home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 11.06.2005 - Most
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:01
1138 Cena společnosti eko Grado
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOOCOS, 3 59,0 ž. Jan Rája V. LEHCE 8 Vondrová Lucie 40
2. WANAD(POL), 3 56,0 ž. Radek Koplík 4 6 Baštová Pavlína 100
3. THESEUS(SLO), 3 52,5 am. Josef Váňa ml. 5 11 Váňa st. Josef 150
4. DORNEY(POL), 3 59,0 ž. Dušan Andrés 1/2 10 Andrés Josef 30
5. ANNAPURNA(GER), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1 Minařík 2 Ferdinand 120
6. TERESINA(GER), 3 57,5 ž. Iva Miličková 1 1/2 15 Luka Václav 35
7. STARTHIR(FR), 3 56,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/4 13 Vítek Pavel 50
8. AKTIVACE, 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka krk 3 Chaloupka Václav 150
9. DAMIANA(POL), 3 52,0 Jiřina Andrésová krk 5 Horáková Lenka 150
10. JASINA(POL), 3 53,5 Tomáš Lukášek krk 12 Růžičková Martina 150
11. SATANA(GER), 3 52,0 žk. Ingrid Koplíková 1 1/4 14 Minařík 2 Ferdinand 150
12. NURSULU(SLO), 3 56,5 ž. Konstantin Kobzarev 1/2 16 Šavujev Arslangirej 100
13. CÉBE, 3 56,0 žk. Milan Zatloukal 15 4 Pejšková Ivana 260
14. AJANKA(GER*), 3 54,5 ž. Ilona Hronová 1 3/4 2 Vítek Roman 150
15. DOBRY PLAN(POL), 3 53,5 Kateřina Palupčíková 4 1/2 7 Drlík Jaroslav 180
16. RISING ROCK, 3 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 11 9 Vraj Radek 120
Nestartovali: CZOGORI(POL), ELBRUS(POL), LORI
Čas: 01:59,87, Mezičasy: (16,72 - 25,96 - 26,27 - 26,80 - 24,12)
Výrok: VELMI LEHCE 4-5-1/2-1-1 1/2-2 1/4-krk-krk-krk-1 1/4-1/2-15-1 3/4-4 1/2-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (TOOCOS)Hrubý

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Hrubý F.,Ing.

2. dostih, start 14:31
1139 Cena První Mostecké
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMERLAN(GB), 5 69,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ 15 Andrés Josef 30
2. NANA D`ANJOU(FR), 4 64,0 Luboš Urbánek 3 18 Vítek Roman 30
3. HONOR(POL), 5 69,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 1/2 13 Luka Václav 80
4. MAJOR WAKO(GER), 4 62,0 Libor Šimůnek 11 6 Kinský Pavel 100
5. WHINNYS, 4 62,0 Štěpánka Sedláčková 8 3 Horáková Lenka 100
6. MELVIS, 4 64,0 ž. Tomáš Hurt 15 16 Seménka Zdeněk 100
7. TIZNIT(FR), 8 66,5 am. Pavel Horčička 3 1 Chaloupka Václav 70
8. GRUP, 7 66,5 Martin Liška 1 1/2 12 Bielík Pavel 120
9. ROKOK, 4 62,0 žk. Petr Tůma daleko 11 Votava Jaroslav 130
10. LIAM(GER), 7 70,0 Václav Moravec 7 4 Albrecht Jürgen 50
Z BEAU GERSOIS(FR), 7 69,0 ž. Vlastimil Špalek 10 Koplík st. Zdeněk 120
Z MADAME(FR), 5 64,5 Josef Dušek 2 Vítek Pavel 220
PN SERVAL, 6 65,5 am. Vladimír Černý 5 Kučera Karel 150
ZN ALMA ATA, 4 62,0 Michal Köhl 7 Barbořík Jiří 120
ZN NETVOR, 4 65,5 Petr Kříž 9 Havlík Zdeněk 220
Nestartovali: CENTURY DAY, LINOX(GER), MR BIHAR
Čas: 04:00,98, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-1/2-11-8-15-3-1 1/2-daleko-7

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: PKI S.A.

Sankce: trenér Votava Jaroslav 200 Kč za špatné hlášení hmotnosti na OSK u koně č.11 ROKOK (DU 8c). Kůň č. 14 LINOX ztratil jezdce na zkušebním skoku a nestartoval. Nebyl v moci startéra.


3. dostih, start 15:00
1140 Cena společnosti Metrostav
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DÉMANT, 4 57,5 ž. Radek Koplík JISTĚ 5 Votava Jaroslav 45
2. PLAYLETA, 3 53,0 ž. Iva Miličková 1 1/2 1 Vocásek 3 František 20
3. CANDELARIA, 4 52,5 ž. Jaroslav Kovařík 1/2 6 Vraj Radek 110
4. ETIENNE(IRE), 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 7 4 Chaloupka Václav 90
5. VIDEON, 5 59,5 Jakub Pavlíček 3/4 3 Maršíčková Miroslava 50
6. COEUR DE LION, 7 56,0 Jaromír Šafář 7 2 Šimuni Peter 70
Čas: 02:12,23, Mezičasy: (29,49 - 26,27 - 26,34 - 26,42 - 23,71)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1/2-7-3/4-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (DÉMANT)Votava-Zámecký Vrch
6 000 Kč (PLAYLETA)Mikrop Čebín a.s.
4 000 Kč (CANDELARIA)Marková

Majitel: Votava-Zámecký Vrch, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start 15:30
1141 Velká cena společnosti Jihostroj
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOURELLE(GER), 6 58,5 ž. Martin Srnec LEHCE 2 Baštová Pavlína 110
2. LOKALI, 3 51,5 ž. Kristýna Bezděková 3 6 Kotáb Eduard 50
3. ALPHA MILLENNIUM(GER), 5 61,0 ž. Iva Miličková 1 1/4 4 Vondrová Lucie 60
4. BRONX, 4 60,0 ž. Jan Rája 1 1/2 7 Votava Jaroslav 35
5. YOTONY, 8 63,0 žk. Petr Tůma 2 1/4 3 Votavová Jitka 70
6. SIXTEEN(FR), 5 58,5 ž. Josef Bartoš 1 5 Váňa st. Josef 60
7. COSMETIK, 5 63,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 1 Chaloupka Václav 50
8. STARMAN(GER), 8 60,0 ž. Radek Koplík 7 8 Baštová Pavlína 110
Čas: 02:10,54, Mezičasy: (27,70 - 25,34 - 25,96 - 26,95 - 24,51)
Výrok: LEHCE 3-1 1/4-1 1/2-2 1/4-1-1 1/4-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (LOKALI)Kovotvar Tvarůžek
9 000 Kč (BRONX)Votava-Zámecký Vrch
6 000 Kč (YOTONY)Votava-Zámecký Vrch

Majitel: Üdersee-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Weckelmann W.

Sankce: trenér Votavová Jitka 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č.3 YOTONY (DŘ §330), trenér Votava Jaroslav 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č.7 BRONX (DŘ §330).


5. dostih, start 15:59
1142 Cena VOLVO Truck Czech
Steeplechase II.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADRA(POL), 5 63,0 Josef Bartoš JISTĚ 4 Váňa st. Josef 23
2. ELEATA, 6 65,5 Zdeněk Řezáč 1 1/2 1 Řezáčová Jana 45
3. KASJER(POL), 5 66,5 ž. Dušan Andrés 18 6 Andrés Josef 45
4. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 6 65,5 Libor Šimůnek 6 5 Barbořík Jiří 80
5. TAMDALI(IRE), 6 65,5 ž. Tomáš Hurt daleko 2 Seménka Zdeněk 80
ZN ENTERTAINER(FR), 8 72,0 Václav Moravec 3 Albrecht Jürgen 60
Čas: 04:59,08, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-18-6-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (ELEATA)DS Jeníkov
9 000 Kč (ČARODĚJ DOBRODĚJ)DiJana Dobšice

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Baraniecki Z.

Sankce: trenér Řezáčová Jana 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č.1 ELEATA (DŘ §330), trenér Albrecht Jürgen 400 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách a OSK u koně č. 3 ENTERTAINER (DU 8b).


6. dostih, start 16:41
1143 Červnová cena Stach & I.P. - Cena Jezdectví
Rovina NL - 1400 m, cena, 3letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APART, 3 52,5 ž. Iva Miličková LEHCE 7 Vocásek 3 František 60
2. KIFAAB, 5 58,0 ž. Radek Koplík 4 1/4 1 Wolf Martin 60
3. EAGLE ISLAND(IRE), 6 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4 3 Seehuber Doris 70
4. MAN O DESERT(FR), 5 59,5 ž. Josef Bartoš 1 3/4 8 Váňa st. Josef 40
5. PALMARE, 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 4 Chaloupka Václav 120
6. SILNAR(GB), 8 61,0 ž. Kristýna Bezděková krk 2 Kinský Pavel 70
7. GOTYK(POL), 8 59,5 ž. Dušan Andrés 3 1/2 6 Luka Václav 28
8. ACCES OF GLORY(GB), 5 59,5 Jiřina Andrésová krk 5 Andrés Josef 100
Čas: 01:26,41, Mezičasy: (14,54 - 23,65 - 23,66 - 24,57)
Výrok: LEHCE 4 1/4-3/4-1 3/4-1-krk-3 1/2-krk

Majitel: Mikrop Čebín a.s., Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek František

7. dostih, start 17:12
1144 Cena společnosti Viamont DSP a Carbounion Bohemia
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIGIT, 3 53,5 Tomáš Lukášek BOJ 2 Kotáb Eduard 110
2. VARNAS, 9 63,0 žk. Petr Tůma 3/4 3 Pátková Renata 80
3. TALCUM LADY, 5 54,5 ž. Kristýna Bezděková hlava 5 Jirka Petr 30
4. SILVIE, 3 51,0 žk. Tomáš Šmíd 3 1 Fedorowicz Vladislav 100
5. GOLD GOTT, 3 53,0 Linda Gahlertová nos 10 Kantek ml. Miroslav 110
6. LARMON, 3 52,5 am. Josef Váňa ml. 3 1/4 4 Váňa st. Josef 60
7. BLUE MOON, 3 51,0 Jaromír Šafář nos 7 Kučera Karel 100
8. NOEL, 3 52,0 Radek Žalud 1 1/4 13 Bezstarosta Zdeněk 70
9. FASTANLEY, 3 51,0 ž. Iva Miličková krk 9 Šimuni Peter 100
10. FALZAKAPA, 7 61,0 am. Vladimír Černý 1 1/4 8 Luka Václav 60
11. FULLY LOVED, 3 51,0 Jiřina Andrésová 3 11 Dvořák Karel 150
12. GOLD PAPILIO, 4 59,5 ž. Jan Rája krk 6 Kučera Karel 50
13. MERÁNEK, 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková krk 12 Koplík st. Zdeněk 150
Čas: 01:31,58, Mezičasy: (15,45 - 24,35 - 26,73 - 25,06)
Výrok: BOJ 3/4-hlava-3-nos-3 1/4-nos-1 1/4-krk-1 1/4-3-krk-krk
Maj. prémie:
5 000 Kč (BRIGIT)Kovotvar Tvarůžek

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Tvarůžek R.


Dostihová komise: