home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 10.06.2023 - Brno
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:01
1106 Cena AUTODOPRAVA VLČEK
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT SPIRIT(IRE), 5 val 62,0 Nikola Petrlík LEHCE 01:23,07 7 Petrlík Allan 55
2. FALCON LADY(IRE), 3 kl 57,0 ž. Milan Zatloukal 6 01:24,04 4 Vocásková Helena 28
3. RUMĚLKA, 4 kl 51,0 Miloslava Sedláková 4 1/2 01:24,61 8 Berthier Kateřina 90
4. SAN GODENZO, 6 val j 59,0 am. Jindřich Fabris 3 1/2 01:25,08 10 Kalčík Michal 85
5. SENSI TOP, 3 kl 58,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:25,22 3 Bodlák Radim 65
6. RABBIT REQUINTO(IRE), 5 val 63,0 žk. Marcel Novák ml. krk 01:25,25 9 Havlíček Jan 55
7. LEONTYNKA(GB), 3 kl 50,0 žk. Petra Zedková 4 1/2 01:26,11 2 Váňa Tomáš 90
8. LA VANESSA, 3 kl j 52,5 am. Anna Lebdušková nos 01:26,11 5 Růžičková Martina 350
9. BOUŘKA, 12 kl 49,0 Taťána Mášová 4 01:26,86 1 Kantek Petr 270
10. NOWAN, 8 val 54,5 ž. Peter Hodáň 3 1/2 01:27,49 6 Hanáček Pavel 250
Čas: 01:23,07, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-4 1/2-3 1/2-3/4-krk-4 1/2-nos-4-3 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Devlin E.
 

2. dostih, start 14:31
1107 Vzpomínkový dostih na pana JOSEFA TUROVSKÉHO
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRIJAN ERSTE, 5 val 59,5 Miloslava Sedláková BOJ 01:56,58 7 Vymazal Josef 40
2. SUNNY STAR, 3 kl 50,0 žk. Petra Zedková 1/2 01:56,65 8 Bodlák Radim 40
3. TRIBUTE(POL), 5 val j 59,5 am. Jindřich Fabris 7 01:57,89 2 Kalčík Michal 120
4. SAIGON ICON(IRE), 6 kl 57,5 žk. Marcel Novák ml. 1/2 01:57,99 6 Zobal František 30
5. RABBIT RULER(IRE), 5 kl s 60,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:58,19 5 Havlíček Jan 80
6. THERESIE(IRE), 6 kl j 59,5 Ján Mach, MVDr. 5 01:59,25 3 Růžičková Martina 120
7. HELLO BELLA(IRE), 4 kl j 57,0 Lenka Neprašová 7 02:00,43 1 Seménka Zdeněk 120
8. CROCUS, 3 val 49,0 Taťána Mášová 4 1/2 02:01,46 10 Petříková Eva 330
9. WHITE DEVIL, 4 val 60,0 Veronika Řezáčová 1 02:01,64 9 Řezáčová Jana 300
10. VIENNA NIGHT, 4 kl 58,0 Lukáš Charvát 10 02:03,41 4 Koplík Zdeno 200
Čas: 01:56,58, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-7-1/2-1 1/4-5-7-4 1/2-1-10

Majitel: Stáj Sáňka-Vymazal, Trenér: Vymazal Josef, Chov: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
 


3. dostih, start 15:03
1108 Vzpomínkový dostih na am. JANA VAŇKA
Steeplechase V.kat. - 3400 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Bonus: 9.000 Kč (4500 - 3250 - 1250)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JACOBELLIS(GB), 5 val 72,0 ž. Jan Odložil ZADRŽENĚ 03:58,30 3 Popelka Stanislav 30
2. PRECIOUS ROCK(FR), 4 val bj 67,0 ž. Martin Liška 13 04:01,07 2 Liška Martin 45
3. LUCKY AMICO, 4 hř 68,0 ž. Marcel Novák daleko 04:10,14 5 Kvapilová Lenka 120
4. FINIR AVEC DÉVEINE, 4 kl 67,0 ž. Pavel Složil ml. 14 04:13,38 7 Růžičková Martina 170
5. GOLDEN NIGHT(FR), 5 kl 66,5 ž. Pavel Kašný daleko 04:29,70 8 Složil Pavel 150
Z ČTVERÁK, 4 val 63,0 Ján Mach, MVDr. 6 Novák Antonín 170
PN BOSTONSHAMAL, 5 val 66,5 Daniel Vyhnálek 1 Mimra Zdeněk 37
PN ARIBIS, 5 val 70,0 ž. Petr Tůma 4 Šomanová Lenka 78
Čas: 03:58,30, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-13-daleko-14-daleko
Bonus:
4 500 Kč(LUCKY AMICO)Kvapilová - Stáj Kvapil
3 250 Kč(FINIR AVEC DÉVEINE)DS Meridian

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Miss Rausing K.

Kůň č.3 JACOBELIS byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila pády koní č.1 BOSTONSHAMAL a č.4 ARIBIS, vyslechla j. Vyhnálka D. a ž. Tůmu P. a neshledala cizí zavinění. Dále DK prošetřila zadržení koně č.6 ČTVERÁK, vyslechla j. Macha J. a jeho vysvětlení (kůň neakceptoval tempo dostihu) vzala na vědomí.

 

4. dostih, start 15:39
1109 Cena společnosti MIKROP ČEBÍN a.s.
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONANZA GOLD(IRE), 7 kl 57,0 Taťána Mášová JISTĚ 03:41,19 8 Kantek Petr 19
2. LAVIGNE, 5 kl 60,0 žk. Marcel Novák ml. 2 03:41,49 3 Zobal František 100
3. CELENTANO(GER), 7 val 56,5 Sofie Kvízová 1 1/4 03:41,66 1 Holčák Radek 85
4. CLAUDIO, 3 val 52,0 ž. Jiřina Andrésová 1 03:41,81 5 Liška Martin 35
5. GALÉRA, 7 kl 59,5 ž. Peter Hodáň 1 1/4 03:41,99 6 Poles Pavel 250
6. SHEM HA MEFORASH(IRE), 4 val 57,5 žk. Petra Zedková 3/4 03:42,11 4 Syslová Lenka 100
7. GARIS, 4 val 58,0 Lukáš Charvát 7 03:43,23 7 Novák Antonín 350
S CAMELOT(GER), 5 val s 61,0 ž. Milan Zatloukal 2 Mimra Zdeněk 78
Čas: 03:41,19, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-1-1 1/4-3/4-7

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: McGrath J. & Pinnacle View Stud

Kůň č.7 GARIS ztratil na startu cca 6 délek. Poplatek: stáj Gestut Weiherweisen 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.2 CAMELOT (DŘ § 344 – DU 16/7). DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu. DK prošetřila neodstartování koně č.2 CAMELOT do dostihu a vyslechla tr. Mimru Z. s tím, že starty koně budou nadále sledovány.

 


5. dostih, start 16:11
1110 Cena společnosti AGA VLACHOVICE s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Bonus: 15.000 Kč (7000 - 5000 - 3000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING HEART(GER), 8 val 70,0 ž. Pavel Kašný JISTĚ 04:03,95 8 Bodlák Radim 30
2. CARILLO, 6 val 67,0 ž. Marek Stromský 6 04:05,07 6 Holčák Radek 40
3. SAINT SHINE(FR), 7 kl 66,0 am. Tereza Polesná 12 04:07,14 4 Ilíková Kateřina 220
4. FLICKER, 13 val 70,0 ž. Marcel Novák 1/2 04:07,24 5 Foralová Hanzlová Marcela 70
5. LA BEAUTÉ, 6 kl b 67,0 ž. Jan Odložil 5 04:08,22 2 Petříková Eva 220
6. PREMIER LION(FR), 8 val 66,5 Ján Mach, MVDr. 1 04:08,41 3 Zobal František 100
7. TERESIAN, 6 hř A 1/2 63,0 Lenka Neprašová daleko 04:13,07 10 Novák Antonín 300
8. KINGSTON LILLY(IRE), 6 kl 67,0 ž. Pavel Složil ml. daleko 04:19,19 9 Vocásková Helena 60
9. MOSTAR, 7 val 63,0 žk. Marcel Novák ml. 4 04:20,03 7 Chaloupka Václav 170
Z KRONPRINZ(GER), 8 val 67,0 ž. Martin Liška 1 Kabelková Hana 55
Čas: 04:03,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-6-12-1/2-5-1-daleko-daleko-4
Bonus:
7 000 Kč(CARILLO)Stáj Magog
5 000 Kč(FLICKER)Dostihová stáj Zhoř
3 000 Kč(LA BEAUTÉ)DS Ponytrans

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Bodlák Radim, Chov: Gest.Westerberg

DK prošetřila zadržení koně č.1 KRONPRINZ, vyslechla ž. Lišku M. a jeho vysvětlení (nevyhovující charakter dráhy) vzala na vědomí.

 


6. dostih, start 16:41
1111 Cena TIPLER Group s.r.o. - Letní moravská míle
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT RED JAZZ(IRE), 5 hř 60,0 Nikola Petrlík JISTĚ 01:36,90 9 Petrlík Allan 33
2. GIANNINA(IRE), 5 kl 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:37,18 4 Vocásková Helena 20
3. SEA THE NIGHT(IRE), 7 val 55,5 žk. Petra Zedková 5 01:37,93 8 Váňa Tomáš 120
4. PALOMINA(FR), 6 kl 55,0 Miloslava Sedláková 2 01:38,25 6 Vymazal Josef 170
5. EAT THE DUST(GER), 6 val 60,5 am. Anna Lebdušková 1 01:38,40 7 Fedorowicz Vladislav 78
6. FLY AMICO(FR), 6 val 58,0 am. Nikol Zapletalová hlava 01:38,42 3 Piruch Jozef 90
7. SOLOGNOTE(FR), 6 kl j 52,5 Alena Plimlová 8 01:40,01 1 Verner Vladimír 650
8. JE SUIS SANS PEUR(FR), 4 val A 1/2 58,0 ž. Peter Hodáň daleko 01:43,66 5 Složil Pavel 350
ZN FABLE, 7 kl 57,5 žk. Marcel Novák ml. 2 Podhányi Jan 90
Čas: 01:36,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-5-2-1-hlava-8-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Doyle D.

Kůň č.3 FLY AMICO byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila pád žk. Nováka M. ml. z koně č.2 FABLE, vyslechla jej a neshledala cizí zavinění.

 

7. dostih, start 17:02
1112 Cena CHARVÁT Group s.r.o. - Letní brněnská steeplechase
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1050 + 2150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERINO, 10 val 69,5 ž. Pavel Složil ml. BOJ 05:09,38 1 Vymazal Josef 43
2. MARCON, 11 val 69,0 ž. Martin Liška krk 05:09,42 2 Novák Antonín 48
3. LETEGERTO, 10 val 68,0 ž. Marcel Novák 9 05:11,11 3 Poles Pavel 105
4. SLIVKA, 8 kl 63,0 Ján Mach, MVDr. 7 05:12,48 4 Bodlák Radim 37
5. MAHONY, 11 val 65,0 am. Tereza Polesná 2 05:12,80 5 Vymazal Josef 80
6. FORMAN(FR), 8 val A 1/2 70,5 am. Jan Ilík 10 05:14,66 6 Ilíková Kateřina 80
Z KERABUSH(IRE), 9 val 67,0 ž. Jan Odložil 8 Popelka Stanislav 60
Nestartovali: ARTISTMONTOT(FR), JITŘENKA
Čas: 05:09,38, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-9-7-2-10
Bonus:
10 000 Kč(FERINO)Stáj Vymazal
6 000 Kč(MARCON)DS Malá Morávka
4 000 Kč(LETEGERTO)TIPPLER Group s.r.o.

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Vymazal Josef

Kůň č.7 ARITSTMONTOT v dostihu nestartoval pro zranění ž. Tůmy P. v předchozím dostihu. DK prošetřila zadržení koně č.8 KERABUSH, a konstatovala, že důvodem bylo zranění koně.

 

8. dostih, start 18:09
1113 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBET(POL), 8 val j 62,5 Alena Plimlová BOJ 02:19,05 4 Kalčík Michal 55
2. ČAROVNÁ, 5 kl 50,0 ž. Peter Hodáň 3/4 02:19,17 8 Novák Antonín 165
3. SUN RAIN(SVK), 6 val 51,0 Miloslava Sedláková 3/4 02:19,30 3 Vymazal Josef 85
4. HELIOS, 6 val 52,0 am. Anna Lebdušková 1/2 02:19,38 2 Pecháček Jaroslav 90
5. SAXANA GREY(GB), 5 kl s 60,5 žk. Marcel Novák ml. 9 02:21,06 6 Drozda František 18
6. WALERIE, 3 kl 50,0 žk. Petra Zedková daleko 02:25,13 1 Bodlák Radim 55
Nestartovali - odváženi: ARRYNA(IRE), EAGLEWINGS(FR)

Čas: 02:19,05, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3/4-1/2-9-daleko

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Sobierajski T.

Dostih byl opakován pro pád am. Petráska P. z koně č.5 EAGLEWINGS v oblouku po startu dostihu. DK pád prošetřila a konstatovala, že byl způsoben nesprávným nasedláním koně do dostihu. V opakovaném dostihu nestartovali koně č.5 EAGLEWINGS a č.7 ARRYNA, am. Petrásek P. má nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ, ž. Zatloukal M. má nárok na jízdné. Sankce: am. Petrásek P. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 EAGLEWINGS před začátkem dostihového dne (DŘ § 326 – DU 16/20), tr. Mach J. 1 000 Kč za nesprávné nasedlání koně č.5 EAGLEWINGS do dostihu (DŘ § 306).

 


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Krejčí Pavel
Cílová kamera: Malát Vít