home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2012 2011 2010 2009 2008 31.10.2010 BA 17.10.2010 BA 03.10.2010 BA 26.09.2010 BA 12.09.2010 BA 05.09.2010 BA 29.08.2010 BA 22.08.2010 SE 14.08.2010 BA 18.07.2010 BA 04.07.2010 TP 26.06.2010 BA 13.06.2010 BA 06.06.2010 BA 23.05.2010 BA 16.05.2010 BA 02.05.2010 SY 25.04.2010 BA 18.04.2010 BA 11.04.2010 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.08.2010 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.9 (měkká / Soft)
7085 Cena Tacka
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
1900 EUR (950 - 435 - 285 - 135 - 95)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARIAN(POL), 9 61,5 am. Štefan Budovič TUHÝ BOJ   7 Mlčúch Anton  
2. CHIARALUNA(SVK), 3 58,5 Gerlinde Mühlbichler krk   11 Hanáček Jaroslav  
3. MASTER CHIEF(USA), 7 59,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4   3 Havlíčková Zdena, Ing.  
4. QUITY(IRE), 5 55,5 žk. Jozef Čekal hlava   2 Břečková Veronika  
5. SHARP LOOK, 4 55,5 Kateřina Palupčíková nos   5 Holčák František  
6. ISALIK(GER), 5 58,0 am. Peter Hodáň 3   9 Morávková Jaroslava, MVDr.  
7. PUDR, 9 62,0 ž. Jaroslav Línek krk   6 Demele Jan  
8. CORTESSION(POL), 12 62,0 žk. Matej Rigo 1   4 Grupáčová Zuzana, Ing.  
9. CINCÉR, 3 54,5 Zuzana Vokálková krk   10 Podhányi Jan  
10. DISCO ZEN(POL), 3 53,5 am. Pavlína Čentešová 2 3/4   1 Theimer Milan, Ing.  
11. CUWIAN(SVN), 3 55,5 ž. Ján Havlík 3/4   8 Višnar Barbara  
Čas: 01:15,33, Mezičasy: (25,65-25,22-24,46)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/4-hlava-nos-3-krk-1-krk-2 3/4-3/4

Majitel: Stajňa Patrik, Trenér: Mlčúch Anton, Chov: SK Strzegom


7086 Cena Epilóga
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
1900 EUR (950 - 435 - 285 - 135 - 95)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SZERMIERKA(POL), 4 59,0 ž. Jakub Pavlíček LEHCE   12 Tůma Pavel  
2. CHARME LOOK, 3 50,5 am. Pavlína Čentešová 2 3/4   10 Theimer Milan, Ing.  
3. JUVE(POL), 3 53,0 Zuzana Vokálková 2   11 Holčák František  
4. RHAPSODY IN BLUE, 4 58,5 ž. Jaroslav Línek krk   1 Demele Jan  
5. DIRECT PLAY(GB), 11 57,5 žk. Matej Rigo 3/4   13 Rosival Jozef  
6. MARIBELL(SLO), 4 59,5 ž. Róbert Šara krk   2 Dohnálek Roman  
7. KAYAN(GER), 3 54,0 František Drozda 2   7 Lehocký Jozef  
8. MARION(SVK), 6 58,5 ž. Ján Havlík 1/2   6 Heleši Roman  
9. TANGER(POL), 6 57,5 Jozef Parigál 2   4 Rosival Jozef  
10. PANTERA(SVN), 4 60,5 Gerlinde Mühlbichler 17   3 Skok Jože  
11. COWBOY(HUN), 6 61,5 am. Štefan Budovič 19   8 Stančík Miroslav  
12. SAZBA, 8 55,5 žk. Lucia Urbaničová 9   9 Břečková Veronika  
Z TAMANGO(SVK), 3 55,0 am. Michal Križovič     5 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Čas: 02:37,00, Mezičasy: (28,80-24,31-27,24-25,59-26,39-24,67)
Výrok: LEHCE 2 3/4-2-krk-3/4-krk-2-1/2-2-17-19-9

Majitel: DS Dvorce-Gintar, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Suchorzewscy A.i M.


7087 Handicap Ermaka
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
1500 EUR (750 - 345 - 225 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERYA, 3 51,5 Kateřina Palupčíková LEHCE   1 Šebesta L`udovít  
2. LORD(POL), 6 61,0 žk. Matej Rigo 2 1/4   5 Sokol Samuel  
3. NARROW(POL), 3 61,5 Zuzana Vokálková 2 1/4   6 Holčák František  
4. ALPINE SURI(IRE), 3 59,5 ž. Jaroslav Línek nos   2 Sokol Samuel  
5. DABORA(POL), 4 61,0 žk. Jozef Čekal 3/4   4 Kalaš Pavel, Ing.  
6. CLINT, 3 56,0 Pavel Hlavatý 1   11 Piruch Jozef  
7. CHERRY PULP(SVK), 3 58,0 Gerlinde Mühlbichler 1 1/4   9 Hanáček Jaroslav  
8. INKAS(POL), 4 52,0 Mark Giles 4 1/2   7 Mlčúch Anton  
9. REDATTORIA(SLO), 4 50,5 am. Zuzana Hricová 1/2   3 Chodúr Jozef  
10. ONE CARPATTY CAT(IRE), 4 54,5 František Drozda 3 1/4   10 Kubík Petr  
11. PROSPECT, 8 56,5 am. Martin Piruch 4 1/2   8 Podhányi Jan  
12. EXTREME GREEN(GB), 3 57,5 am. Peter Hodáň 3/4   12 Sokol Samuel  
Čas: 01:49,86, Mezičasy: (7,47-25,65-24,04-26,44-25,99)
Výrok: LEHCE 2 1/4-2 1/4-nos-3/4-1-1 1/4-4 1/2-1/2-3 1/4-4 1/2-3/4

Majitel: Žrebčín Kobylany (SVK), Trenér: Šebesta L`udovít,


7088 Cena Satyry
Proutky - - 3000 m, cena, 4letí a starší
1400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BASSO(POL), 4 66,0 Lukáš Sloup JISTĚ   1 Holčák František  
2. ELEGANT DEVIL(GER), 6 68,5 Libor Sedlář 1   6 Lehocký Jozef  
3. VALIANT(GER), 5 72,0 ž. Jaroslav Brečka 3 1/4   2 Brečka Jaroslav  
4. SENSIBLE(GER), 6 67,0 am. Richard Smaženka 1/2   7 Dohnálek Roman  
5. LADY MACBETH(GER), 4 63,0 Lukáš Matuský 1 3/4   4 Hanáček Jaroslav  
6. RANETA(SLO), 4 64,5 Miroslav Stančík 18   5 Kuchárik Ján  
ZN GETAWAY(GB), 7 67,0 am. Radovan Vicen     3 Lehocký Jozef  
ZN ARETA(POL), 7 64,0 žk. Matej Rigo     8 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Čas: 03:30,46, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-3 1/4-1/2-1 3/4-18

Majitel: Stáj Magog, Trenér: Holčák František, Chov: Kaczmarek Grzegorz


7089 Memoriál Emila Šulgana
Rovina II.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
2700 EUR (1350 - 620 - 405 - 190 - 135)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYSPI(POL), 3 52,0 Kateřina Palupčíková V. LEHCE   1 Kalaš Pavel, Ing.  
2. ATALANA(GER), 5 59,5 František Drozda 5   4 Sokol Samuel  
3. COX ORION(GB), 3 58,5 ž. Jaroslav Línek 1   9 Lehocký Jozef  
4. OLD MALT(IRE), 9 59,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2   2 Havlíčková Zdena, Ing.  
5. APINOA, 4 61,5 ž. Ján Havlík 3/4   5 Váňová Hana, Ing.  
6. COLD PLAYER(SLO), 5 59,0 Pavel Hlavatý nos   7 Valachovič Oto, Ing.  
7. PAT`S MUSIC STAR(SLO), 4 53,0 Zuzana Vokálková 3 1/2   3 Mlčúch Anton  
8. JOY OF THE WIN(POL), 4 56,5 ž. Róbert Šara 4 1/4   6 Zachovalová Kamila  
9. STEFANY(SLO), 5 61,0 žk. Matej Rigo 3 3/4   8 Hanáček Jaroslav  
Čas: 01:48,69, Mezičasy: (7,88-26,57-24,71-25,28-24,25)
Výrok: VELMI LEHCE 5-1-1 1/2-3/4-nos-3 1/2-4 1/4-3 3/4

Majitel: PD Borský Mikuláš, Trenér: Kalaš Pavel, Ing.,


7090 Cena Nestora
Steeplechase - - 3800 m, cena, 5letí a starší
1700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAGROŠKUDLA, 7 64,5 Miroslav Stančík JISTĚ   3 Kuchárik Ján  
2. LIFE IS LIFE, 6 66,0 Lukáš Sloup 1 1/4   6 Holčák František  
3. GOLDEN(SLO), 6 64,0 Lukáš Matuský 5   2 Hanáček Jaroslav  
4. HIDALGO(SLO), 6 68,5 Pavol Gašpar 9   7 Cagáň Ján, Ing.  
5. CARDAM(FR), 6 68,5 ž. Jaroslav Brečka 12   8 Hanáček Jaroslav  
6. TOXIC(SLO), 5 69,0 Martin Cagáň 4   5 Cagáň Ján, Ing.  
SN SATURNINO(SLO), 6 64,0 Libor Sedlář     4 Sokol Samuel  
Nestartovali: CHARRIOT
Čas: 04:46,12, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-5-9-12-4

Majitel: Lysec Belá (SVK), Trenér: Kuchárik Ján, Chov: Řeháková Z.


7091 Cena Tatára
Rovina V.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
1200 EUR (600 - 275 - 180 - 85 - 60)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTA LUCIA(SLO), 6 59,0 am. Štefan Budovič LEHCE   2 Ročák Michal  
2. TACANAS(GB), 3 54,0 Gerlinde Mühlbichler 4   14 Hanáček Jaroslav  
3. AYDIN(IRE), 3 58,0 žk. Matej Rigo 1   3 Grupáčová Zuzana, Ing.  
4. SILBERPFEIL(GER), 3 60,5 ž. Jaroslav Línek hlava   9 Sokol Samuel  
5. ARMADA(POL), 4 60,5 am. Peter Hodáň 3 1/2   12 Sokol Samuel  
6. BRAHMA(SVK), 3 51,0 am. Martin Piruch 1 1/4   7 Horáková Lenka  
7. PEPEJEAN(SVK), 3 56,5 Mark Giles 1/2   4 Váňová Hana, Ing.  
8. AUERHAHN(GER), 3 56,5 Pavel Hlavatý 2 1/2   5 Sokol Samuel  
9. EURIDIKA(IRE), 4 53,5 žk. Adriana Dianová 1 1/2   13 Cagáň Ján, Ing.  
10. PENNY(SLO), 4 56,5 žk. Jozef Čekal 1   8 Mlčúch Anton  
11. BORBETA(IRE), 4 55,0 am. Michal Križovič 9   1 Dohnálek Roman  
12. MORAVIAN, 4 58,5 ž. Ján Havlík 1 1/2   6 Šebesta L`udovít  
13. SANGUINE D`ORENS(FR), 3 53,0 am. Jaroslava Mikuličová kr.hlava   11 Hanáček Jaroslav  
Nestartovali: CANADIAN PRINCESS(CAN)
Čas: 01:58,34, Mezičasy: (14,31-25,99-24,61-26,79-26,64)
Výrok: LEHCE 4-1-hlava-3 1/2-1 1/4-1/2-2 1/2-1 1/2-1-9-1 1/2-kr.hlava

Majitel: Roky Racing, Trenér: Ročák Michal,