home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2011 2010 2009 2008 2007 25.10.2009 BA 18.10.2009 BA 04.10.2009 TP 27.09.2009 BA 13.09.2009 BA 06.09.2009 BA 30.08.2009 BA 23.08.2009 SE 02.08.2009 TP 19.07.2009 BA 05.07.2009 TP 28.06.2009 BA 14.06.2009 TP 07.06.2009 BA 24.05.2009 BA 17.05.2009 BA 03.05.2009 SY 26.04.2009 BA 19.04.2009 BA 12.04.2009 BA 05.04.2009 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.10.2009 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 5.2 (měkká / Soft)
7141 Handicap Zimzalabima
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
1800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKAMANDER(POL), 5 56,0 am. Štefan Budovič LEHCE   1 Ročák Michal  
2. DAMBULLA(POL), 3 53,0 Katarina Barboríková 3 1/4   4 Rosival Jozef  
3. GAYIRIN, 5 58,5 am. Peter Hodáň 5   6 Hanáček Pavel, Ing.  
4. BAIA MARE(POL), 4 57,0 Jozef Parigál 3   2 Rosival Jozef  
5. EVENING DEAUVILLE(GER), 3 52,0 Mark Giles 6   9 Morávková Jaroslava, MVDr.  
6. WENEXIA(SLO), 5 53,0 žk. Zuzana Krčmářová 6   7 Demele Jan  
7. USALIA(POL), 8 59,5 ž. Róbert Šara 14   5 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Nestartovali: JARABACOA(POL), NAMGAY(IRE)
Čas: 02:44,25, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/4-5-3-6-6-14

Majitel: Podkovářství DOMES SK, Trenér: Ročák Michal, Chov: Rolna Grupa Inwestycyjna s.a.


7142 Cena Zbojníka
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
2000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYSPI(POL), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek TUHÝ BOJ   8 Kalaš Pavel, Ing.  
2. SHAMAL SALLY(USA), 2 55,0 Bibiana Šmidová krk   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. VANIGLIA, 2 55,5 František Drozda 1 1/4   9 Stančík Miroslav  
4. DOLDE(GER), 2 58,0 ž. Ján Havlík 1 1/2   7 Dohnálek Roman  
5. KSIEŽNA SUSSEX(POL), 2 53,5 am. Peter Hodáň 3   3 Kalaš Pavel, Ing.  
6. LA RAINBA, 2 56,0 am. Štefan Budovič 6   5 Hanáček Jaroslav  
7. WOLTON, 2 53,5 Veronika Weinbachová 8   1 Hanáček Jaroslav  
8. KIER(POL), 2 54,5 Zuzana Vokálková nos   4 Holčák František  
9. TAMIIA(POL), 2 57,0 ž. Zdenko Šmida 5   2 Kalaš Pavel, Ing.  
Čas: 01:45,69, Mezičasy: (28,27-24,56-26,81-26,05)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/4-1 1/2-3-6-8-nos-5

Majitel: PD Borský Mikuláš, Trenér: Kalaš Pavel, Ing.,

KůŇ č.2 TAMIIA(POL) ztratil na startu asi 3-5 délek.



7143 Memoriál Adolfa a Richarda Weissovcov
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 2letí
2500 EUR (1250 - 625 - 375 - 250 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRITON TRACK(SVK), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek LEHCE   3 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. CHERRY PULP(SVK), 2 56,0 ž. Ján Havlík 3   6 Hanáček Jaroslav  
3. DEPECHE CODE(SVK), 2 57,0 František Drozda 3/4   7 Hanáček Jaroslav  
4. GLORY HILL(SVK), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   5 Kalaš Pavel, Ing.  
5. TEXIAN, 2 57,0 ž. Róbert Šara krk   4 Kalaš Pavel, Ing.  
6. CHERRY NOR(SVK), 2 56,0 am. Štefan Budovič 18   2 Kalaš Pavel, Ing.  
7. VERYA, 2 56,0 Katarina Barboríková 3 1/2   1 Šebesta L`udovít  
Čas: 01:46,39, Mezičasy: (28,13-24,29-26,53-27,44)
Výrok: LEHCE 3-3/4-2 1/2-krk-18-3 1/2

Majitel: PD Senica (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,

Kůň č.3 BRITON TRACK(SLO) byl vybrán k dopingové kontrole.



7144 Handicap Entera
Rovina III.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
2200 EUR (1100 - 505 - 330 - 155 - 110)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ISALIK(GER), 4 58,5 ž. Ján Havlík V. LEHCE   3 Morávková Jaroslava, MVDr.  
2. APINOA, 3 54,0 Zuzana Vokálková 5   2 Váňová Hana, Ing.  
3. DABORA(POL), 3 61,0 ž. Jaroslav Línek 5   4 Kalaš Pavel, Ing.  
4. LORD(POL), 5 57,0 am. Štefan Budovič nos   1 Sokol Samuel  
5. STEFANY(SLO), 4 58,0 ž. Róbert Šara 1 1/4   10 Kotásek Jaromír  
6. LILLIFEE(GER), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida 1 3/4   9 Lehocký Jozef  
7. INCHIBAR(GB), 7 58,5 am. Peter Hodáň 4   6 Bodlák Radim  
8. ROSE TIGER(GER), 3 58,0 František Drozda 13   7 Kubík Petr  
9. PANÁČEK, 3 52,0 Mark Giles 2 3/4   8 Demele Jan  
Nestartovali: OVERLORD(GER)
Čas: 01:52,19, Mezičasy: (8,14-27,28-24,12-26,52-26,13)
Výrok: VELMI LEHCE 5-5-nos-1 1/4-1 3/4-4-13-2 3/4

Majitel: Mostry Senica (SVK), Trenér: Morávková Jaroslava, MVDr., Chov: Frau Chop T.


7145 Memoriál RNDr. Juraja Gressnera
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
2500 EUR (1250 - 625 - 375 - 250 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARION(SVK), 5 62,0 ž. Jaroslav Línek V. LEHCE   1 Ročák Michal  
2. MARIBELL(SLO), 3 57,5 ž. Róbert Šara 3   6 Dohnálek Roman  
3. PAT`S MUSIC STAR(SLO), 3 57,0 am. Štefan Budovič 17   2 Mlčúch Anton  
4. HONORIUS(SLO), 5 59,5 František Drozda 2 3/4   4 Sokol Samuel  
5. RAMIL AI(SLO), 3 57,0 ž. Ján Havlík 5   5 Végh Ludovít  
6. SARAPIS(SLO), 5 59,5 ž. Zdenko Šmida 1/2   6 Sokol Samuel  
Čas: 02:15,63, Mezičasy: (28,10-29,97-24,51-27,03-26,02)
Výrok: VELMI LEHCE 3-17-2 3/4-5-1/2

Majitel: FeD,spol. s r.o. (SVK), Trenér: Ročák Michal,


7146 Cena Vertikála
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí a starší
1900 EUR (950 - 475 - 285 - 190 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OCTON(GER), 5 66,0 Lukáš Matuský ZADRŽENĚ   4 Ročák Michal  
2. SHAAKEY(IRE), 4 65,0 Josef Sovka 6   2 Holčák František  
3. RED BULL(SLO), 12 68,5 Ján Mach, MVDr. 1   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. STEVERO, 5 67,5 Miroslav Stančík 12   1 Stančík Miroslav  
5. MISSING(SLO), 12 66,5 am. Tomáš Lysý 2 3/4   3 Lysý Tomáš, Ing.  
6. SPANIOLETTA(POL), 7 66,0 žk. Rostislav Benš daleko   5 Mrštík Michael  
Čas: 04:33,65, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 6-1-12-2 3/4-daleko

Majitel: Roky Racing, Trenér: Ročák Michal, Chov: Gest.Pfauenhof


7147 Cena Fiorentie
Rovina V.kat. - 1150 m, cena, 3letí a starší
1300 EUR (650 - 325 - 195 - 130 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ONE CARPATTY CAT(IRE), 3 57,0 František Drozda JISTĚ   5 Kubík Petr  
2. INKAS(POL), 3 58,5 am. Štefan Budovič 2   4 Mlčúch Anton  
3. DIAMOND POWER(POL), 9 62,5 ž. Róbert Šara 2 1/2   2 Grupáčová Zuzana, Ing.  
4. SANTA LUCIA(SLO), 5 60,5 ž. Ján Havlík 1 3/4   3 Šebesta L`udovít  
5. VAMPYBOY(AUT), 3 60,0 ž. Jaroslav Línek 3   1 Sokol Samuel  
6. GATWICK(GER), 5 57,0 am. Michala Kucháriková 8   7 Végh Ludovít  
7. LAISKAS, 5 59,0 am. Simone Alexandra Hauer daleko   6 Hanáček Jaroslav  
Čas: 01:13,71, Mezičasy: (21,61-25,84-26,26)
Výrok: JISTĚ 2-2 1/2-1 3/4-3-8-daleko

Majitel: Vimar Dvorníky (SVK), Trenér: Kubík Petr, Chov: Paget Bloodstock and Ocean Bloodstock