home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2010 2009 2008 2007 2006 26.10.2008 BA 19.10.2008 BA 05.10.2008 TP 28.09.2008 BA 14.09.2008 BA 31.08.2008 BA 24.08.2008 BA 17.08.2008 SE 03.08.2008 TP 13.07.2008 BA 06.07.2008 TP 29.06.2008 BA 22.06.2008 BA 08.06.2008 TP 01.06.2008 BA 18.05.2008 BA 11.05.2008 BA 04.05.2008 SY 27.04.2008 BA 20.04.2008 BA 13.04.2008 BA 06.04.2008 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 26.10.2008 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
7147 Cena Termikanova
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
56000 Sk (28000 - 12880 - 8400 - 3920 - 2800)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APINOA, 2 53,5 Zuzana Vokálková LEHCE   5 Piruch Jozef  
2. IRISH FIRE, 2 57,0 ž. Erwin Dubravka 6   3 Kotásek Jaromír  
3. GLASS OF CHAMPAGNE(SLO), 2 55,5 Róbert Šara 2 1/4   2 Hanáček Jaroslav  
4. BYE ANGEL(GER), 2 54,0 František Drozda 6   8 Kubík Petr  
5. DARES(IRE), 2 53,5 am. Peter Hodáň 6   1 Lehocký Jozef  
Nestartovali: KALSHA(IRE), SORENTA(IRE), UMMA(POL)
Čas: 01:15,05, Mezičasy: (24,30-25,20-25,55)
Výrok: LEHCE 6-2 1/4-6-6

Majitel: Euroframe Skalica, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Pšurný Josef


7148 Cena Jazlowiecia
Proutky - - 3200 m, cena, 4letí a starší
55000 Sk (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALM ISLAND(FR), 7 67,5 ž. Jaroslav Brečka ZADRŽENĚ   4 Brečka Jaroslav  
2. NICK OF GOLD(POL), 4 65,5 ž. Marek Stromský 7   6 Holčák František  
3. CAVALRY CHARGE(IRE), 7 65,0 Lukáš Matuský 8   5 Brečka Jaroslav  
4. USALIA(POL), 7 65,0 am. Boris Kákoš 19   9 Grupáčová Zuzana, Ing.  
5. HIDALGO(SLO), 4 64,5 Martin Cagáň 3 1/4   1 Cagáň Ján, Ing.  
6. CHARRIOT, 4 66,0 Pavel Míča daleko   2 Dohnálek Roman  
7. CASA CAMERON(SLO), 4 66,0 am. Tomáš Lysý 2 1/4   10 Végh Ludovít  
8. MAGIER(SLO), 4 63,0 Miroslav Stančík 1 1/4   3 Stančík Miroslav  
S LASCURITA, 6 63,0 Petr Tůma     11 Kalaš Pavel, Ing.  
Z MONTY(SLO), 4 66,0 ž. Pavel Kašný     7 Végh Ludovít  
Nestartovali: TORONGA(GER)
Čas: 03:41,21, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 7-8-19-3 1/4-daleko-2 1/4-1 1/4

Majitel: Ingos a.s., Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Brick Kiln Stud


7149 Cena Mojmíroviec - Urmína - 16. Odvetná cena
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 2letí
160000 Sk (80000 - 40000 - 24000 - 16000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SZERMIERKA(POL), 2 56,0 ž. Erwin Dubravka TUHÝ BOJ   6 Tůma Pavel  
2. FALCOHILL(IRE), 2 59,0 ž. Gary Hind krk   2 Kalaš Pavel, Ing.  
3. LABEAUME(GER), 2 56,0 František Drozda 3/4   5 Hanáček Jaroslav  
4. PATRIOT(GER), 2 57,0 Róbert Šara 1/2   3 Hanáček Jaroslav  
5. LIVIA(POL), 2 59,0 ž. Jaroslav Línek 3 3/4   4 Kalaš Pavel, Ing.  
6. EASY TIGER(GER), 2 57,0 ž. Zdenko Šmida 14   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
7. BODYGUARD(POL), 2 57,0 Zuzana Vokálková     7 Kubovičová Zuzana, Ing.  
Čas: 01:55,97, Mezičasy: (14,10-25,30-25,20-26,50-24,87)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-3/4-1/2-3 3/4-14-1 1/4

Majitel: DS Dvorce-Gintar, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Suchorzewscy A.i M.


7150 Cena grófa Jozefa Huňadyho - 15. Jesenná míla
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
170000 Sk (85000 - 42500 - 25500 - 17000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUPRBLESK, 5 60,0 ž. Jaroslav Línek V. LEHCE   4 Morávková Jaroslava, MVDr.  
2. ARBECCAR, 6 59,0 ž. Gary Hind 2 1/2   5 Rosina Jozef, Ing.  
3. STARFIGHTER, 3 60,0 ž. Zdenko Šmida 5   1 Demele Jan  
4. FORTALEZA(GER), 4 57,5 Róbert Šara 3/4   3 Hanáček Jaroslav  
5. RADULES, 5 59,0 am. Štefan Budovič 1 1/2   2 Mlčúch Anton  
Čas: 01:42,25, Mezičasy: (29,70-24,10-24,70-23,75)
Výrok: VELMI LEHCE 2 1/2-5-3/4-1 1/2

Majitel: Mostry Senica (SVK), Trenér: Morávková Jaroslava, MVDr., Chov: Pšurný Josef

Kůň č.4 SUPRBLESK byl vybrán k antidopingové kontrole.



7151 Velká jesenná cena
Steeplechase - - 5000 m, cena, 5letí a starší
90000 Sk (45000 - 22500 - 13500 - 9000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAREWITCH(FR), 9 67,0 ž. Jiří Kousek ZADRŽENĚ   1 Blažek Viktor, Ing.  
2. ZAGROŠKUDLA, 5 65,0 Miroslav Stančík 18   2 Kuchárik Ján  
3. DERBY SHARP, 8 67,0 ž. Marek Stromský 2   3 Holčák Radek  
4. RAIN MAN(SLO), 7 67,0 ž. Jaroslav Brečka 1 1/4   5 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. HANNI(SLO), 5 67,0 Martin Cagáň 9   4 Cagáň Ján, Ing.  
Čas: 06:23,73, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 18-2-1 1/4-9

Majitel: Victory Farm-SK, Trenér: Blažek Viktor, Ing., Chov: Schlaudecker Herbig F.


7152 Cena vytrvalcov
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
170000 Sk (85000 - 42500 - 25500 - 17000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAMILL(IRE), 4 62,0 ž. Gary Hind LEHCE   1 Kalaš Pavel, Ing.  
2. TEMPELTÄNZER(GER), 6 62,0 ž. Jaroslav Línek 2   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. DZIWISZ(POL), 4 59,0 Róbert Šara 3 1/2   5 Morávková Jaroslava, MVDr.  
4. STEP FORWARD(SLO), 4 59,0 ž. Erwin Dubravka 2 1/2   3 Kotásek Jaromír  
5. LEONARDO(SLO), 3 55,5 ž. Zdenko Šmida 4   2 Hanáček Jaroslav  
Čas: 02:35,56, Mezičasy: (28,00-25,80-27,20-25,80-25,30-23,46)
Výrok: LEHCE 2-3 1/2-2 1/2-4

Majitel: Agrolipt SK, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Ballering H.P.G.


7153 Handicap Almaza
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
64000 Sk (32000 - 14720 - 9600 - 4480 - 3200)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GUALLATIRI(GB), 5 63,5 Ivan Kňažík TUHÝ BOJ   2 Grupáčová Zuzana, Ing.  
2. JARABACOA(POL), 3 57,0 am. Štefan Budovič nos   5 Rosival Jozef  
3. MARION(SVK), 4 64,0 Lukáš Matuský 3/4   7 Dohnálek Roman  
4. ELEGANT DEVIL(GER), 4 61,0 ž. Jaroslav Línek 3/4   3 Lehocký Jozef  
5. COLD PLAYER(SLO), 3 54,0 Róbert Šara krk   9 Hanáček Jaroslav  
6. ŚWIST(POL), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida krk   8 Kovář Stanislav  
7. SLEEKY TIGRESS(GER), 4 64,5 Martin Cagáň 1 1/2   1 Cagáň Ján, Ing.  
8. PEPPEROUS(GER), 4 54,0 František Drozda nos   4 Kubík Petr  
9. PRINC DANCER(GB), 3 50,0 am. Peter Hodáň 2 3/4   10 Lehocký Jozef  
10. COWBOY(HUN), 4 52,0 Mark Giles 2   11 Stančík Miroslav  
11. DELLANDA(POL), 3 49,5 am. Zuzana Hricová 9   6 Ročák Michal  
Čas: 02:09,95, Mezičasy: (26,30-26,20-25,40-26,00-26,05)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-3/4-3/4-krk-krk-1 1/2-nos-2 3/4-2-9

Majitel: Sloval ŠK Real Brahal Elektrovod, Trenér: Grupáčová Zuzana, Ing.,