home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 23.09.2006 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1387 HANDICAP ZÁMECKÝ VRCH ZEMĚDĚLSKÁ s.r.o.
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONTE, 4 52,5 Adéla Klepetková BOJ 3 Hora Zdeněk
2. FALZAKAPA, 8 60,0 ž. Iva Miličková 3/4 4 Luka Václav
3. MAFIRA, 7 58,5 Zuzana Vokálková 3/4 10 Sýkorová Marcela
4. O`HARA TARA, 6 62,5 ž. Josef Bartoš 1/2 12 Dvořák Karel
5. COOL GLEN, 3 55,5 ž. Václav Janáček 3/4 1 Neuberg Filip
6. RABINA, 5 63,0 ž. Jan Rája 2 1/2 11 Petrlík Allan
7. MUMMY`S BAY, 5 57,5 ž. Radek Koplík 3 7 Hurt Jiří
7. SEA PLANE, 8 52,5 Natalie Arendsen současně 6 Bezstarosta Zdeněk
9. STAR GATE, 3 55,0 Jiřina Andrésová 3/4 5 Bartoš st. Josef
10. BELLA TORNADA, 4 60,0 ž. René Koplík hlava 2 Váňa Tomáš
11. LISBOA, 3 54,5 Jaromír Šafář krk 13 Šatra Tomáš
12. ESKORTA, 5 64,0 Ingrid Koplíková 1 1/2 8 Kantek Miroslav
Nestartovali: BESTMAN, SABINNE, ZLATNÍK
Čas: 01:48,60, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-3/4-1/2-3/4-2 1/2-3-současně-3/4-hlava-krk-1 1/2

Majitel: Stáj Štětice-Písek, Trenér: Hora Zdeněk, Chov: Stáj Čapková

2. dostih, start 14:30
1388 CENA CHARVÁT CROATIA
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALANGO, 10 67,0 Luboš Urbánek LEHCE 3 Kub Ivan
2. PRETTAN, 6 65,5 Josef Sovka 2 1/4 5 Bielík Pavel
3. SCATMAN, 11 68,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/2 2 Baštová Pavlína
4. GERONNA, 5 63,5 Josef Borč 11 7 Barbořík Jiří
5. POTENZO(IRE), 8 68,0 ž. Josef Bartoš 6 12 Váňa st. Josef
6. GITTY, 7 66,0 Martina Růžičková 7 11 Růžičková Martina
ZN AVARON, 8 67,0 Petr Kříž 1 Kubátová Jana
Z SHARAZAN, 4 64,0 ž. Pavel Szikora 4 Kejzlar Přemek
Z MARATHEA, 7 71,0 Lukáš Sloup 6 Hurt Jiří
ZN VIKTORINA, 4 65,0 ž. Tomáš Hurt 9 Růžičková Martina
Z BUNT(POL), 4 62,0 žk. Barbora Málková 10 Koplík Zdeno
Nestartovali: TELEPHOTO(IRE)
Čas: 04:41,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/4-2 1/2-11-6-7
Maj. prémie:
5 000 Kč (VALANGO)Akvagast Thurn

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 12 POTENZO ztratil na startu nesčetné délky. Sankce: jezdec Urbánek Luboš 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).


3. dostih, start 15:00
1389 CENA PANA VÁCLAVA KOZLA SENIORA a DOTAČNÍHO FONDU JC
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARNATION, 4 60,5 ž. Romana Neslerová JISTĚ 9 Váňa Tomáš
2. MADAMON, 4 59,0 ž. Ilona Hronová 3 7 Demele Jan
3. ARROWS PEPE, 5 61,0 ž. Václav Janáček 3 3 Bezstarosta Zdeněk
4. PULNECCA, 3 54,0 ž. Iva Miličková 3/4 5 Jelínek Zbyněk
5. RADAR, 9 56,5 Zuzana Vokálková 1 1/2 4 Vítek František
6. JAXARTES(POL), 8 56,5 Ingrid Koplíková 5 2 Koplík Zdeno
7. ZAWOJA(POL), 3 54,0 ž. Kristýna Bezděková 2 11 Horáková Lenka
8. VICTORY SECTORI, 6 56,5 Andrea Kopecká 8 10 Pokorný Antonín
9. MICKEY DRAKE, 4 57,5 Jaromír Šafář 1/2 8 Regnard Petr
10. KOSTA BRAVA, 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 7 1 Krejčí Pavel
Nestartovali: NIREUS(POL)
Čas: 01:51,38, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-3-3/4-1 1/2-5-2-8-1/2-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (CARNATION)Stáj Jana a spol.
6 000 Kč (MADAMON)Stáj M&D Racing-Bičová
4 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett

Majitel: Stáj Jana a spol., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

Sankce: trenér Demele Jan 1000 Kč za nezdůvodněnou změnu bary dresu (DŘ §105).


4. dostih, start 15:30
1390 CENA CHARVÁT SLOVAKIA
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSMÍNA, 2 55,0 ž. Kristýna Bezděková JISTĚ 5 Jelínek Zbyněk
2. NEIDIN, 2 58,0 ž. Václav Janáček 2 9 Bekrová Gabriela
3. CORNELIE, 2 52,5 Jiřina Andrésová 5 1 Andrés Josef
4. STAŇKA, 2 52,5 Zuzana Vokálková 3 3 Hurt Jiří
5. BOUQET, 2 58,0 ž. Iva Miličková hlava 8 Růžičková Martina
6. QUILKA, 2 57,0 ž. Jan Rája 5 7 Řezáčová Jana
7. VINNUSHKA, 2 52,5 Kateřina Palupčíková 6 4 Váňa st. Josef
8. INDIAN WIND, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4 2 Papoušek ml. Jan
9. FERGANA, 2 55,0 ž. Romana Neslerová 7 6 Dvořák Karel
Čas: 01:51,72, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-5-3-hlava-5-6-2 3/4-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (COSMÍNA)Nisa-Union
6 000 Kč (NEIDIN)Gemini-Bekrová
4 000 Kč (CORNELIE)Pulec Hř.Mimoň

Majitel: Nisa-Union, Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Neslerová Romana 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b).


5. dostih, start 16:00
1391 CENA CHARVÁT GROUP
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APARTA, 5 59,0 ž. Jan Rája LEHCE 9 Vocásek 3 František
2. SIDE STAR(GER), 5 59,0 ž. René Koplík 3 1/2 3 Koplík Zdeno
3. MAN O DESERT(FR), 6 56,5 Kateřina Palupčíková 1/2 2 Váňa st. Josef
4. LASCAR, 10 59,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4 1 Váňa Tomáš
5. NEW TIGER(GER), 4 59,0 ž. Iva Miličková 5 6 Luka Václav
6. INDIGO BLUE(POL), 5 59,0 ž. Martin Srnec 2 10 Baštová Pavlína
7. SALVEO, 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 10 4 Míček Milan
8. KOLUMBIE, 3 54,0 ž. Ilona Hronová 9 5 Krejčí Pavel
9. MAGBARA, 4 57,5 ž. Romana Neslerová 11 8 Odl Roman
Nestartovali: WELLDANCER(GER)
Čas: 01:51,75, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-1/2-1 1/4-5-2-10-9-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (APARTA)Certus Spedition
6 000 Kč (LASCAR)Chemcomex Praha a.s.Váňa T.

Majitel: Certus Spedition, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek František

Sankce: trenér Váňa 2 Josef 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na OSK (DU čl. 8b).


6. dostih, start 16:30
1392 CENA PÍSKOVNY OTRADOVICE
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHALOM, 4 59,0 ž. René Koplík BOJ 2 Bartoš st. Josef
2. MISS SECRET, 3 53,5 ž. Václav Janáček 1/2 9 Drlík Jaroslav
3. SUEZ, 4 57,5 Petr Florian krk 4 Neuberg Filip
4. LETNÍ DÉŠŤ, 3 55,0 ž. Iva Miličková hlava 5 Šilhavý Ladislav
5. WERENA, 5 56,5 Jaromír Šafář 2 11 Horová Oliva
6. DOUBLE CLUB(POL), 3 55,0 ž. Ilona Hronová 6 12 Bekrová Gabriela
7. MAÁDID, 4 60,5 ž. Jan Rája 3/4 6 Papoušek ml. Jan
8. DENNÍ BOUŘE, 3 51,0 Zuzana Vokálková 1/2 10 Hurt Jiří
9. DOBROMENT, 3 57,0 ž. Martin Srnec 2 1/4 7 Jelínek Zbyněk
10. JAVANKA, 5 55,0 Jiřina Andrésová 12 1 Hanousek Ladislav
DD CHA CHA, 3 52,5 Ingrid Koplíková 3 Kantek Miroslav
Nestartovali: ARITMIE, FULLY LOVED, YORK MASTER, ZLATINA
Čas: 02:23,50, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-krk-hlava-2-6-3/4-1/2-2 1/4-12
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHALOM)Stáj Bartoš

Majitel: Stáj Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Bartoš J.

Sankce: trenér Kantek Miroslav výstraha za nedostatečnou přípravu koně do dostihu (DŘ §411f).


7. dostih, start 17:00
1393 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABULE, 4 63,5 Libor Šimůnek BOJ 6 Chaloupka Václav
2. SODERANO(POL), 8 67,0 ž. Josef Bartoš krk 2 Zavřel Josef
3. LETNÍ STÍN, 5 69,5 Lukáš Sloup 1 1/2 4 Šilhavý Ladislav
4. VLTAVAN, 7 68,0 Luboš Urbánek 2 3 Špelda Lubomír
5. DÉMANT, 5 66,0 Lukáš Kasl 2 1/4 12 Votava Jaroslav
6. FUEGO, 4 63,0 Jiří Plzák 16 11 Vašina Josef
ZN JUDYTORIAN(POL), 10 63,5 am. Vladimír Černý 5 Korcová Irena
ZN ALBARINO(GER), 4 64,0 ž. Jan Faltejsek 7 Růžičková Martina
PN MANELLI(GER), 5 67,0 ž. Tomáš Hurt 8 Váňa st. Josef
Z GAWAIN, 4 64,0 ž. Pavel Szikora 9 Horák František
Nestartovali: NELAT, ONKEL FRITZ(GER)
Čas: 03:55,10, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1 1/2-2-2 1/4-16
Maj. prémie:
5 000 Kč (FABULE)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

8. dostih, start 17:30
1394 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY FIRMY MECHANIK
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EROL, 3 62,0 žk. Barbora Málková JISTĚ 4 Šilhavý Ladislav
2. LLOMBARDS, 3 66,0 Luboš Urbánek 3 1 Vašina Josef
3. JERMAK(GER), 3 62,0 Libor Šimůnek 2 1/2 3 Kinský Pavel
4. ROYAL ABLE, 3 64,0 ž. Josef Bartoš 6 2 Váňa st. Josef
5. ALINGA(GER), 3 62,0 ž. Pavel Szikora daleko 5 Růžičková Martina
Z LOUSKÁČEK, 3 65,0 ž. Tomáš Hurt 6 Hurt Jiří
ZN ACTION BOY, 3 64,0 žk. Vladimír Verner 7 Votava Jaroslav
Čas: 02:54,62, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-2 1/2-6-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (EROL)MHM

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

Sankce: jezdec Málková Barbora výstraha za nerovnou jízdu v cílové rovině (DŘ §364c).



Dostihová komise: