home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 06.05.2023 - Most
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:05
1046 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YONELLA(FR), 3 kl 56,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:56,20 11 Janáčková Koplíková Ingrid 30
2. EDOUARDA FILIPA(FR), 3 kl j 56,5 ž. Petr Foret 1/2 01:56,26 3 Török Dalibor 30
3. KALEOMIYA(FR), 3 kl 57,5 ž. Milan Zatloukal 4 3/4 01:57,17 4 Manová Jana 130
4. BRILLIANT COLOURS(IRE), 3 val j 58,0 ž. David Liška 6 01:58,12 10 Havelková Martina 250
5. CARAVELLE ARDENTE(FR), 3 kl 56,0 ž. Adam Florian 1 1/2 01:58,32 9 Kabelková Hana 170
6. GAJDA(FR), 3 hř 55,5 Lucie Fialová 1 1/2 01:58,53 2 Luka Václav 85
7. SHOSANNA(IRE), 3 kl 56,0 ž. Martin Srnec krk 01:58,56 1 Záhorová Eva 85
8. KERRSY(FR), 3 kl 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:59,01 7 Chaloupka Jiří 200
9. ARCHIEBALD(GER), 3 hř 57,0 ž. Jiří Palík 5 01:59,78 5 Brož Jiří 250
10. MISS O`SHEA(IRE), 3 kl 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:00,00 8 Havelková Martina 250
11. FIRST NONANTAISE(FR), 3 kl 55,5 ž. Jiřina Andrésová 4 3/4 02:00,75 6 Nieslanik Miroslav 130
DD NIGHT EXPRESS(GER), 3 val 57,0 ž. Michal Hrouda daleko 02:15,83 12 Hlavatý Pavel 330
Nestartovali - odváženi: PROUD SOUL(POL)

Čas: 01:56,20, Mezičasy: (15,85 - 25,53 - 25,82 - 24,99 - 24,01)
Výrok: JISTĚ-1/2-4 3/4-6-1 1/2-1 1/2-krk-3 1/2-5-1 1/2-4 3/4-daleko

Majitel: Jana Fialová, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Codre Gheorghe

Kůň č.12 NIGHT EXPRESS ztratil na startu cca 4 délky. DK rozhodla o sledování chování koně č.13 PROUD SOUL při vstupu do startovacích boxů, am. Lebdušková A. má nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ. Poplatek: stáj Apollonia racing 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.12 NIGHT EXPRESS (DŘ § 344)

 


2. dostih, start 14:36
1047 Cena Dostihového klubu
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAS D`EMRA(FR), 6 val j 60,0 Alena Plimlová JISTĚ 01:13,74 8 Kalčík Michal 35
2. ANTHROPOID(IRE), 3 val sj 53,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:13,93 4 Havelková Martina 70
3. GILBY(GB), 4 val 54,5 am. Pavlína Kašparová 1 1/4 01:14,10 7 Brož Jiří 55
4. DELICE REGLISSE(FR), 3 hř 55,5 Lucie Fialová 1 01:14,26 5 Germič Karel 45
4. RABBIT GARSWOOD(IRE), 5 val 65,5 ž. David Liška současně 01:14,26 1 Petrlík Allan 55
6. TALUNA, 4 kl 55,0 Eva Buriánková, Mgr. 1 1/2 01:14,49 3 Chaloupka Václav 150
7. FRANJA(GER), 4 kl 59,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:14,61 2 Brož Jiří 100
8. REALM RULER(IRE), 8 val 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:14,82 6 Manová Jana 100
Čas: 01:13,74, Mezičasy: (25,34 - 24,23 - 24,17)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-1-současně-1 1/2-3/4-1 1/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Boitteau J., Plisson Ch.

Poplatek: stáj Flash 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.6 REALM RULER (DŘ § 344).


3. dostih, start 15:09
1048 Cena společnosti Tipsport
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCAS WARRIOR, 6 val 56,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:27,85 4 Chaloupka Václav 120
2. RABBIT POWER(GB), 5 hř 63,0 ž. David Liška 1/2 01:27,93 10 Petrlík Allan 65
3. BOY SCOUT(FR), 3 hř 49,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 01:27,95 6 Váňa Tomáš 75
4. FRAM, 7 val j 52,0 Alena Plimlová 1 1/4 01:28,11 1 Kalčík Michal 75
5. DIAMONTE, 5 val 52,0 Lucie Fialová krk 01:28,15 8 Pišl Martin 85
6. OLINKA, 7 kl 53,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:28,29 5 Horáková Lenka 100
7. BUNDESKANZLER(IRE), 4 hř 61,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:28,41 9 Korečková Vendula 40
8. ADMIRAL PIETT(GER), 7 val 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:28,52 2 Chaloupka Václav 75
9. DENIHILONIHIL(IRE), 5 val j 56,0 ž. Martin Laube 2 01:28,78 7 Kalčík Michal 90
10. LUIS STORMEN(FR), 4 val s 53,0 ž. Jan Verner 7 01:30,08 3 Kobzarev Konstantin 150
Čas: 01:27,85, Mezičasy: (14,90 - 23,52 - 24,68 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-1/2-kr.hlava-1 1/4-krk-3/4-3/4-3/4-2-7

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Görglová Jaroslava, Ing.


4. dostih, start 15:42
1049 Květnová mostecká míle
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEASONY(IRE), 6 val 58,0 ž. David Liška BOJ 01:39,58 4 Havelková Martina 70
2. SAGAR(IRE), 8 val 59,5 Eva Buriánková, Mgr. 1/2 01:39,66 1 Chaloupka Václav 53
3. ACHIRD(IRE), 6 kl 57,0 ž. Aslan Kardanov 3 01:40,06 3 Nieslanik Miroslav 25
4. SALAR ISLAND(ITY), 6 val b 57,0 ž. Martin Srnec 1/2 01:40,14 7 Záhorová Eva 58
5. KISSI STURM, 9 val j 57,5 ž. Jakub Pavlíček 3 1/4 01:40,60 6 Blecha Jan 65
6. SIR AMICO, 4 hř b 57,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:40,88 2 Bartoš st. Josef 100
Nestartovali: MANDARIN(FR)
Čas: 01:39,58, Mezičasy: (26,20 - 24,08 - 24,37 - 24,93)
Výrok: BOJ-1/2-3-1/2-3 1/4-1 3/4

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Ballygallon Stud Ltd

Kůň č.4 SEASONY byl vybrán k antidopingové kontrole.

 

5. dostih, start 16:12
1050 Cena HIPODROMU MOST
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EPIC PASS(IRE), 5 hř 57,5 ž. Jan Verner BOJ 02:08,28 11 Váňa Tomáš 85
2. SMICHOFF(FR), 4 val 54,0 ž. Vendula Korečková krk 02:08,31 4 Kalčík Michal 78
3. ILIAS, 5 val 57,5 am. Kateřina Fialová 2 1/4 02:08,63 9 Janáčková Koplíková Ingrid 45
4. RABBIT RED JAZZ(IRE), 5 hř 63,0 ž. Tomáš Lukášek krk 02:08,69 6 Petrlík Allan 85
5. RESPEKT, 5 val 61,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 02:09,07 5 Duchoň Tomáš 78
6. TREZY LADY(FR), 5 kl 58,0 ž. Aslan Kardanov 1/2 02:09,17 1 Nieslanik Miroslav 85
7. ORIENTAL GLORY(GER), 8 val 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 02:09,39 2 Brož Jiří 78
8. KORVETTE(GER), 4 kl 60,0 am. Matyáš Luka 3/4 02:09,50 8 Urbánek Luboš 45
9. ANGEL WINGS(IRE), 4 kl 52,0 Lucie Fialová 6 02:10,66 3 Kobzarev Konstantin 270
10. VADETABERRY, 6 kl 59,0 Lenka Kvapilová 14 02:14,62 7 Kvapilová Lenka 85
Nestartovali: MACCAIA(FR)
Čas: 02:08,28, Mezičasy: (27,00 - 25,79 - 25,85 - 25,02 - 24,62)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-krk-2 3/4-1/2-1 1/2-3/4-6-14

Majitel: Stáj Arenzo, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Cosgrove E.
 


6. dostih, start 16:47
1051 29. Memoriál Vlastimila Smolíka
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOTALLY GOLD(IRE), 4 kl 57,5 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 02:34,25 4 Janáčková Koplíková Ingrid 26
2. VIGNETTA, 4 kl b 57,5 ž. Adam Florian 3/4 02:34,38 6 Seménka Zdeněk 44
3. WHIRL WIND GIRL(FR), 4 kl 57,5 ž. Jan Verner 1 1/2 02:34,58 7 Tůma Pavel 40
4. DECAMERON, 5 val 58,0 ž. Martin Srnec hlava 02:34,61 5 Záhorová Eva 65
5. SPARKLE SHOUT(IRE), 5 kl 57,5 ž. Aslan Kardanov 3 02:35,00 1 Nieslanik Miroslav 100
6. DECIMA(FR), 4 kl 57,5 ž. Vendula Korečková 9 02:36,72 2 Korečková Vendula 270
Nestartovali: PACE MAN(SWI)
Čas: 02:34,25, Mezičasy: (27,23 - 26,91 - 26,39 - 25,89 -23,31 - 24,52)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-hlava-3-9

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Yeomanstown Stud

Kůň č.4 TOTALLY GOLD byl vybrán k antidopingové kontrole.

 

7. dostih, start 17:27
1052 75. Jarní cena klisen města Mostu
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALT MIX(IRE), 3 kl 58,0 ž. David Liška JISTĚ 01:40,12 12 Luka Václav 43
2. SHINING SKY(FR), 3 kl 58,0 ž. Michal Demo 3/4 01:40,26 3 Demo Michal 80
3. BALLERINA(FR), 3 kl 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 01:40,52 4 Janáčková Koplíková Ingrid 37
4. BALLANTINES(IRE), 3 kl s 58,0 ž. Jiří Palík 2 3/4 01:40,91 13 Kobzarev Konstantin 130
5. EAGLE BABE(FR)*, 3 kl 58,0 ž. Aslan Kardanov krk 01:40,94 6 Nieslanik Miroslav 170
6. BABY SUMMER, 3 kl 58,0 am. Jindřich Fabris 4 1/2 01:41,53 7 Kalčík Michal 550
7. BETHANY, 3 kl 58,0 ž. Jan Verner 2 01:41,80 2 Myšková Štěpánka 85
8. SENDMEASTAR(FR), 3 kl 58,0 ž. Petr Foret 1/2 01:41,90 9 Török Dalibor 220
9. WILLEMINE, 3 kl 58,0 ž. Martin Laube hlava 01:41,92 10 Urbánek Luboš 85
10. LADY RECORDER(FR), 3 kl 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:42,25 1 Nieslanik Miroslav 220
11. BEAUTY APPROACH(IRE), 3 kl 58,0 ž. Adam Florian 3/4 01:42,40 11 Nieslanik Miroslav 280
12. LITTLE LAROSE(IRE), 3 kl 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:42,51 5 Koplík Zdeno 550
13. LOWE WOLE, 3 kl 58,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:42,77 8 Germič Karel 130
Nestartovali: PERFECT KORDULA(IRE)
Čas: 01:40,12, Mezičasy: (26,45 - 24,52 - 24,81 - 24,34)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 3/4-2 3/4-krk-4 1/2-2-1/2-hlava-2 1/4-3/4-1/2-1 3/4

Majitel: BoKaBau s.r.o., Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Ballyhampshire Stud Ltd

Poplatky: stáj LOKOTRANS 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.10 WILLEMINE (DŘ § 344) Sankce:ž.Kardanov A. 700 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316) Kůň č 12 SALT MIX(IRE) byl vybrán k antidopingové kontrole

 

8. dostih, start 17:55
1053 Cena představenstva společnosti HIPODROM MOST a.s.
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DREAM OF LOVE, 7 kl 55,5 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 02:23,94 10 Horáková Lenka 60
2. TARAWERA(IRE), 5 kl 59,0 Lucie Fialová nos 02:23,95 4 Pišl Martin 85
3. ARKADAG(IRE), 5 val j 62,0 ž. Adam Florian 1 1/4 02:24,14 3 Kalčík Michal 85
4. MELANIA(GER), 6 kl 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:24,21 8 Hlavatý Pavel 90
5. LA SOMMERA(FR), 7 kl 54,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:24,39 1 Hulínský Václav 250
6. KYRIAKALI, 4 kl 60,0 am. Jindřich Fabris 1/2 02:24,46 5 Kalčík Michal 80
7. SVEN, 5 hř 56,0 ž. Jiřina Andrésová 3 02:24,86 6 Andrés Dušan 50
8. EAGLEWINGS(FR), 8 val 69,0 am. Pavel Petrásek, Bc 3/4 02:24,97 13 Mach Ján 170
9. NA KONCI DUHY, 6 kl 58,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:25,24 9 Brož Jiří 90
10. LA SARENNE(FR), 9 kl 56,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:25,46 2 Germič Karel 170
11. AGNESKA, 5 kl 53,0 ž. Michal Hrouda 5 02:26,35 12 Březina Ladislav 170
12. WEIHEGOLD(AUT), 7 kl 62,0 ž. Milan Zatloukal 4 3/4 02:27,01 11 Manová Jana 65
Nestartovali: MERANO
Čas: 02:23,94, Mezičasy: (14,47 - 25,29 - 25,22 - 26,69 - 26,12 - 26,15)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-1 1/4-1/2-1 1/4-1/2-3-3/4-1 3/4-1 1/2-5-4 3/4

Majitel: Stáj JB, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Matičková Květoslava,
Cílová kamera: Dobrovolný Karel