home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 12.08.2020 Wr / POL 09.08.2020 Ho / GER 09.08.2020 Me / ITY 08.08.2020 De / FRA 07.08.2020 Cf / FRA 03.08.2020 Vc / FRA 02.08.2020 Me / ITY 01.08.2020 De / FRA 31.07.2020 Mg / GER 29.07.2020 Vt / FRA 26.07.2020 Mü / GER 26.07.2020 Me / ITY 25.07.2020 Me / ITY 23.07.2020 Lg / FRA 23.07.2020 Vc / FRA 22.07.2020 Vc / FRA 21.07.2020 Vc / FRA 19.07.2020 Ho / GER 19.07.2020 Me / ITY 19.07.2020 Bp / HUN 18.07.2020 Cf / FRA 17.07.2020 Cy / FRA 14.07.2020 Lg / FRA 14.07.2020 Dp / FRA 12.07.2020 Vt / FRA 10.07.2020 Hb / GER 09.07.2020 Lg / FRA 05.07.2020 Me / ITY 05.07.2020 Vt / FRA 04.07.2020 Dr / GER 04.07.2020 Dp / FRA 01.07.2020 Wr / POL 01.07.2020 Co / FRA 29.06.2020 Cf / FRA 28.06.2020 Hn / GER 28.06.2020 Me / ITY 28.06.2020 Ss / FRA 28.06.2020 Sc / FRA 27.06.2020 Lp / GER 27.06.2020 Me / ITY 27.06.2020 Cy / FRA 27.06.2020 Ma / ITY 25.06.2020 Lg / FRA 22.06.2020 Ln / FRA 21.06.2020 Dü / GER 21.06.2020 Me / ITY 21.06.2020 AG / FRA 20.06.2020 Co / FRA 16.06.2020 Dp / FRA 15.06.2020 Mü / GER 14.06.2020 Ma / ITY 14.06.2020 Me / ITY 13.06.2020 Dr / GER 13.06.2020 Ma / ITY 07.06.2020 Me / ITY 01.06.2020 Me / ITY 31.05.2020 Me / ITY 30.05.2020 Dr / GER 11.03.2020 Cl / FRA 10.03.2020 Fo / FRA 10.03.2020 Cy / FRA 09.03.2020 Cy / FRA 06.03.2020 De / FRA 28.02.2020 De / FRA 25.02.2020 Cy / FRA 22.02.2020 Tr / ITY 16.02.2020 Pi / ITY 14.02.2020 Cy / FRA 06.02.2020 Pi / ITY 26.01.2020 Pi / ITY 19.01.2020 Do / GER 16.01.2020 Pi / ITY 09.01.2020 Pi / ITY 08.01.2020 Cy / FRA 03.01.2020 De / FRA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 12.08.2020 - Wroclaw (Polsko)
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
2195 Nagroda 20000 zł 1.oddělení
Proutky - - 2800 m, cena, 3letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVER SOLEADO(FR), 3 65,0 ž. Niklas Lovén LEHCE   8 Swiatek Robert  
2. SPIDER SZUMAWA(POL), 3 67,0 Alexander Reznikov 5   3  
3. SEFORA(POL), 3 64,0 ž. Lukáš Matuský hlava   6  
4. ELEGANTKA(POL), 3 65,0 Pawel Palczyński 4 1/2   5  
5. NITRO(POL), 3 67,0 Christopher Roberts hlava   1 Svatoňová Jana  
Čas: 03:17,10, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-hlava-4 1/2-hlava

Majitel: Stajnia Junga (POL), Trenér: Swiatek Robert, Chov: Lamy P.,Lamy S., Mme Christy, Mlle Lemerre


2196 Nagroda 20000 zł 2.oddělení
Proutky - - 2800 m, cena, 3letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MINISTER WOJNY(POL), 3 67,0 Pavel Složil ml. JISTĚ   3  
2. SOPHIST, 3 67,0 ž. Petr Tůma 1 1/2   2 Poles Pavel  
3. HUNTER`S RULES(FR), 3 67,0 ž. Jan Odložil 2 1/2   8 Tůma Pavel  
4. HIMRON(POL), 3 65,0 ž. Dominik Pastuszka 2   1  
5. STAR OF SPIRIT(SVK), 3 67,0 am. Elliot Ohgren 16   6  
Z DREAM OF DRAGON(GB), 3 67,0 ž. Rostislav Benš     5 Wroblewski Grzegorz  
Čas: 03:25,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/2-2-16

Trenér: ,


2197 Nagroda 20000 zł 4 l a stš
Proutky - - 3800 m, cena, 4letí a starší
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPASSKI(POL), 6 67,0 Pavel Složil ml. LEHCE   4  
2. KANCLERZ(POL), 5 67,0 ž. Dominik Pastuszka 8   9  
3. DOMINER(POL), 5 68,0 Pawel Palczyński 4   7  
4. BAILANDO(POL), 5 69,0 ž. Rostislav Benš 13   6  
5. CELADON(FR), 11 67,0 ž. Thomas Boyer 8   1  
6. SIXTE(FR), 4 64,0 Christopher Roberts 12   2 Svatoňová Jana  
Čas: 04:33,70, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-8-4-13-8-12

Trenér: ,


2198 Wrocławska Trial
Steeplechase - - 4300 m, cena, 5letí a starší
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSMIC MAGIC(GER), 5 64,0 ž. Lukáš Matuský JISTĚ   12 Bodlák Radim  
2. REKI, 8 70,0 Pavel Složil ml. 1 1/2   6 Kabelková Hana  
3. NETTO(POL), 9 66,0 Pawel Palczyński 1 3/4   11 Swiatek Robert  
4. LE GRAND(POL), 9 66,0 am. Elliot Ohgren 9   4 Svatoňová Jana  
5. ANNIE REILLY(GB), 5 65,0 ž. Rostislav Benš kr.hlava   13 Wroblewski Grzegorz  
7. TURION(POL), 5 67,0 ž. Marcel Novák     17 Poles Pavel  
8. LINOVSKY(POL), 5 65,0 Christopher Roberts     10 Svatoňová Jana  
9. PERSONAL COACH(FR), 7 66,0 Adam Čmiel     5 Wroblewski Grzegorz  
Z LETEGERTO, 7 66,0 ž. Petr Tůma     2 Poles Pavel  
ZN BABILONIA(IRE), 7 67,0 ž. Jan Odložil     9 Lempochnerová Veronika  
Čas: 05:18,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-9-kr.hlava-13-1 1/2-7

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Gest.Karlshof


2199 Nagroda 20000 zł
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D SAY SZUMAWA(POL), 4 67,0 Dominik Pastuszka BOJ   10  
1. DIANA JAPE, 4 66,0 ž. Jan Odložil 1/2   5 Poles Pavel  
2. AVESTAN(IRE), 4 66,0 ž. Rostislav Benš 13   1 Wroblewski Grzegorz  
3. FILIP(GB), 4 66,0 ž. Marcel Novák 17   4 Wroblewski Grzegorz  
4. GRAND JACKPOT(FR), 4 68,0 ž. Lukáš Matuský 14   6 Chaboski Slawomir  
5. UNA EMOCION(POL), 4 66,0 Adam Čmiel 3   8  
6. AS DE TREFFLES(FR), 4 68,0 Christopher Roberts 1/2   7 Nováková Jana, Ing.  
Čas: 04:31,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ-(1/2)-13-17-14-3-1/2

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Poles Pavel, Chov: Ševčík M.,Ing.