home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 BA 01.09.2019 BA 25.08.2019 SE 11.08.2019 BA 21.07.2019 BA 14.07.2019 BA 30.06.2019 TP 23.06.2019 BA 09.06.2019 TP 02.06.2019 BA 19.05.2019 BA 12.05.2019 BA 05.05.2019 SY 21.04.2019 BA 14.04.2019 BA 07.04.2019 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.08.2019 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
7094 Cena Nikodéma
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 2letí
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRESYOR(GB), 2 57,5 Nurhay Hamil Zyulkyuf LEHCE   10 Nezirov Levent 55
2. MAJAKOWSKI(IRE), 2 57,5 ž. Jan Verner 3   5 Kalaš Pavel, Ing. 49
3. LUCKYNAV(IRE), 2 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/2   2 Štangel Marián 59
4. HARRIET(FR), 2 55,0 ž. Zdenko Šmida 1 3/4   4 Tomek Tibor 191
5. SOSLAN(SVK), 2 55,0 Michaela Musialová 3 1/4   6 Ralbovský Josef 57
6. REGINA MIA(IRE), 2 55,0 ž. Adam Florian krk   9 Štangel Marián 118
7. FLY AMICO(FR), 2 57,0 ž. David Liška krk   1 Piruch Jozef 166
8. VISIONOFBLACKSTAR(SVK), 2 56,0 ž. Petr Foret 4 1/4   3 Mihalík Marcel 146
9. TRAMINA MAGIC(IRE), 2 55,0 ž. Štefan Budovič 10   7 Sokol Samuel 22
Čas: 01:15,77, Mezičasy: (27,03 - 24,95 - 23,79)
Výrok: LEHCE-3-1 1/2-1 3/4-3 1/4-krk-krk-4 1/4-10

Majitel: Levent Nezirov (BUL), Trenér: Nezirov Levent, Chov: Swettenham Stud
video


7095 Cena Cataliny
Rovina V.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
1.400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAMU(FR), 3 59,0 Michaela Musialová LEHCE   4 Línek Jaroslav 26
2. ARTIMED(SVK), 5 58,5 Daniel Vyhnálek 2 1/4   6 Stančík Miroslav 153
3. PASCAL(GB), 4 61,0 ž. Martin Srnec 5   3 Tomková Kristína 131
4. ASAKO(SVK), 7 59,0 ž. Peter Hodáň 4 1/4   5 Grupáčová Zuzana, Ing. 17
5. NEED FOR SPEED(SVK), 4 59,5 am. Ivana Mihalíková 2   7 Mihalík Marcel 69
6. SHERIFF INFLUENCE(SVK), 3 59,0 ž. Štefan Budovič 1/2   1 Sokol Samuel 74
7. ROYALORIEN(GB), 11 57,5 ž. Petr Foret 1 3/4   2 Sokol Samuel 185
Čas: 01:15,11, Mezičasy: (24,74 - 25,30 - 25,07)
Výrok: LEHCE-2 1/4-5-4 1/4-2-1/2-1 3/4

Majitel: Dermek Racing (SVK), Trenér: Línek Jaroslav,
video


7096 Memoriál MVDr. Pavla Šarišského
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 2letí
4.000 EUR (2000 - 920 - 600 - 280 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANTILOPA(IRE), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida JISTĚ   1 Georgjev Stanislav 27
2. ARMITAGO(FR), 2 57,0 ž. David Liška 1 1/4   8 Piruch Jozef 102
3. DARLING(GB), 2 57,0 Nurhay Hamil Zyulkyuf hlava   6 Nezirov Levent 39
4. IMPERIALISTE(FR), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek nos   4 Maronka Gabor 27
5. SPARTICO(GER), 2 57,0 ž. Štefan Budovič 3/4   2 Kubovičová Zuzana, Ing. 83
6. HUNTER`S RULES(FR), 2 57,0 ž. Jan Verner 3 3/4   7 Tůma Pavel 92
7. ETERNITY(GER), 2 56,0 ž. Jiří Palík 1/2   5 Urbánek Luboš 127
8. BEARCAT(IRE), 2 56,0 ž. Adam Florian daleko   3 Grupáčová Zuzana, Ing. 205
Čas: 01:30,03, Mezičasy: (15,19 - 25,95 - 25,05 - 23,84)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-nos-3/4-3 3/4-1/2-daleko

Majitel: Cernolik (HUN), Trenér: Georgjev Stanislav, Chov: Tally-Ho Stud

Sankce: N. H. Zyulkyul výstraha za tísnění v cílové rovině čl. 258/c DP.

video


7097 Memoriál Otta Suchovského
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
4.000 EUR (2000 - 920 - 600 - 280 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GENTLEMAN JACK(SVK), 5 61,5 Daniel Vyhnálek BOJ   2 Línek Jaroslav 69
2. DOREMI LAFU(IRE), 5 58,5 ž. Jaroslav Línek 3/4   1 Línek Jaroslav 47
3. GRAY TOUCH(FR), 5 53,0 ž. Kateřina Hlubučková hlava   8 Chodúr Jozef 143
4. BEROUYINE(FR), 5 59,0 ž. David Liška 1/2   3 Urbánek Luboš 160
5. ASTORIA(FR), 3 58,5 ž. Jan Verner 1/2   13 Tůma Pavel 97
6. APPALOSA(IRE), 7 52,0 ž. Peter Hodáň 3/4   7 Stančík Miroslav 94
7. MISS TROUT(GER), 6 64,0 ž. Petr Foret krk   11 Línek Jaroslav 80
8. FACTS AND FIGURES(IRE), 6 57,0 ž. Jiří Palík 1   4 Urbánek Luboš 97
9. BEE CHIC(FR), 5 61,0 ž. Adam Florian hlava   9 Škrášková Alena 95
10. DANCING BLOOD(FR), 4 52,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   5 Tomková Kristína 44
11. WIRRWARR(GER), 3 53,0 Michaela Musialová 3/4   12 Mihalík Marcel 104
12. LIGHTBLACK(IRE), 5 55,0 ž. Štefan Budovič 1   6 Sokol Samuel 272
13. TRUE CHAMP(GER), 5 57,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   10 Línek Jaroslav 209
Čas: 01:26,52, Mezičasy: (13,87 - 23,76 - 24,04 - 24,85)
Výrok: BOJ-3/4-hlava-1/2-1/2-3/4-krk-1-hlava-3/4-3/4-1-1 1/2

Majitel: 7 Horse (SVK), Trenér: Línek Jaroslav,
video


7098 Cena Tantry
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JOSEPHA, 3 58,0 žk. Lukáš Charvát LEHCE   1 Tůma Pavel 24
2. TEMPICO(GER), 5 62,5 ž. Jaroslav Línek 2   6 Kalaš Pavel, Ing. 36
3. SPIRILY(IRE), 5 61,0 ž. Jiří Palík 1 1/4   3 Stančík Miroslav 40
4. SPEED SPIRIUS(SVK), 3 59,0 ž. Martin Srnec 2 3/4   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 62
5. GLORDI(IRE), 5 61,0 ž. Peter Hodáň 4 3/4   4 Stančík Miroslav 300
6. WUELTO(SVK), 9 57,5 Michaela Musialová 2 1/4   2 Ralbovský Josef 135
7. SWINGFREE(SVK), 4 60,0 ž. František Drozda 1 3/4   9 Šebesta L`udovít 193
8. VIVA NATÁLIA, 4 58,5 Daniel Vyhnálek nos   10 Kubliha Ladislav 79
9. SUNNY VISION(SVK), 3 58,0 ž. Štefan Budovič 12   7 Valachovič Oto, Ing. 193
Čas: 01:49,28, Mezičasy: (8,38 - 25,44 - 25,92 - 25,80 - 23,74)
Výrok: LEHCE-2-1 1/4-2 3/4-4 3/4-2 1/4-1 3/4-nos-12

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.
video


7099 Cena Chiaraluny
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FADIM(GB), 3 57,0 ž. Jiří Palík LEHCE   2 Stančík Miroslav 32
2. BOUQUET(SVK), 3 55,0 Michaela Musialová 2 1/4   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 49
3. SHADES ARROW(SVK), 4 58,5 ž. Štefan Budovič kr.hlava   4 Valachovič Oto, Ing. 215
4. PRAAN(GB), 4 62,5 ž. Jaroslav Línek 3/4   9 Línek Jaroslav 16
5. LA PALOMA(SVK), 5 61,0 ž. Adam Florian 1/2   6 Kalaš Pavel, Ing. 136
6. ISKAN(HUN), 5 58,5 ž. František Drozda 1/2   7 Drozda František 115
7. SILVER TRAIN(IRE), 6 60,0 am. Carolin Stummer 3 1/2   1 Stummer Johann 177
8. LAFRANCO, 10 58,0 žk. Lukáš Charvát 1 1/4   8 Škrášková Alena 200
Čas: 01:00,69, Mezičasy: (14,16 - 23,33 - 23,20)
Výrok: LEHCE-2 1/4-kr.hlava-3/4-1/2-1/2-3 1/2-1 1/4

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Stančík Miroslav,
video


7100 29. Cena turfu
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALMERA(GER), 3 55,0 ž. Adam Florian BOJ   2 Kubovičová Zuzana, Ing. 103
2. GASTON(FR), 5 61,5 ž. Jiří Palík 3/4   6 Štangel Marián 66
3. ROYAL GINO(GER), 6 61,5 ž. Jaroslav Línek 2 1/4   4 Línek Jaroslav 57
4. SILVER EMPRESS(FR), 5 58,5 Michaela Musialová 1/2   1 Línek Jaroslav 118
5. DARKOLVA(IRE), 4 63,0 ž. Zdenko Šmida 1/2   5 Holčák František 35
6. SHAWNEE`S TRIUMPH(FR), 3 56,5 ž. Štefan Budovič 5   10 Kubovičová Zuzana, Ing. 98
7. CASTRO(GER), 3 55,0 ž. Jan Verner 2 1/2   3 Kalaš Pavel, Ing. 206
8. MR ZURU(IRE), 5 61,5 ž. Petr Foret 8   7 Brečka Jaroslav 206
9. FURIOUS FELIX(SVK), 4 61,5 ž. Martin Srnec 1/2   9 Štangel Marián 62
10. PROFIT(IRE), 3 56,0 Nurhay Hamil Zyulkyuf daleko   8 Nezirov Levent 35
Čas: 02:33,42, Mezičasy: (25,78 - 24,86 - 25,44 - 25,96 - 25,70 - 25,68)
Výrok: BOJ-3/4-2 1/4-1/2-1/2-5-2 1/2-8-1/2-daleko

Majitel: Kovometal (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gest.Küssaburg
video


7101 Hendikep Teddy Readyho
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIRAK(SVK), 6 62,0 ž. Jaroslav Línek BOJ   3 Kubovičová Zuzana, Ing. 40
2. TOPOLINA(GB), 6 54,0 ž. Zdenko Šmida 1/2   4 Sokol Samuel 61
3. HERITAGE(SVK), 4 61,0 ž. Adam Florian 2   7 Kalaš Pavel, Ing. 42
4. FORT RYAN(SVK), 5 60,0 ž. Petr Foret 1/2   9 Brečka Jaroslav 217
5. WILD BOY, 3 57,0 ž. Jan Verner 3/4   10 Hanáček Jaroslav 140
6. SKIF(SVK), 3 57,0 ž. Jiří Palík 3 3/4   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 85
7. MAGIC BLACK(SVK), 3 52,5 ž. Peter Hodáň nos   11 Kubliha Ladislav 74
8. PULP FICTION(SVK), 7 59,0 ž. David Liška 1/2   6 Végh Ludovít 50
9. KING OF MARMALADE(IRE), 9 57,0 Daniel Vyhnálek 1/2   8 Kalaš Pavel, Ing. 171
10. FIGHTING FALCO(SVK), 3 55,0 ž. Štefan Budovič 3 3/4   2 Valachovič Oto, Ing. 299
11. VERSE OF LIFE(FR), 3 50,5 Michaela Musialová 4 1/4   1 Morávková Jaroslava, MVDr. 77
Čas: 02:37,35, Mezičasy: (28,39 - 26,10 - 26,73 - 26,65 - 24,80 - 24,68)
Výrok: BOJ-1/2-2-1/2-3/4-3 3/4-nos-1/2-1/2-3 3/4-4 1/4

Majitel: VADUAL (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,
video