home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 29.07.2006 - Benešov
stav dráhy: 1.4 (tvrdá / Hard)
1. dostih, start 13:35
1252 Handicap Conseq Investment Management a. s.
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APANELLA, 3 60,0 ž. Dušan Andrés LEHCE 4 Váňa Tomáš
2. CLUB PLAN(POL), 3 57,0 Vendula Korečková 4 1 Hanuš Pavel
3. STAR GATE, 3 51,5 ž. Iva Miličková 3 1/2 7 Bartoš st. Josef
4. GARCINIA, 3 51,0 am. Jana Nováková 3 1/2 2 Novák Antonín
5. JADEED, 3 51,0 Jiřina Andrésová 3/4 5 Hanousek Ladislav
6. MAUREEN QUEEN, 3 55,0 Josef Sovka 1 1/2 11 Kroutilík Jaroslav
7. SORELITA, 3 52,0 ž. Václav Janáček 3 1/2 8 Suchánek Jiří
8. COOL GLEN, 3 51,0 Natalie Arendsen 1 1/4 10 Neuberg Filip
9. SABINNE, 3 57,0 ž. Radek Koplík 4 12 Hanuš Pavel
10. NEERA(GER), 3 55,5 Petr Florian 9 6 Neuberg Filip
Nestartovali: BOLD RUL, DENNÍ BOUŘE, LIVERPOOL(POL), MADONNIA, SIBILA
Čas: 01:23,80, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-3 1/2-3 1/2-3/4-1 1/2-3 1/2-1 1/4-4-9
Maj. prémie:
5 000 Kč (APANELLA)Chemcomex Praha a.s.Váňa T.

Majitel: Chemcomex Praha a.s.Váňa T., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kubíček Eduard

Kůň č. 9 SIBILA nestartoval pro pád jezdce při zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra.


2. dostih, start 14:13
1253 Cena firmy Petr Šach stavební, s. r. o.
Rovina IV.kat. - 2600 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAÁDID, 4 63,5 ž. Dušan Andrés BOJ 10 Papoušek ml. Jan
2. PLAYLETA, 4 62,5 ž. Jan Rája krk 11 Vocásková Helena
3. RED`N CLASSY, 3 56,0 ž. Václav Janáček 4 12 Neuberg Filip
4. LAROSSO(GER), 3 53,5 Jiřina Andrésová 10 6 Kotáb Eduard
5. REDAKTOR, 5 63,0 Milan Zatloukal 3 1/2 7 Neuberg Filip
6. MODUL, 8 61,0 Natalie Arendsen 6 8 Chaloupka st. Jiří
7. YOTONY, 9 62,0 Marcel Novák 1/2 4 Slavíček Josef
8. IRSAY OLIVER, 8 60,0 am. Josef Váňa ml. 12 14 Kašpar Miroslav
9. WERENA, 5 60,5 Jaromír Šafář 9 9 Horová Oliva
DD MENTOL, 3 52,5 am. Radka Hradecká daleko 3 Nosko Julius
SN VIENTO, 6 60,0 am. Jana Stoklasová 1 Mocek Květoslav
Z SCARLANT, 3 57,0 ž. Radek Koplík 2 Váňa Tomáš
Nestartovali: DOUBLE CLUB(POL), KERSY, PYTHIA
Čas: 02:56,70, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-4-10-3 1/2-6-1/2-12-9
Maj. prémie:
5 000 Kč (MAÁDID)Hradiště

Majitel: Hradiště, Trenér: Papoušek ml. Jan, Chov: Kozel V.,Ing.

3. dostih, start 14:48
1254 Cena Jatky Český Brod a. s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HÁDANKA, 4 64,5 am. Lukáš Neuvirt JISTĚ 2 Uhl Jiří
2. BEAUTIFUL QUEEN, 4 68,5 am. Josef Váňa ml. 1 11 Váňa st. Josef
3. GERNIA, 4 65,0 ž. Jaroslav Myška 2 3 Novák Antonín
4. INDIAN SUN, 4 66,0 Luboš Urbánek 8 12 Papoušek ml. Jan
5. IBERIA, 4 64,0 ž. Tomáš Hurt 1 6 Hanousek Ladislav
D MASHINU(GER), 4 65,5 Marek Drtina 1 1/2 9 Růžičková Martina
D SERVUS(POL), 4 67,0 ž. Dušan Andrés 3 10 Koplík Zdeno
6. ARBAKA, 4 62,0 Petr Tůma 9 15 Valášek Josef
7. EASTER EGG, 4 63,0 am. Radim Petřík daleko 14 Foukal Milan
8. MERÁNEK, 4 63,5 Josef Sovka 13 7 Hurt Jiří
9. CHIPPENDALE, 4 63,5 Linda Gahlertová 8 4 Hurt Jiří
ZN BABY LOVE, 4 63,5 Ivan Siegl, Ing. 5 Vymazal Josef
ZN NIGHT WIND, 4 66,0 Josef Dušek 8 Slavíček Josef
Z CRASH(POL), 4 63,5 Bohuslav Mátl 13 Suchánek Martin
Nestartovali: FABULE, PATTON(GER), RAGLÁN
Čas: 03:49,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-2-8-1-1 1/2-3-9-daleko-13-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (HÁDANKA)DS Sendy Ostrava Neuvirt

Majitel: DS Sendy Ostrava Neuvirt, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Neuvirt K.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro neobjetí točného bodu koňmi č. 9 MASHINU a 10 SERVUS. Koně č. 9 MASHINU a 10 SERVUS byli diskvalifikováni pro nedodržení kurzu dostihu. Sankce: jezdec Drtina Marek 500 Kč za nedodržení kurzu dostihu (DŘ §364c), jezdec Andrés Dušan 500 Kč za nedodržení kurzu dostihu (DŘ §364c). Kůň č. 2 HÁDANKA byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:17
1255 Cena stavební firmy Petr Hrma a VHS Benešov, s. r. o.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEBULA, 3 64,0 ž. Tomáš Hurt V. LEHCE 3 Hanuš Pavel
2. SHENAYA, 3 66,0 Luboš Urbánek 8 11 Hurt Jiří
3. LE BLANC, 3 63,5 Marcel Novák 5 2 Vinklárek Vladimír
4. VINNY RISK, 3 62,0 Ivan Siegl, Ing. 2 1/2 1 Chaloupka Václav
5. JERMAK(GER), 3 63,5 Libor Šimůnek daleko 7 Kinský Pavel
6. RUBINI, 3 63,5 Štěpánka Sedláčková daleko 6 Růžičková Martina
PN SABIR, 3 66,0 ž. Dušan Andrés 4 Koplík Zdeno
Z LA FANELA, 3 63,0 Zdeněk Řezáč 10 Řezáčová Jana
Nestartovali: GALAN, MASR, ROYAL ABLE
Čas: 04:19,30, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 8-5-2 1/2-daleko-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (NEBULA)Stáj Hanuš

Majitel: Stáj Hanuš, Trenér: Hanuš Pavel, Chov: Král Jan

5. dostih, start 15:44
1256 Steeplechase Tisk Tria v. o. s. a Comely dekorativní kosmetika
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRICASSAR, 6 66,5 Pavel Szikora LEHCE 8 Erban Jaroslav
2. KURZON, 13 65,0 Petr Regnard 10 4 Regnard Petr
3. MONAGUA, 10 71,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 3 Popelka Stanislav
4. RAISE A DANCER(IRE), 6 62,5 am. Josef Váňa ml. 7 2 Váňa st. Josef
5. KINGS LATA, 7 64,0 Bohuslav Mátl 6 6 Vymazal Josef
Z CENTURY DAY, 10 68,0 ž. Tomáš Hurt 1 Růžičková Martina
ZN JUDYTORIAN(POL), 10 66,0 Jaroslav Kafka 7 Korcová Irena
Nestartovali: MAO CE
Čas: 05:44,90, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 10-3 1/2-7-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (BRICASSAR)Erban

Majitel: Erban, Trenér: Erban Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start 16:23
1257 Steeplechase cross country Rádia Blaník 95 FM
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZIRA, 8 65,5 Pavel Szikora V. LEHCE 5 Vavroušek Josef
2. FOLKLÓR, 13 68,5 Petr Regnard 12 9 Hovadová Jana
3. LUXOR, 5 69,0 ž. Jaroslav Myška 6 2 Novák Antonín
4. LAKI, 8 66,5 Milan Kos daleko 1 Faltová Oliva
5. HAPPY HORSE, 6 65,5 am. Lukáš Neuvirt 3 1/2 6 Uhl Jiří
ZN HERBINA, 7 63,5 am. Vojtěch Kopeček 3 Kopečková Marcela
ZN LUNARET, 5 72,0 ž. Tomáš Hurt 4 Hanuš Pavel
PN MARATHEA, 7 71,5 Josef Sovka 7 Hurt Jiří
ZN MRAZÍK, 9 69,0 ž. Dušan Andrés 8 Popelka Stanislav
Nestartovali: SCORPIOS
Čas: 04:44,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 12-6-daleko-3 1/2

Majitel: Vavroušek-Dostav, Trenér: Vavroušek Josef, Chov: Šidlová P.

Poplatky: stáj DS Kameňák 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č. 10 SCORPIOS z dostihu (DU čl. 15/5).


7. dostih, start 17:02
1258 14. Velká benešovská firmy Meran Praha
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORINKA, 5 65,5 ž. Tomáš Hurt BOJ 7 Poles Pavel
2. MR LAND, 7 66,5 am. Josef Váňa ml. 1/2 11 Váňa st. Josef
3. PERGON, 5 67,0 Ivan Siegl, Ing. 4 1/2 4 Chaloupka Václav
4. SENITA, 6 65,5 am. Lukáš Neuvirt 1 1/2 5 Uhl Jiří
PN YOSEMITE PARK, 10 66,0 Bohuslav Mátl 3 Soukup Václav
PN MOON JAGUAR(IRE), 6 67,0 Marcel Novák 9 Vinklárek Vladimír
PN GRUP, 8 66,0 Josef Sovka 10 Bielík Pavel
Nestartovali: ARCTONIKA, EOINS PRIDE(IRE), CHAILAND, ZENGI
Čas: 07:23,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-4 1/2-1 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (KORINKA)Poles-Stáj Olešnice
9 000 Kč (MR LAND)KOTERO
6 000 Kč (PERGON)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Poles-Stáj Olešnice, Trenér: Poles Pavel, Chov: Popelka S.,Ing.

Kůň č. 7 KORINKA byl vybrán k antidopingové kontrole.



Dostihová komise: