home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2009 2008 2007 2006 2005 28.10.2007 BA 14.10.2007 BA 07.10.2007 TP 30.09.2007 BA 23.09.2007 BA 09.09.2007 BA 02.09.2007 BA 26.08.2007 BA 19.08.2007 SE 05.08.2007 TP 22.07.2007 BA 08.07.2007 TP 01.07.2007 BA 24.06.2007 BA 17.06.2007 BA 10.06.2007 TP 03.06.2007 BA 20.05.2007 BA 13.05.2007 BA 06.05.2007 SY 29.04.2007 BA 22.04.2007 BA 15.04.2007 BA 08.04.2007 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.10.2007 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 5.2 (měkká / Soft)
7157 Cena Grand Unita
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Sk (25000 - 12500 - 7500 - 5000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEFANY(SLO), 2 54,5 Mark Giles TUHÝ BOJ   2 Kotásek Jaromír  
2. SKY THE NONSENSE(IRE), 2 55,0 žk. Róbert Šara krk   5 Lehocký Jozef  
3. NEW JAPE(POL), 2 54,5 Zuzana Vokálková krk   1 Holčák František  
4. FOURIER(SLO), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 6   3 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. ISALIK(GER), 2 57,0 Ján Havlík 5   4 Morávková Jaroslava, MVDr.  
6. SKALACJA(POL), 2 56,0 ž. Martin Srnec 2 3/4   6 Lehocký Jozef  
Čas: 01:17,49, Mezičasy: (25,00-26,50-25,99)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-krk-6-5-2 3/4

Majitel: Stáj Jokr, Trenér: Kotásek Jaromír, Chov: Jonatová Eva, Ing.


7158 Cena Dark Marbla
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60000 Sk (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MATEO(POL), 3 57,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   4 Suchánek Martin  
2. BELLA BETTINA(POL), 3 59,0 ž. Jaroslav Línek 2   5 Kalaš Pavel, Ing.  
3. BALTAZZI(GER), 5 62,5 Ján Havlík 1/2   3 Schweigert Emmerich  
4. AIRSPEED(GER), 6 62,5 am. Andrea Suchovská 13   9 Hanáček Jaroslav  
5. NUMERYK(POL), 3 61,0 Ludvík Temel 9   6 Seménka Zdeněk  
6. AIRCRAFT(GER), 4 59,5 žk. Róbert Šara 1/2   10 Šomanová Lenka, Ing.  
7. USALIA(POL), 6 61,5 am. Jozef Čekal 4   7 Grupáčová Zuzana, Ing.  
8. NESTROY(GER), 5 60,0 ž. Jaroslav Kovařík 8   8 Sokol Samuel  
9. RED MOON, 5 62,0 Mark Giles 11   1 Sokol Samuel  
10. KORZIKIN(SLO), 4 59,0 Petr Tůma 1/2   2 Rosival Jozef  
11. SEATTLE SUE, 3 59,0 am. Štefan Budovič daleko   12 Seménka Zdeněk  
Nestartovali: DZIWISZ(POL)
Čas: 01:59,54, Mezičasy: (14,10-28,00-26,40-26,00-25,04)
Výrok: JISTĚ 2-1/2-13-9-1/2-4-8-11-1/2-daleko

Majitel: A.A.Bober, Trenér: Suchánek Martin, Chov: SK Rzeczna

Kůň č.4 MATEO(POL) byl vybrán k dopingové kontrole.



7159 Cena Mojmíroviec - Urmína
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 2letí
150000 Sk (75000 - 37500 - 22500 - 15000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAJGONKA(POL), 2 56,0 Mark Giles TUHÝ BOJ   1 Kalaš Pavel, Ing.  
2. KLAUS(POL), 2 57,0 ž. Martin Srnec hlava   5 Olehla Čestmír, MVDr.  
3. YPSILON KING(GB), 2 57,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/2   4 Papanetzová Marcela, Ing.  
4. SHEITAN(SLO), 2 57,0 Ján Havlík 7   6 Hanáček Jaroslav  
5. TIFFANY(SLO), 2 56,0 žk. Róbert Šara 5   2 Hanáček Jaroslav  
Nestartovali: TEDDY READY(IRE)
Čas: 02:02,97, Mezičasy: (15,00-27,50-27,00-28,30-25,17)
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-2 1/2-7-5

Majitel: PD Borský Mikuláš, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: SK Krasne


7160 Cena Mac Murraya
Proutky - - 3200 m, cena, 4letí a starší
65000 Sk (32500 - 16200 - 9800 - 6500 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREWIR(POL), 4 70,5 ž. Marek Stromský ZADRŽENĚ   5 Holčák Radek  
2. RAIN MAN(SLO), 6 67,5 ž. Jaroslav Línek 12   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. SUN COURT(POL), 4 70,5 ž. Radek Havelka 6   6 Holčák Radek  
4. FAN FROM DIATOME(GER), 7 67,5 Lukáš Kasl 11   3 Šomanová Lenka, Ing.  
5. HOHEPRISTERIN(SLO), 4 63,5 Miroslav Stančík 14   7 Lopez Jean Pierre  
Z VIGO(SLO), 6 67,5 Martin Cagáň     4 Kalaš Pavel, Ing.  
Nestartovali: TAJNARON(POL)
Čas: 03:53,81, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 12-6-11-14

Majitel: Hřebčín Albertovec, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Jaroszówka


7161 Cena grófa Jozefa Huňadyho (Jesenná míľa)
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
150000 Sk (75000 - 37500 - 22500 - 15000 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FORTALEZA(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek BOJ   7 Hanáček Jaroslav  
2. MAN O WORLD(IRE), 5 60,5 Zuzana Vokálková 1   6 Holčák František  
3. ALAIN(GER), 4 59,0 Mark Giles 9   5 Rosina Jozef, Ing.  
4. TRAJAN(POL), 3 57,0 ž. Martin Srnec kr.hlava   1 Papanetzová Marcela, Ing.  
5. SANTA BOY, 6 59,0 Petra Výtisková 2 1/4   2 Bělka Martin  
6. PUDR, 6 60,5 Ján Havlík 2 1/4   4 Demele Jan  
Nestartovali: MONOLIT
Čas: 01:45,53, Mezičasy: (26,00-27,40-26,20-25,93)
Výrok: BOJ 1-9-kr.hlava-2 1/4-2 1/4

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Stiftung Gest.Fährhof

Kůň č.7 FORTALEZA(GER) byl vybrán k dopingové kontrole.



7162 Handicap Žitavy- I.oddělení
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Sk (17500 - 8700 - 5300 - 3500 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAHIRA(POL), 4 63,5 Ján Havlík LEHCE   4 Papanetzová Marcela, Ing.  
2. LUCERANO, 4 66,5 ž. Jaroslav Línek 2 1/2   3 Ročák Michal  
3. SEDNA(SLO), 3 60,0 ž. Jean Pierre Lopez 2 3/4   6 Lopez Jean Pierre  
4. FORMENTA(GB), 6 59,0 am. Štefan Budovič daleko   5 Hanáček Jaroslav  
5. LAISKAS, 3 54,0 am. Peter Hodáň 11   1 Lysý Tomáš, Ing.  
6. BANZAJ(POL), 4 65,5 Martin Cagáň daleko   7 Kalaš Pavel, Ing.  
Z KARCOOLKA(IRE), 3 56,0 am. Jozef Čekal     2 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Čas: 02:49,68, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/2-2 3/4-daleko-11-daleko

Majitel: Vimar Dvorníky (SVK), Trenér: Papanetzová Marcela, Ing., Chov: SK Krasne


7163 Handicap Žitavy-II.oddělení
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Sk (17500 - 8700 - 5300 - 3500 - 0)
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARRIOT, 3 58,0 žk. Róbert Šara LEHCE   2 Papanetzová Marcela, Ing.  
2. HELIKE(POL), 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík 4 1/2   1 Kalaš Pavel, Ing.  
3. EXOTIC DREAM(SLO), 3 55,5 Mark Giles 9   5 Lopez Jean Pierre  
4. CASA CAMERON(SLO), 3 50,0 Petra Výtisková 1 1/4   4 Lehocký Jozef  
5. KAMIKADZE(POL), 3 56,5 Bibiana Šmidová 10   3 Grupáčová Zuzana, Ing.  
6. FIORDILIGI(USA), 5 62,5 ž. Martin Srnec daleko   6 Papanetzová Marcela, Ing.  
Čas: 02:47,86, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4 1/2-9-1 1/4-10-daleko

Majitel: EKOLS Skalica, s.r.o. (SVK), Trenér: Papanetzová Marcela, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla