home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 17.06.2023 - Slušovice
stav dráhy: 2.0 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:09
1122 Cena spol. Art of Finance, invest. spol.
Proutky IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.0 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORVETTE(GER), 4 kl 66,0 Adam Čmiel ZADRŽENĚ 2 Urbánek Luboš 30
2. LANDMARK(IRE), 6 val j 64,5 Veronika Řezáčová daleko 1 Řezáčová Jana 80
3. ROQUE FORT BAILEYS(FR), 5 val 69,0 ž. Jakub Kocman 3 3/4 8 Franko Jozef 55
4. SAMER, 6 val 66,0 Ján Mach, MVDr. 10 7 Novák Antonín 200
5. NANAMIXA(FR), 4 kl j 64,0 Daniel Vyhnálek 2 1/4 4 Török Dalibor 23
Z JE SUIS SANS PEUR(FR), 4 val A 1/2 65,0 ž. Pavel Kašný 6 Složil Pavel 330
Nestartovali: BARON WESTMINSTER(FR), STAR KING(FR)
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-3 3/4-10-2 1/4

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Karlshof

Čas neměřen. Poplatek: stáj DS Pegas 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.4 NANAMIXA (DŘ § 344 – DU 16/7). DK přešetřila zadržení koně č.6 JE SUIS SANS PEUR, vyslechla ž. Kašného P. a jeho vysvětlení ( pro koně příliš pevná dráha, kůň neakceptoval tempo dostihu) vzala na vědomí

 

2. dostih, start 13:43
1123 Cena společnosti D PLAST a.s.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.0 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUVANA(FR), 6 kl b 59,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:05,94 6 Berthier Kateřina 80
2. DAPA, 8 kl 54,0 Sofie Kvízová 1 01:06,11 7 Holčák Radek 130
3. BEAU MASSAGOT(FR), 8 val b 61,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 01:06,47 2 Drozda František 45
4. FANUSH(IRE), 3 hř sj 55,0 ž. Michal Demo 3 1/4 01:06,96 3 Nieslanik Miroslav 24
5. LENA(FR), 4 kl b 56,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:07,10 1 Havelková Martina 80
6. AMOS(IRE), 6 val 61,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:07,14 5 Havlíček Jan 40
Nestartovali: MOLLYS BEST(FR)
Čas: 01:05,94, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-3 1/4-3/4-krk

Majitel: DS Helen, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Mme Vayssier E.

Poplatek: stáj K-K Metal a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.7 DAPA ke startu (DU 16/5).

 

3. dostih, start 14:08
1124 Cena hejtmana Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.0 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEAUTY APPROACH(IRE), 3 kl 58,0 ž. Michal Demo JISTĚ 02:20,71 7 Nieslanik Miroslav 28
2. GARMONA, 3 kl 53,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:20,88 9 Demele Jan 29
3. CANTUCCIO, 3 val 52,0 Miloslava Sedláková 3/4 02:21,01 1 Holčák Radek 85
4. KUMBAYA(FR), 3 kl A 1/2 53,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 02:21,41 8 Složil Pavel 200
5. LAD OF RAIN, 3 hř 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 02:21,57 6 Bodlák Radim 90
6. GRANIT(FR), 3 val 56,0 Daniel Vyhnálek 2 1/4 02:21,88 10 Seménka Zdeněk 120
7. ORVAL(FR), 3 hř s 54,5 ž. Monir Madihi 5 02:22,66 2 Hanáček Jaroslav 120
8. ANIMAL MAGNETISM(FR), 3 val s 54,5 ž. Peter Hodáň 1 1/2 02:22,90 4 Drozda František 200
9. FAIBLE(GER), 3 kl 53,0 am. Nikol Zapletalová daleko 02:29,04 5 Piruch Jozef 270
10. VALENCIA ROSE, 3 kl 53,0 ž. Michal Hrouda 18 02:32,57 3 Olehla Čestmír 350
Čas: 02:20,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-2 1/2-1 1/4-2 1/4-5-1 1/2-daleko-18

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Bargain Buy Syndicate

Poplatek: stáj Syndikát Varzea 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.3 VALENCIA ROSE (DŘ § 344 – DU 16/7).

 

4. dostih, start 14:33
1125 Vzpomínka na MVDr. Antonína Černockého
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Bonus: 20.000 Kč (20000)
Zápisné: 1050 + 2150 Kč
Stav dráhy: 2.0 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENNÝ MONARCHO, 5 val bj 70,0 ž. Martin Cagáň LEHCE 05:02,05 2 Petříková Eva 49
2. EDREMI(FR), 6 val 66,5 Ján Mach, MVDr. 6 05:03,03 8 Složil Pavel 45
3. TIME IN THE WEST(IRE), 6 val s 68,0 ž. Marek Stromský 2 05:03,32 5 Holčák Radek 65
4. MOHAN, 7 val 66,5 Adam Čmiel 10 05:05,61 1 Novák Antonín 85
5. MEDI JAPE, 6 val 65,0 am. Tereza Polesná 1 1/2 05:05,84 3 Popelka Stanislav 60
6. KIFAAYA(GB), 11 val 65,5 Daniel Vyhnálek 3 1/4 05:06,34 4 Bodlák Radim 65
7. ÁLLAMFÖ(HUN), 7 val 68,5 ž. Jakub Kocman 13 05:09,10 7 Seménka Zdeněk 35
Nestartovali: BREXIT
Čas: 05:02,05, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-2-10-1 1/2-3 1/4-13
Bonus:
20 000 Kč(CENNÝ MONARCHO)DS Ponytrans

Majitel: DS Ponytrans, Trenér: Petříková Eva, Ing., Chov: Otáhalová P.
 

5. dostih, start 15:14
1126 Cena slovenských přátel
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.0 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LE CONQUERANT(FR), 6 val 61,0 Sofie Kvízová LEHCE 02:33,69 4 Holčák Radek 23
2. LORELLY, 5 kl 66,0 ž. Martina Havelková 5 02:34,48 7 Demele Jan 33
3. SENORITA, 5 kl s 51,5 Miloslava Sedláková 5 02:35,29 5 Bělka Martin 100
4. NICARON, 3 hř 55,0 ž. Peter Hodáň 6 02:36,22 2 Novák Antonín 85
5. N`OUBLIE PAS, 3 kl 52,5 am. Anna Lebdušková 2 1/2 02:36,61 3 Berthier Kateřina 60
6. PADELA(FR), 3 kl 58,0 ž. Milan Zatloukal 13 02:39,42 8 Složil Pavel 78
7. STEVE, 3 hř 50,0 žk. Petra Zedková 5 02:40,33 6 Bodlák Radim 150
8. PREGERTON, 6 val 49,5 ž. Jiřina Andrésová 19 02:44,32 1 Koplík Zdeno 250
Čas: 02:33,69, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-5-6-2 1/2-13-5-19

Majitel: AGA-Vlachovice, Trenér: Holčák Radek, Chov: Pehu Mi., Pehu Ma., Paillet G.

Poplatek: stáj AGA-Vlachovice a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 LE CONQUERANT ke startu (DŘ § 335 - DU 16/5), stáj ARTEP 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.5 SENORITA (DŘ § 344 – DU 16/7). DK vyslechla ž. Andrésovou J. k výkonu koně č.1 PREGERTON a její vysvětlení (pro koně příliš pevná dráha, kůň neakceptoval tempo dostihu) vzala na vědomí, dále DK vyslechla am. Lebduškovou k situaci při startu a její vysvětlení (podklouznutí koně v okamžiku startu) vzala na vědomí.

 

6. dostih, start 15:43
1127 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.0 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALORIFIC(IRE), 7 val 59,0 Sofie Kvízová JISTĚ 01:37,44 3 Holčák Radek 49
2. ALEXANDR(IRE), 10 val 54,0 Miloslava Sedláková 3 1/4 01:37,91 7 Vinklárek Vladimír 130
3. TREASURE ROCK(USA), 8 val 64,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:38,04 9 Havlíček Jan 29
4. STRATOVARIUS, 3 val 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:38,22 4 Bodlák Radim 60
5. FABLE, 7 kl 57,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:38,52 8 Podhányi Jan 60
6. FLY AMICO(FR), 6 val 58,0 am. Nikol Zapletalová krk 01:38,58 6 Piruch Jozef 60
7. LET ME WIN(AUT), 9 kl 52,5 žk. Petra Zedková 1/2 01:38,66 1 Bodlák Radim 270
8. ZÁZRIVA, 4 kl 55,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:39,01 2 Berthier Kateřina 270
9. SOLOGNOTE(FR), 6 kl j 55,0 ž. Michal Demo 8 01:40,57 5 Verner Vladimír 450
Čas: 01:37,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-3/4-1 1/4-2 1/4-krk-1/2-2 1/2-8

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Paul & Billy McEnery

Kůň č.5 SOLOGNOTE ztratil na startu cca 2 délky.

 

7. dostih, start 16:11
1128 Seriál senátora Goláňe – 1. část
Steeplechase V.kat. - 3800 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 650 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.0 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEVERANKA, 4 kl 70,0 ž. Jakub Kocman JISTĚ 04:48,92 6 Poles Pavel 22
2. REMMEK, 4 val 68,0 ž. Pavel Složil ml. 1 1/2 04:49,12 5 Bodlák Radim 45
3. ČÁRYNKA, 4 kl 65,0 am. Tereza Polesná 8 04:50,65 7 Popelka Stanislav 100
4. MALÝ INDIÁN, 5 val 69,0 Adam Čmiel 14 04:54,69 8 Novák Antonín 45
5. ANGELIC BEAUTY, 5 kl 68,0 žk. Marcel Novák ml. hlava 04:54,72 3 Kvapilová Lenka 85
6. GOLDEN NIGHT(FR), 5 kl 64,0 Ján Mach, MVDr. 13 04:57,37 4 Složil Pavel 220
Z LARIMAR, 4 val 63,0 Daniel Vyhnálek 1 Popelka Stanislav 100
Nestartovali: GREAT STORM(FR)
Čas: 04:48,92, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-8-14-hlava-13

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Poles Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo. DK vyslechla ž. Kocmana J. a Složila P. k situaci cca 150 m před cílem, po opakovaném shlédnutí videozáznamů neshledala porušení DŘ a protest zamítla jako neodůvodněný, dále DK vyslechla j. Vyhnálka k zadržení koně č.1 LARIMAR a jeho vysvětlení (z důvodu pevné dráhy, podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

 

8. dostih, start 16:43
1129 Cena stáje Valencio
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.0 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALPENROSE, 5 kl 50,0 žk. Petra Zedková BOJ 01:52,47 4 Hála Libor 80
2. GOLDEN WARRIOR, 5 val 54,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:52,49 3 Demele Jan 85
3. ETERNITY, 7 kl j 56,0 Sofie Kvízová 2 1/2 01:52,92 1 Holčák Radek 40
4. NOWERA, 5 kl 52,5 ž. Jiřina Andrésová 3 3/4 01:53,62 2 Berthier Kateřina 50
5. RUMĚLKA, 4 kl 59,5 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:53,63 8 Berthier Kateřina 27
6. SHARP JAILER, 7 val s 58,5 Eva Buriánková, Mgr. 1 01:53,83 7 Bělka Martin 80
7. DALIDA, 4 kl j 55,0 Miloslava Sedláková 2 1/2 01:54,32 5 Holčák Radek 80
8. EMINENS, 5 kl 52,5 am. Anna Lebdušková 3 3/4 01:55,03 6 Bělka Martin 150
Čas: 01:52,47, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-2 1/2-3 3/4-kr.hlava-1-2 1/2-3 3/4

Majitel: R.Maag-Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr., Chov: Maag Reinhard

Poplatek: stáj Filip 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.8 RUMĚLKA (DŘ § 344 – DU 16/7).

 


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Aleš
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel