home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2013 2012 2011 2010 2009 30.10.2011 BA 16.10.2011 BA 02.10.2011 BA 25.09.2011 BA 11.09.2011 BA 28.08.2011 BA 21.08.2011 SE 31.07.2011 TP 17.07.2011 BA 03.07.2011 TP 26.06.2011 BA 12.06.2011 TP 05.06.2011 BA 22.05.2011 BA 15.05.2011 BA 01.05.2011 SY 24.04.2011 BA 17.04.2011 BA 10.04.2011 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.10.2011 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7121 Cena Dark Marbla
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 2letí
1.500 EUR (750 - 345 - 225 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIND THAT TIGER(FR), 2 57,5 ž. Ján Havlík BOJ   6 Ročák Michal  
2. DZORDZETA(POL), 2 55,5 ž. Róbert Šara 1   5 Brečka Jaroslav  
3. DANCING FIRE(SVK), 2 56,5 ž. Zdenko Šmida kr.hlava   10 Chodúr Jozef  
4. DZANGELA(POL), 2 55,5 ž. František Drozda 3/4   7 Grupáčová Zuzana, Ing.  
5. MR ANGEL(IRE), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   2 Lehocký Jozef  
6. ILKE(IRE), 2 55,5 am. Peter Hodáň 7   4 Lehocký Jozef  
7. CECILKA, 2 54,0 Zuzana Vokálková 8   3 Podhányi Jan  
8. BAZY(IRE), 2 55,5 Gerlinde Mühlbichler 6   8 Valachovič Oto, Ing.  
9. GREAT SOLUTION(IRE), 2 56,5 Bibiana Šmidová 6   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
Nestartovali: LA CORUNA
Čas: 01:45,94, Mezičasy: (28,16-26,17-25,91-25,70)
Výrok: BOJ-1-kr.hlava-3/4-1 3/4-7-8-6-6

Majitel: FeD,spol. s r.o. (SVK), Trenér: Ročák Michal,


7122 Cena Tribal Instincta
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EASY TIGER(GER), 5 63,5 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. GENY BEY(IRE), 3 60,0 ž. Zdenko Šmida 2   8 Sokol Samuel  
3. JUST CHIEF(POL), 4 58,0 Martin Piruch 3   1 Zachovalová Kamila  
4. JUBILANTKA(IRE), 3 55,0 Katarina Barboríková 1/2   4 Urbaničová Jaroslava  
5. LÁLÁ, 8 61,0 ž. František Drozda 1 3/4   3 Bodlák Radim  
6. OLD MALT(IRE), 10 57,0 žk. Eva Vajsnerová krk   9 Demele Jan  
7. DYSPI(POL), 4 60,0 am. Peter Hodáň nos   5 Kalaš Pavel, Ing.  
8. NELLY`S ROCK(IRE), 4 60,0 Gerlinde Mühlbichler 7   7 Dohnálek Roman  
9. LIMITID, 3 56,5 ž. Štefan Budovič 19   2 Hanáček Pavel, Ing.  
Čas: 01:51,19, Mezičasy: (7,26-28,16-26,36-24,97-24,44)
Výrok: JISTĚ-2-3-1/2-1 3/4-krk-nos-7-19

Majitel: OMS (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gutschow H. K.


7123 Cena Call Me Xely
Proutky - - 3000 m, cena, 3letí
1.500 EUR (750 - 345 - 225 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HANDSOME JACK(IRE), 3 70,5 ž. Marek Stromský LEHCE   7 Holčák František  
2. VIVE PAOLO(GER), 3 66,0 Martin Cagáň 4 1/4   5 Cagáň Ján, Ing.  
3. VIRGINIA HILL(IRE), 3 61,0 Ján Mach, MVDr. 3 3/4   4 Kalaš Pavel, Ing.  
4. BYSTRUŠKA(SVK), 3 64,0 Miroslav Stančík 1 1/4   2 Kuchárik Ján  
5. LIGOLETTO, 3 65,0 Michal Kubík 3/4   1 Cagáň Ján, Ing.  
6. MR PAMPERITO(SVK), 3 68,0 ž. Jaroslav Brečka 4 1/4   8 Brečka Jaroslav  
7. MACABEA, 3 66,0 Lukáš Matuský 16   3 Hanáček Jaroslav  
Nestartovali: SOPRANO(POL)
Čas: 03:40,74, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-3 3/4-1 1/4-3/4-4 1/4-16

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák František, Chov: Walshe L.A.


7124 Memoriál Adolfa a Richarda Weissovcov
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 2letí
2.200 EUR (1100 - 550 - 330 - 220)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYLLER, 2 58,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   2 Brečka Jaroslav  
2. FENIX(SVK), 2 57,0 ž. Štefan Budovič 1 3/4   3 Urbaničová Jaroslava  
3. CHERRY BERRY(SVK), 2 56,0 ž. František Drozda 1   1 Chodúr Jozef  
4. DANCING MELODY, 2 56,0 ž. Ján Havlík 4 3/4   7 Morávková Jaroslava, MVDr.  
5. VAGOSH(SVK), 2 57,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
6. WINDY STAR(SVK), 2 56,0 ž. Róbert Šara 5   5 Kubovičová Zuzana, Ing.  
7. RADISSON BLU(SVK), 2 56,0 Martin Piruch 12   4 Hanáček Jaroslav  
Čas: 01:44,74, Mezičasy: (28,89-26,27-25,21-24,37)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1-4 3/4-2 1/2-5-12

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL


7125 Cena Železníka
Steeplechase - - 4500 m, cena, 5letí a starší
2.000 EUR (1000 - 500 - 300 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OCTON(GER), 7 63,0 Lukáš Matuský BOJ   5 Ročák Michal  
2. BODYGUARD(POL), 5 65,0 Miroslav Stančík 1/2   3 Ročák Michal  
3. QUAI BRANY(FR), 5 68,0 ž. Jaroslav Brečka 4 1/2   2 Rosival Jozef  
4. PLAYLETA, 9 63,5 Ján Mach, MVDr. daleko   1 Theimer Milan, Ing.  
5. KARLSBAD(GER), 8 71,0 ž. Marek Stromský 3 3/4   4 Holčák František  
Nestartovali: HIDALGO(SLO)
Čas: 05:44,16, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-4 1/2-daleko-3 3/4

Majitel: Roky Racing, Trenér: Ročák Michal, Chov: Gest.Pfauenhof


7126 Memoriál RNDr. Juraja Gressnera
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
2.200 EUR (1100 - 505 - 330 - 155 - 110)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRITON TRACK(SVK), 4 64,5 ž. Jaroslav Línek V. LEHCE   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. MARIBELL(SLO), 5 61,5 ž. Ján Havlík 5   3 Dohnálek Roman  
3. COLD PLAYER(SLO), 6 60,0 ž. František Drozda 6   2 Valachovič Oto, Ing.  
4. AIOLOS(SVK), 4 59,5 Gerlinde Mühlbichler 9   7 Stančík Miroslav  
5. REPLICA TRACK(SVK), 4 59,0 ž. Zdenko Šmida 8   4 Dohnálek Roman  
6. FIONA(SVK), 3 56,5 Martin Piruch 18   5 Kuchárik Ján  
Nestartovali: EL ALAMIEN(SVK), VADUAL(SLO)
Čas: 02:10,89, Mezičasy: (25,31-27,06-27,16-25,48-25,88)
Výrok: VELMI LEHCE-5-6-9-8-18

Majitel: PD Senica (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,


7127 Handicap First Solara
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
1.600 EUR (800 - 370 - 240 - 110 - 80)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAIME(IRE), 3 64,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   8 Lehocký Jozef  
2. ASKJA(IRE), 5 54,5 am. Peter Hodáň 3/4   7 Lehocký Jozef  
3. PEDRICA, 4 57,5 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   3 Váňová Hana, Ing.  
4. FLORIANA(SLO), 6 53,5 Zuzana Vokálková 1 1/4   5 Stančík Miroslav  
5. VERYA, 4 57,0 ž. Róbert Šara krk   1 Šebesta L`udovít  
6. PEPEJEAN(SVK), 4 61,0 ž. Štefan Budovič 1   4 Váňová Hana, Ing.  
7. VIPER(SVK), 4 56,0 ž. Ján Havlík 2   2 Šebesta L`udovít  
8. EARLIEN, 5 58,0 Martin Piruch 1 1/4   6 Demele Jan  
Čas: 01:16,28, Mezičasy: (26,12-25,19-24,97)
Výrok: JISTĚ-3/4-2 1/2-1 1/4-krk-1-2-1 1/4

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Lehocký Jozef,