home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 15.04.2023 - Most
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:35
1009 Cena společnosti Tipsport
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PASAREI(GER), 4 kl 56,0 ž. Adam Florian JISTĚ 01:30,55 4 Kubovičová Zuzana 100
2. RABBIT POWER(GB), 5 hř 60,5 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 6 Petrlík Allan 70
3. ADMIRAL PIETT(GER), 7 val 57,0 ž. Petr Foret 1/2 1 Chaloupka Václav 90
4. DONTELLYOURMOTHER(IRE), 5 kl 54,5 ž. Martina Havelková 2 10 Germič Karel 100
5. FRAM, 7 val j 54,5 ž. Vendula Korečková hlava 2 Kalčík Michal 160
6. YASÁNEK, 4 hř 60,5 ž. David Liška 1/2 5 Váňa Tomáš 75
7. FORTE, 6 val 52,5 ž. Michal Hrouda krk 8 Jelen Jaroslav 160
8. BACORA(IRE), 4 val s 58,0 ž. Jan Verner 7 3 Bartoš st. Josef 180
9. OLINKA, 7 kl 54,0 Pavlína Nigrinová krk 7 Horáková Lenka 250
10. TOP GUN(GER), 7 val 57,0 ž. Jiří Palík hlava 13 Brož Jiří 100
11. MANOLLA, 10 kl 58,0 am. Tomáš Roman krk 9 Koplík Zdeno 65
12. LA CORAL, 7 hř 58,0 Lenka Kvapilová 3/4 11 Kvapilová Lenka 400
13. CHOP CHOP(IRE), 7 kl 59,0 ž. Václav Janáček 9 12 Bodlák Radim 75
Čas: 01:30,55, Mezičasy: (14,93 - 25,16 - 24,92 - 25,54)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-2-hlava-1/2-krk-7-krk-hlava-krk-3/4-9

Majitel: Vimar (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Stall the glory brotherhood

Poplatek: stáje Vimar (SVK) a MUDr Dagmar Dostálová á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.4 PASAREI a č.9 MANOLLA (DŘ § 344)

 


2. dostih, start 14:10
1010 Cena OHK Most
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLEXIBLE APPROACH(IRE), 5 val 55,5 ž. Leon Wolff LEHCE 02:00,89 9 Rája Jan 80
2. DREAM OF LOVE, 7 kl 51,0 ž. Martina Havelková 6 02:01,86 4 Horáková Lenka 100
3. KYRIAKALI, 4 kl 56,5 ž. Václav Janáček 3/4 02:02,02 3 Kalčík Michal 65
4. NIGHT OF FIRE(GER), 4 val 58,0 ž. David Liška kr.hlava 02:02,02 8 Hlavatý Pavel 150
5. TARAWERA(IRE), 5 kl 56,5 Lucie Fialová 1 1/4 02:02,21 5 Pišl Martin 130
6. VARIMINGO(GER), 6 val bj 64,5 ž. Jiří Chaloupka nos 02:02,21 6 Hlavatý Pavel 130
7. NACHT STAR, 4 kl 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:02,29 15 Korečková Vendula 200
8. MARJANEH(IRE), 6 kl 54,0 Alena Plimlová 1 1/4 02:02,47 12 Fedorowicz Vladislav 130
9. BELLA RIA(IRE), 4 kl s 57,0 ž. Adam Florian kr.hlava 02:02,48 13 Pejšková Ivana 150
10. ANGEL WINGS(IRE), 4 kl 57,5 Lukáš Charvát 1/2 02:02,59 11 Kobzarev Konstantin 150
11. IRIS, 5 kl 54,5 Eva Buriánková, Mgr. 1/2 02:02,66 14 Pátková Renata 150
12. LA SARENNE(FR), 9 kl 55,5 ž. Jiřina Andrésová krk 02:02,72 1 Germič Karel 150
13. OLD MEMORIES, 4 kl 57,5 ž. Jan Verner 1/2 02:02,82 7 Hlavatý Pavel 90
14. LEWIS GAL, 7 val 49,0 Taťána Mášová 2 1/4 02:03,12 2 Pejšková Ivana 130
15. LA SOMMERA(FR), 7 kl 53,5 ž. Michal Hrouda 9 02:04,96 10 Hulínský Václav 150
Čas: 02:00,89, Mezičasy: (16,15 - 27,11 - 26,11 - 26,16 - 25,36)
Výrok: LEHCE-6-3/4-kr.hlava-1 1/4-nos-1/2-1 1/4-kr.hlava-1/2-1/2-krk-1/2-2 1/4-9

Majitel: Stáj Arenzo, Trenér: Rája Jan, Chov: Bolger J. S.

Poplatky: stáj Filipův kůň 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.14 IRIS (DŘ § 344).



3. dostih, start 14:44
1011 Cena Dostihového klubu
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAGAR(IRE), 8 val 56,0 Eva Buriánková, Mgr. BOJ 01:58,03 8 Chaloupka Václav 150
2. ACHIRD(IRE), 6 kl 58,0 ž. Aslan Kardanov krk 01:58,08 5 Nieslanik Miroslav 40
3. KISSI STURM, 9 val j 59,5 ž. Jakub Pavlíček 5 01:59,08 7 Blecha Jan 100
4. ORIENTAL GLORY(GER), 8 val 57,0 ž. Jiří Palík 4 01:59,63 3 Brož Jiří 200
5. RABBIT RED JAZZ(IRE), 5 hř 62,0 ž. Tomáš Lukášek kr.hlava 01:59,65 9 Petrlík Allan 50
6. ORLEANO, 7 hř 57,0 ž. Václav Janáček hlava 01:59,67 6 Pejšková Ivana 60
7. TOM TOM BOY(FR), 5 val 54,5 ž. Martina Havelková 4 02:00,27 10 Jelen Jaroslav 300
8. TWILIGHT BAY(GB), 4 kl 55,5 ž. Leon Wolff 1/2 02:00,34 2 Rája Jan 50
9. RESORT, 5 val s 58,0 Lenka Kvapilová 5 02:01,25 11 Kvapilová Lenka 220
10. WOPART(GB), 5 val 57,0 ž. Petr Foret 3 1/4 02:01,67 4 Kalčík Michal 150
11. MOSANTO(IRE), 8 val 54,5 ž. Vendula Korečková 6 02:02,78 1 Nováková Jana 300
Čas: 01:58,03, Mezičasy: (15,99 - 25,22 - 26,55 - 24,21 - 26,06)
Výrok: BOJ-krk-5-4-kr.hlava-hlava-4-1/2-5-3 1/4-6

Majitel: Cajdašrot, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Legars M.

Sankce: ž.Pavlíček J.1000 Kč za tísnění koně č.3 ORIENTAL GLORY a následné křižování koní č.6 ORLEANO a č.9 RABBIT RED JAZZ koněm č.7 KISSI STURM (DŘ § 364c).

 


4. dostih, start 15:18
1012 Cena HIPODROMU MOST
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLETKA(FR), 3 kl 51,5 Lucie Fialová JISTĚ 02:27,55 6 Luka Václav 200
2. BEAUTY APPROACH(IRE), 3 kl 58,0 ž. Aslan Kardanov 2 1/2 02:27,90 3 Nieslanik Miroslav 50
3. FLEMARON(IRE), 3 hř 59,5 ž. Jan Verner 6 02:28,91 5 Tůma Pavel 19
4. GARMONA, 3 kl 53,0 ž. Martina Havelková 9 02:30,66 4 Demele Jan 200
5. KERRSY(FR), 3 kl 53,0 ž. Jiřina Andrésová 5 02:31,41 7 Chaloupka Jiří 100
6. FRENCH SURFER(FR), 3 hř 59,5 ž. Petr Foret 3/4 02:31,52 8 Nováková Jana 50
7. ARCHIEBALD(GER), 3 hř 57,0 ž. Jiří Palík 4 02:32,20 1 Brož Jiří 200
Nestartovali: FORESTER(GER)
Čas: 02:27,55, Mezičasy: (14,84 - 26,56 - 27,58 - 26,45 - 26,29 - 25,83)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-6-9-5-3/4-4

Majitel: Tannaberg na Šumavě, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Earl Haras du Logis, Ince J.

Kůň č.3 BEAUTY APPROACH byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č.4 GARMONA ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: tr. Nováková Jana, Ing. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití lícních beránků u koně č.8 FRENCH SURFER (DŘ § 310). DK vyslechla tr. Nieslanika M. k chování koně č.3 BEAUTY APPROACH v paddocku před dostihem a jeho vysvětlení (neklid před dostihem byla mimořádná událost) vzala na vědomí.

 

5. dostih, start 15:46
1013 6. Memoriál Jaroslava Podolana
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CULIHRACH(IRE), 6 val j 53,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:23,35 4 Havelková Martina 85
2. SHAMAL EMMI(HUN), 4 kl 59,0 ž. Adam Florian 1/2 02:23,43 3 Kubovičová Zuzana 55
3. RESPEKT, 5 val 55,5 ž. Leon Wolff 2 1/4 02:23,78 2 Duchoň Tomáš 55
4. MIKE MAJK(IRE), 5 val s 55,0 ž. Václav Janáček 7 02:25,02 6 Nieslanik Miroslav 45
5. KENSHIBU(IRE), 6 val 56,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:25,21 5 Havelková Martina 65
6. ZAUKHAN(GB), 6 val 60,5 ž. Jiří Palík 1 02:25,37 1 Váňa Tomáš 78
7. VÉVODA, 7 val b 59,0 ž. Jiřina Andrésová 1 3/4 02:25,65 7 Andrés Dušan 65
8. JACINTHE(FR), 4 kl 59,0 ž. Vendula Korečková 10 02:27,61 8 Korečková Vendula 85
Čas: 02:23,35, Mezičasy: (13,78 - 24,68 - 25,31 - 26,75 - 26,12 - 26,71)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-7-1 1/4-1-1 3/4-10

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Iceton D.G.

Poplatky: stáj Kovometal (SVK) 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.3 SHAMAL EMMI (DŘ § 344) Sankce: tr.Duchoň T. 200 Kč za pozdní příchod koně č.2 RESPEKT do paddocku (DŘ § 332)

 

6. dostih, start 16:17
1014 49. Memoriál Rudolfa Deyla
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BALLERINA(FR), 3 kl 59,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:29,58 7 Janáčková Koplíková Ingrid 70
2. BETHANY, 3 kl 58,0 ž. David Liška 3 1/4 01:29,98 9 Myšková Štěpánka 200
3. BALLANTINES(IRE), 3 kl s 57,5 ž. Jiří Palík krk 01:30,04 8 Kobzarev Konstantin 250
4. SALT MIX(IRE), 3 kl 59,0 ž. Václav Janáček 1 1/4 01:30,22 6 Luka Václav 23
5. EAGLE BABE(FR)*, 3 kl 57,5 ž. Aslan Kardanov 3/4 01:30,34 5 Nieslanik Miroslav 120
6. FESCHANDA(FR), 3 kl 59,0 ž. Jan Verner 4 1/2 01:31,06 1 Tůma Pavel 45
7. KALEOMIYA(FR), 3 kl 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:31,29 4 Manová Jana 250
8. SENDMEASTAR(FR), 3 kl 57,5 ž. Petr Foret 1 1/2 01:31,50 3 Török Dalibor 120
9. FANNY(FR), 3 kl 57,5 ž. Jiřina Andrésová 6 01:32,50 2 Andrés Dušan 300
Čas: 01:29,58, Mezičasy: (15,07 - 24,69 - 24,76 - 25,06)
Výrok: JISTĚ-3 1/4-krk-1 1/4-3/4-4 1/2-1 1/4-1 1/2-6

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Daguzan-Garros M.

Kůň č.7 BALLERINA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž Lukášek T. odnětí licence na 1 dd, tj. 1.5.2023 za nadměrné použití bičíku (kůň byl opakovaně pobízen bičíkem údery častěji jak jednou za tři cvalové skoky) DŘ § 316/1

 

7. dostih, start 16:46
1015 Cena DELFY staviva
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAUNCH ZONE(IRE), 5 hř bj 62,5 Lukáš Charvát JISTĚ 01:33,43 3 Kalčík Michal 35
2. HAS D`EMRA(FR), 6 val j 63,5 žk. Eliška Janderová 1/2 01:33,55 6 Kalčík Michal 47
3. PERSEA, 5 kl 59,5 Lucie Fialová 1 01:33,72 2 Fedorowicz Vladislav 65
4. KAZI, 4 kl 56,0 ž. Michal Hrouda 1 1/4 01:33,90 4 Hulínský Václav 47
5. TAKAREEN, 4 kl 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:34,30 5 Chaloupka Václav 47
6. SHIROCCO FRITZ, 4 kl 58,5 žk. Renáta Ondráčková 3 1/4 01:34,81 1 Petrlík Allan 55
Čas: 01:33,43, Mezičasy: (15,92 - 25,26 - 25,66 - 26,59)
Výrok: JISTĚ-1/2-1-1 1/4-3-3 1/4

Majitel: The Sons of Sharpour, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Vartanov V.

Sankce: tr. Chaloupka V. Ing. 400 Kč za nedovolenou pomoc u startu u koně č.5 TAKAREEN (DŘ § 348).

 


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Henychová Martina,
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Matičková Květoslava,
Cílová kamera: Dobrovolný Karel