home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 24.06.2023 - Pardubice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
8. dostih, start 17:06
1144 Cena společnosti SEED SERVICE s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEAU FIXE(FR), 7 val bj 69,5 ž. Ludovic Solignac TUHÝ BOJ 05:55,50 16 Vítek Pavel 130
2. SAPIENTI, 8 val 68,0 ž. Pavel Složil ml. nos 05:55,50 1 Kabelková Hana 85
3. UN REVE DAUTOMNE(FR), 5 val 68,0 ž. Jaroslav Myška 2 1/2 05:55,90 3 Myšková Štěpánka 60
4. CAPE WITCHER, 6 val 65,5 Lenka Neprašová 2 3/4 05:56,34 9 Baštová Pavlína 650
5. DOVALWEENO(GB), 6 val 71,0 ž. Martin Liška 1 05:56,54 7 Porkátová Ivana 140
6. DABING(IRE), 6 val 70,0 ž. Jan Kratochvíl 1/2 05:56,65 2 Vocásková Helena 23
7. VAXERTON, 10 val 69,0 Ján Mach, MVDr. krk 05:56,68 13 Bodlák Radim 250
8. SALIVANO(POL), 5 val 71,0 ž. Jan Odložil 9 05:58,40 8 Spáčil Jakub 250
9. REGTIME, 6 val 66,5 Adam Čmiel 7 05:59,80 14 Kabelková Hana 250
10. JACQUELINE, 6 kl 70,0 ž. Jan Faltejsek 17 06:03,52 5 Faltejsková Alžběta 75
11. AUSTRALIA CROSS(FR), 5 val 65,0 am. Tereza Polesná 1/2 06:03,64 4 Popelka Stanislav 250
12. ARTISTMONTOT(FR), 13 val A 1/2 68,0 ž. Petr Tůma 2 3/4 06:04,10 11 Žalud Radek 450
13. NON STOP(AUT), 9 val 68,5 ž. Ondřej Velek 4 3/4 06:04,97 12 Manová Jana 200
Z RENASI, 6 val 69,0 ž. Marek Stromský 6 Holčák Radek 450
PN CHARLESTON CHARLIE(IRE), 5 val 69,5 Daniel Vyhnálek 10 Kvapilová Lenka 200
Nestartovali: KORNELIA
Čas: 05:55,50, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-2 1/2-2 3/4-1-1/2-krk-9-7-17-1/2-2 3/4-4 3/4

Majitel: Zámecký vrch, Trenér: Vítek Pavel, Chov: Rhyn H.

DK přešetřila pád koně č.10 CHARLESTON CHARLIE a neshledala cizí zavinění.

 


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Zahradník Stanislav
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel