home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2011 2010 2009 2008 2007 25.10.2009 BA 18.10.2009 BA 04.10.2009 TP 27.09.2009 BA 13.09.2009 BA 06.09.2009 BA 30.08.2009 BA 23.08.2009 SE 02.08.2009 TP 19.07.2009 BA 05.07.2009 TP 28.06.2009 BA 14.06.2009 TP 07.06.2009 BA 24.05.2009 BA 17.05.2009 BA 03.05.2009 SY 26.04.2009 BA 19.04.2009 BA 12.04.2009 BA 05.04.2009 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.06.2009 - Topolčianky (Slovensko)
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
7060 Handicap ESKO
Rovina IV.kat. - 1250 m, handicap, 3letí a starší
1600 EUR (800 - 370 - 240 - 110 - 80)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARLING HORSE(POL), 5 53,0 Zuzana Vokálková BOJ   8 Sokol Samuel  
2. WINTER TIGRESS(GER), 6 54,5 František Drozda 1/2   10 Sokol Samuel  
3. KAVALA(IRE), 5 53,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   11 Lehocký Jozef  
4. SKY THE NONSENSE(IRE), 4 57,0 am. Peter Hodáň hlava   4 Lehocký Jozef  
5. BAY CITY ROLLER(SLO), 4 62,5 ž. Jaroslav Línek krk   7 Hanáček Jaroslav  
6. IMERIO(SLO), 4 61,5 žk. Jozef Čekal 3   5 Sokol Samuel  
7. RAMONA(SLO), 4 55,0 Jana Kasalová 1 3/4   1 Kalaš Pavel, Ing.  
8. BLACK BARY(SLO), 4 55,0 Bibiana Šmidová 1 1/2   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
S SORENTA(IRE), 3 55,0 Róbert Šara     6 Grupáčová Zuzana, Ing.  
S SLOVAK GOLD(SLO), 7 64,5 Martin Cagáň     9 Chodúr Jozef  
Nestartovali: ROYAL PRINCESS(SLO)
Čas: 01:17,10, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-1 1/2-hlava-krk-3-1 3/4-1 1/2

Majitel: ŠK-Brahal Zlaté Moravce, Trenér: Sokol Samuel, Chov: Pokrywka M.


7061 Cena Stajne Arpáš
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
1200 EUR (600 - 275 - 180 - 85 - 60)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. UMMA(POL), 3 54,5 František Drozda TUHÝ BOJ   3 Sokol Samuel  
2. ASKJA(IRE), 3 50,5 am. Peter Hodáň nos   7 Lehocký Jozef  
3. DAMBULLA(POL), 3 57,0 žk. Tomáš Jančo 8   2 Rosival Jozef  
4. SANTA LUCIA(SLO), 5 62,0 Róbert Šara 4 1/2   11 Šebesta L`udovít  
5. MON AMIE(AUT), 3 57,0 am. Štefan Budovič 4 3/4   6 Brečka Jaroslav  
6. VILDA(SLO), 3 54,0 am. Michal Križovič 2 3/4   8 Kubovičová Zuzana, Ing.  
7. SANTERIA(SLO), 3 53,0 Zuzana Schmiedová 3 3/4   5 Kotásek Jaromír  
8. GRANIT(SLO), 3 54,5 ž. Zdenko Šmida 3   1 Kovács Ludovít  
S HAPAGO AI(SLO), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek     4 Valachovič Oto, Ing.  
S HYPNOTICA(SLO), 3 56,0 žk. Jozef Parigál     9 Cagáň Ján, Ing.  
Nestartovali: ARDA(POL), NASŤA(SLO), TITIKATTE(GB)
Čas: 01:42,19, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-8-4 1/2-4 3/4-2 3/4-3 3/4-3

Majitel: B.O.A.T. Publicity, Trenér: Sokol Samuel,


7062 Cena Agrolipt, s.r.o.
Proutky - - 3000 m, cena, 4letí a starší
1400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEPPEROUS(GER), 5 67,0 Libor Sedlář ZADRŽENĚ   8 Kubík Petr  
2. DOUCE PARIS(GER), 8 71,0 Bohuslav Mátl 11   1 Sokol Samuel  
3. SENSIBLE(GER), 5 67,0 Ján Mach, MVDr. 3/4   2 Dohnálek Roman  
4. SICILIA, 4 62,5 František Vávra daleko   4 Sokol Samuel  
5. STEVERO, 5 67,0 Miroslav Stančík 3/4   7 Stančík Miroslav  
6. NEXT(POL), 6 67,0 žk. Rostislav Benš nos   5 Mrštík Michael  
7. ČALINA(SLO), 4 63,0 Martin Cagáň 16   6 Cagáň Ján, Ing.  
ZN FLAMBION(SLO), 5 69,5 ž. Pavel Kašný     3 Brečka Jaroslav  
Čas: 03:23,46, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 11-3/4-daleko-3/4-nos-16

Majitel: Vimar Dvorníky (SVK), Trenér: Kubík Petr, Chov: Müllern M.


7063 Handicap B.O.A.T. Publicity, spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
1900 EUR (950 - 435 - 285 - 135 - 95)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATALANA(GER), 4 61,5 František Drozda JISTĚ   5 Sokol Samuel  
2. MARANA THA(POL), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   6 Kalaš Pavel, Ing.  
3. LORD(POL), 5 56,0 Róbert Šara 1/2   3 Sokol Samuel  
4. BORA(SLO), 4 61,0 ž. Jaroslav Línek 1/2   9 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. MARION(SVK), 5 58,0 am. Štefan Budovič 5   4 Ročák Michal  
6. AIRSPEED(GER), 8 56,0 am. Vojtěch Vida 2 3/4   10 Hanáček Jaroslav  
7. PROSPECT, 7 58,0 Zuzana Vokálková krk   8 Podhányi Jan  
8. LILLIFEE(GER), 3 50,5 am. Peter Hodáň 3/4   1 Lehocký Jozef  
9. STEFANY(SLO), 4 61,5 Zuzana Schmiedová 4   2 Kotásek Jaromír  
10. SLEEKY TIGRESS(GER), 5 56,0 žk. Jozef Parigál 2 3/4   7 Cagáň Ján, Ing.  
Nestartovali: QUITY(IRE)
Čas: 01:39,73, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1/2-1/2-5-2 3/4-krk-3/4-4-2 3/4

Majitel: Národný žrebčín Topolčianky (SVK), Trenér: Sokol Samuel,

Kůň č.5 ATALANA(GER) byl vybrán k dopingové kontrole.



7064 Memoriál Dragana Galoviča - Cena KonimB Zagreb
Steeplechase - - 3600 m, cena, 5letí a starší
1700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLASSICO(GER), 5 63,5 Tomáš Bosák V. LEHCE   1 Hanáček Jaroslav  
2. COMEDY KING, 5 65,0 Bohuslav Mátl 20   13 Ševčík Miroslav, Ing.  
3. SATANA(GER), 7 66,5 Libor Sedlář 10   10 Cagáň Ján, Ing.  
4. MAURBIG, 7 65,5 Ludvík Temel 14   6 Kotásek Jaromír  
5. MISSING(SLO), 12 65,0 am. Tomáš Lysý 3   9 Lysý Tomáš, Ing.  
6. CHARRIOT, 5 64,5 am. Michal Križovič daleko   8 Dohnálek Roman  
Z SHAKIRA(SLO), 7 66,0 ž. Pavel Kašný     2 Rosival Jozef  
Z SPANIOLETTA(POL), 7 64,5 žk. Rostislav Benš     7 Mrštík Michael  
Z KORZIKIN(SLO), 6 65,5 Miroslav Stančík     11 Sokol Samuel  
Z SPANIO(POL), 8 65,5 Ján Mach, MVDr.     12 Uhl Jiří  
ZN HANNI(SLO), 6 66,0 Martin Cagáň     4 Cagáň Ján, Ing.  
ZN RED STAR, 6 61,5 František Vávra     3 Sokol Samuel  
Nestartovali: HÁDANKA
Čas: 04:25,28, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 20-10-14-3-daleko

Majitel: KMD Šamorín, Trenér: Hanáček Jaroslav,


7065 Handicap Gardencentrum Plamienok
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
1200 EUR (600 - 275 - 180 - 85 - 60)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COWBOY(HUN), 5 63,0 Miroslav Stančík TUHÝ BOJ   3 Stančík Miroslav  
2. PRINC DANCER(GB), 4 62,0 ž. Jaroslav Línek krk   1 Lehocký Jozef  
3. KAIBA(POL), 4 60,0 Zoltán Osztényi 1 1/2   5 Rosival Jozef  
4. PAT`S MUSIC STAR(SLO), 3 54,0 ž. Zdenko Šmida nos   7 Mlčúch Anton  
5. BYE ANGEL(GER), 3 54,0 František Drozda 5   10 Kubík Petr  
6. KORTEI(SLO), 3 55,0 Róbert Šara 1   4 Kuchárik Ján  
7. KARTAGO(SLO), 5 62,5 am. Michal Križovič 3/4   8 Brečka Jaroslav  
8. OVERLORD(GER), 4 59,5 Bibiana Šmidová 2 1/2   9 Blažek Viktor, Ing.  
9. CHUNSA(GB), 4 61,0 am. Vojtěch Vida 9   2 Blažek Viktor, Ing.  
10. LASCURITA, 7 65,0 žk. Jozef Parigál 4 1/4   6 Cagáň Ján, Ing.  
Nestartovali: BANZAJ(POL), KRUPS(POL), SAZBA
Čas: 02:34,38, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/2-nos-5-1-3/4-2 1/2-9-4 1/4

Majitel: KT OBAL (SVK), Trenér: Stančík Miroslav, Chov: Kerteskö ménes