home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2012 2011 2010 2009 2008 28.11.2010 Rc / ITY 27.11.2010 Gr / ITY 21.11.2010 Bp / HUN 19.11.2010 Co / FRA 18.11.2010 Sc / FRA 17.11.2010 Dr / GER 14.11.2010 Bp / HUN 10.11.2010 Es / FRA 07.11.2010 Kf / GER 06.11.2010 Lp / GER 06.11.2010 Ma / ITY 03.11.2010 Gr / ITY 31.10.2010 Tr / ITY 31.10.2010 Eb / AUT 31.10.2010 Ff / SWI 30.10.2010 Ha / GER 27.10.2010 Gr / ITY 24.10.2010 Wa / POL 21.10.2010 Bb / GER 17.10.2010 Tr / ITY 17.10.2010 Mü / GER 17.10.2010 Mf / SWI 16.10.2010 Dr / GER 16.10.2010 Me / ITY 16.10.2010 Eb / AUT 12.10.2010 Lg / FRA 10.10.2010 Mf / SWI 09.10.2010 Ma / ITY 03.10.2010 Ho / GER 03.10.2010 Eb / AUT 02.10.2010 Me / ITY 02.10.2010 Ma / ITY 02.10.2010 Lg / FRA 26.09.2010 Dr / GER 26.09.2010 Me / ITY 26.09.2010 Ma / ITY 24.09.2010 Mü / GER 19.09.2010 Me / ITY 19.09.2010 Ma / ITY 18.09.2010 Go / GER 12.09.2010 Mü / GER 12.09.2010 Eb / AUT 12.09.2010 Aa / SWI 12.09.2010 Lg / FRA 12.09.2010 Me / ITY 11.09.2010 Ho / GER 05.09.2010 Dr / GER 05.09.2010 Me / ITY 02.09.2010 Mb / FRA 01.09.2010 Lg / FRA 29.08.2010 Eb / AUT 29.08.2010 Av / SWI 29.08.2010 Me / ITY 28.08.2010 Bb / GER 22.08.2010 Bd / GER 22.08.2010 Me / ITY 15.08.2010 Mü / GER 15.08.2010 Me / ITY 15.08.2010 Kö / GER 14.08.2010 Me / ITY 14.08.2010 Mi / FRA 12.08.2010 De / FRA 08.08.2010 Me / ITY 07.08.2010 Dr / GER 06.08.2010 Vc / FRA 04.08.2010 Vc / FRA 02.08.2010 Da / FRA 01.08.2010 Bh / GER 01.08.2010 Me / ITY 31.07.2010 Bh / GER 30.07.2010 Av / SWI 29.07.2010 Cf / FRA 25.07.2010 Mü / GER 25.07.2010 Me / ITY 25.07.2010 Ms / FRA 25.07.2010 Bh / GER 24.07.2010 Vc / FRA 19.07.2010 Dp / FRA 14.07.2010 Hb / GER 13.07.2010 Hb / GER 11.07.2010 Hb / GER 11.07.2010 Ms / FRA 10.07.2010 Hb / GER 04.07.2010 Ma / ITY 04.07.2010 Mü / GER 27.06.2010 Eb / AUT 27.06.2010 Ha / GER 27.06.2010 Me / ITY 20.06.2010 Ma / ITY 20.06.2010 Ln / FRA 19.06.2010 Me / ITY 13.06.2010 Eb / AUT 13.06.2010 Me / ITY 13.06.2010 Mü / GER 12.06.2010 Wa / POL 10.06.2010 Ms / FRA 09.06.2010 Sc / FRA 06.06.2010 Ma / ITY 06.06.2010 Me / ITY 06.06.2010 Cy / FRA 30.05.2010 Eb / AUT 30.05.2010 Ma / ITY 30.05.2010 Me / ITY 29.05.2010 Eb / AUT 24.05.2010 Me / ITY 22.05.2010 Lp / GER 16.05.2010 Me / ITY 16.05.2010 Lg / FRA 15.05.2010 Eb / AUT 09.05.2010 Me / ITY 06.05.2010 Lg / FRA 02.05.2010 Me / ITY 02.05.2010 Lg / FRA 01.05.2010 Eb / AUT 01.05.2010 Lp / GER 27.04.2010 Cy / FRA 27.04.2010 Tr / ITY 25.04.2010 Lg / FRA 25.04.2010 Mn / GER 21.04.2010 Gr / ITY 18.04.2010 Tr / ITY 18.04.2010 Eb / AUT 11.04.2010 Lg / FRA 07.04.2010 Gr / ITY 06.04.2010 Tr / ITY 04.04.2010 Mi / FRA 03.04.2010 Dr / GER 01.04.2010 Sc / FRA 31.03.2010 Gr / ITY 30.03.2010 Tr / ITY 28.03.2010 Dü / GER 27.03.2010 Ss / FRA 21.03.2010 Pi / ITY 21.03.2010 Mn / GER 17.03.2010 Gr / ITY 16.03.2010 Tr / ITY 04.03.2010 Pi / ITY 26.02.2010 Gr / ITY 19.02.2010 Gr / ITY 14.02.2010 Rc / ITY 09.02.2010 Rc / ITY 16.01.2010 Rc / ITY 10.01.2010 Ns / GER 05.01.2010 Rc / ITY
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 24.10.2010 - Warszawa (Polsko)
stav dráhy: ()
2237 KMET CUP SPRINT
Rovina Gd-1 - 1300 m, cena, 3letí a starší
80500 ZL (46000 - 18400 - 9200 - 4600 - 2300)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN EAGLE(GB), 4 60,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ   5 Šavujev Arslangirej  
2. LINE HONEY, 3 59,0 ž. Václav Janáček 2   2 Bodlák Radim  
3. FINAL FLASH(GER), 4 60,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. GREEN MAESTRO(POL), 9 60,0 Anton Turgajev hlava   1 Siwonia Józef  
5. CYNTERNA(POL), 3 58,0 Emil Zahariev 3/4   4  
6. KALIN(GER), 4 60,0 ž. Martin Srnec 10   3  
Čas: 01:18,20, Mezičasy: (19,2 - 28,4 - 30,6)
Výrok: JISTĚ 2-1 1/4-hlava-3/4-10

Majitel: Ardak Amirkulov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: W&R Barnett ltd.

2238 KMET CUP Mile
Rovina Gd-1 - 1600 m, cena, 3letí a starší
80500 ZL (46000 - 18400 - 9200 - 4600 - 2300)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HEFAISTOS(USA), 4 60,0 ž. Václav Janáček TUHÝ BOJ   4 Wroblewski Grzegorz  
2. EASY TIGER(GER), 4 60,0 ž. Zdenko Šmida krk   6  
3. YPSILON KING(GB), 5 60,0 ž. Gary Hind 2 1/2   5 Kubík Petr  
4. DZAZZIL(POL), 3 56,0 Alexander Reznikov 3   3 Walicki Andrzej, Mgr.  
5. STARFIGHTER, 5 60,0 ž. Jaroslav Línek krk   1 Demele Jan  
6. BONSAI`S BLADE(GB), 3 58,0 Sergiej Wasiutow 1/2   8  
7. GOLDEN TIROL(GER), 4 60,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   2 Kluczynski Tomasz  
Nestartovali: MALQ(FR)
Čas: 01:37,30, Mezičasy: (7,9 - 28,2 - 29,2- 32,0)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-2 1/2-3-krk-1/2-1 1/2

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Fipke Charles

2239 KMET CUP Classic
Rovina Gd-1 - 2400 m, cena, 3letí a starší
80500 ZL (46000 - 18400 - 9200 - 4600 - 2300)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RUTEN(USA), 5 60,0 ž. Martin Srnec BOJ   6 Nowakowski Marek  
2. KARDINALE(POL), 3 55,0 Anton Turgajev 3/4   3  
3. SKARABEUS(USA), 3 57,0 Václav Janáček 1 1/2   5 Wroblewski Grzegorz  
4. CAMILL(IRE), 6 60,0 ž. Gary Hind 1   7 Kalaš Pavel, Ing.  
5. RAMBLIN SCOUT(GER), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
6. ENDLESS STORM(GER), 3 57,0 ž. Zdenko Šmida kr.hlava   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
7. DANCING MOON(POL), 4 60,0 Viktor Popov 9   1  
Čas: 02:32,20, Mezičasy: (28,6 - 32,4 - 30,6 - 29,7 - 30,9)
Výrok: BOJ 3/4-1 1/2-1-kr.hlava-9

Majitel: Stajnia Wigra (POL), Trenér: Nowakowski Marek,