home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2013 2012 2011 2010 2009 30.10.2011 BA 16.10.2011 BA 02.10.2011 BA 25.09.2011 BA 11.09.2011 BA 28.08.2011 BA 21.08.2011 SE 31.07.2011 TP 17.07.2011 BA 03.07.2011 TP 26.06.2011 BA 12.06.2011 TP 05.06.2011 BA 22.05.2011 BA 15.05.2011 BA 01.05.2011 SY 24.04.2011 BA 17.04.2011 BA 10.04.2011 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.10.2011 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7128 Cena PARAGAN s.r.o.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AURELL, 2 55,0 ž. Zdenko Šmida LEHCE   9 Chodúr Jozef  
2. SAGOYA(GER), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2   11 Chodúr Jozef  
3. SANSHA(IRE), 2 56,5 Kenneth Paul Pattinson 3/4   8 Valachovič Oto, Ing.  
4. TONGAVERA(POL), 2 54,5 ž. František Drozda 4   10 Kalaš Pavel, Ing.  
5. DODYBUD(IRE), 2 56,0 Gerlinde Mühlbichler krk   13 Chodúr Jozef  
6. CHIWINGS(FR), 2 55,0 Martin Piruch 2 1/2   6 Piruch Jozef  
7. INDY, 2 59,0 ž. Štefan Budovič 3 3/4   7 Morávková Jaroslava, MVDr.  
8. DANCER WILD(POL), 2 53,5 Zuzana Vokálková 2   12 Grupáčová Zuzana, Ing.  
9. SWEET AMON(IRE), 2 56,0 am. Peter Hodáň 7   1 Lehocký Jozef  
10. INOCENTYNA(POL), 2 55,0 ž. Róbert Šara 3 1/2   2 Brečka Jaroslav  
11. LA CORUNA, 2 54,0 Katarina Barboríková 1 1/4   14 Papšo Tibor, Ing.  
12. ANGELA(SVK), 2 55,0 Kateřina Palupčíková 1 3/4   3 Stančík Miroslav  
13. JUST FOR YOU(POL), 2 54,0 am. Hana Juránková 4 1/2   5 Wyrzyk Adam  
Nestartovali: TALMASS(SVK)
Čas: 01:29,67, Mezičasy: (14,45-24,16-25,56-25,50)
Výrok: LEHCE-1 1/2-3/4-4-krk-2 1/2-3 3/4-2-7-3 1/2-1 1/4-1 3/4-4 1/2

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Piskla Miroslav-MPL


7129 Handicap Hankala
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 500 - 300 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARIBELL(SLO), 5 58,5 Gerlinde Mühlbichler BOJ   1 Dohnálek Roman  
2. JUST CHIEF(POL), 4 57,5 Martin Piruch 1/2   7 Zachovalová Kamila  
3. SUNDANCE(SVK), 3 53,0 Zuzana Vokálková 3/4   2 Stančík Miroslav  
4. MARQUIS, 5 49,5 am. Zuzana Hricová 7   6 Chodúr Jozef  
5. KONIGIN KALI(IRE), 5 62,0 ž. Jaroslav Línek 2 3/4   4 Chodúr Jozef  
6. REDWALS(GB), 5 52,0 am. Peter Hodáň 1/2   5 Lehocký Jozef  
7. MAKTUM(IRE), 4 53,0 Kateřina Palupčíková daleko   3 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Čas: 02:43,16, Mezičasy: (27,57-27,31-31,47-27,42-24,85-24,54)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-7-2 3/4-1/2-daleko

Majitel: Stajňa Chemiko, Trenér: Dohnálek Roman, Chov: Equus Sport s.r.o.Nemecké


7130 Memoriál MVDr. Pavla Šarišského
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
2.700 EUR (1350 - 620 - 405 - 190 - 135)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EASY TIGER(GER), 5 59,0 ž. Zdenko Šmida BOJ   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. CHIARALUNA(SVK), 4 57,5 Nino Murru 1/2   5 Urbaničová Jaroslava  
3. HEFAISTOS(USA), 5 63,0 ž. Jean Pierre Lopez 1 1/4   7 Wroblewski Grzegorz  
4. GENY BEY(IRE), 3 55,5 Zuzana Vokálková 3 1/2   3 Sokol Samuel  
5. LILLIFEE(GER), 5 58,0 ž. Jaroslav Línek 4   1 Lehocký Jozef  
6. CONNERY(GER), 3 61,0 ž. František Drozda 1 3/4   4 Kalaš Pavel, Ing.  
7. COLD PLAYER(SLO), 6 58,0 Kenneth Paul Pattinson 3/4   6 Valachovič Oto, Ing.  
Nestartovali: DAIME(IRE)
Čas: 01:44,27, Mezičasy: (28,60-25,18-25,40-25,09)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-3 1/2-4-1 3/4-3/4

Majitel: OMS (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gutschow H. K.


7131 Cena grófa Jozefa Huňadyho
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 2letí
2.700 EUR (1350 - 620 - 405 - 190 - 135)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DESSON(ITY), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek BOJ   1 Olehla Čestmír, MVDr.  
2. STRÉBER(HUN), 2 59,0 ž. Zdenko Šmida 1/2   3 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. HIGH RAINBOW(IRE), 2 56,0 Nino Murru 7   10 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. DZORDZETA(POL), 2 56,0 ž. Róbert Šara 1 3/4   7 Brečka Jaroslav  
5. SAJGON(POL), 2 57,0 ž. František Drozda 4 3/4   11 Kalaš Pavel, Ing.  
6. MISS WHISTLE(IRE), 2 56,0 Martin Piruch 4 1/4   9 Lehocký Jozef  
7. MARIA NATALIA(FR), 2 56,0 Kenneth Paul Pattinson 3   2 Valachovič Oto, Ing.  
8. DZANGELA(POL), 2 56,0 Zuzana Vokálková 2 1/4   6 Grupáčová Zuzana, Ing.  
9. ROYAL MELODY, 2 57,0 ž. Štefan Budovič 2   5 Morávková Jaroslava, MVDr.  
10. YERBA MATE(ITY), 2 58,0 ž. Jean Pierre Lopez daleko   8 Cagáň Ján, Ing.  
Nestartovali: CONAN ROY(IRE)
Čas: 01:58,52, Mezičasy: (12,75-27,65-27,41-25,40-25,31)
Výrok: BOJ-1/2-7-1 3/4-4 3/4-4 1/4-3-2 1/4-2-daleko

Majitel: Agrolipt ČR, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Agrolipt s.r.o.


7132 Cena Plemenárskych služieb Slovenskej republiky
Proutky - - 3600 m, cena, 4letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LISTEK(POL), 7 66,5 Martin Piruch BOJ   10 Piruch Jozef  
2. EGMAREY(IRE), 4 64,5 Michal Kubík krk   2 Holčák Radek  
3. URODOS(POL), 6 66,5 Josef Sovka 1 1/2   11 Tůma Pavel  
4. SENSIBLE(GER), 7 66,5 Ján Mach, MVDr. 3 3/4   4 Dohnálek Roman  
5. SKALDA(POL), 4 66,0 ž. Pavel Kašný daleko   1 Piruch Jozef  
6. FAHRENHEIT(SVK), 4 64,0 Miroslav Stančík 6   7 Stančík Miroslav  
7. SUMMER SHIFT(GER), 5 65,5 žk. Matej Rigo 1 1/2   6 Kalaš Pavel, Ing.  
8. RAIN MAN(SLO), 10 69,0 žk. Richard Bartoň 2 1/4   5 Kubovičová Zuzana, Ing.  
9. MR LOGISTICS(IRE), 8 69,5 ž. Jaroslav Brečka 16   12 Brečka Jaroslav  
10. NASAIRÉE(SVK), 4 62,0 Martin Pišl 13   8 Brečka Jaroslav  
Nestartovali: REPLICA TRACK(SVK), SILVER GROOM(GER)
Čas: 04:17,96, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-3 3/4-daleko-6-1 1/2-2 1/4-16-13

Majitel: www.Piruch.cz, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Rolna Grupa Inwestycyjna s.a.


7133 Velká októbrová cena - Cena Mojmíroviec - Urmína
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
6.000 EUR (3000 - 1500 - 900 - 600)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PACINO MO(FR), 3 59,0 Nino Murru TUHÝ BOJ   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. OLDFIELDROAD(IRE), 3 59,0 ž. Jaroslav Línek hlava   3 Hanáček Jaroslav  
3. RAIMOND(GER), 4 59,5 ž. Zdenko Šmida 6   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. NOEM, 4 60,5 ž. František Drozda 1 1/2   4 Kalaš Pavel, Ing.  
5. STARFIGHTER, 6 60,5 ž. Jean Pierre Lopez 3/4   5 Demele Jan  
6. BADGUY(IRE), 4 62,5 Kenneth Paul Pattinson 6   6 Valachovič Oto, Ing.  
Čas: 02:09,68, Mezičasy: (26,06-27,53-25,93-25,19-24,97)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-6-1 1/2-3/4-6

Majitel: Mladen Rihtarič (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Haras du Taillis


7134 Dunajský pohár amatérov Rakousko - Maďarsko - Slovensko
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
1.600 EUR (800 - 370 - 240 - 110 - 80)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IZOP(IRE), 4 61,0 am. Peter Hodáň ZADRŽENĚ   10 Lehocký Jozef  
2. ASTYAN(FR), 3 60,5 am. Manuela Slamanig 6   6 Valachovič Oto, Ing.  
3. DYSPI(POL), 4 61,5 am. András Virág 2 1/2   7 Kalaš Pavel, Ing.  
4. LAUFMOND(SVK), 3 58,5 am. Jana Kempe 1 1/4   5 Stančík Miroslav  
5. KALSHA(IRE), 5 60,5 am. Petra Cintulová nos   4 Lehocký Jozef  
6. CHESTION(POL), 3 59,5 am. Carolin Stummer kr.hlava   9 Stančík Miroslav  
7. ALBATROS(AUT), 3 58,5 am. Zsuzsa Tímár daleko   2 Kroutilík Jaroslav  
8. LUXUS LOLA(GER), 3 57,0 am. Michala Kucháriková 17   3 Demele Jan  
Nestartovali: LOTTA LOVE, SAMOOL(GER)
Čas: 01:52,66, Mezičasy: (6,07-26,02-26,52-27,21-26,84)
Výrok: ZADRŽENĚ-6-2 1/2-1 1/4-nos-kr.hlava-daleko-17

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Lehocký Jozef, Chov: Sammon M.and Mrs.


7135 Cena Tanity
Rovina V.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
1.200 EUR (600 - 275 - 180 - 85 - 60)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAVEDBYIVAN(GB), 4 56,5 am. Peter Hodáň TUHÝ BOJ   1 Kalaš Pavel, Ing.  
2. VADUAL(SLO), 9 58,0 ž. Róbert Šara hlava   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. MIDALGO(GER), 4 61,5 ž. Jaroslav Línek 3/4   4 Cagáň Ján, Ing.  
4. VERYA, 4 57,0 Kateřina Palupčíková 4 3/4   8 Šebesta L`udovít  
5. EL ALAMIEN(SVK), 3 54,5 Zuzana Vokálková 3   3 Stančík Miroslav  
6. LUCERANO, 8 60,0 ž. Štefan Budovič 2 1/2   2 Ročák Michal  
7. COX ORION(GB), 4 60,5 ž. Zdenko Šmida 5   5 Lehocký Jozef  
8. DENPASAR(POL), 3 57,5 Kenneth Paul Pattinson 4 1/4   7 Valachovič Oto, Ing.  
Čas: 02:14,50, Mezičasy: (26,17-28,58-28,07-25,93-25,75)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3/4-4 3/4-3-2 1/2-5-4 1/4

Majitel: EQUIPA.cz, Trenér: Kalaš Pavel, Ing.,