš Roman hlava 00:59,74 7 Mimra Zdeněk 19
7. YELLOW CURRY(FR), 4 kl j 58,5 ž. Jiří Chaloupka 13 01:02,07 5 Pejšková Ivana 150
Čas: 00:59,04, Mezičasy: (12,39 - 23,43 - 23,22)
Výrok: JISTĚ-2-hlava-1 3/4-3/4-hlava-13

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Stall E.N.T.
 


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vítek Lukáš
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít