home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2012 2011 2010 2009 2008 31.10.2010 BA 17.10.2010 BA 03.10.2010 BA 26.09.2010 BA 12.09.2010 BA 05.09.2010 BA 29.08.2010 BA 22.08.2010 SE 14.08.2010 BA 18.07.2010 BA 04.07.2010 TP 26.06.2010 BA 13.06.2010 BA 06.06.2010 BA 23.05.2010 BA 16.05.2010 BA 02.05.2010 SY 25.04.2010 BA 18.04.2010 BA 11.04.2010 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 31.10.2010 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.8 (měkká)
7144 Cena Kansasa
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
2000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STINGER(GER*), 2 54,5 Zuzana Vokálková JISTĚ   9 Holčák František  
2. CONNERY(GER), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   3 Kalaš Pavel, Ing.  
3. JUST FLY(POL), 2 55,5 ž. Václav Janáček 1 1/2   6 Zachovalová Kamila  
4. VOLTRACK(SVK), 2 52,5 žk. Martin Piruch hlava   7 Šebesta L`udovít  
5. CARPATTY QUEEN(GB), 2 57,5 žk. Matej Rigo kr.hlava   1 Kubík Petr  
6. PRIMA LUNETTE, 2 54,0 ž. Róbert Šara 2 1/4   4 Kalaš Pavel, Ing.  
7. DAIME(IRE), 2 53,5 am. Peter Hodáň 5   8 Sokol Samuel  
8. TATACOA(POL), 2 51,5 Kateřina Palupčíková hlava   5 Kalaš Pavel, Ing.  
9. MISS SPECTRA(IRE), 2 55,0 ž. František Drozda 17   10 Shapovalova Kristína  
10. CHESTION(POL), 2 56,0 Bibiana Šmidová 12   2 Stančík Miroslav  
Čas: 01:29,80, Mezičasy: (14,57-24,16-25,54-25,53)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1 1/2-hlava-kr.hlava-2 1/4-5-hlava-17-12

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák František, Chov: K-K Metal, a.s.

Kůň č.2 CHESTION(POL) ztratil na startu asi 3 délky.


7145 Cena Warnera
Rovina V.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
1300 EUR (650 - 300 - 195 - 90 - 65)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAKE OF LUCK(IRE), 4 60,0 ž. Václav Janáček BOJ   4 Valachovič Oto, Ing.  
2. SLOVAK GOLD(SLO), 8 58,0 ž. František Drozda 1   1 Sokol Samuel  
3. DIAMOND POWER(POL), 10 61,0 ž. Jaroslav Línek 4   2 Grupáčová Zuzana, Ing.  
4. PEPEJEAN(SVK), 3 57,5 ž. Zdenko Šmida 2   6 Váňová Hana, Ing.  
5. ARETA(POL), 7 54,0 am. Jaroslava Mikuličová 1 1/2   7 Grupáčová Zuzana, Ing.  
6. VAYONA(SLO), 4 52,0 Kateřina Palupčíková 1   3 Šebesta L`udovít  
7. LASKER(SLO), 5 56,0 ž. Róbert Šara 6   8 Lysý Tomáš, Ing.  
8. SORENTA(IRE), 4 51,0 am. Jana Kempe 7   5 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Čas: 01:07,58, Mezičasy: (18,82-24,17-24,59)
Výrok: BOJ 1-4-2-1 1/2-1-6-7

Majitel: MN Racing, Trenér: Valachovič Oto, Ing., Chov: O`Reilly L.

7146 Cena Tempeltänzera
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
2200 EUR (1100 - 550 - 330 - 220 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SZKOT(POL), 8 61,0 žk. Matej Rigo LEHCE   2 Kalaš Pavel, Ing.  
2. GUALLATIRI(GB), 7 59,5 am. Jaroslava Mikuličová 2 1/2   1 Grupáčová Zuzana, Ing.  
3. REDCLIFF(GER), 6 63,5 ž. Jaroslav Línek 3 1/4   6 Morávková Jaroslava, MVDr.  
4. CHARRIOT, 6 60,5 ž. Václav Janáček 2 3/4   4 Dohnálek Roman  
5. IZOP(IRE), 3 59,0 ž. František Drozda 5   3 Lehocký Jozef  
6. EXTREME GREEN(GB), 3 56,0 am. Peter Hodáň 12   5 Sokol Samuel  
Čas: 02:43,65, Mezičasy: (30,67-27,44-29,12-28,25-24,28-23,89)
Výrok: LEHCE 2 1/2-3 1/4-2 3/4-5-12

Majitel: Stajňa VETIS PLUS, Trenér: Kalaš Pavel, Ing.,

Kůň č.2 SZKOT(POL) byl vybrán k dopingové kontrole.


7147 Cena grófa Jozefa Huňadyho
Rovina II.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
2900 EUR (1450 - 665 - 435 - 205 - 145)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRITON TRACK(SVK), 3 56,5 ž. Zdenko Šmida ZADRŽENĚ   3 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. COX ORION(GB), 3 56,5 ž. František Drozda 3 3/4   4 Lehocký Jozef  
3. OLD MALT(IRE), 9 57,0 ž. Václav Janáček 3 1/4   8 Havlíčková Zdena, Ing.  
4. MARION(SVK), 6 52,0 Kateřina Palupčíková hlava   2 Heleši Roman  
5. SUMMER SHIFT(GER), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek krk   5 Kalaš Pavel, Ing.  
6. COLD PLAYER(SLO), 5 52,0 žk. Martin Piruch 1/2   1 Valachovič Oto, Ing.  
7. APINOA, 4 56,0 Zuzana Vokálková 4 3/4   6 Váňová Hana, Ing.  
Nestartovali: JUST CHIEF(POL)
Čas: 01:50,26, Mezičasy: (8,87-26,90-25,96-23,99-24,54)
Výrok: ZADRŽENĚ 3 3/4-3 1/4-hlava-krk-1/2-4 3/4

Majitel: PD Senica, Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,

7148 Cena Masiniho
Proutky - - 3300 m, cena, 4letí a starší
1800 EUR (900 - 450 - 270 - 180 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEPPEROUS(GER), 6 70,5 Martin Cagáň ZADRŽENĚ   6 Cagáň Ján, Ing.  
2. RARE DELIGHT(IRE), 7 70,0 Rostislav Benš daleko   2 Wroblewski Grzegorz  
3. CLODINE(GER), 9 67,0 ž. Pavel Kašný 10   5 Kašný Pavel  
4. MR MILLIONAIRE(GER), 4 64,0 Josef Sovka 4   7 Holčák František  
5. FREDERICK OZANAM(IRE), 6 69,0 ž. Jaroslav Brečka krk   4 Brečka Jaroslav  
6. PISTENTEUFEL(AUT), 5 67,5 am. Radovan Vicen daleko   1 Cagáň Ján, Ing.  
Nestartovali: BODYGUARD(POL)
Čas: 03:47,74, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-10-4-krk-daleko

Majitel: VIMAR-Dvorníky, Trenér: Cagáň Ján, Ing., Chov: Müllern M.

Kůň č.6 PEPPEROUS(GER) byl vybrán k dopingové kontrole.


7149 Handicap Power Movesa - I.oddělení
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
1700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT DARK(GER), 3 51,0 Kateřina Palupčíková LEHCE   9 Hanáček Jaroslav  
2. FIRENZE(GER), 3 62,0 ž. František Drozda 2 1/2   5 Sokol Samuel  
3. AYDIN(IRE), 3 55,5 ž. Václav Janáček 2 1/2   2 Grupáčová Zuzana, Ing.  
4. AIOLOS(SVK), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida hlava   4 Mlčúch Anton  
5. LORD(POL), 6 63,5 ž. Jaroslav Línek 3 3/4   7 Sokol Samuel  
6. HOHENRIEDER(AUT), 4 54,0 Zuzana Vokálková 2 1/2   6 Sokol Samuel  
7. CARAMEL POPCORN(SLO), 4 54,0 ž. Róbert Šara 2 1/4   3 Tomanová Svetlana  
8. KALSHA(IRE), 4 55,0 am. Peter Hodáň 5   1 Lehocký Jozef  
9. COWBOY(HUN), 6 54,0 am. Jaroslava Mikuličová daleko   8 Stančík Miroslav  
Čas: 01:56,26, Mezičasy: (14,15-25,25-25,62-25,33-25,91)
Výrok: LEHCE 2 1/2-2 1/2-hlava-3 3/4-2 1/2-2 1/4-5-daleko

Majitel: MPL Racing, Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL

7150 Odvetná cena - Cena Mojmíroviec - Urmína
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 2letí
5700 EUR (2850 - 1425 - 855 - 570 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LENZ(GER), 2 56,0 ž. Václav Janáček V. LEHCE   5 Kubík Petr  
2. PACINO MO(FR), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida 4 1/4   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. MACABEA, 2 55,0 Kateřina Palupčíková 3 3/4   3 Hanáček Jaroslav  
4. SORBON(GB), 2 56,0 Zuzana Vokálková 2 1/2   4 Wroblewski Grzegorz  
5. ČERABLUERIDGE, 2 56,0 ž. Róbert Šara hlava   1 Piruch Jozef  
6. NO MERCY(POL), 2 55,0 ž. František Drozda 1 1/2   2 Zachovalová Kamila  
Čas: 02:00,11, Mezičasy: (16,05-29,26-27,69-24,27-22,84)
Výrok: VELMI LEHCE 4 1/4-3 3/4-2 1/2-hlava-1 1/2

Majitel: VIMAR-Dvorníky, Trenér: Kubík Petr, Chov: Gest.Zoppenbroich

7151 Handicap Tanity - II.oddělení
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
1700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD PHILLIPE(GER), 3 54,5 ž. Zdenko Šmida BOJ   8 Kalaš Pavel, Ing.  
2. ROSEN ROT(IRE), 3 55,5 am. Peter Hodáň 1/2   3 Lehocký Jozef  
3. MAKTUM(IRE), 3 48,5 am. Jana Kempe 2 1/4   1 Grupáčová Zuzana, Ing.  
4. SANTA LUCIA(SLO), 6 55,5 ž. Václav Janáček 1/2   2 Ročák Michal  
5. SILBERPFEIL(GER), 3 55,5 ž. Róbert Šara 1/2   4 Sokol Samuel  
6. VERYA, 3 57,5 Kateřina Palupčíková 2 1/2   9 Šebesta L`udovít  
7. AIRCRAFT(GER), 7 53,0 am. Petra Morávková 1 3/4   5 Šomanová Lenka, Ing.  
8. ARMADA(POL), 4 52,5 žk. Martin Piruch 4 3/4   6 Sokol Samuel  
9. GALIJA(SVK), 3 55,0 ž. František Drozda 2 1/2   7 Végh Ludovít  
Čas: 01:57,11, Mezičasy: (14,02-26,31-26,14-25,19-25,45)
Výrok: BOJ 1/2-2 1/4-1/2-1/2-2 1/2-1 3/4-4 3/4-2 1/2

Majitel: Agrolipt SK, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Agrolipt s.r.o.