home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2012 2011 2010 2009 2008 31.10.2010 BA 17.10.2010 BA 03.10.2010 BA 26.09.2010 BA 12.09.2010 BA 05.09.2010 BA 29.08.2010 BA 22.08.2010 SE 14.08.2010 BA 18.07.2010 BA 04.07.2010 TP 26.06.2010 BA 13.06.2010 BA 06.06.2010 BA 23.05.2010 BA 16.05.2010 BA 02.05.2010 SY 25.04.2010 BA 18.04.2010 BA 11.04.2010 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.04.2010 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.7 (měkká)
7009 Cena Red Stream
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
1700 EUR (850 - 425 - 255 - 170 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHERRY PULP(SVK), 3 55,5 ž. Zdenko Šmida BOJ   6 Hanáček Jaroslav  
2. EARLIEN, 4 60,5 ž. Jaroslav Línek krk   3 Demele Jan  
3. PROSPECT, 8 58,5 Zuzana Vokálková 2 1/4   5 Podhányi Jan  
4. OPPORTUNITY, 3 51,0 Kateřina Palupčíková nos   1 Holčák František  
5. LAKALUOMA(IRE), 4 55,0 am. Martin Piruch krk   7 Grupáčová Zuzana, Ing.  
6. BANZAI(GER), 6 59,0 František Drozda 3/4   4 Šomanová Lenka, Ing.  
7. FLORIANA(SLO), 5 61,5 am. Štefan Budovič 1 1/2   2 Mlčúch Anton  
Čas: 01:07,65, Mezičasy: (18,97-24,26-24,42)
Výrok: BOJ krk-2 1/4-nos-krk-3/4-1 1/2

Majitel: MPL Racing, Trenér: Hanáček Jaroslav,

7010 Memoriál Jozefa Mandelíka
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
2900 EUR (1450 - 725 - 435 - 290 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ART PREVIEW(USA), 4 62,0 ž. Jaroslav Línek ZADRŽENĚ   5 Lehocký Jozef  
2. MARIAN(POL), 9 55,5 ž. Zdenko Šmida 5   4 Mlčúch Anton  
3. CORTESSION(POL), 12 53,0 Zuzana Vokálková 1 1/4   1 Grupáčová Zuzana, Ing.  
4. BOSCHKA(SLO), 4 62,0 Bibiana Šmidová kr.hlava   3 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. GLASS OF CHAMPAGNE(SLO), 4 52,0 Veronika Weinbachová 7   2 Hanáček Jaroslav  
Čas: 01:13,24, Mezičasy: (24,96-23,41-24,87)
Výrok: ZADRŽENĚ 5-1 1/4-kr.hlava-7

Majitel: AUTOOPRAVOVŇA Strnisko, Trenér: Lehocký Jozef,

7011 Memoriál Jindřicha Němčanského
Proutky - - 3200 m, cena, 4letí a starší
1800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEPPEROUS(GER), 6 70,0 Martin Cagáň V. LEHCE   1 Cagáň Ján, Ing.  
2. DON DEBNIK(POL), 4 65,0 Josef Sovka 13   5 Holčák František  
3. ELEGANT DEVIL(GER), 6 67,0 am. Radovan Vicen krk   10 Lehocký Jozef  
4. ADEBRETTI, 4 65,5 ž. Bohuslav Mátl 1   6 Šomanová Lenka, Ing.  
5. KING OF GRACIE(GER), 4 63,5 Lukáš Sloup 2 1/4   3 Juránek Petr  
6. VALIANT(GER), 5 70,5 ž. Jaroslav Brečka 6   2 Brečka Jaroslav  
7. BAMBINO(POL), 6 70,5 ž. Marek Stromský daleko   8 Holčák Radek  
8. DAILY BET(GER), 5 68,0 Miroslav Stančík daleko   9 Juránek Petr  
Nestartovali: GETAWAY(GB), TAMINOS LOVE(GB)
Čas: 03:42,14, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 13-krk-1-2 1/4-6-daleko-daleko

Majitel: VIMAR-Dvorníky, Trenér: Cagáň Ján, Ing., Chov: Müllern M.

7012 Cena Tantry
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 4letí a starší
2200 EUR (1100 - 505 - 330 - 155 - 110)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEDDY READY(IRE), 5 59,5 ž. Jaroslav Línek LEHCE   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. KIRUNG(POL), 6 60,0 ž. Gary Hind 2 1/2   2 Kalaš Pavel, Ing.  
3. DIRECT PLAY(GB), 11 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   9 Rosival Róbert  
4. SHAMAN, 6 55,5 Kateřina Palupčíková 3 3/4   3 Holčák Radek  
5. OLEANDRO, 5 56,5 Zuzana Vokálková 8   5 Holčák František  
6. SZKOT(POL), 8 56,5 žk. Jozef Čekal krk   8 Kalaš Pavel, Ing.  
7. ESO(USA), 4 60,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4   6 Wroblewski Grzegorz  
8. ARETA(POL), 7 53,0 am. Martin Piruch 2 1/4   4 Grupáčová Zuzana, Ing.  
9. COWBOY(HUN), 6 60,0 Josef Sovka 9   10 Stančík Miroslav  
10. SKAMANDER(POL), 6 59,5 am. Štefan Budovič 3 1/4   7 Ročák Michal  
Čas: 02:08,76, Mezičasy: (26,47-26,06-25,35-26,15-24,73)
Výrok: LEHCE 2 1/2-1 1/4-3 3/4-8-krk-3 1/4-2 1/4-9-3 1/4

Majitel: OMS, Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gest.Paschberg

7013 Cena Hanačky
Steeplechase - - 3600 m, cena, 5letí a starší
1800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D SATURNINO(SLO), 6 65,5 Libor Sedlář LEHCE   1 Sokol Samuel  
1. FLAMBION(SLO), 6 63,5 Lukáš Sloup 6   6 Brečka Jaroslav  
2. NICK OF GOLD(POL), 6 68,5 Josef Sovka 7   8 Holčák František  
3. MAGIC SLIPPER(GER), 5 66,0 ž. Marek Stromský 2   4 Holčák Radek  
4. CHARRIOT, 6 71,0 ž. Bohuslav Mátl 4   2 Dohnálek Roman  
5. LE BARON(GER), 6 63,5 Lukáš Matuský krk   7 Hanáček Jaroslav  
6. LUCKY FOR LIFE, 8 66,0 Miroslav Stančík daleko   9 Škrášková Alena  
Z ELAN(GER), 5 68,0 Martin Cagáň     5 Rosival Jozef  
Nestartovali: BESLAN(SLO)
Čas: 04:31,04, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-7-2-4-krk-daleko

Majitel: fotokoni.com ČR, Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Gest.Güthler Hof-Kuchyňa

7014 Velká aprílová cena
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
6400 EUR (3200 - 1470 - 960 - 450 - 320)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAMILL(IRE), 6 60,0 ž. Gary Hind JISTĚ   6 Kalaš Pavel, Ing.  
2. YPSILON KING(GB), 5 58,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   5 Kubík Petr  
3. THAT`S ME(GER), 7 56,5 I. Kozma 4 1/2   2 Rosival Jozef  
4. CITY HALL(GER), 10 59,0 ž. Dušan Andrés 1/2   4 Wroblewski Grzegorz  
5. WOODLARK(IRE), 4 59,0 ž. Jean Pierre Lopez 1/2   7 Tugušev Ramazan  
6. PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 4 59,0 Zuzana Vokálková 5   9 Holčák Radek  
7. PROUD BORIS(GER), 6 60,0 ž. Jaroslav Línek hlava   3 Hanáček Jaroslav  
Nestartovali: EASY TIGER(GER), ODAWAR(GER)
Čas: 01:55,48, Mezičasy: (14,63-26,88-24,81-25,28-23,88)
Výrok: JISTĚ 3/4-4 1/2-1/2-1/2-5-hlava

Majitel: Agrolipt SK, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Ballering H.P.G.

7015 Handicap Master Copyho
Rovina V.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
1300 EUR (650 - 325 - 195 - 130 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OGLALA(GER), 3 57,0 am. Martin Piruch LEHCE   6 Valachovič Oto, Ing.  
2. REDATTORIA(SLO), 4 55,0 am. Zuzana Hricová 4   4 Chodúr Jozef  
3. NASŤA(SLO), 4 58,5 žk. Jozef Čekal 3 1/2   2 Kalaš Pavel, Ing.  
4. SANTA LUCIA(SLO), 6 57,0 am. Štefan Budovič 1/2   1 Ročák Michal  
5. CROSBY(SVK), 3 53,0 am. Katarína Drinková 1 3/4   3 Hanáček Jaroslav  
6. ARMADA(POL), 4 51,0 am. Peter Hodáň 1/2   7 Sokol Samuel  
7. SAZBA, 8 50,0 am. Pavlína Čentešová krk   5 Břečková Veronika  
Čas: 01:51,38, Mezičasy: (7,35-27,57-24,26-26,48-25,72)
Výrok: LEHCE 4-3 1/2-1/2-1 3/4-1/2-krk

Majitel: MN Racing, Trenér: Valachovič Oto, Ing.,