home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 BA 01.09.2019 BA 25.08.2019 SE 11.08.2019 BA 21.07.2019 BA 14.07.2019 BA 30.06.2019 TP 23.06.2019 BA 09.06.2019 TP 02.06.2019 BA 19.05.2019 BA 12.05.2019 BA 05.05.2019 SY 21.04.2019 BA 14.04.2019 BA 07.04.2019 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.06.2019 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
7064 Cena Lady Atlanty
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 2letí
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAIN HOPE(IRE), 2 58,0 ž. Stanislav Georgiev V. LEHCE   4 Georgjev Stanislav 41
2. IMPERIALISTE(FR), 2 58,0 ž. Jan Verner 6   3 Maronka Gabor 20
3. OPASAN(IRE), 2 59,0 ž. Jaroslav Línek hlava   1 Chodúr Jozef 44
4. MAJAKOWSKI(IRE), 2 55,5 žk. Ferdinand Kráner 1 1/4   6 Kalaš Pavel, Ing. 39
5. SOSLAN(SVK), 2 55,5 Michaela Musialová 4 1/2   5 Ralbovský Josef 113
6. QUEEN OPERA, 2 58,0 ž. Štefan Budovič 1/2   2 Kubovičová Zuzana, Ing. 73
Čas: 01:03,47, Mezičasy: (15,54 - 25,01 - 22,92)
Výrok: VELMI LEHCE-6-hlava-1 1/4-4 1/2-1/2

Majitel: VAMI Szindikátus (HUN), Trenér: Georgjev Stanislav,
video


7065 Memoriál MVDr. Tibora Staňa
Rovina II.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
4.000 EUR (2000 - 920 - 600 - 280 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AKBULAT(GB), 6 52,0 ž. Jan Verner BOJ   6 Hanáček Jaroslav 54
2. COOL BABY(GB), 4 56,0 žk. David Liška 3/4   1 Luka Václav, Ing. 60
3. PRAAN(GB), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 1/2   3 Línek Jaroslav 38
4. BOUQUET(SVK), 3 52,0 Michaela Musialová 3/4   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 108
5. EFILY(FR), 6 63,0 ž. Radek Koplík 2   8 Koplík Zdeno 37
6. LA PALOMA(SVK), 5 53,0 žk. Ferdinand Kráner hlava   7 Kalaš Pavel, Ing. 79
7. JUSTICE BOLD(IRE), 6 54,5 ž. Vendula Korečková krk   10 Sokol Samuel 85
8. WHISKEY JUNGLE(IRE), 3 52,0 ž. Peter Hodáň 3   9 Ročák Michal 128
9. APPALOSA(IRE), 7 57,0 ž. Piotr Krowicki 3   2 Stančík Miroslav 82
10. FAYAFI(FR), 4 52,0 ž. Zdenko Šmida krk   4 Tomek Tibor 514
Čas: 01:00,55, Mezičasy: (13,75 - 23,77 - 23,03)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-3/4-2-hlava-krk-3-3-krk

Majitel: Stajňa Egl (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Mrs Philipson C.R.& Lofts Hall Stud
video


7066 Memoriál majora Stanislava Rudu
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí
4.000 EUR (2000 - 920 - 600 - 280 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAPTAIN JOE(SVK), 3 57,0 ž. Zdenko Šmida TUHÝ BOJ   9 Stančík Miroslav 74
2. PEAS(GB), 3 57,0 ž. Stanislav Georgiev kr.hlava   10 Mihalík Marcel 173
3. CASTRO(GER), 3 59,0 ž. Jaroslav Línek nos   3 Kalaš Pavel, Ing. 30
4. BOLTHORN, 3 57,0 ž. Jan Verner 1 1/4   7 Chodúr Jozef 30
5. ÁLLAMFÖ(HUN), 3 61,0 žk. David Liška kr.hlava   5 Luka Václav, Ing. 48
6. FIDELL(SVK), 3 57,0 ž. Ján Havlík 2 1/2   8 Štangel Marián 195
7. SALSA SALSA(IRE), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   1 Hanáček Jaroslav 50
8. QUISSI LOGIST(GER), 3 57,0 žk. Ferdinand Kráner krk   6 Sokol Samuel 520
9. DEVOIR DE REVER(FR), 3 57,5 ž. Piotr Krowicki 1 3/4   2 Richter Tamara 141
ZN FRENCH WHISKEY(FR), 3 57,0 ž. Vendula Korečková     11 Ročák Michal 260
Čas: 02:43,67, Mezičasy: (29,18 - 28,36 - 29,79 - 26,22 - 25,09 - 25,03)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-nos-1 1/4-kr.hlava-2 1/2-2 1/4-krk-1 3/4

Majitel: 7 Horse (SVK), Trenér: Stančík Miroslav,

Sankce: ž. J. Línek odnětí licence na 6. července 2019 za tísnění v cílové rovině (čl. 258 písm. c/DP), ž. Z. Šimida 50 € za nadměrné použití bičíku (čl. 210 DP).

video


7067 Hendikep Termaca
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
1.400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MADOX(SVK), 6 65,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   4 Ročák Michal 19
2. SPEED SPIRIUS(SVK), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 1   6 Kubovičová Zuzana, Ing. 64
3. VIVA NATÁLIA, 4 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2   7 Kubliha Ladislav 67
4. SPARROW, 8 59,0 žk. Ferdinand Kráner 1/2   2 Kalaš Pavel, Ing. 37
5. NURWELA, 3 55,0 Adam Florian 6   3 Mach Ján, MVDr. 41
6. VIOLLET(SVK), 8 50,0 Michaela Musialová daleko   1 Mihalík Marcel 91
Čas: 02:12,82, Mezičasy: (28,37 - 26,72 - 26,09 - 25,95 - 25,69)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-1/2-6-daleko

Majitel: FeD,spol. s r.o. (SVK), Trenér: Ročák Michal, Chov: Laper, s.r.o.

Sankce: ž. J. Línek 100 € za nadměrné použití bičíku v cílové rovině (čl. 210 DP).

video


7068 Cena Move Your Visiona
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FISTERA, 3 54,5 žk. Ferdinand Kráner JISTĚ   5 Sokol Samuel 23
2. MY BRILLIANT STAR(GB), 3 57,0 Saša Glogovac 1 1/2   3 Prunk Živa 74
3. MAGRITTE DU CHAMP(GER), 3 56,0 ž. Piotr Krowicki 4 3/4   4 Richter Tamara 112
4. MAGIC BLACK(SVK), 3 58,5 ž. Zuzana Vokálková 1 1/2   2 Kubliha Ladislav 163
5. VERSE OF LIFE(FR), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 3/4   1 Morávková Jaroslava, MVDr. 38
6. BEAUTIFUL VISION(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   9 Koplík Zdeno 105
7. LA VALENTINE, 3 55,5 Adam Florian 8   10 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 179
8. CAPTAIN LUKA(IRE), 3 57,0 žk. David Liška 10   7 Škrášková Alena 105
9. ALLOUVILLE(FR), 3 57,5 ž. Zdenko Šmida daleko   6 Tomek Tibor 44
Čas: 02:13,45, Mezičasy: (28,97 - 27,72 - 27,08 - 25,52 - 24,16)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-4 3/4-1 1/2-3/4-1 1/4-8-10-daleko

Majitel: VIMAR DVORNÍKY (SVK), Trenér: Sokol Samuel, Chov: Vigaš Pavel
video


7069 Memoriál Jozefa Mandelíka
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
4.000 EUR (2000 - 920 - 600 - 280 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LILFAST(IRE), 7 56,0 ž. Piotr Krowicki BOJ   7 Stančík Miroslav 188
2. STANDING ROCK(FR), 4 53,5 ž. Vendula Korečková hlava   5 Stančík Miroslav 110
3. SILVER EMPRESS(FR), 5 58,0 Michaela Musialová 3   4 Línek Jaroslav 89
4. GRAY TOUCH(FR), 5 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2   6 Chodúr Jozef 38
5. FANTASTIC LACY(FR), 6 63,0 ž. Jaroslav Línek 3/4   2 Línek Jaroslav 22
6. KING OF MARMALADE(IRE), 9 52,0 žk. Ferdinand Kráner 2   3 Kalaš Pavel, Ing. 55
7. ASCALONA(IRE), 6 55,0 ž. Peter Hodáň 3 1/4   1 Stančík Miroslav 125
8. DR COLOKID, 7 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/4   9 Kubliha Ladislav 209
9. TIRAK(SVK), 6 53,5 ž. Pavlína Filipová krk   8 Kubovičová Zuzana, Ing. 94
10. CONNOR(FR), 5 59,0 ž. Zdenko Šmida 15   10 Tomková Kristína 171
Čas: 02:09,68, Mezičasy: (27,52 - 26,82 - 25,13 - 25,79 - 24,42)
Výrok: BOJ-hlava-3-1 1/2-3/4-2-3 1/4-1 1/4-krk-15

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Stančík Miroslav, Chov: Joan M.and D.

Sankce: ž. J. Šafář 90 € za nedodržení sjednaného závazku (čl. 399/a DP).

video


7070 26. Zlatý bičík RHAPIS
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRUSHING POWER(GB), 3 55,0 ž. Jan Verner JISTĚ   3 Maronka Gabor 40
2. SWEETICON(GB), 5 60,5 žk. David Liška 3/4   2 Luka Václav, Ing. 25
3. CULDAFF(IRE), 8 60,5 Adam Florian 1 1/2   5 Drozda František 107
4. GENTLEMAN JACK(SVK), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 1   7 Línek Jaroslav 33
5. ROYAL TOWN(FR), 4 59,0 ž. Radek Koplík 3/4   6 Koplík Zdeno 307
6. KILWORD(IRE), 8 59,0 ž. Vendula Korečková 4 1/4   11 Stančík Miroslav 215
7. QUITO(GER), 4 60,5 ž. Piotr Krowicki 1 3/4   10 Hanáček Jaroslav 97
8. CHILLI CHOCOLATE(FR), 5 60,5 ž. Jaromír Šafář 3   1 Morávková Jaroslava, MVDr. 113
9. BETHANY BELLE, 4 57,5 žk. Ferdinand Kráner 1   4 Kubovičová Zuzana, Ing. 538
10. RAMBO, 3 55,0 ž. Zdenko Šmida 10   9 Línek Jaroslav 187
11. LIGHTBLACK(IRE), 5 57,5 ž. Stanislav Georgiev 3/4   8 Sokol Samuel 165
Čas: 01:26,52, Mezičasy: (14,07 - 23,64 - 24,75 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-1-3/4-4 1/4-1 3/4-3-1-10-3/4

Majitel: Álmodó i. (HUN), Trenér: Maronka Gabor,

Sankce: žk. D. Liška 30 € za nadměrné použití bičíku v cílové rovině (čl. 210 DP).

video


7071 Cena First Solara
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANCING BLOOD(FR), 4 63,0 ž. Radek Koplík TUHÝ BOJ   4 Tomková Kristína 33
2. SHADES ARROW(SVK), 4 64,0 ž. Jaroslav Línek hlava   6 Valachovič Oto, Ing. 94
3. ISKAN(HUN), 5 60,0 ž. Peter Hodáň 4 1/4   7 Drozda František 56
4. QUSSI QUEEN(GER), 4 56,0 žk. Ferdinand Kráner 1   2 Sokol Samuel 113
5. PARDONIE, 7 57,0 Adam Florian 1 1/4   8 Mach Ján, MVDr. 75
6. NEED FOR SPEED(SVK), 4 60,0 Michaela Musialová 5   5 Mihalík Marcel 113
7. BAROCCO(FR), 4 62,5 žk. David Liška 15   3 Luka Václav, Ing. 21
8. SUNNY VISION(SVK), 3 58,5 ž. Štefan Budovič 19   1 Valachovič Oto, Ing. 141
Čas: 01:29,41, Mezičasy: (13,96 - 24,73 - 25,27 - 25,45)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-4 1/4-1-1 1/4-5-15-19

Majitel: KT OBAL (SVK), Trenér: Tomková Kristína, Chov: Samain G.
video