home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 22.07.2006 - Albertovec
stav dráhy: 1.2 (tvrdá / Hard)
1. dostih, start 13:00
1236 Cena společnosti AGROLAND s.r.o., Štěpánkovice
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 250 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREWIR(POL), 3 60,5 Martina Havelková TUHÝ BOJ 4 Holčák Radek
2. CHANDA, 3 58,5 ž. Dušan Andrés hlava 8 Popelka Stanislav
3. HIT, 3 58,5 František Jasinský 1 3/4 7 Mocek Květoslav
4. GARCINIA, 3 55,0 am. Jana Nováková 3 3/4 5 Novák Antonín
5. LONGMASTER, 3 57,0 Petr Tůma 2 1/4 3 Olehla Čestmír
6. SALVEO, 3 60,5 am. Kamil Manderla 15 2 Míček Milan
7. HAPPY PRINCE, 3 55,5 Šárka Pulpánová 9 6 Svoboda Josef
8. SIMÍR, 3 57,0 žk. Radek Man daleko 10 Derych Vladimír
Nestartovali: BONSTAR, POLARICA, RUBINI
Čas: 02:36,84, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1 3/4-3 3/4-2 1/4-15-9-daleko

Majitel: Hřebčín Albertovec, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Jaroszówka

Sankce: jezdec Havelková 2 Martina 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b), jezdec Derych Jan 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ §412b)


2. dostih, start 13:50
1237 Cena Fitmin
Rovina V.kat. - 2800 m, cena, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MADAMON, 4 61,0 ž. Ilona Hronová V. LEHCE 6 Demele Jan
2. MORÁVKA, 4 56,0 am. Jana Nováková 7 4 Novák Antonín
3. VORDONA, 8 60,0 žk. Radek Man 2 3/4 2 Zajíček Jaroslav
4. MILL MONNY, 4 59,5 ž. Dušan Andrés 1 5 Ministr Antonín
5. CORNEA, 5 59,0 Petr Tůma 1 1/2 7 Tůma Petr
6. LEKORKA, 4 59,0 am. Zuzana Krčmářová 1 3/4 1 Vraj Radek
Nestartovali: RUBÍN
Čas: 03:19,20, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-2 3/4-1-1 1/2-1 3/4

Majitel: Stáj M&D Racing-Bičová, Trenér: Demele Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

3. dostih, start 14:41
1238 Cena Komerční banky
Proutky IV.kat. - 2600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KROK WPROST(POL), 3 69,0 ž. Marek Stromský ZADRŽENĚ 4 Holčák Radek
2. LLOMBARDS, 3 62,5 Ivan Siegl, Ing. daleko 2 Vašina Josef
3. TEVIOT, 3 62,5 František Vávra 4 1/4 1 Holčák František
4. ACHERON, 3 65,0 Jiří Plzák 20 6 Vašina Josef
PN PARABELLA, 3 64,0 Bohuslav Mátl 5 Složil Pavel
SN RIVALKA, 3 63,0 Štěpánka Sedláčková 3 Sousedík Pavel
Nestartovali: BREGENCJA(POL)
Čas: 03:19,80, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-4 1/4-20

Majitel: PST Olomouc, Trenér: Holčák Radek, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Kůň č. 7 BREGENCJA nestartoval pro zranění jezdce těsně před dostihem, nebyl v moci startéra. Sankce: trenér Vašina Josef 200 Kč za nesprávné nasedlání koně č.2 LLOMBARDS do dostihu (DŘ §411d), trenér Sousedík Pavel 200 Kč za nepřipravenost koně č. 3 RIVALKA do dostihu (DŘ §411f).


4. dostih, start 15:31
1239 Cena společnosti GYPSTREND s.r.o.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTAGEN(GER), 5 66,0 Martin Liška ZADRŽENĚ 7 Blecha Jan
2. GROUND RULES(USA), 4 64,0 Lukáš Sloup daleko 1 Holčák František
3. JAZZ POWER(POL), 7 68,5 ž. Marek Stromský 13 5 Holčák Radek
4. HELINKA, 5 63,0 am. Ján Mach, MVDr. 1/2 2 Moravec Zdeněk
5. STÁZKA, 5 66,5 ž. František Jasinský 18 9 Olehla Čestmír
6. DOMIN(POL), 4 66,0 ž. Radek Havelka 14 6 Holčák František
7. ANASTÁZIE, 4 62,0 Petr Tůma 9 4 Tůma Petr
8. PALAWA, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing. 2 1/2 11 Svoboda Josef
9. SAGA, 6 66,5 am. Jiří Štencel daleko 10 Míček Milan
Nestartovali: DALLAS(POL), DZIRO(POL)
Čas: 03:35,40, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-13-1/2-18-14-9-2 1/2-daleko

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Gest.Ammerland

5. dostih, start 16:24
1240 Cross country Albertovce - Cena společnosti KOOL Trading spol.s.r.o.
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RECTOR, 6 65,0 ž. Radek Havelka BOJ 5 Holčák František
2. TANEČNICE, 9 66,0 ž. Dušan Andrés 3/4 6 Hrbáček Vít
3. BARBARESCO, 11 65,0 ž. Jaroslav Myška hlava 7 Novák Antonín
4. NISUN, 7 66,0 Bohuslav Mátl daleko 2 Složil Pavel
SN SENITA, 6 64,5 am. Lukáš Neuvirt 4 Uhl Jiří
ZN CHARM, 11 66,0 Pavel Složil st. 3 Složil Pavel
SN SZERYF(POL), 8 64,0 Lukáš Sloup 1 Holčák Radek
Čas: 07:27,99, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-hlava-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (RECTOR)Prochy
9 000 Kč (TANEČNICE)Sectori Ševčík-Vlachovice
6 000 Kč (BARBARESCO)Jantar Bruntál

Majitel: Prochy, Trenér: Holčák František, Chov: Holčák F.-V.Karlovice

Sankce: jezdec Neuvirt Lukáš odnětí licence na 3 dostihové dny (od 5.8. do 12.8.2006 vč.) za pokračování v dostihu po druhém odmítnutí koně překonat překážku (DŘ §364h) a využití cizí pomoci při překonávání překážky v průběhu dostihu (DŘ §364d).


6. dostih, start 17:11
1241 O pohár náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Pavola Lukši
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTGOMERY, 6 67,5 Štěpánka Sedláčková JISTĚ 2 Sousedík Pavel
2. DELI RULES, 8 62,0 Ivan Siegl, Ing. 7 3 Kabelková Hana
3. MARŠÁL, 8 66,0 ž. Jaroslav Myška 10 5 Novák Antonín
4. DERBY SHARP, 6 68,0 Lukáš Sloup 6 4 Holčák Radek
ZN OVIEDO(POL), 5 66,0 ž. Marek Stromský 1 Holčák Radek
Čas: 06:03,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 7-10-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (MONTGOMERY)Viktorie-UH

Majitel: Viktorie-UH, Trenér: Sousedík Pavel, Ing., Chov: Pinkava L.,Stará Ves n.O.

7. dostih, start 18:00
1242 Cena zámečnictví - Pavel Harazim
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GINSANA, 8 68,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 10 Novák Antonín
2. SOTIRA, 4 64,0 am. Lukáš Neuvirt 3 1 Složil Pavel
3. GRÉMIUM, 4 63,0 am. Radim Petřík 1 3/4 2 Vinklárek Antonín
4. KIMONA, 4 67,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4 5 Hrbáček Vít
5. SHARON, 5 65,5 Petr Tůma 2 3/4 9 Míček Milan
6. BEDUIN(POL), 5 70,0 Lukáš Sloup daleko 8 Holčák František
7. LEOPARD, 4 64,0 Bohuslav Mátl 10 6 Složil Pavel
ZN CARLITA, 4 64,0 ž. Pavel Kašný 3 Kašný Pavel
PN FILIPA, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing. 4 Vymazal Josef
Nestartovali: SARIUSZ(POL)
Čas: 04:19,70, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-1 3/4-1 1/4-2 3/4-daleko-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (GINSANA)Jantar Bruntál

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál


Dostihová komise: