home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 25.06.2005 - Mimoň
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:00
1175 Handicap Technických služeb Mimoň
Rovina V.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YOKOBEC, 3 51,0 Kateřina Palupčíková JISTĚ 10 Váňa st. Josef 0
2. ZLAŤÁK, 4 54,0 žk. Radka Hovadová 1 3/4 4 Vraj Radek 0
3. MAURSKÁ PRINCEZNA, 4 59,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/2 2 Hulínský Václav 0
4. RASPENAVA, 3 51,0 žk. Natalie Arendsen 2 1/4 7 Luka Václav 0
5. O`HARA TARA, 5 62,5 ž. Martin Knauer 1 3/4 8 Dvořák Karel 0
6. FIRST DOMINION, 3 58,5 Jakub Pavlíček 3/4 1 Neuberg Filip 0
7. BEL JUMPER, 4 62,0 ž. Jan Rája 5 6 Šamberk Petr 0
8. KARKULKA, 4 51,0 Hana Jerieová 18 3 Kejzlar Přemek 0
9. LEKORKA, 3 53,5 ž. Kristýna Bezděková 1/2 5 Vraj Radek 0
S CENTÉNA, 7 64,5 Pavel Szikora 9 Zajíček Jaroslav 0
Čas: 02:02,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2 1/2-2 1/4-1 3/4-3/4-5-18-1/2

Majitel: Hřebčín Napajedla, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Pavlíček Jakub 400 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357), jezdec Pavlíček Jakub odnětí licence na 2 dostihové dny (tj. 3.7. a 6.7.) za tísnění koně č. 8 O`HARA TARA v průběhu dostihu (DŘ §364c). Termín sankce posunut na žádost jezdce.


2. dostih, start 13:45
1176 Cena firem elektro Mimoň
Rovina V.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLA TORNADA, 3 55,5 ž. Kristýna Bezděková JISTĚ 5 Váňa Tomáš 0
2. DECROSS, 8 62,0 Pavel Szikora 1 3/4 6 Zajíček Jaroslav 0
3. CHIPPENDALE, 3 59,0 ž. Martin Knauer 1 1/4 4 Hurt Jiří 0
4. FULLY LOVED, 3 58,5 ž. Jan Rája 1 1/4 3 Dvořák Karel 0
5. NARCIUS, 4 58,0 žk. Radka Hovadová 1/2 1 Hovadová Jana 0
6. FRAJERKA, 3 55,0 am. Veronika Janů 2 2 Pátková Renata 0
Čas: 01:28,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-1 1/4-1/2-2

Majitel: Riviera, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kašpar M.

Poplatky: trenér Pátková Renata 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl. 15).


3. dostih, start 14:30
1177 Cena GE MONEY BANK
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PYTHIA, 3 54,0 žk. Radka Hovadová JISTĚ 8 Pulec Zbyněk 0
2. VALLETTA(GER), 3 54,5 ž. Kristýna Bezděková 3 7 Kinský Pavel 0
3. HURVÍNEK, 3 56,0 Jakub Pavlíček 2 1/4 5 Neuberg Filip 0
4. ARITMIE, 3 56,5 ž. Martin Knauer 1/2 3 Knauer Martin 0
5. MAROLA, 3 52,0 Kateřina Palupčíková 1/2 6 Hrudka st. Jaromír 0
6. NOEL, 3 58,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4 1 Bezstarosta Zdeněk 0
7. RISING ROCK, 3 57,0 ž. Jan Rája 2 1/2 9 Vraj Radek 0
8. SAMA DOMA, 3 51,0 žk. Natalie Arendsen 6 4 Bartoš st. Josef 0
Nestartovali: BEAUTY STAR
Čas: 02:04,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-2 1/4-1/2-1/2-1 1/4-2 1/2-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (PYTHIA)Pulec Hř.Mimoň

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Pulec Zbyněk, PhDr., Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

4. dostih, start 15:15
1178 Cena Velkovýkrmen Zákupy
Rovina IV.kat. - 2500 m, cena, 4letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEGACY, 5 54,5 ž. Jaroslav Kovařík TUHÝ BOJ 6 Vítek František 0
2. BRUTUS, 9 57,5 Marta Hudáčeková hlava 2 Růžičková Martina 0
3. RABINA, 4 57,0 ž. Jan Rája 1 5 Petrlík Allan 0
4. GREEK CHAMPION, 5 57,0 Jakub Pavlíček 2 1/4 4 Bekrová Gabriela 0
5. DESMINA(GER), 4 51,0 žk. Natalie Arendsen 16 1 Horák František 0
Z INAARA(GER), 5 54,0 žk. Radka Hovadová 3 Bezstarosta Zdeněk 0
Nestartovali: NORSAD
Čas: 02:51,50, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1-2 1/4-16
Maj. prémie:
5 000 Kč (LEGACY)Labimex

Majitel: Labimex, Trenér: Vítek František, Chov: Vítek F.

Sankce: jezdec Hudáčeková Marta výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316). Poplatky: trenér Růžičková Martina 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl. 15), trenér Petrlík Allan 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl. 15).


5. dostih, start 16:02
1179 Cena Siner a.s.
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHERI RULES, 3 57,5 ž. Jan Rája LEHCE 7 Vraj Radek 0
D VACIDARA, 3 53,0 Hana Jerieová 7 2 Fedorowicz Vladislav 0
2. SUEZ, 3 53,5 Kateřina Palupčíková 2 1/4 1 Váňa st. Josef 0
3. DI LADY SEKT, 3 55,0 ž. Martin Knauer 2 1/4 3 Knauer Martin 0
4. MEDULIENKA, 3 52,0 Jolana Kratochvílová 5 4 Luka Václav 0
5. BEN, 3 57,0 Ivana Nováková daleko 6 Bartoš st. Josef 0
S SHACA, 3 54,0 žk. Radka Hovadová 8 Vraj Radek 0
S VÉRIE, 3 55,5 žk. Klára Hanáčková 5 Sýkorová Marcela 0
ZN MOVING RISK, 3 55,5 Jakub Pavlíček 9 Bekrová Gabriela 0
Čas: 02:03,03, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-2 1/4-2 1/4-5-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (CHERI RULES)Chanci-Valašsko

Majitel: Chanci-Valašsko, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hovadík D.Ing.

Kůň č. 6 BEN ztratil na startu nesčetné délky. Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo pro nedodržení kurzu dostihu koněm č. 2 VACIDARA. Kůň č. 2 VACIDARA byl diskvalifikován. Sankce: jezdec Jerieová Hana 500 Kč za pokračování v dostihu po opuštění dráhy (DŘ §364a), trenér Vraj Radek 200 Kč za nepřipravenost koně č. 8 SHACA do dostihu (DŘ §411f).


6. dostih, start 16:45
1180 Cena města Mimoň
Steeplechase IV.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VICTOR LIQUIDATOR, 6 64,5 Petr Hochman BOJ 5 Horák František 0
2. LEMOND, 9 67,5 Pavel Szikora hlava 4 Mottl Ivan 0
ZN CETONYA, 7 62,0 am. Kamil Manderla 2 Míček Milan 0
ZN ZLATÝ MĚSÍC, 9 70,5 Libor Šimůnek 1 Barbořík Jiří 0
Z VIKI HARLOW, 6 65,0 am. Pavel Syrový 3 Hrudka st. Jaromír 0
Čas: 06:16,10, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava
Maj. prémie:
5 000 Kč (VICTOR LIQUIDATOR)DS Koreček&Kmoníček

Majitel: DS Koreček&Kmoníček, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Pia von Felten

Sankce: jezdec Šimůnek Libor 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a), jezdec Syrový Pavel 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a).


7. dostih, start 17:30
1181 Cena hřebčína Mimoň
Steeplechase V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
25000 Kč (12500 - 5800 - 3700 - 1800 - 1200)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULUP, 6 66,5 Marek Drtina TUHÝ BOJ 7 Šamberk Petr 0
2. WHINNYS, 4 62,0 Štěpánka Sedláčková krk 4 Horáková Lenka 0
3. SLIPDAR, 6 69,0 Václav Soukup 10 6 Soukup Václav 0
4. FESCHI, 5 69,5 Jaroslav Kafka 8 9 Vítek František 0
5. VIKI BECCARI, 4 64,0 am. Pavel Syrový 2 1 Hrudka st. Jaromír 0
ZN DEBORKA, 4 63,0 Pavel Szikora 3 Szikora Pavel 0
ZN SUBARU, 8 66,5 Josef Dušek 2 Hurt Jiří 0
Z PYTHAGORAS, 4 62,0 am. Kamil Manderla 5 Kinský Pavel 0
Nestartovali: FERGAS
Čas: 04:46,00, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ krk-10-8-2

Majitel: Šamberk, Trenér: Šamberk Petr, Chov: Xaverov

Poplatky: trenér Sýkorová Marcela 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl. 15).



Dostihová komise: