home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 02.09.2022 - Pardubice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 15:01
1252 Cena společnosti Tipsport
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KINGSTON LILLY(IRE), 5 kl 58,5 ž. Vendula Korečková LEHCE 03:43,40 6 Vocásková Helena 17
2. UN REVE DAUTOMNE(FR), 4 val 64,0 ž. Jan Verner 5 03:44,28 5 Myšková Štěpánka 65
3. LE CONQUERANT(FR), 5 val 59,5 Sofie Kvízová 6 03:45,36 3 Holčák Radek 50
4. SHARETT(FR), 5 val 62,0 ž. Michal Hrouda 1/2 03:45,45 1 Stašková Eva 80
5. DALMÁCIE, 4 kl 55,5 am. Nikol Zapletalová 6 03:46,60 8 Žalud Radek 250
6. LUISA, 5 kl 62,5 Jakub Kocman krk 03:46,64 2 Lempochnerová Veronika 350
7. SANSA, 4 kl 55,0 Edita Vaníčková 10 03:48,53 7 Novák Antonín 500
8. PREGERTON, 5 val 58,5 Simona Laubeová 8 03:50,23 4 Koplík Zdeno 500
Nestartovali: DANCER OF DENALI
Čas: 03:43,40, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-6-1/2-6-krk-10-8

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Eledy Srl

Sankce: am. Zapletalová N. odnětí licence na 1 dostihový den, tj. 17.9.2022 za nadměrné použití bičíku (kůň byl opakovaně pobízen bičíkem údery častěji jak jednou za tři cvalové skoky - DŘ § 316).

 

2. dostih, start 15:32
1253 Cena hejtmana Pardubického kraje
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLONDIE(GB), 6 kl 67,0 žk. Petra Zedková BOJ 03:14,41 8 Ilíková Kateřina 70
2. BLACK BARD(IRE), 7 val 64,5 Lukáš Matuský krk 03:14,47 6 Haris Ludvík 90
3. KMOTR(IRE), 4 hř 62,5 Michal Maksa 1 3/4 03:14,71 9 Vocásková Helena 70
4. GIANNINA(IRE), 4 kl 64,0 Adam Čmiel 1 03:14,88 3 Vocásková Helena 15
5. GOLD SADDLE(IRE), 4 val 67,5 Jaroslav Myška 4 1/2 03:15,68 4 Mimra Zdeněk 160
6. GIRL FLOWER(FR), 6 kl j 62,0 Josef Borč 16 03:19,57 7 Jirčáková Vendula 440
7. BLACK STAR(FR), 3 val 61,0 ž. David Liška 1/2 03:19,66 1 Váňa ml. Josef 90
8. DOSUTTEKI, 9 val 66,0 ž. Michal Hrouda 12 03:22,34 2 Foukal Milan 1100
9. GREAT STORM(FR), 3 val 61,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/2 03:22,77 5 Váňa ml. Josef 250
Čas: 03:14,41, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 3/4-1-4 1/2-16-1/2-12-2 1/2

Majitel: DS JOKI - Ilíková, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Troy J. M.
 

3. dostih, start 16:12
1254 Cena Dostihového spolku a.s.
Proutky III.kat. - 3200 m, cena, 3letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FORT MEDOC(FR), 3 val 69,5 ž. Jan Faltejsek LEHCE 03:49,40 2 Tůma Pavel 13
2. LA SALINERO(GER), 3 val b 68,0 ž. Jan Kratochvíl 5 03:50,25 1 Váňová Pavla 170
3. NANAMIXA(FR), 3 kl 66,0 ž. Benoit Claudic 8 03:51,63 5 Török Dalibor 85
4. PRETTY KING(FR), 3 val b 69,0 ž. Pavel Složil ml. 1 1/4 03:51,85 3 Wroblewski Grzegorz 150
5. STORMMY, 3 val s 68,0 ž. Martin Liška 1 1/2 03:52,13 4 Liška Martin 220
6. PERCEIVABLE(GB), 3 val 68,0 ž. Marcel Novák daleko 03:58,46 6 Kvapilová Lenka 120
Čas: 03:49,40, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-8-1 1/4-1 1/2-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Mme Devin H.

Sankce: ž. Složil ml. P. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.3 PRETTY KING před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

 

4. dostih, start 16:45
1255 Cena Nadace pro rozvoj města Pardubic
Proutky III.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HO MY GOD(FR), 5 val A 1/2j 70,0 ž. Benoit Claudic JISTĚ 03:59,16 6 Török Dalibor 40
2. POMELLA(FR), 4 kl 64,0 Jakub Kocman 2 03:59,48 2 Franko Jozef 200
3. POPINJAY(FR), 6 val s 68,0 ž. Jaroslav Myška krk 03:59,54 7 Myšková Štěpánka 40
4. RAMSYA, 4 kl 64,0 Adam Čmiel 3 1/4 04:00,04 4 Olehla Čestmír 200
5. EISENHERZ(GER), 5 val 68,0 ž. Jan Faltejsek 9 04:01,59 8 Faltejsková Alžběta 100
6. DAŘBUJÁN, 4 val 67,5 ž. Lukáš Matuský 3 1/2 04:02,13 3 Odložil Pavel 40
7. SILVER SEAM(FR), 6 val b 68,0 ž. Jan Kratochvíl 10 04:03,84 5 Urbánek Luboš 60
8. ORIENTAL GLORY(GER), 7 val 69,5 ž. Pavel Kašný 10 04:05,62 1 Brož Jiří 200
Čas: 03:59,16, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-krk-3 1/4-9-3 1/2-10-10

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: E.A.R.L.Detouillon R.et Frederique
 

5. dostih, start 17:28
1256 Cena společnosti EFEZA s.r.o.
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAARDEN(IRE), 5 val 65,5 Adam Čmiel V. LEHCE 03:43,75 3 Vocásková Helena 12
2. CAMELOT(GER), 4 val s 62,0 ž. Milan Zatloukal 6 03:44,70 2 Mimra Zdeněk 300
3. ENFIELD GREY(IRE), 5 val s 62,0 ž. Vendula Korečková 8 03:46,05 5 Syslová Lenka 78
4. CHARMING MIA, 4 kl b 53,5 žk. Eliška Janderová 10 03:47,72 6 Sýkorová Marcela 250
5. MEDŽUGORJE, 4 val 62,0 ž. David Liška 2 1/4 03:48,05 9 Manová Jana 120
6. SHENKIRA, 7 kl 58,5 am. Jarmila Kašecká 2 3/4 03:48,46 8 Bělka Martin 770
7. BOULE DE NEIGE(FR), 4 val 59,0 am. Erik Linhart 1 1/4 03:48,70 7 Váňa st. Josef 140
8. APRIL, 4 kl 53,5 am. Natálie Flenerová daleko 03:57,28 10 Pišl Martin 350
Nestartovali - odváženi: NARMIE
Nestartovali: VALDOBBIADENE(FR)
Čas: 03:43,75, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-8-10-2 1/4-2 3/4-1 1/4-daleko

Majitel: DS GAUDIUM, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Maye Ch.

Kůň č.1 NARMIE nestartoval z důvodu pádu jezdce ve zkušebním cvalu, žk. Novák M. má nárok na jízdné. DK vyslechla ž. Lišku D. k jeho výkonu v cílové rovině a jeho vysvětlení (vlastní jezdecká chyba) vzala na vědomí. Sankce: ž. Liška D. odnětí licence na jeden dostihový den tj. 17.9.2022 za nevyjetí koně č.9 MEDŽUGORJE v cílové rovině (DŘ § 361), j. Čmiel A. 500 Kč za křižování koně č.9 MEDŽUGORJE koněm č.3 NAARDEN v průběhu dostihu (DŘ § 364c).

 

6. dostih, start 18:02
1257 Cena Dostihového klubu
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COPPER SCAPE(GB), 3 val 66,0 ž. Adam Florian BOJ 03:15,43 8 Seménka Zdeněk 38
2. CONSPIRATIONIST(FR), 3 hř 62,0 ž. Martin Laube 1 1/4 03:15,62 11 Urbánek Luboš 19
3. DANG DOSS, 3 val 64,0 ž. Jakub Pavlíček 7 03:16,82 10 Hulínský Václav 90
4. LOCKDOWN, 3 val 60,0 ž. Michal Hrouda 10 03:18,58 6 Tajmr Michal 220
5. ČÁRYNKA, 3 kl 58,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 03:18,64 5 Popelka Stanislav 220
6. CENNÝ EMAIL, 3 val 56,5 žk. Petra Zedková kr.hlava 03:18,65 3 Petříková Eva 550
7. LUCKY AMICO, 3 hř s 62,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 03:18,73 7 Kvapilová Lenka 90
8. CRYSTAL RAK, 3 kl 58,0 Taťána Mášová 2 1/4 03:19,08 2 Blažek Svatoslav 350
9. LARIMAR, 3 val 62,5 Jakub Kocman 11 03:21,25 4 Popelka Stanislav 200
10. DAMIROS, 3 val 58,0 am. Veronika Olehlová 4 1/2 03:21,92 1 Olehla Čestmír 150
11. NICADUR, 3 val 56,5 Edita Vaníčková 4 03:22,58 9 Novák Antonín 550
Čas: 03:15,43, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/4-7-10-1/2-kr.hlava-1/2-2 1/4-11-4 1/2-4

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: F. Marner Bloodstock & Shoreham Stud
 


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Zahradník Stanislav
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Spáčil Jakub
Cílová kamera: Dobrovolný Karel