home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 26.04.2015 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start 14:00
1039 CENA ARCADIS - EC HARRIS
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 0 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARP BROOK, 7 val 61,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 4 Demele Jan 55
2. WLADAN, 7 hř 61,0 ž. Petr Foret 1 3/4 1 Chaloupka Václav 55
3. DEMON KING(IRE), 8 val 58,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 5 Kub Ivan 25
4. PRAGMATIK, 4 hř 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 2 Váňa Tomáš 18
5. SKY ARROW(FR), 4 kl 56,5 ž. Jan Verner 6 3 Vymazal Josef 100
Čas: 01:02,06, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-krk-6
Maj. prémie:
2 000 Kč (PRAGMATIK)Mersin

Majitel: Stáj Latén, Trenér: Demele Jan, Chov: Macháčová Bittnerová Lucie

Sankce: tr.Vymazal Josef 400 Kč za nenahlášené sejmutí stínidel na koni č. 3 SKY ARROW (DŘ §310)

 

2. dostih, start 14:30
1040 CENA SCHNEIDER ELECTRIC
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DETEKCE, 4 kl 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 3 Vrba Pavel 65
2. MOONGLAS(IRE), 8 val 61,5 am. Jindřich Fabris 2 3/4 8 Pejšková Ivana 55
3. VALMONT, 6 val 52,0 ž. Martina Havelková 1 5 Duchoň Tomáš 35
4. PARKETA, 3 kl 57,5 Pavlína Filipová 3 1 Berthier Kateřina 85
5. AGRESE, 7 kl 59,5 Radek Man 1 2 Hulínský Václav 130
6. MONRRO, 4 val 62,5 ž. Petr Foret 2 7 Mimra Zdeněk 22
7. STRAIGHTWHISKEY(FR), 6 kl 62,0 ž. Jan Rája 1 1/4 4 Kantek Petr 65
8. FLURRY, 5 kl 55,0 Michal Demo 5 6 Juránek Petr 100
Čas: 01:16,13, Mezičasy: (25,35 - 25,27 - 25,51)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1-3-1-2-1 1/4-5

Majitel: TVD a.s., Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Pšurný Josef
 

3. dostih, start 15:00
1041 CENA AC-T SERVIS
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILLUMINATI, 4 hř 62,0 ž. Milan Zatloukal BOJ 3 Neuberg Filip 30
2. BYSKOVIC(IRE), 6 val 55,5 am. Alena Šíchová kr.hlava 5 Michal Jiří 30
3. NEE L'AMOUR(GER), 5 kl 58,0 ž. Petr Foret 2 1/2 7 Hlavatý Pavel 78
4. DILINGER(GER), 6 hř 49,0 ž. Martina Havelková hlava 8 Pišl Martin 150
5. ALLEGRO, 5 val 58,0 ž. Radek Koplík 3/4 2 Stašková Eva 65
6. LARAN(IRE), 7 val 57,0 am. Martina Luková krk 6 Luka Václav 100
7. MATTER FOR LOVE, 7 kl 52,0 Kateřina Hlubučková 1/2 4 Kub Petr 55
8. VICTORY MISSILE(GER), 6 val 59,5 Michal Demo 1 3/4 1 Fedorowicz Vladislav 50
Čas: 01:58,91, Mezičasy: (15,61 - 25,26 - 25,41 - 25,88)
Výrok: BOJ-kr.hlava-2 1/2-hlava-3/4-krk-1/2-1 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (ILLUMINATI)Paradise Park - Neuberg

Majitel: Paradise Park - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Grote K.
 

4. dostih, start 15:30
1042 CENA RIGIPS
Rovina II.kat. - 2235 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHERI HONEY, 9 val 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 3 Vrba Pavel 120
2. AURORA, 5 kl 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 5 Germič Karel 35
3. SAPSIREE(IRE), 5 kl 57,5 ž. Václav Janáček 1/2 7 Šatra Tomáš 25
4. KHALIDOR(GER), 5 val 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 8 Luka Václav 78
5. SHADOW MOON, 7 val 58,0 ž. Radek Koplík 3 1/2 4 Stašková Eva 55
6. LUST, 6 kl 59,5 ž. Petr Foret 3 1/4 1 Holčák František 55
7. CONAN ROY(IRE), 6 val 61,0 ž. Milan Zatloukal 6 2 Petrlík Allan 78
8. MYSTIC GOLFER, 4 hř 57,0 ž. Jan Verner 1 9 Hronová Ilona 130
9. EXCHANGE(GB), 7 val 59,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 6 Popelka Stanislav 120
Čas: 02:30,62, Mezičasy: (16,41 - 26,57 -26,34 - 27,72 - 26,41)
Výrok: JISTĚ-3-1/2-2 3/4-3 1/2-3 1/4-6-1-1 3/4

Majitel: TVD a.s., Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Hovadík D.Ing.

Sankce: ž.Rája J.500 Kč za křižování koně č.8 KHALIDOR v cíl.rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

 

5. dostih, start 16:05
1043 VELKÁ CENA ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU (10. Memoriál Jaroslava Maška)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NINE OU FOUR(IRE), 4 hř 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 8 Luka Václav 40
2. MIKESH(IRE), 6 hř 61,0 ž. Václav Janáček 1 1/4 5 Šatra Tomáš 17
3. HONZIK(FR*), 4 val 60,0 ž. Petr Foret 3 1/4 3 Lisek Michal 50
4. MAJESTIC POWER(GER), 5 hř 61,0 ž. Milan Zatloukal 2 6 Petrlík Allan 160
5. KENDY(GB), 7 val 60,0 ž. Radek Koplík 1/2 9 Koplík Zdeno 55
6. PRINCE ORPEN(FR), 4 hř 60,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 7 Blažková Helena 120
7. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 5 val 60,0 Michal Demo 6 4 Holčák František 110
8. SOLAR POWER(GER), 5 hř 58,0 ž. Jan Verner 2 3/4 1 Bělka Martin 100
9. APRILIUS(IRE), 7 val 58,0 ž. Jan Rája 7 2 Havlíčková Zdena 280
Čas: 01:28,15, Mezičasy: (13:81 - 24,11 - 25,72 - 26,50)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/4-2-1/2-1/2-6-2 3/4-7
Maj. prémie:
6 250 Kč (HONZIK(FR*))DS Pegas

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Knocktoran Stud
 

6. dostih, start 16:35
1044 CENA VODAFONE
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEIK YERBOUTI, 3 val 57,0 ž. Michal Mach JISTĚ 11 Drlík Jaroslav 180
2. MACESHKA, 3 kl 55,5 ž. Jan Verner 2 8 Horová Oliva 170
3. FEJZBUK, 3 val 59,0 ž. Jan Rája 2 2 Derych Vladimír 30
4. LAMBROZINI, 3 hř 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 9 Popelka Stanislav 170
5. SVITAVA, 3 kl 57,5 ž. Jaromír Šafář nos 4 Germič Karel 78
6. ROMANTIK, 3 hř 54,5 Kateřina Hlubučková krk 10 Růžičková Martina 120
7. WAR HORSE(POL), 3 hř 57,0 ž. Petr Foret krk 1 Chaloupka Václav 60
8. CHROM, 3 hř 57,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 6 Votava Jaroslav 30
9. LA MEZALIE, 3 kl 55,0 žk. Simona Molková krk 3 Holčák František 78
10. SENZOR, 3 val 57,0 ž. Václav Janáček 1 1/4 7 Seménka Zdeněk 78
11. TRIPHI DIABLO, 3 kl 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 5 Voršilková Helena 100
Čas: 01:33,25, Mezičasy: (15,04 - 25,57 - 26,80 - 25,83)
Výrok: JISTĚ-2-2-1 1/2-nos-krk-krk-1 1/2-krk-1 1/4-1

Majitel: EHORSE - TRM - Frances, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Stall Amor

Sankce:ž. Mach M. 500 Kč za křižování koně č.10 ROMANTIK v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

 

7. dostih, start 17:13
1045 CENA DHL FREIGHT
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 3 hř 59,0 ž. Milan Zatloukal LEHCE 4 Petrlík Allan 23
2. LEGGE DI CHICHIO(IRE), 3 hř 55,0 ž. Jan Verner 8 1 Tůma Pavel 60
3. HALCYON CHARM(IRE), 3 hř 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 2 Luka Václav 30
4. TAPAJO(GER), 3 hř 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 5 Chaloupka Václav 180
5. SOPHRONIUS(IRE), 3 hř 55,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 7 Blažková Helena 120
6. SAVE THE DATE(GB), 3 hř 56,0 ž. Václav Janáček krk 3 Váňa Tomáš 40
7. HARD FIGHTER, 3 hř 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 6 Germič Karel 78
Čas: 01:46,55, Mezičasy: (26,87 - 26,96 - 26,18 - 26,53)
Výrok: LEHCE-8-1 1/2-1 1/4-1/2-krk-1 1/4

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cheveley Park Stud

Sankce: ž.Rája J. 500 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

 

8. dostih, start 17:42
1046 CENA ALO DIAMONDS
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLORYLAND(GER), 5 kl 60,5 ž. Václav Janáček ZADRŽENĚ 8 Fedorowicz Vladislav 25
2. SERGEJ, 4 val 52,0 ž. Jan Verner 3 1/4 2 Mimra Zdeněk 100
3. NOWITKA, 5 kl 58,5 ž. Michal Mach 1/2 6 Pejšková Ivana 80
4. LEMESÍNA, 5 kl 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 4 Kantek Petr 100
5. SUN FOR LIFE(GB), 7 kl 50,5 žk. Simona Molková 1 1/4 1 Drlík Jaroslav 70
6. LOMBARDA, 5 kl 52,5 Pavlína Filipová krk 3 Berthier Kateřina 160
7. ARMEA, 8 kl 53,0 ž. Martina Havelková 2 7 Šimuni Peter 40
8. CABALLERO, 4 hř 55,0 ž. Jaromír Šafář 6 5 Šatra Tomáš 100
Čas: 01:46,13, Mezičasy: (26,78 - 26,19 - 26,03 -27,13)
Výrok: ZADRŽENĚ-3 1/4-1/2-krk-1 1/4-krk-2-6

Majitel: Tax-Reform, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Karlshof
 


Dostihová komise: