home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 11.07.2010 - Benešov
stav dráhy: 1.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:30
1238 Cena Conseq Investment Management a. s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPOZYCJA(POL), 3 kl 56,5 ž. Václav Janáček V. LEHCE 1 Hurt Tomáš 17
2. LAWSON, 3 val 58,0 ž. Jakub Pavlíček 8 6 Vinklárek Vladimír 77
3. PAVLICEK(IRE), 3 val 56,5 Vendula Korečková 7 4 Zobal František 50
4. JAMAJKA, 3 kl 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 2 Vinklárek Vladimír 60
5. SORIA, 3 kl 54,0 Natalie Arendsen 10 5 Hanousek Ladislav 77
Z WILL BE ABLE, 3 val 58,0 Josef Sovka 3 Krejsa Milan 120
ZN STARSHIRE, 3 kl 53,0 am. Martin Laube 7 Janda Jiří 40
Čas: 02:12,80, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 8-7-1-10

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

DK prošetřila zadržení koně č.3 WILL BE ABLE a vysvětlení trenéra a jezdce vzala na vědomí (zranění koně)


2. dostih, start 15:00
1239 Cena Charvát Group s.r.o
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGIA(POL), 3 kl 57,5 ž. Václav Janáček ZADRŽENĚ 9 Hurt Tomáš 35
2. NOBLE RUNNER(IRE), 3 val 59,0 ž. Jiří Chaloupka 8 2 Havlíčková Zdena 40
3. BROKER(GER), 3 val 59,0 ž. Dušan Andrés 3 4 Wroblewski Grzegorz 40
4. LYNETTE, 3 kl 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 1 Tůma Pavel 30
5. COSMIC FAIR, 3 hř 59,0 ž. Martin Pišl 10 8 Kučera Karel 100
6. KSIAŽE CHIEF(POL), 3 hř 55,5 am. Martin Laube 3 1/2 6 Audy Renata 180
7. JUKIER(POL), 3 val 56,5 am. Martin Piruch 1 5 Hurt Tomáš 140
8. LISA MARIE, 3 kl 56,0 Vendula Korečková 6 3 Zobal František 180
Nestartovali: LEAVE A LOOK, PERLA(POL*)
Čas: 02:10,70, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-3-1 1/2-10-3 1/2-1-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (LYNETTE)DS Dvorce
6 000 Kč (COSMIC FAIR)Stáj Grejnet

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Kůň č.7 LEAVE A LOOK se nedostavil v časovém limitu ke startu, nestartoval, nebyl v moci startéra. Koně č. 5 JUKIER(POL) a 6 KSIAŽE CHIEF(POL) ztratili na startu asi 8 délek. Sankce: tr.Chaloupka J. 1000 Kč nepřipravenost koně č.7 LEAVE A LOOK do dostihu (Dا411f)


3. dostih, start 15:30
1240 Cena společnosti stavební Petr Hrma
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MINARETA, 2 kl 56,0 ž. Václav Janáček V. LEHCE 3 Neuberg Filip 18
2. TERASA, 2 kl 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 7 Chaloupka Václav 24
3. VIA MIA, 2 kl 54,0 Vendula Korečková 6 4 Hurt Tomáš 50
4. ORWELLO, 2 val 53,5 Natalie Arendsen 1 1/2 2 Hanousek Ladislav 60
5. LARSON, 2 val 56,0 žk. Ondřej Velek 4 1/2 1 Růžičková Martina 80
6. LORD MERAN, 2 val 56,5 Jan Verner 6 6 Hurt Jiří 60
7. NÁPADNÍK, 2 hř 57,5 ž. Jakub Pavlíček 10 8 Jelen Jaroslav 80
8. KOSTER, 2 hř 57,5 Josef Sovka 6 5 Jelen Jaroslav 100
Čas: 01:23,40, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-6-1 1/2-4 1/2-6-10-6

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: ORLING spol.s r.o.

4. dostih, start 16:00
1241 Cena stavební firmy Petr Šach – dostih amatérů
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 7 kl 54,0 am. Pavlína Filipová ZADRŽENĚ 3 Audy Renata 16
2. MONACOS, 8 val 55,5 am. Martin Laube 8 5 Hála Libor 45
3. DIRKA(POL), 3 kl 51,0 am. Martin Piruch 2 1/2 8 Hurt Tomáš 60
4. ARROWS PEPE, 9 val 59,0 am. Peter Hodáň 7 7 Hála Josef 32
5. ODER(POL), 4 val 57,5 am. Petra Hrubá 1 3/4 9 Hála Josef 100
6. GASPARI(POL*), 3 val 54,5 am. Radka Hradcová, Bc. 4 1/2 2 Váňa Tomáš 100
7. RACING, 11 val 55,5 am. Michaela Fencková 2 1/2 1 Hanousek Ladislav 80
8. NAĎA, 4 kl 57,5 am. Helena Zigová 9 4 Vašina Josef 160
9. ČIMAG, 4 val 55,5 am. Sabrina Kuchařová 12 6 Sýkorová Marcela 250
Čas: 02:10,40, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-2 1/2-7-1 3/4-4 1/2-2 1/2-9-12

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Ševčík M.,Ing.

Sankce: am.Hodáň Peter 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §337)


5. dostih, start 16:30
1242 Handicap Jihoobal, s. r. o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLÁSKA, 5 kl 58,5 ž. Václav Janáček BOJ 2 Hulínský Václav 17
2. FIREBIRD ARROGANCE(GER), 5 hř 53,5 Vendula Korečková 1/2 7 Kinský Pavel 77
3. APRILLO(GER), 6 val 63,5 Jan Verner 4 4 Hurt Jiří 50
4. INÉS, 4 kl 51,0 am. Martin Piruch 1 1/2 5 Hurt Tomáš 50
5. SATÉN, 13 val 49,5 am. Pavlína Filipová 2 1/2 10 Audy Renata 100
6. RAMÍN, 5 val 48,0 Jana Trňáková krk 1 Čapková Marcela 77
7. ICY SPICY(GB), 5 kl 60,0 Jan Derych 2 1/2 9 Berthier Kateřina 77
8. DADLA, 4 kl 50,0 Natalie Arendsen 7 8 Horová Oliva 80
Z TASHAAR(FR), 4 val 56,5 žk. Ondřej Velek 3 Zobal František 100
Nestartovali: VODARKA
Čas: 02:43,70, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-4-1 1/2-2 1/2-krk-2 1/2-7

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Vítek F.

Sankce: am.Piruch M. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


6. dostih, start 17:00
1243 Cena VOSA-MVS, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUEENBACK, 9 hř 58,0 Josef Sovka JISTĚ 5 Jelen Jaroslav 60
2. ANDALOUSE(GER), 6 kl 57,0 am. Peter Hodáň 1 10 Hála Josef 160
3. CALABRIE, 5 kl 57,0 Vendula Korečková 3/4 6 Hála Josef 45
4. MASTER CHIEF(USA), 7 val 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 7 Havlíčková Zdena 16
5. HANOI(POL), 4 kl 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 4 Hanousek Ladislav 80
6. HMAT, 5 hř 56,5 am. Helena Zigová 3/4 1 Bartoš st. Josef 100
7. KSIEŽNA DA XIAN(POL), 4 kl 59,0 ž. Radek Koplík 3 3 Okleštěk Miloslav 40
8. AIMER CLASSY, 4 kl 55,0 am. Martin Laube 4 11 Hála Libor 160
9. GAMA, 4 kl 58,0 žk. Tereza Vašinová 7 12 Vašina Josef 77
PN SIR HERMANN(GER), 4 val 60,0 Jan Kratochvíl 2 Kinský Pavel 200
Nestartovali: COSMÍNA, GRENNASIA
Čas: 01:21,50, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-3/4-1 1/4-3-3/4-3-4-7

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Landštejn

Sankce: am.Zigová Helena 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §337) DK přešetřila pád koně č. 2 SIR HERMANN a neshledala cizí zavinění


7. dostih, start 17:40
1244 Steeplechase BES s.r. o
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a 5letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRUE LIFE, 4 kl 60,0 Josef Sovka JISTĚ 10 Jirátová Petra 100
2. DICKINSONA, 5 kl 66,0 ž. Pavel Szikora 2 1/2 2 Szikora Pavel 60
3. DEVIL ALGARHOUD(GB), 5 val 69,0 ž. Bohuslav Mátl 1/2 6 Koplík Zdeno 100
4. FERNANDO(GER), 5 val 66,0 Martina Růžičková 2 7 Růžičková Martina 120
5. HARIETTE, 5 kl 66,0 ž. Marcel Novák 3/4 8 Vinklárek Vladimír 100
6. HARDY, 4 hř 66,0 ž. Luboš Urbánek 3 1/2 4 Hurt Jiří 23
7. READY FOR SMILE, 4 hř 67,0 ž. Josef Váňa ml. 6 1 Váňa st. Josef 18
8. NEGRO SAMBA(POL), 4 kl 60,0 žk. Ondřej Velek 1/2 3 Tůma Pavel 100
ZN GLODIES(POL*), 4 kl 64,0 Vladimír Verner 5 Chaloupka Václav 180
Nestartovali: AZTEKE(GER)
Čas: 03:46,50, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1/2-2-3/4-3 1/2-6-1/2

Majitel: Buc-Film, Trenér: Jirátová Petra, Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: j.Růžičková M. výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ §316)


8. dostih, start 18:10
1245 Steeplechase Rabbit Trhový Štěpánov a. s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SULLIVAN, 13 val 63,0 Libor Šimůnek ZADRŽENĚ 2 Zobal František 50
2. ARGUN, 7 val 67,0 ž. Bohuslav Mátl 3 1/2 8 Jirátová Petra 60
3. JURANTA(POL), 6 kl 62,5 Jan Kratochvíl 1/2 6 Kinský Pavel 120
4. FILIPA, 8 kl 62,5 Jan Derych 16 4 Berthier Kateřina 120
5. PERGON, 9 val 64,5 Libor Sedlář 2 1/2 10 Vinklárek Vladimír 77
6. ASISTENT, 6 val 64,5 Lukáš Sloup 7 5 Hurt Jiří 120
ZN ANARCHISTA, 5 val 69,0 ž. Marcel Novák 7 Bekrová Gabriela 35
ZN ILION(POL), 6 val 67,0 ž. Josef Váňa ml. 9 Váňa st. Josef 17
Nestartovali: BRICASSAR, ERRI, LUNARET
Čas: 06:13,80, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 3 1/2-1/2-16-2 1/2-7

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Zobal František,


Dostihová komise: