home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 BA 01.09.2019 BA 25.08.2019 SE 11.08.2019 BA 21.07.2019 BA 14.07.2019 BA 30.06.2019 TP 23.06.2019 BA 09.06.2019 TP 02.06.2019 BA 19.05.2019 BA 12.05.2019 BA 05.05.2019 SY 21.04.2019 BA 14.04.2019 BA 07.04.2019 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.06.2019 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7048 Memoriál Ing. Pavla Žikavského
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GENTLEMAN JACK(SVK), 5 64,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   5 Línek Jaroslav 37
2. BOLTHORN, 3 56,5 ž. Michal Abík 3/4   4 Chodúr Jozef 14
3. SKIF(SVK), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   6 Kubovičová Zuzana, Ing. 73
4. FIDELL(SVK), 3 56,5 ž. Szczepan Mazur 2 1/4   1 Štangel Marián 48
5. QUSSI QUEEN(GER), 4 56,0 žk. Ferdinand Kráner 14   3 Sokol Samuel 105
6. FIRE VISION(SVK), 3 54,5 ž. Peter Hodáň nos   2 Hanáček Jaroslav 240
Čas: 01:46,56, Mezičasy: (8,35 - 24,74 - 24,50 - 24,44 - 24,53)
Výrok: JISTĚ-3/4-3 1/4-2 1/4-14-nos

Majitel: 7 Horse (SVK), Trenér: Línek Jaroslav,
video


7049 28. Cena Arvy
Rovina L - 1800 m, cena, 3letí
15.000 EUR (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN SEA(IRE), 3 58,0 ž. Stanislav Georgiev V. LEHCE   5 Georgjev Stanislav 16
2. CRUSHING POWER(GB), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3   4 Maronka Gabor 51
3. PALMERA(GER), 3 58,0 ž. Štefan Budovič 2   9 Kubovičová Zuzana, Ing. 101
4. SAGANA(POL), 3 58,0 ž. Michal Abík 1/2   6 Kovács Bakos Szilvia 175
5. NIKEANDNEMESIS(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava   3 Holčák František 32
6. SALSA SALSA(IRE), 3 58,0 ž. Ján Havlík 1   1 Hanáček Jaroslav 291
7. FISTERA, 3 58,0 ž. Zdenko Šmida krk   8 Sokol Samuel 218
8. FABLE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   2 Myšková Štěpánka 486
9. ENAAYA(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2   7 Kovács Bakos Szilvia 132
Čas: 01:53,33, Mezičasy: (14,36 - 26,13 - 25,80 - 24,08 - 22,96)
Výrok: VELMI LEHCE-3-2-1/2-kr.hlava-1-krk-1 1/2-2 1/2

Majitel: VNT Szindikátus (HUN), Trenér: Georgjev Stanislav, Chov: Irish National Stud Co
video


7050 36. Cena Scottish Rifla
Rovina L - 1800 m, cena, 4letí a starší
15.000 EUR (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIRELESS(FR), 8 58,0 žk. David Liška V. LEHCE   1 Luka Václav, Ing. 23
2. WAGRAM(FR), 4 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   10 Koplík Zdeno 50
3. CAPE DUCATO(IRE), 4 58,0 ž. Alexander Reznikov 3/4   5 Janikowski Maciej, Mgr. 65
4. GEORGE BOOLE(IRE), 5 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 3/4   9 Holčák František 245
5. MOOREEN(SVK), 5 56,5 ž. Szczepan Mazur krk   8 Štangel Marián 52
6. IDEAL APPROACH(IRE), 7 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava   4 Urbánek Luboš 54
7. UMMALQUWAIN(GB), 4 56,5 ž. Jan Verner 1   6 Myšková Štěpánka 581
8. GASTON(FR), 5 58,0 ž. Ján Havlík 3/4   3 Hanáček Jaroslav 179
9. MONTJEU THIRD, 6 58,0 ž. Michal Abík 2 3/4   2 Petrlík Allan 125
10. MEDYNA(FR), 4 56,5 ž. Tomáš Lukášek nos   7 Maronka Gabor 117
Čas: 01:50,16, Mezičasy: (13,95 - 24,89 - 24,14 - 23,82 - 23,36)
Výrok: VELMI LEHCE-2 1/2-3/4-1 3/4-krk-hlava-1-3/4-2 3/4-nos

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Haras de Manneville

Sankce: ž. Z. Šmida odnětí licence na 16. června 2019 za tísnění v cílové rovině (čl. 258 písm. c/DP). Příloha k dostihové zprávě: DK vybrala koně č. 1 WIRELESS na dopingovou kontrolu.

video


7051 35. Starohájske kritérium
Rovina L - 2000 m, cena, 3letí
15.000 EUR (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RYONY(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek LEHCE   7 Línek Jaroslav 60
2. ARCTURUS(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   11 Holčák František 18
3. SHAWNEE`S TRIUMPH(FR), 3 58,0 ž. Szczepan Mazur hlava   13 Kubovičová Zuzana, Ing. 51
4. GREAT GUNNAR(GB), 3 58,0 žk. David Liška 6   9 Luka Václav, Ing. 200
5. CODY(FR), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida hlava   5 Tomková Kristína 147
6. KAPTAIN JOE(SVK), 3 58,0 ž. Jan Verner hlava   6 Stančík Miroslav 282
7. RED TREASURE(FR), 3 58,0 Csenge Suták 8   8 Soltész András 214
8. BLITZKRIEG(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   4 Šavujev Arslangirej 48
9. SHAMAL BOY(SVK), 3 58,0 ž. Martin Srnec krk   10 Ralbovský Josef 344
10. ARCTIC STAR(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 15   12 Koplík Zdeno 689
11. WILD BOY, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 4   3 Hanáček Jaroslav 172
Z PEAS(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája     1 Mihalík Marcel 689
Čas: 02:04,67, Mezičasy: (25,09 - 23,65 - 26,11 - 25,58 - 24,24)
Výrok: LEHCE-3 1/4-hlava-6-hlava-hlava-8-1 1/2-krk-15-4

Majitel: EKOLS Skalica, s.r.o. (SVK), Trenér: Línek Jaroslav, Chov: Manister House Stud
video


7052 Cena LALIQUE
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRAAN(GB), 4 61,5 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   8 Línek Jaroslav 28
2. LA PALOMA(SVK), 5 55,0 Adam Florian 1/2   3 Kalaš Pavel, Ing. 43
3. BOUQUET(SVK), 3 50,0 Michaela Musialová 2 1/2   2 Kubovičová Zuzana, Ing. 68
4. VAN DAMME(SVK), 9 57,0 ž. Michal Abík krk   10 Mihalík Marcel 190
5. BLUEGRASS BOY(FR), 3 62,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/4   6 Holčák František 89
6. WIRRWARR(GER), 3 59,0 ž. Jan Rája krk   4 Mihalík Marcel 58
7. SOTSCHI(SVK), 5 52,0 žk. Ferdinand Kráner 1 1/2   11 Kalaš Pavel, Ing. 70
8. SHARP BROOK, 11 58,0 ž. Stanislav Georgiev krk   7 Demele Jan 272
9. FAYAFI(FR), 4 52,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   5 Tomek Tibor 134
10. AKBULAT(GB), 6 59,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   1 Hanáček Jaroslav 83
Čas: 01:12,24, Mezičasy: (25,26 - 23,89 - 23,09)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/2-krk-1 1/4-krk-1 1/2-krk-2 1/2-3 1/4

Majitel: EKOLS Skalica, s.r.o. (SVK), Trenér: Línek Jaroslav, Chov: Old Buckenham Stud
video


7053 36. Cena Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Rovina Gd-3 - 1200 m, cena, 3letí a starší
25.000 EUR (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEAU MASSAGOT(FR), 4 60,5 žk. David Liška BOJ   2 Luka Václav, Ing. 47
2. MISS TROUT(GER), 6 59,0 ž. Jaroslav Línek 1/2   3 Línek Jaroslav 68
3. CULDAFF(IRE), 8 60,5 ž. Martin Srnec kr.hlava   1 Drozda František 113
4. MR RIGHT(IRE), 7 60,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   5 Holčák František 20
5. BENIDICTION(IRE), 5 59,0 ž. Giuseppe Virdis 1 1/2   4 Haris Ludvík 86
6. EFILY(FR), 6 59,0 ž. Radek Koplík 1 3/4   7 Koplík Zdeno 78
7. BEROUYINE(FR), 5 59,0 ž. Petr Foret 2   8 Urbánek Luboš 171
8. MORITA MENANTIE(FR), 4 59,0 ž. Stanislav Georgiev 3   6 Georgjev Stanislav 49
Čas: 01:11,55, Mezičasy: (25,12 - 23,48 - 22,95)
Výrok: BOJ-1/2-kr.hlava-1 1/4-1 1/2-1 3/4-2-3

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Baillet P., Baillet Ch., Terrieres J.-L.

Sankce: ž. M. Srnec 50 € za nadměrné použití bičíku (čl. 210 DP). Příloha k dostihové zprávě: DK vybrala koně č. 2 BEAU MASSAGOT na dopingovou kontrolu.

video


7054 36. Veľká cena Slovenska
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena, 4letí a starší
30.000 EUR (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENTARON(FR), 8 58,0 žk. David Liška TUHÝ BOJ   3 Luka Václav, Ing. 71
2. DARKOLVA(IRE), 4 58,0 ž. Zdenko Šmida krk   9 Holčák František 90
3. FURIOUS FELIX(SVK), 4 58,0 ž. Szczepan Mazur 1 1/4   11 Štangel Marián 183
4. KIHNU(FR), 4 56,5 ž. Jaromír Šafář 2   12 Urbánek Luboš 48
5. RES JUDICATA(FR), 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 1/2   2 Tůma Pavel 98
6. AUTOR(IRE), 9 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   7 Myšková Štěpánka 421
7. AKADEMIA(FR), 4 56,5 ž. Alexander Reznikov 6   5 Janikowski Maciej, Mgr. 47
8. MR ZURU(IRE), 5 58,0 ž. Petr Foret kr.hlava   10 Brečka Jaroslav 227
9. WASMY(FR), 4 58,0 Csenge Suták 7   6 Soltész András 200
10. KÖLN(GER), 4 56,5 ž. Tomáš Lukášek 2 3/4   8 Maronka Gabor 172
11. BALLEROY(FR), 4 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4   4 Urbánek Luboš 936
12. ZORIANA(GER), 5 56,5 ž. Štefan Budovič 3 1/4   13 Kubovičová Zuzana, Ing. 24
13. CONTESSE, 4 56,5 ž. Michal Abík daleko   1 Kovács Bakos Szilvia 648
Čas: 02:31,41, Mezičasy: (25,78 - 24,40 - 25,17 - 26,09 - 25,15 - 24,82)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1 1/4-2-1/2-hlava-6-kr.hlava-7-2 3/4-1 1/4-3 1/4-daleko

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Franklin Finance,Halfon H.,Boutin

Sankce: ž. S. Mazur 60 € za nadměrné použití bičíku (čl. 210 DP). Příloha k dostihové zprávě: DK vybrala koně č. 3 VENTARON na dopingovou kontrolu.

video


7055 Hendikep Vaduala
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STANDING ROCK(FR), 4 62,0 ž. Jaroslav Línek TUHÝ BOJ   6 Stančík Miroslav 49
2. HERITAGE(SVK), 4 55,5 Adam Florian hlava   4 Kalaš Pavel, Ing. 44
3. FORT RYAN(SVK), 5 59,0 ž. Petr Foret kr.hlava   7 Brečka Jaroslav 30
4. SAMOA, 6 53,5 žk. Ferdinand Kráner kr.hlava   3 Kalaš Pavel, Ing. 49
5. WINSOME BOY(AUT), 5 56,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/4   1 Hanáček Jaroslav 532
6. WINTERBERG(GB), 5 62,5 Michal Demo 3 1/4   5 Hanáček Jaroslav 59
7. PULP FICTION(SVK), 7 59,0 ž. Peter Hodáň 1/2   2 Végh Ludovít 34
Čas: 02:36,85, Mezičasy: (30,87 - 25,07 - 25,85 - 26,75 - 24,18 - 24,13)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-kr.hlava-kr.hlava-3 1/4-3 1/4-1/2

Majitel: Stall Garant SK, Trenér: Stančík Miroslav, Chov: Kneip L., Grevet S.
video