RC Farm (SVK)
aktivní:
NE

země registrace:
Slovensko
popis dresu:
tmavěmodrý, zlaté logo
čapky:
bílá, tmavě modrá
poslední start:
25.10.2026

| celkem | 2026 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| startů | vítězství | umístění | zisk | startů | vítězství | umístění | zisk | |
| rovina: | 118 | 15 | 73 | 2 304 778 Kč | 42 | 8 | 26 | 1 024 328 Kč |
| proutky: | 0 | 0 | 0 | 0 Kč | 0 | 0 | 0 | 0 Kč |
| steeplechase: | 0 | 0 | 0 | 0 Kč | 0 | 0 | 0 | 0 Kč |
| celkem: | 118 | 15 | 73 | 2 304 778 Kč | 42 | 8 | 26 | 1 024 328 Kč |
| celkem | 2026 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| startů | vítězství | umístění | zisk | startů | vítězství | umístění | zisk | |
| rovina: | 109 | 15 | 69 | 2 174 078 Kč | 39 | 8 | 25 | 985 828 Kč |
| proutky: | 0 | 0 | 0 | 0 Kč | 0 | 0 | 0 | 0 Kč |
| steeplechase: | 0 | 0 | 0 | 0 Kč | 0 | 0 | 0 | 0 Kč |
| celkem: | 109 | 15 | 69 | 2 174 078 Kč | 39 | 8 | 25 | 985 828 Kč |