home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 28.10.2006 - Slušovice
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:05
1488 CENA ELEKTROMONTÁŽE MIČKA
Rovina IV.kat. - 1630 m, cena, 2letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 375 + 375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAYIRIN, 2 58,0 ž. Martin Srnec LEHCE 3 Hanáček Pavel
2. HALENKA, 2 57,0 ž. Jan Rája 3 1 Vraj Radek
3. RED EXTREME, 2 58,0 ž. Václav Janáček 4 2 Neuberg Filip
4. MARATONY, 2 56,0 Milan Zatloukal 4 5 Bekrová Gabriela
Nestartovali: VERAMENTE
Čas: 01:46,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-4-4

Majitel: www.stajhanacek.cz, Trenér: Hanáček Pavel, Ing., Chov: ZOO Pension Grégr,Lužice

Sankce: jezdec Zatloukal Milan 300 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b).


2. dostih, start 13:36
1489 CENA JOSEFA VÁNI
Rovina IV.kat. - 1630 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRASH(POL), 4 59,5 ž. Martin Srnec V. LEHCE 4 Suchánek Martin
2. PREZIOSO, 4 61,5 ž. Iva Miličková 5 6 Chaloupka st. Jiří
3. WIRTENA, 5 58,5 ž. Václav Janáček 1/2 3 Kantek ml. Miroslav
4. TARLOW, 5 57,0 Petr Tůma hlava 9 Okleštěk Miloslav
5. HIT, 3 55,0 am. Jana Stoklasová hlava 12 Mocek Květoslav
6. PROSPECT, 4 58,0 ž. Martina Havelková hlava 10 Podhányi Jan
7. IBISA, 5 56,0 Vendula Korečková 6 8 Vymazal Josef
8. OBLIGATA, 4 57,0 ž. Jan Rája 3 5 Vraj Radek
9. MALACHIT, 3 56,0 Milan Zatloukal 1/2 11 Vinklárek Vladimír
10. CSÁRDÁS, 4 58,5 ž. Radek Koplík 3 2 Kútnik Ján
11. MYBETA, 6 56,5 Jakub Pavlíček 4 1 Ministr Antonín
12. SALVEO, 3 53,0 Petra Výtisková 6 7 Míček Milan
Nestartovali: BRIGIT, POLARICA
Čas: 01:43,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-1/2-hlava-hlava-hlava-6-3-1/2-3-4-6

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: PKI S.A.

3. dostih, start 14:01
1490 CENA DOSTIHOVÉ STÁJE ROKYTA - BÍLOVEC
Rovina V.kat. - 1830 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SLAVINIKA, 3 58,0 ž. Radek Koplík BOJ 1 Seménka Zdeněk
2. LATERICA, 5 65,0 ž. Václav Janáček 1/2 6 Kantek ml. Miroslav
3. ZLATNÍK, 3 57,0 ž. Jan Rája krk 7 Vraj Radek
4. LUCKY FOR LIFE, 4 63,0 Pavol Mišún 4 5 Pindur Evžen
5. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 3 60,5 ž. Iva Miličková 1 2 Chaloupka st. Jiří
6. BONSTAR, 3 51,0 Vendula Korečková 6 8 Vymazal Josef
7. NATÁLKA, 9 59,5 Petra Výtisková 4 3 Zajíček Miloslav
8. BEAUTY STAR, 4 51,0 Jiřina Andrésová 4 4 Vraj Radek
Čas: 01:59,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-krk-4-1-6-4-4

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Drozdová,JUDr.+Kubešová S.

4. dostih, start 14:30
1491 CENA SČADJ a ZBCHS SLUŠOVICE
Rovina IV.kat. - 1830 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOGISTIKA, 5 61,5 am. Leona Hloužková ZADRŽENĚ 2 Kantek Miroslav
2. VIENTO, 6 62,0 am. Jana Stoklasová 8 6 Mocek Květoslav
3. LEKORKA, 4 61,0 am. Linda Fedorowiczová 3/4 1 Vraj Radek
4. ROSE SHARP, 3 58,5 am. Róbert Šara 4 3 Havlíčková Zdena
5. LORI, 4 60,5 am. Ján Mach, MVDr. 3 5 Kantek ml. Miroslav
6. MAGIC LOVE, 5 60,5 am. Irena Rosenfeld 1 4 Fedorowicz Vladislav
Čas: 02:04,00, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-3/4-4-3-1
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOGISTIKA)Kantek & sons Slavkov u Brna

Majitel: Kantek & sons Slavkov u Brna, Trenér: Kantek Miroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start 15:05
1492 CENA EXTRALIGOVÝCH KLUBŮ VSETÍN - ZLÍN; CENA DOTAČNÍHO FONDU JCČR
Rovina III.kat. - 1130 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKARLA(POL), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida JISTĚ 8 Piruch Jozef
2. ANETA SUPER STAR, 2 57,0 ž. Jan Rája 1 1/2 4 Vraj Radek
3. CHARLENE, 2 57,0 ž. Iva Miličková 3 5 Vojtěšková Diana
4. NICE, 2 57,0 ž. Dušan Andrés krk 10 Uhl Jiří
5. IRON MAAG, 2 57,0 Jan Derych 3 1 Štěpánek Milan
6. PROXIMUS, 2 58,0 ž. Václav Janáček 1/2 2 Uhl Jiří
7. HAYDÉE, 2 57,0 Jakub Pavlíček 4 6 Ministr Antonín
8. PULSE HEART, 2 57,0 Jaromír Šafář 1/2 7 Složil Pavel
Nestartovali: GALILEO GALILEI, ORDYNAT(POL), SILKE
Čas: 01:09,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3-krk-3-1/2-4-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (ANETA SUPER STAR)Stáj Mikon
6 000 Kč (CHARLENE)Vanda Březůvky
4 000 Kč (NICE)DS Sendy Ostrava Neuvirt

Majitel: www.Piruch.cz, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Rowinska S.

Poplatky: trenér Derych Vladimír 1000 Kč za pozdní hlášení přítomnosti koně na závodišti (DU 15/4), stáj Sectori Ševčík 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně GALILEO GALILEI z dostihu.


7. dostih, start 15:55
1493 CENA KEDONA
Rovina III.kat. - 1130 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SERAM, 2 57,0 Petr Tůma BOJ 1 Míček Milan
2. DIAMANTIXA(SLO), 2 55,5 Petra Výtisková krk 2 Bělka Martin
3. NONCHALANCE, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 3 Chaloupka Václav
4. CHANCI RISK, 2 57,0 ž. Jan Rája 1/2 7 Vraj Radek
5. SAGWAN, 2 57,0 ž. Zdenko Šmida 1 4 Seménka Zdeněk
6. BORNESIA, 2 54,5 Vendula Korečková 7 6 Vymazal Josef
7. CARIBIK, 2 58,0 ž. Martin Srnec 4 8 Kašný Pavel
8. MEMBRE, 2 58,0 ž. Iva Miličková 5 11 Složil Pavel
9. LOKARTA, 2 55,5 Jaromír Šafář 2 10 Havlíčková Zdena
PN CHARUNKA, 2 57,0 ž. Václav Janáček 5 Demele Jan
PN MIKE GRANT, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 9 Uhl Jiří
Čas: 01:10,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1/2-1/2-1-7-4-5-2
Maj. prémie:
10 000 Kč (SERAM)DS Mladecko
6 000 Kč (NONCHALANCE)Metrostav-Chaloupka
4 000 Kč (CHANCI RISK)Chanci-Valašsko

Majitel: DS Mladecko, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Král Václav

DK prošetřila pády koní č. 5 a 9 a neprokázalo se úmyslné zavinění.


8. dostih, start 16:20
1494 CENA INPOST A SERVIS CLIMAX
Rovina III.kat. - 2230 m, handicap, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARTA, 3 53,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 2 Demele Jan
2. REDAKTOR, 5 51,0 Natalie Arendsen 1 8 Neuberg Filip
3. MERITAMON(GB), 4 55,0 ž. Piotr Krowicki 1/2 6 Horáková Lenka
4. ARIETE, 3 51,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2 5 Piruch Jozef
5. TREWIR(POL), 3 54,0 Klára Ptáčková 2 7 Holčák Radek
6. ORION(SLO), 4 55,5 am. Irena Rosenfeld 2 4 Vraj Radek
7. SPREECLUB(POL), 3 56,5 ž. Martina Havelková 3 3 Holčák František
8. STELARITA, 5 57,5 ž. Dušan Andrés 4 1 Kantek ml. Miroslav
Čas: 02:27,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1/2-1 1/2-2-2-3-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (PARTA)Slovliker-Kunovice
6 000 Kč (REDAKTOR)Emerge
4 000 Kč (ARIETE)AR Club-Piruch

Majitel: Slovliker-Kunovice, Trenér: Demele Jan, Chov: Slovliker ČR,s.r.o. Kunovice

9. dostih, start 16:45
1495 CENA K - K METAL
Rovina IV.kat. - 2430 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HANNIBAL JOSÉ, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ 5 Demele Jan
2. PORTAGE, 5 58,5 ž. Jaroslav Kovařík hlava 1 Hulínský Václav
3. VODNICE, 3 56,5 ž. Václav Janáček 4 11 Kantek Miroslav
4. RADOVANA, 5 59,0 ž. Dušan Andrés 3 3 Kantek ml. Miroslav
5. CANDELARIA, 5 59,0 ž. René Koplík 3 6 Popelka Stanislav
6. FAN FROM DIATOME(GER), 6 57,0 Petr Tůma 1 10 Vojtěšková Diana
7. LEGACY, 6 54,5 Tomáš Lukášek 2 9 Vítek František
8. VÍLA AMÁLKA, 4 56,5 ž. Martin Srnec 2 2 Ševčík Miroslav
9. LOKALI, 4 55,5 Jaromír Šafář 7 7 Havlíčková Zdena
10. GAY SHALL, 9 58,5 ž. Jan Rája 6 4 Hanáček Pavel
Nestartovali: SIGI
Čas: 02:37,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-4-3-3-1-2-2-7-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (HANNIBAL JOSÉ)BFJ Racing Zlín

Majitel: BFJ Racing Zlín, Trenér: Demele Jan, Chov: Dohnal K.,Dr.

Sankce: trenér Ševčík Miroslav 1000 Kč za nenahlášenou změnu dresu (DŘ §290)


10. dostih, start 17:10
1496 CENA PŘÍŠTÍ SEZÓNY 2007 (s finančním přispěním závodiště Freudenau)
Rovina II.kat. - 1030 m, cena, 3letí a starší
65000 Kč (32500 - 14950 - 9750 - 4550 - 3250) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 970 + 980 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARYMAN(POL), 4 58,5 ž. Václav Janáček BOJ 2 Seménka Zdeněk
2. PUDR, 5 58,0 ž. Piotr Krowicki 1/2 3 Demele Jan
3. EL HADJI, 4 57,5 ž. René Koplík 3/4 4 Kub Ivan
4. AGENT JAMES BOND, 4 58,5 ž. Martin Srnec 1 8 Ševčík Miroslav
5. SLOVAK GOLD(SLO), 4 57,0 Zuzana Zálesňáková 1/2 9 Sokol Samuel
6. PALMARE, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 1 Chaloupka Václav
7. CHERI RULES, 4 58,5 ž. Jan Rája 2 12 Vraj Radek
8. BARLETTA, 5 57,0 ž. Dušan Andrés krk 10 Kantek ml. Miroslav
9. DIAMOND DIGGINS(GER), 4 58,0 ž. Martina Havelková 1 11 Holčák František
10. HOLLYDARA, 3 54,5 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/2 6 Seménka Zdeněk
11. PORTA COELI, 3 54,5 Tomáš Lukášek 4 7 Kučera Karel
12. RATI ROSE, 6 56,0 Pavel Boček 7 13 Foukal Milan
Nestartovali: MAN O WORLD(IRE)
Čas: 01:01,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-3/4-1-1/2-1/2-2-krk-1-2 1/2-4-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (PUDR)BFJ Racing Zlín
9 000 Kč (EL HADJI)Joly
6 000 Kč (AGENT JAMES BOND)Vox Ševčík Vlachovice

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: SK Golejewko


Dostihová komise: