home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2014 2013 2012 2011 2010 28.10.2012 BA 21.10.2012 BA 07.10.2012 BA 30.09.2012 BA 09.09.2012 BA 26.08.2012 BA 19.08.2012 SE 05.08.2012 TP 15.07.2012 BA 01.07.2012 TP 23.06.2012 BA 10.06.2012 TP 03.06.2012 BA 20.05.2012 BA 13.05.2012 BA 06.05.2012 SY 22.04.2012 BA 15.04.2012 BA 08.04.2012 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.09.2012 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7112 Cena mestskej časti Čunovo
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
1.700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARABESCA, 2 55,0 Katarina Barboríková TUHÝ BOJ   8 Hanáček Jaroslav  
2. QUICK DART(SVK), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida kr.hlava   4 Chodúr Jozef  
3. VIVA LEA, 2 56,5 ž. Ján Havlík 4 3/4   1 Morávková Jaroslava, MVDr.  
4. CALL ME TIGER(SVK), 2 57,5 ž. František Drozda krk   2 Végh Ludovít  
5. FERNANDO, 2 54,5 Zuzana Vokálková nos   3 Kalaš Pavel, Ing.  
6. WUELTO(SVK), 2 56,0 ž. Róbert Šara krk   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
7. RAVEN(SVK), 2 57,0 ž. Martin Srnec 11   5 Ročák Michal  
8. READY GREY(SVK), 2 56,0 ž. Gerlinde Mühlbichler daleko   7 Dohnálek Roman  
Čas: 01:33,19, Mezičasy: (15,73-26,64-25,48-25,34)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-4 3/4-krk-nos-krk-11-daleko-TUHÝ BOJ-kr.hlava-4 3/4

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL


7113 Cena mestskej časti Jarovce
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOEM, 5 54,0 ž. Róbert Šara TUHÝ BOJ   1 Stančík Miroslav  
2. MONTINELLO(FR), 8 58,0 ž. Zdenko Šmida hlava   5 Mathis Annelies  
3. PRIME PREACHER(USA), 4 54,0 ž. Ján Havlík 1/2   3 Ročák Michal  
4. MARIBELL(SLO), 6 55,0 ž. Gerlinde Mühlbichler 7   4 Dohnálek Roman  
5. BRITON TRACK(SVK), 5 57,5 ž. Jaroslav Línek 4 1/2   8 Kubovičová Zuzana, Ing.  
6. PRIMA LUNETTE, 4 55,0 Ahmed Ajtebi 2 1/4   6 Stančík Miroslav  
7. OLDFIELDROAD(IRE), 4 61,0 ž. Martin Srnec 3/4   2 Hanáček Jaroslav  
8. KIRUNG(POL), 8 53,0 Zuzana Vokálková hlava   7 Kalaš Pavel, Ing.  
Čas: 02:39,50, Mezičasy: (29,62-25,81-27,14-26,61-25,17-25,15)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1/2-7-4 1/2-2 1/4-3/4-hlava

Majitel: KT OBAL (SVK), Trenér: Stančík Miroslav, Chov: Hřebčín Napajedla


7114 Cena mestskej časti Rusovce
Rovina III.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
1.900 EUR (950 - 435 - 285 - 135 - 95)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VITULUS(GER), 7 60,0 Lucia Urbaničová BOJ   6 Hanáček Jaroslav  
2. DEAR MR FANTASY(IRE), 5 53,5 am. Zuzana Hricová 3/4   9 Ročák Michal  
3. VAIT, 4 55,0 ž. František Drozda krk   7 Mocek Květoslav  
4. TONGAVERA(POL), 3 58,0 Zuzana Vokálková krk   11 Kalaš Pavel, Ing.  
5. DZANGELA(POL), 3 55,0 Ahmed Ajtebi 1/2   2 Grupáčová Zuzana, Ing.  
6. JUST CHIEF(POL), 5 61,5 Lukáš Matuský 1/2   12 Zachovalová Kamila  
7. COX ORION(GB), 5 58,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   8 Sokol Samuel  
8. A TEN YEARS LOVE(IRE), 4 60,5 ž. Ján Havlík 13   4 Ročák Michal  
9. BYSTRÍK(SVK), 4 63,0 ž. Róbert Šara 3 1/2   5 Kubovičová Zuzana, Ing.  
10. TYLLER, 3 63,0 ž. Jaroslav Línek hlava   1 Chodúr Jozef  
11. ZACHARY, 3 52,0 ž. Gerlinde Mühlbichler 3/4   10 Šomanová Lenka, Ing.  
12. MY GREAT(POL), 4 63,5 Pavol Lukaščík 2 1/2   3 Hanáček Jaroslav  
Čas: 01:50,67, Mezičasy: (7,92-25,88-25,67-25,84-25,36)
Výrok: BOJ-3/4-krk-krk-1/2-1/2-1 1/4-13-3 1/2-hlava-3/4-2 1/2

Majitel: YOKO SK, Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Gest.Hachetal


7115 Cena zimnej královnej - Cena Charvát Slovakia, s.r.o.
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 2letí - klisny
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INVISIBLE BID(GB), 2 58,0 ž. Róbert Šara V. LEHCE   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. NEE L`AMOUR(GER), 2 58,0 Ahmed Ajtebi 4 1/2   6 Neuberg Filip  
3. CAFE QUEEN, 2 58,0 Matej Rigo 3/4   2 Holčák František  
4. LUCYL, 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 1/2   5 Bodlák Radim  
5. ZILIA(HUN), 2 58,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
6. YORDANA, 2 58,0 ž. Ján Havlík krk   8 Stančík Miroslav  
7. PURPLE ROSE(SVK), 2 58,0 ž. Martin Srnec 1/2   3 Piruch Jozef  
8. MIKAMINE(IRE), 2 58,0 Zuzana Vokálková 3/4   7 Kalaš Pavel, Ing.  
Čas: 01:46,53, Mezičasy: (31,72-27,44-23,94-23,43)
Výrok: VELMI LEHCE-4 1/2-3/4-1/2-3/4-krk-1/2-3/4

Majitel: Mladen Rihtarič (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,


7116 Karpatská cena - Cena Charvát Slovakia, s.r.o.
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí
8.000 EUR (4000 - 2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEGIONAR(GB), 2 58,0 ž. Zdenko Šmida ZADRŽENĚ   7 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. MAESTRO QUERCUS(GB), 2 58,0 ž. Martin Srnec 10   5 Šatra Tomáš  
3. ZWEGAT(GER), 2 58,0 ž. Jean Pierre Lopez krk   6 Zappe Hagen  
4. ESTI CSILLAG(HUN), 2 58,0 ž. Róbert Šara 2 3/4   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. TOZAN(FR), 2 58,0 Zuzana Vokálková 1 3/4   3 Holčák Radek  
6. KAROV(IRE), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
7. HOT FAVORITE(FR), 2 58,0 Matej Rigo 3   1 Holčák František  
Čas: 01:43,06, Mezičasy: (28,22-25,59-24,52-24,73)
Výrok: ZADRŽENĚ-10-krk-2 3/4-1 3/4-1 1/2-3

Majitel: UMC, Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Stiftung Gest.Fährhof


7117 Saint Leger CHARVÁT
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí
16.000 EUR (8000 - 4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATACK(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. JOLLY JUMPER(AUT), 3 58,0 ž. Erwin Dubravka 1 1/2   5 Gérard Martin  
3. DESSON(ITY), 3 58,0 Matej Rigo krk   1 Olehla Čestmír, MVDr.  
4. VAGOSH(SVK), 3 58,0 ž. Róbert Šara 1 1/2   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. BETPAK DALA(GB), 3 58,0 ž. Ján Havlík 3/4   3 Olehla Čestmír, MVDr.  
6. BRUTAL ROCCO(IRE), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida hlava   7 Koplík Zdeno  
7. STARBUCK, 3 58,0 ž. Martin Srnec kr.hlava   4 Olehla Čestmír, MVDr.  
Čas: 03:12,23, Mezičasy: (31,98-27,89-27,84-28,28-27,01-24,74-24,49)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-1 1/2-3/4-hlava-kr.hlava

Majitel: EMOP, Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Buchner Markus

Koně č.2 ATACK(GER) a č.5 JOLLY JUMPER(AUT) byli vybráni k dopingové kontrole.



7118 Cena Velveta
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí a starší
1.600 EUR (800 - 370 - 240 - 110 - 80)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLODINE(GER), 11 72,0 ž. Pavel Kašný ZADRŽENĚ   3 Seménka Zdeněk  
2. JOSARIAN(POL), 4 63,0 Matej Rigo 6   5 Holčák František  
3. SENSIBLE(GER), 8 70,5 ž. Bohuslav Mátl 3/4   11 Dohnálek Roman  
4. MILERYT(POL), 5 68,0 Zdeněk Bodlák 4 3/4   8 Hanáček Jaroslav  
5. PUNTARENAS, 6 68,0 Pavol Mišún 2 1/2   10 Holčák František  
6. BYSTRUŠKA(SVK), 4 64,0 Petr Tůma 3 1/2   2 Kuchárik Ján  
7. ZAGROŠKUDLA, 9 67,5 Lukáš Matuský 10   6 Kuchárik Ján  
8. NASAIRÉE(SVK), 5 66,0 Miroslav Stančík 8   12 Kubovičová Zuzana, Ing.  
9. PATRIOT(GER), 6 70,5 ž. Jaroslav Brečka 10   4 Brečka Jaroslav  
10. RAIN MAN(SLO), 11 68,0 Jakub Kocman daleko   9 Kubovičová Zuzana, Ing.  
Z WINIX(SLO), 7 72,0 ž. Martin Cagáň     13 Cagáň Ján, Ing.  
ZN HIT, 9 68,0 Ján Mach, MVDr.     7 Mocek Květoslav  
Nestartovali: LAMASAR(FR)
Čas: 04:23,42, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-6-3/4-4 3/4-2 1/2-3 1/2-10-8-10-daleko

Majitel: Aryman a duše - Seménka, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Oehmichen B.


7119 Cena Tabuho
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
1.500 EUR (750 - 345 - 225 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYALORIEN(GB), 4 61,5 ž. Róbert Šara LEHCE   9 Sokol Samuel  
2. EURIDIKA(IRE), 6 56,0 Matej Rigo 3   8 Mlčúch Anton  
3. SARNIA(IRE), 8 57,0 ž. František Drozda 1/2   3 Lehocký Jozef  
4. JUST FOR YOU(POL), 3 58,5 Miroslav Korenek krk   13 Zachovalová Kamila  
5. MAX GEORGE(GB), 4 57,5 ž. Zdenko Šmida 1 3/4   5 Kubovičová Zuzana, Ing.  
6. DAIDEGAS(ITY), 4 58,5 ž. Martin Srnec 1 1/4   10 Demele Jan  
7. WASSILJEW(IRE), 8 62,5 Lukáš Matuský hlava   2 Dohnálek Roman  
8. MIDALGO(GER), 5 57,0 Zuzana Vokálková 3 1/2   12 Cagáň Ján, Ing.  
9. QUITY(IRE), 7 56,0 ž. Ján Havlík 2   4 Břečková Veronika  
10. PRODLEVA, 4 61,0 Zdeněk Bodlák nos   7 Bodlák Radim  
11. GRAND DUKE, 3 60,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4   1 Demele Jan  
12. BANZAI(GER), 8 54,0 am. Taťána Mášová 3 1/4   11 Šomanová Lenka, Ing.  
13. FRANKÓ(HUN), 6 57,5 Katarina Barboríková daleko   6 Végh Ludovít  
Nestartovali: ROMANA(SVK)
Čas: 01:16,27, Mezičasy: (25,42-24,79-26,06)
Výrok: LEHCE-3-1/2-krk-1 3/4-1 1/4-hlava-3 1/2-2-nos-1 1/4-3 1/4-daleko

Majitel: ESKO, Trenér: Sokol Samuel,