home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 BA 01.09.2019 BA 25.08.2019 SE 11.08.2019 BA 21.07.2019 BA 14.07.2019 BA 30.06.2019 TP 23.06.2019 BA 09.06.2019 TP 02.06.2019 BA 19.05.2019 BA 12.05.2019 BA 05.05.2019 SY 21.04.2019 BA 14.04.2019 BA 07.04.2019 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.09.2019 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7116 Hendikep Step Back
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
4.000 EUR (2000 - 920 - 600 - 280 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHILLI CHOCOLATE(FR), 5 63,0 ž. Adam Florian ZADRŽENĚ   1 Morávková Jaroslava, MVDr. 80
2. GRAY TOUCH(FR), 5 56,0 ž. Zdenko Šmida 4 1/4   4 Chodúr Jozef 19
3. BETHANY BELLE, 4 57,0 ž. Zuzana Vokálková 4 1/4   3 Kubovičová Zuzana, Ing. 149
4. SHAWNEE`S TRIUMPH(FR), 3 61,5 ž. Jaroslav Línek 1 1/4   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 20
5. LILFAST(IRE), 7 60,0 ž. Pavlína Filipová 7   2 Štangel Marián 38
Čas: 01:57,03, Mezičasy: (14,99 - 25,37 - 25,21 - 26,47 - 24,99)
Výrok: ZADRŽENĚ-4 1/4-4 1/4-1 1/4-7

Majitel: Mostry Senica (SVK), Trenér: Morávková Jaroslava, MVDr., Chov: S.A.R.L. BS Racing
video


7117 Cena Dancing Theatre
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 2letí
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EYES ON YOU(GER), 2 56,5 ž. Adam Florian BOJ   11 Mihalík Marcel 108
2. QUEEN OPERA, 2 56,5 István Kozma jr. 1/2   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 239
3. REGINA MIA(IRE), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 5   10 Štangel Marián 18
4. SOSLAN(SVK), 2 56,5 Nikola Petrlík 1 3/4   3 Ralbovský Josef 89
5. HONTHY HANNA(HUN), 2 56,5 Goran Mešetovič krk   2 Rosival Jozef 67
6. AGATA CHRISTIE(GB), 2 55,0 ž. Zdenko Šmida 4 1/4   9 Kalaš Pavel, Ing. 47
7. VISIONOFBLACKSTAR(SVK), 2 56,0 Daniel Vyhnálek 2 3/4   8 Mihalík Marcel 199
8. HEROINA(SVK), 2 55,0 ž. Zuzana Vokálková 2 1/4   4 Kubovičová Zuzana, Ing. 105
9. KUBIK(FR), 2 57,0 ž. René Koplík st. daleko   6 Koplík Zdeno 89
10. SAMATTI(SVK), 2 55,0 ž. Peter Hodáň 3 1/4   7 Kalaš Pavel, Ing. 448
Čas: 01:30,21, Mezičasy: (14,74 - 24,74 - 25,44 - 25,29)
Výrok: BOJ-1/2-5-1 3/4-krk-4 1/4-2 3/4-2 1/4-daleko-3 1/4

Majitel: Palček (SVK), Trenér: Mihalík Marcel,
video


7118 37. Prútenky šampiónov
Proutky - - 3600 m, cena, 4letí a starší
4.200 EUR (2100 - 965 - 630 - 295 - 210)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIGNUM(FR), 7 68,0 Michal Kubík LEHCE   7 Havlíčková Zdena, Ing. 30
2. MEDICI(USA), 6 68,0 Jan Odložil 2   6 Brečka Jaroslav 31
3. GOLDEN DEVIL, 6 68,0 ž. Lukáš Matuský 6   1 Lempochnerová Veronika 72
4. TALLSTEP(IRE), 8 68,0 ž. Jaroslav Brečka 1   3 Brečka Jaroslav 24
5. WAAYA(IRE), 7 68,0 ž. Martin Cagáň 5   2 Cagáň Ján, Ing. 50
Z MAKTUM(IRE), 12 68,0 Adam Čmiel     5 Grupáčová Zuzana, Ing. 234
Čas: 04:23,74, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2-6-1-5

Majitel: KI Racing, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Azienda Agricola Loreto L.

Příloha k dostihové zprávě: DK vybrala koně č. 7 SIGNUM na dopingovou kontrolu.

video


7119 Hendikep Robinsona Cruso
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAN DAMME(SVK), 9 55,5 ž. Adam Florian BOJ   4 Mihalík Marcel 64
2. SHADES ARROW(SVK), 4 57,0 ž. Pavlína Filipová 3/4   5 Valachovič Oto, Ing. 77
3. FADIM(GB), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 1   1 Stančík Miroslav 42
4. BOUQUET(SVK), 3 56,0 ž. Zuzana Vokálková hlava   3 Kubovičová Zuzana, Ing. 53
5. TRUE CHAMP(GER), 5 64,5 ž. Jaroslav Línek kr.hlava   6 Línek Jaroslav 67
6. LA PALOMA(SVK), 5 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   8 Kalaš Pavel, Ing. 34
7. APPALOSA(IRE), 7 58,5 Nikola Petrlík 6   2 Stančík Miroslav 79
8. MANOLLA, 6 64,0 ž. René Koplík st. hlava   7 Koplík Zdeno 62
Čas: 01:14,99, Mezičasy: (25,33 - 25,10 - 24,56)
Výrok: BOJ-3/4-1-hlava-kr.hlava-1 1/2-6-hlava

Majitel: ARS Invest Zimková (SVK), Trenér: Mihalík Marcel,
video


7120 Tatranská cena spoločnosti K-K METAL
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRUSHING POWER(GB), 3 57,0 ž. Zdenko Šmida V. LEHCE   1 Maronka Gabor 25
2. EFILY(FR), 6 57,5 ž. René Koplík st. 3 1/2   2 Koplík Zdeno 122
3. GENTLEMAN JACK(SVK), 5 58,0 Daniel Vyhnálek 3/4   6 Línek Jaroslav 35
4. AKBULAT(GB), 6 58,0 Nikola Petrlík 2 3/4   7 Hanáček Jaroslav 48
5. BEROUYINE(FR), 5 58,0 ž. Adam Florian 7   5 Urbánek Luboš 68
6. MISS TROUT(GER), 6 58,0 ž. Jaroslav Línek 2   3 Línek Jaroslav 56
7. LADY MAZIE(IRE), 3 55,5 ž. Pavlína Filipová 1/2   4 Štangel Marián 70
Čas: 01:14,22, Mezičasy: (25,06 - 24,43 - 24,73)
Výrok: VELMI LEHCE-3 1/2-3/4-2 3/4-7-2-1/2

Majitel: Álmodó i. (HUN), Trenér: Maronka Gabor,
video


7121 16. Veľká cena BBAG Baden-Baden
Rovina L - 1400 m, cena, 2letí
10.000 EUR (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ETERNITY(GER), 2 57,0 ž. Adam Florian JISTĚ   3 Urbánek Luboš 53
2. BRAMASTRA(FR), 2 57,0 Goran Mešetovič 1   2 Rosival Jozef 44
3. SPARTICO(GER), 2 58,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/4   6 Kubovičová Zuzana, Ing. 27
4. IMPERIALISTE(FR), 2 58,0 István Kozma jr. 6   5 Maronka Gabor 46
5. COEUR DE LEON(FR), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 7   7 Maronka Gabor 57
6. SILVERADO(GER), 2 58,0 ž. Pavlína Filipová 1   4 Molnár Orsolya 68
7. SKY(GER), 2 58,0 Daniel Vyhnálek 10   1 Rosival Jozef 83
Čas: 01:29,56, Mezičasy: (14,84 - 24,35 - 24,95 - 25,42)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-6-7-1-10

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Paschberg

Příloha k dostihové zprávě: DK vybrala koně č. 3 ETERNITY na dopingovou kontrolu.

video


7122 Hendikep Nazira
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
1.400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIRE VISION(SVK), 3 56,0 Daniel Vyhnálek BOJ   10 Hanáček Jaroslav 134
2. STRADIVARI(UKR), 5 53,0 ž. Pavlína Filipová 1/2   6 Hanáček Jaroslav 46
3. MADOX(SVK), 6 66,0 ž. Jaroslav Línek 3 3/4   5 Ročák Michal 24
4. TEMPICO(GER), 5 64,0 Lukáš Matuský 4 3/4   4 Kalaš Pavel, Ing. 64
5. CRYSTAL CUP(GB), 3 56,0 Goran Mešetovič 3/4   8 Stančík Miroslav 299
6. NEED FOR SPEED(SVK), 4 55,5 ž. Adam Florian 6   3 Mihalík Marcel 79
7. GLORDI(IRE), 5 58,0 István Kozma jr. 3 1/4   1 Stančík Miroslav 71
8. SPEED SPIRIUS(SVK), 3 55,5 ž. Zuzana Vokálková 5   9 Kubovičová Zuzana, Ing. 207
9. ASAKO(SVK), 7 52,0 ž. Peter Hodáň 3   11 Grupáčová Zuzana, Ing. 168
10. SWINGFREE(SVK), 4 58,5 ž. René Koplík st. 4 3/4   12 Šebesta L`udovít 192
11. SHAMAL BOY(SVK), 3 62,5 Nikola Petrlík 7   2 Ralbovský Josef 207
Z SAMATTEA`S MOVE(SVK), 3 52,0 am. Tereza Bilíková     7 Kalaš Pavel, Ing. 134
Čas: 02:12,93, Mezičasy: (25,24 - 25,19 - 26,35 - 28,41 - 27,74)
Výrok: BOJ-1/2-3 3/4-4 3/4-3/4-6-3 1/4-5-3-4 3/4-7

Majitel: WELFARE (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Ovečková Z.
video


7123 Prvý ZEREX steeplechase (44. Veľká starohájska steeplechase)
Steeplechase - - 4500 m, cena, 5letí a starší
5.000 EUR (2500 - 1150 - 750 - 350 - 250)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MENY BAY(IRE), 9 68,0 ž. Jaroslav Brečka ZADRŽENĚ   4 Brečka Jaroslav 17
2. BABILONIA(IRE), 6 65,0 Adam Čmiel 6   3 Georgjev Stanislav 68
3. RUBYCHOP(FR), 5 67,0 ž. Lukáš Matuský 2   5 Štangel Marián 43
4. RAIN MAGNA, 11 65,0 Daniel Vyhnálek 1   6 Brečka Jaroslav 111
5. QUEBRACHO(SVK), 10 67,0 Jan Odložil 19   1 Brečka Jaroslav 73
PN PARIS EIFFEL(IRE), 6 68,0 ž. Martin Cagáň     2 Cagáň Ján, Ing. 40
Čas: 05:58,55, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-6-2-1-19

Majitel: Quirinus Farm (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Des Vere Hunt&Ronan J.
video


7124 Cena Nagara
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKIF(SVK), 3 63,5 ž. Jaroslav Línek V. LEHCE   4 Kubovičová Zuzana, Ing. 21
2. ASCALONA(IRE), 6 57,0 Daniel Vyhnálek 11   3 Stančík Miroslav 45
3. BUMBLEBEE(FR), 6 63,0 Lukáš Matuský krk   5 Chodúr Jozef 34
4. DR COLOKID, 7 59,5 ž. Peter Hodáň 1/2   6 Kubliha Ladislav 61
5. KING OF MARMALADE(IRE), 9 59,0 Nikola Petrlík 4 3/4   2 Kalaš Pavel, Ing. 47
6. ANTINARI(SVK), 6 65,0 Adam Čmiel daleko   1 Grupáčová Zuzana, Ing. 109
Čas: 01:59,36, Mezičasy: (15,75 - 26,04 - 25,59 - 26,41 - 25,57)
Výrok: VELMI LEHCE-11-krk-1/2-4 3/4-daleko

Majitel: PRÉRIA (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: UMC Slovakia,s.r.o.
video