home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 23.08.2015 - Netolice
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:33
1307 HANDICAP ZOD NĚMČICE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYGR ROKYTENSKÝ, 6 val 53,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:46,56 5 Hála Libor 45
2. GREEN VALLEYS, 6 val 52,5 Veronika Weinbachová 1/2 01:46,64 8 Kubliha Ladislav 65
3. SIDNEY(IRE), 3 kl 61,0 ž. Zuzana Vokálková krk 01:46,70 3 Holčák Radek 55
4. KATCHABA(USA), 6 val 62,5 ž. Michal Mach 2 1/4 01:47,06 7 Březina Ladislav 30
5. LEMESÍNA, 5 kl 59,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:47,26 1 Kantek Petr 45
6. LABEL FIVE, 8 val 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:47,28 2 Luka Václav 35
7. WASKA, 4 val 53,0 ž. Jan Verner hlava 01:47,31 6 Horová Oliva 50
Nestartovali: LIMONADE(SWI)
Čas: 01:46,56, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-krk-2 1/4-1 1/4-hlava-hlava

Majitel: R.Maag-Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr., Chov: Vrba Pavel

Kůň č.4 LIMONADE nestartoval pro zranění j. Andrésové J. při zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra. DK přešetřila pád j. Weinbachové V. z koně č.8 GREEN VALLEYS po dostihu. Sankce: tr.Kubliha L.výstraha za nesprávné nasedlání koně č.8 GREEN VALLEYS do dostihu. (DŘ § 411 d).


2. dostih, start 14:03
1308 CENA ENVISAN GEM
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY CATHERINE, 3 kl 58,5 ž. Milan Zatloukal LEHCE 01:48,92 2 Neuberg Filip 70
2. PLAYER, 3 val 60,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/2 01:49,69 3 Vocásková Helena 30
3. SONYATTA, 3 kl 58,5 ž. Michal Mach 1/2 01:49,76 8 Kub Ivan 70
4. AIDA(POL), 3 kl 56,5 ž. Jan Verner 4 01:50,40 6 Hurt Tomáš 100
5. RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 3 hř 60,0 ž. Martin Laube 1 01:50,56 10 Juránek Petr 26
6. MACESHKA, 3 kl 58,5 ž. Martina Havelková 3 01:51,10 4 Horová Oliva 65
7. ANDĚL, 3 val 56,0 Michal Demo 4 1/2 01:51,76 7 Jelen Jaroslav 65
8. JUSTICIUS, 3 hř 56,0 žk. Nikola Štroblová 6 01:53,03 5 Vinklárek Vladimír 130
S CHARMIDA(IRE), 3 kl 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 Luka Václav 50
Nestartovali: GOTSCHA
Čas: 01:48,92, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-1/2-4-1-3-4 1/2-6

Majitel: LUČ stajka - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.9 GOTSCHA nestartoval, nebyl v moci startéra. DK vyslechla trenéry Ing. Luku V. a Kováře S. Sankce: tr. Ing. Luka V. a tr. Kovář S. výstraha za nepřipravenost koní č. 1 CHARMIDA a č.9 GOTSCHA do dostihu (DŘ § 411 f).


3. dostih, start 14:31
1309 CENA GALOPP REPORTER
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GÁBINKA(IRE), 4 kl 59,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 4 Vocásková Helena 20
2. DEMON KING(IRE), 8 val 58,0 ž. Jan Verner 1 1/2 5 Kub Ivan 24
3. TWINKY, 4 val 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 3 Jelen Jaroslav 65
4. BEST SAND(IRE), 3 kl 57,5 ž. Zuzana Vokálková 6 7 Holčák Radek 55
5. PORTYR, 6 val 58,0 ž. Martina Havelková 5 2 Peťulová Petra 85
6. MANDALOUN BOY(FR), 3 val 55,0 ž. Vendula Korečková 2 1 Hurt Tomáš 70
7. DREAMBOAT(FR), 3 hř 57,0 am. Tereza Polesná 15 6 Kovář Stanislav 100
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-6-5-2-15
Maj. prémie:
5 000 Kč (TWINKY)Stáj Pěčín - Jelen

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Dunne F.

čas neměřen


4. dostih, start 15:03
1310 CENA GALOPP NEWS
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARAS(FR), 5 val 56,0 ž. Zuzana Vokálková LEHCE 9 Holčák Radek 30
2. PAULLINKA, 6 kl 55,5 ž. Jaromír Šafář 4 6 Vocásková Helena 27
3. MURASAKI LADY, 3 kl 54,5 ž. Martin Laube 7 10 Juránek Petr 90
4. KADMEN, 3 hř 53,0 ž. Martina Havelková 8 1 Růžičková Martina 140
5. POLYANTE(GER), 4 kl 58,5 ž. Milan Zatloukal krk 3 Fedorowicz Vladislav 90
6. MIGRACJA(POL), 3 kl 54,0 ž. Jan Verner 3/4 4 Hurt Tomáš 90
7. ANITHA, 12 kl 56,5 ž. Michal Mach nos 7 Březina Ladislav 170
8. ALFA WOLF(IRE), 4 val 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 5 Luka Václav 55
9. RIDERI CROSS, 3 kl 54,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 11 Junková Jana 140
10. ESCAPE TO HEAVEN, 10 val 59,5 Michal Demo 7 8 Knauer Martin 70
11. LE ROCK, 3 val 50,5 žk. Valerie Vyhnálková 1/2 2 Růžičková Martina 85
12. LARDEO, 7 val 58,0 Josef Sovka 1/2 12 Kantek Petr 75
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-7-8-krk-3/4-nos-2 3/4-2 1/2-7-1/2-1/2

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Ecurie des Monceaux

čas neměřen


5. dostih, start 15:30
1311 HANDICAP VISCOFAN
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIGHT, 9 val 53,5 žk. Valerie Vyhnálková TUHÝ BOJ 01:56,29 3 Knauer Martin 55
2. ATLETHICA, 5 kl 55,5 žk. Simona Molková kr.hlava 01:56,30 2 Březina Ladislav 50
3. BARLETTA, 14 kl 66,0 žk. Nela Jirásková 1/2 01:56,39 5 Kantek Petr 30
4. SILBERMOND, 5 val 54,0 žk. Nikola Štroblová hlava 01:56,42 6 Hála Libor 30
5. CALABRIE, 10 kl 60,0 žk. Dana Bořánková 1 01:56,58 1 Kantek Petr 27
Nestartovali: TRUST ON SCYRIS
Čas: 01:56,29, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1/2-hlava-1

Majitel: V+M Knauer-Mimoň, Trenér: Knauer Martin, Chov: Agrobyškovice s.r.o.

Sankce: žk.Štroblová N. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


6. dostih, start 16:00
1312 STEEPLECHASE CENA JIHOČESKÉ UNIVERSITY
Steeplechase V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIRVÁL, 8 val 72,5 ž. Josef Sovka JISTĚ 03:37,49 2 Blecha Jan 22
2. REGE DANCER, 6 val 70,0 Rostislav Benš 3 1/2 03:38,07 7 Havlík Zdeněk 30
3. FONSIE(GER), 4 val 68,0 Jan Kratochvíl 7 03:39,44 13 Váňa st. Josef 40
4. KARRE DANCER, 5 val 67,0 Barbora Málková 15 03:42,48 11 Chaloupka Václav 120
5. ELEN(FR), 5 kl 65,5 am. Veronika Řezáčová 6 03:43,56 12 Franko Jozef 65
6. DUNA, 7 kl 64,5 am. Tomáš Stražický 1/2 03:43,68 5 Sergeant Filip 90
7. MARY ANNE, 4 kl 66,0 Martin Liška 4 1/2 03:44,37 8 Junková Jana 90
Z SEABRA(GB), 7 kl 69,0 am. Pavel Blaha 4 Kovář Stanislav 120
PN CADUKE(IRE), 5 kl 65,0 Adam Čmiel 1 Kubliha Ladislav 50
Nestartovali: ADISTAR, DEKOLT(POL), ESO(USA), MISTER AVIATION(IRE)
Čas: 03:37,49, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-7-15-6-1/2-4 1/2

Majitel: Dostihová stáj Virvál, Trenér: Blecha Jan, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Sankce: am.Stražický T. 200 Kč za zbytečné použití bičíku v cílové rovině (DŘ § 316)


7. dostih, start 16:31
1313 Velká cena Netolic
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1350 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP DANCER, 7 val 68,0 Jan Kratochvíl BOJ 05:47,99 4 Váňa st. Josef 22
2. LIBERTY SON(FR), 6 val 67,5 ž. Josef Sovka 3/4 05:48,12 6 Blecha Jan 70
3. ELEGANT DEVIL(GER), 11 val 66,0 Martin Liška 3/4 05:48,23 7 Křídlová Tamara 75
4. JOVELL(POL), 5 val 67,0 ž. Lukáš Matuský 5 05:49,21 3 Holčák Radek 30
5. RABBIT LIBRETTIST(GB), 7 val 67,0 Rostislav Benš 11 05:51,04 5 Juránek Petr 45
6. RUBÍN, 13 val 64,5 Barbora Málková nos 05:51,05 1 Růžičková Martina 65
ZN GOBE, 6 kl 65,0 ž. Marcel Novák 2 Vinklárek Vladimír 85
ZN POWER PRIZE(GER), 9 kl 63,5 Jan Derych 8 Fedorowicz Vladislav 65
Čas: 05:47,99, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3/4-5-11-nos

Majitel: Orling, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

8. dostih, start 17:00
1314 STEEPLECHASE CENA FIRMY RABBIT A.S.
Steeplechase V.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STINGA, 6 kl 72,5 ž. Lukáš Matuský ZADRŽENĚ 6 Holčák Radek 20
2. ČMAŇA, 10 val 65,0 am. Veronika Řezáčová 3 1/2 5 Řezáčová Jana 65
3. MAIESTAS(IRE), 8 val 69,5 Martin Liška daleko 7 Špelda Lubomír 60
Z VENI VIDI VICI, 6 val 72,5 ž. Josef Sovka 1 Blecha Jan 26
ZN ANATOL ARTIST(GER), 5 val 68,0 Jan Kratochvíl 2 Váňa st. Josef 40
ZN LEGARTO, 4 val 65,0 ž. Marcel Novák 4 Růžičková Martina 120
Nestartovali: MACHIAVELLI(BEL), PRIMUS PASTORALUS(GB)
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-3 1/2-daleko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal a.s.

čas nebyl změřen. kůň č.8 MACHIAVELLI pro pád jezdce nestartoval, nebyl v moci startéra.



Dostihová komise: