home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 05.08.2006 - Kolesa
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1259 HANDICAP SPOLEČNOSTI PLZEŇSKÝ PRAZDROJ
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FULLY LOVED, 4 60,5 ž. Romana Neslerová JISTĚ 4 Dvořák Karel
2. MADONNIA, 3 65,5 ž. Jan Rája 1 9 Papoušek ml. Jan
3. NACRE, 3 52,0 Jaromír Šafář 1 3/4 8 Pejšková Ivana
4. SUEZ, 4 69,5 Milan Zatloukal 1 1/2 11 Neuberg Filip
5. AJANKA(GER*), 4 55,5 Tomáš Lukášek 3 1/2 10 Vítek František
6. MAURSKÁ PRINCEZNA, 5 64,5 am. Helena Pejšková, Ing. hlava 5 Hulínský Václav
7. KAREY, 3 58,0 ž. Iva Miličková hlava 1 Sýkorová Marcela
8. GECOSS, 3 54,5 am. Jana Nováková 4 1/2 12 Novák Antonín
9. ORAX, 3 61,0 Šárka Pulpánová 4 1/2 7 Fedorowicz Vladislav
10. VIKONKA, 4 55,5 Jiřina Andrésová 4 2 Andrés Josef
11. AS FAIR, 3 57,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2 6 Hanuš Pavel
12. SWEET DREAMS, 3 60,0 ž. Jaroslav Donoval 15 3 Kinský Pavel
Nestartovali: DOBROMENT, OLIVETTA, TERMINÁL
Čas: 02:24,40, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1 3/4-1 1/2-3 1/2-hlava-hlava-4 1/2-4 1/2-4-2 1/2-15

Majitel: Undurraga-Chilská vína, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

2. dostih, start 14:30
1260 HANDICAP JEZDECKÉHO SPOLKU KOLESA
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAVIRA, 5 60,5 Jaromír Šafář BOJ 2 Papoušek ml. Jan
2. MAFIRA, 7 61,5 Zuzana Vokálková 1/2 9 Sýkorová Marcela
3. TARLOW, 5 65,5 ž. Jan Rája 2 3 Okleštěk Miloslav
4. SEA PLANE, 8 61,0 ž. Václav Janáček 5 5 Bezstarosta Zdeněk
5. LESLEY LADY, 3 51,0 ž. Iva Miličková 3 15 Bezstarosta Zdeněk
6. DONÁT, 7 65,5 Pavel Szikora kr.hlava 4 Zajíček Jaroslav
7. SAZERI, 3 57,0 Jakub Pavlíček 2 1/2 10 Jelínek Zbyněk
8. GAY SHALL, 9 71,5 Pavel Hanáček, Ing. krk 1 Hanáček Pavel
9. ANTHONY, 4 53,0 Tomáš Lukášek 1 1/4 12 Vítek František
10. ARCTIC, 4 51,0 Šárka Pulpánová 4 13 Duchoň Tomáš
11. CAREY JAMES, 4 55,0 Miroslava Přibylová 1 1/4 6 Jelen Jaroslav
12. GRANÁDA, 3 63,5 ž. Romana Neslerová 7 8 Dvořák Karel
Nestartovali: GREND, LETOUN, PANTOMIMA
Čas: 01:42,30, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-2-5-3-kr.hlava-2 1/2-krk-1 1/4-4-1 1/4-7

Majitel: Lužický Dvůr, Trenér: Papoušek ml. Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Dvořák Karel 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu DŘ §189g, trenér Jelen Jaroslav 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu DŘ §189g.


3. dostih, start 15:00
1261 STEEPLECHASE C.C. SPOLEČNOSTI PROFI-ELRO PARDUBICE
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HERMES HARD, 6 69,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE 10 Janda Jiří
2. VOČKO, 5 68,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 4 1 Horáková Lenka
3. HARRY THE BEAVER(IRE), 7 72,5 am. Pavel Horčička 2 9 Chaloupka Václav
4. LARMON, 4 66,0 ž. Tomáš Hurt 3 3/4 2 Neuberg Filip
5. OVIEDO(POL), 5 69,0 ž. Radek Havelka 5 6 Holčák Radek
6. DELI RULES, 8 65,5 Štěpánka Sedláčková 1 1/4 5 Kabelková Hana
7. EMANUEL(GER*), 6 66,5 Marcel Novák daleko 7 Vinklárek Vladimír
Z CENTRFILL, 8 66,5 Petr Hochman 3 Hrudka st. Jaromír
Z SAJMON(POL), 4 64,5 Josef Dušek 4 Blecha Jan
ZN ZYPRESSE(GER), 4 62,0 ž. Josef Bartoš 8 Váňa st. Josef
Čas: 04:55,90, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-2-3 3/4-5-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (HERMES HARD)Turf Media-Sunny Farm

Majitel: Turf Media-Sunny Farm, Trenér: Janda Jiří, MVDr.,

4. dostih, start 15:30
1262 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI ENERGOLAND SRNOJEDY
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERESINA(GER), 4 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. JISTĚ 1 Luka Václav
2. BRAMBUSCH(GER), 10 66,5 am. Josef Váňa ml. 2 9 Sůrová Pavlína
3. SENEGAL(POL), 8 66,5 Štěpánka Sedláčková hlava 8 Horák František
4. JACUZZI(POL), 4 69,0 ž. Josef Bartoš 5 2 Blecha Jan
5. FABULE, 4 62,0 ž. Dušan Andrés krk 6 Andrés Josef
6. MARKA, 5 67,0 ž. Jaroslav Myška 2 3/4 4 Novák Antonín
7. VODORYS, 4 64,0 ž. Tomáš Hurt 1 1/2 7 Neuberg Filip
Z SZERYF(POL), 8 69,0 ž. Radek Havelka 3 Holčák Radek
PN VIKI BECCARI, 5 64,5 Petr Hochman 5 Hrudka st. Jaromír
Čas: 04:42,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-hlava-5-krk-2 3/4-1 1/2

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Weckelmann W.

Koně č. 2 JACUZZI a č. 9 BRAMBUSCH byli vybráni k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:10
1263 STEEPLECHASE C.C. SPOLEČNOSTI REXEL CZ
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PROFIL, 6 66,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 5 Janda Jiří
2. ASCOT(POL), 9 63,0 Marcel Novák 5 4 Vinklárek Vladimír
3. DERBY SHARP, 6 64,5 ž. Radek Havelka 5 2 Holčák Radek
4. ZEEROW, 10 68,0 Jaromír Hrudka 2 5 3 Hrudka st. Jaromír
5. MARAKOS(FR), 11 62,0 žk. Zuzana Vašatová 7 7 Horák František
6. ZAPPATA, 7 64,0 am. Josef Váňa ml. 7 1 Složil Pavel
ZN WHINNYS, 5 62,0 Štěpánka Sedláčková 6 Horáková Lenka
ZN ATON(POL), 6 68,0 ž. Josef Bartoš 8 Váňa st. Josef
Čas: 05:50,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 5-5-5-7-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (PROFIL)Sunnyfarm
6 000 Kč (DERBY SHARP)Ema a Milan
4 000 Kč (ZEEROW)Stáj Viki

Majitel: Sunnyfarm, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Jandovi N.a J.

6. dostih, start 16:50
1264 CENA FIRMY MILAN VOSÁHLO ÚJEZD
Proutky III.kat. - 2700 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZANDRO(GER), 3 64,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 10 Váňa st. Josef
2. LE BLANC, 3 62,0 Marcel Novák 6 4 Vinklárek Vladimír
3. PARABELLA, 3 62,0 am. Josef Váňa ml. hlava 3 Složil Pavel
4. ONE TOUCH MORE(GER), 3 62,0 Libor Šimůnek 2 7 Kinský Pavel
5. BREGENCJA(POL), 3 62,0 Ivan Siegl, Ing. 3 1/4 1 Kabelková Hana
6. DEMOSKOPIA(POL), 3 62,0 ž. Dušan Andrés 3 9 Sůrová Pavlína
7. ACHERON, 3 64,0 Jiří Plzák 1/2 5 Vašina Josef
8. GERMÁN, 3 65,0 ž. Jaroslav Myška 15 6 Novák Antonín
Z JEŽ(POL), 3 64,0 Josef Dušek 2 Sůrová Pavlína
Nestartovali: LLOMBARDS
Čas: 03:08,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-hlava-2-3 1/4-3-1/2-15
Maj. prémie:
10 000 Kč (LE BLANC)Vinklárek-Dešná
6 000 Kč (PARABELLA)Joki

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Hof Ittlingen

Sankce: jezdec Novák Marcel 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), trenér Sůrová Pavlína 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č. 2 JEŽ do dostihu (DŘ §411d).


7. dostih, start 17:20
1265 CENA TISKÁRNY LABEL KUTNÁ HORA
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LABRADOR, 7 66,0 Luboš Urbánek V. LEHCE 8 Špelda Lubomír
2. LONGOS(IRE), 5 67,0 ž. Radek Havelka 7 7 Holčák Radek
3. VLTAVAN, 7 64,5 Josef Sovka 3/4 9 Špelda Lubomír
4. SANTORI(GB), 6 70,0 ž. Tomáš Hurt 3 4 Mimra Zdeněk
5. MINORITA, 5 66,0 ž. Jaroslav Myška 7 5 Novák Antonín
6. PORTO, 4 62,5 Ivan Siegl, Ing. 4 6 Chaloupka Václav
7. TIUMEN(POL), 5 67,0 ž. Josef Bartoš 10 3 Váňa st. Josef
8. SILVER FOREST(GER), 8 67,0 Petr Syrový daleko 2 Hrudka st. Jaromír
PN COSMETIK, 6 68,0 Lukáš Sloup 1 Chaloupka Václav
ZN MARATH, 6 64,5 Martin Liška 10 Vítek František
Čas: 03:51,10, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-3/4-3-7-4-10-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LABRADOR)Akvagast Thurn

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: