home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 27.10.2002 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: ( / )
7152 CENA BBAG BADEN-BADEN
Rovina II.kat. - 1800 m, ,
75000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEMPLETON(SLO), 4 55,0 Tomáš Šmátrala     2 Kalaš Pavel  
2. MURANÓW(POL), 3 50,0 Martina Pečenková     8 Holčák František  
3. RABAT, 4 53,0 Kristýna Bezděková     7 Šilhavý Ladislav  
4. VITALINO(SLO), 3 60,0 Roman Mališka     9 Břečka Josef  
5. DELI RULES, 4 56,0 Jaroslav Kovařík     4 Kabelková Hana  
6. LOCO, 3 52,0 Jaromír Šafář     3 Héč Karel  
7. RADIWIO, 3 61,5 Zdenko Šmida     5 Rosina Jozef  
8. AUENLORD(GER), 4 50,0 Tihamér Nagy     6 Brečka Jaroslav  
Čas: 01:55,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-1/2-1/2-krk-4-12-daleko

Majitel: GGH Kuchyňa, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Gest.Güthler Hof-Kuchyňa

7153 ODVETNÁ CENA-CENA OTP BANKA SLOVENSKO
Rovina I.kat. - 1800 m, ,
120000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VITAGRAND(SLO), 2 57,0 Roman Mališka     11 Břečka Josef  
2. SATYLLA(SLO), 2 56,0 Zoltán Varga     8 Simko E.  
3. D'ARTAGNAN(POL), 2 57,0 Paul Eddery     6 Kubišta Ladislav  
4. MIDDY(SLO), 2 58,0 Günther Schadler     3 Kubovičová Zuzana  
5. HOLLY WIND(POL), 2 57,0 František Vávra     5 Papšo Tibor  
6. NEW VALENTINE(GER), 2 57,0 Petr Kubík     2 Sokol Samuel  
7. VULKÁN(SLO), 2 57,0 Jaroslav Kovařík     10 Kubovičová Zuzana  
8. SIAMOR, 2 58,0 Dušan Andrés     4 Zobal František  
9. VALI(HUN), 2 56,0 Pál Kállai     1 Tugušev Ramazan  
10. ZARIJA(SLO), 2 56,0 Miroslaw Pilich     7 Mlčúch Anton  
Čas: 01:56,66, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-krk-2 1/4-5-4 3/4-hlava-krk-2

Majitel: Canter, Trenér: Břečka Josef,

7154 VELKÁ JESENNÁ CENA - VELKÁ CENA CAMPARI
Steeplechase - 5000 m, ,
100000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUNIUSZ(POL), 5 67,0 Marek Stromský     4 Holčák Radek  
2. BARGIEL(POL), 7 67,0 František Vávra     1 Holčák Radek  
3. BIG SIX(IRE), 6 67,0 Dušan Andrés     6 Olehla Čestmír  
4. LANERET, 6 67,0 Pavel Tůma 2     2 Olehla Čestmír  
5. GAME LANCASTRIAN(GB), 5 67,0 Jaroslav Brečka     5 Brečka Jaroslav  
PN BRAIEN(GB), 5 67,0 Lukáš Matuský     3 Brečka Jaroslav  
PN DANCING LADY(SLO), 5 67,0 Jaroslav Línek     7 Dohnálek Roman  
Čas: 06:20,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1/2-1 1/2-12-daleko

Majitel: Nýznerov, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Moszna

7155 CENA CK MARTIN TOUR-E.B.F.MAIDEN STAKES
Rovina III.kat. - 1400 m, ,
80000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D ALL MEINE TRÄUME(GER), 2 58,0 Jaroslav Donoval     8 Neuberg Filip  
1. AMASON GIRL(HUN), 2 57,0 Katarina Barboríková     4 Ribarszki Sándor  
2. MILESTONE(HUN), 2 58,0 Sándor Kovács     7 Szabó József  
3. RAMMSTEIN(IRE), 2 58,0 Dušan Andrés     10 Olehla Čestmír  
4. SLOVAK DANCER(SLO), 2 58,0 Lukáš Kasal     1 Sokol Samuel  
5. TELESTAR(SLO), 2 58,0 Zoltán Varga     11 Simko E.  
6. LAST APPLE(FR), 2 57,0 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav  
7. NARSANA(GER), 2 58,0 Piotr Piatkowski     9 Tugušev Ramazan  
8. WESTERN WIND(GER), 2 58,0 Petr Kubík     5 Sokol Samuel  
9. FAST LADY(SLO), 2 57,0 Tomáš Šmátrala     3 Kalaš Pavel  
10. TEMPELKÖNIGIN(SLO), 2 57,0 Zdenko Šmida     2 Cagáň Ján  
Čas: 01:28,90, Mezičasy:
Výrok: LEHCE (4 1/4)-krk-1/2-3 1/2-krk-1 3/4-8-hlava-4 3/4

Majitel: Stall Esztergomi, Trenér: Ribarszki Sándor, Chov: Nagy Csaba

7156 CENTRAL EUROPEAN BREEDER`S CUP SPRINT
Rovina Gd-1 - 1200 m, ,
18000 EU ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRETTY PRINC(HUN), 6 58,0 Piotr Piatkowski     1 Tugušev Ramazan  
2. BLACK ROSE(HUN), 4 57,0 Sándor Kovács     3 Kanicz Melinda  
3. SAMMETSMAN(FR), 7 58,0 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka Václav  
4. STORMRIDER(CAN), 7 58,0 Günther Schadler     4 Mathis Annelies  
5. SAN ROQUE(GER), 3 56,0 Lukáš Kasal     6 Sokol Samuel  
6. JUPITER(HUN), 3 57,0 János Kigyós     12 Aperianov Zakariás  
7. DREAMWAVER(USA), 5 56,5 Zoltán Varga     8  
8. CLARION(GB), 4 58,0 Christian Czachary     9 Martin Gérard  
9. GOLDEN WEEL(SLO), 3 57,0 Roman Mališka     11 Břečka Josef  
10. CORRALIA(POL), 3 55,5 Miroslaw Pilich     10 Ziemianski Krzysztof  
11. RABÍN, 6 58,0 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš  
12. HARMONY, 4 58,0 Ferdinand Minařík 2     7 Drlík Jaroslav  
Čas: 01:13,14, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-hlava-hlava-2 1/4-1-1-krk-2

Majitel: Komáromi, Trenér: Tugušev Ramazan, Chov: Bocska B.

7157 CENTRAL EUROPEAN BREEDER`S CUP MILE
Rovina Gd-1 - 1600 m, ,
18000 EU ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SODERANO(POL), 4 58,0 Dušan Andrés     10 Zavřel Josef  
2. LIDOHILL(GB), 4 58,0 Zoltán Varga     1 Friebert Attila  
3. TRIBAL INSTINCT(IRE), 4 58,0 Günther Schadler     4 Holčák František  
4. DANDOLO(POL), 4 58,0 Piotr Piatkowski     8 Janikowski Maciej  
5. PAT`S MUSIC(GER), 4 56,5 Paul Eddery     7 Kubišta Ladislav  
6. TANTRA(POL), 3 55,0 Roman Mališka     6 Kubišta Ladislav  
7. MONTE CARLO, 5 58,0 Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav  
8. APPLE BLOOME(HUN), 4 57,0 Sándor Kovács     9 Kanicz Melinda  
9. WATER`S EDGE(GB), 7 56,5 S. Petö     11 Nemeth I.  
10. DIRECT PLAY(GB), 3 56,5 Christian Czachary     3 Martin Gérard  
Čas: 01:39,65, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-hlava-krk-1 1/2-kr.hlava-1/2-krk-1 1/2

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Zavřel Josef, Chov: SK Widzow

7158 CENTRAL EUROPEAN BREEDER`S CUP CLASSIC
Rovina Gd-1 - 2400 m, ,
18000 EU ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAGON(POL), 4 58,0 Günther Schadler     7 Holčák František  
2. DANCER LIFE(POL), 3 55,0 Miroslaw Pilich     9 Walicki Andrzej  
3. OXALANA(GER), 4 57,0 Jiří Chaloupka     4 Olehla Čestmír  
4. TAVEL(USA), 6 58,0 Piotr Piatkowski     1 Martin Gérard  
5. LISIBILA(GER), 4 56,5 Christian Czachary     10 Schweigert Emmerich  
6. VAPETA, 4 56,5 Jan Rája     2 Piruch Jozef  
7. VINTHIR(IRE), 5 58,0 Jaroslav Línek     6 Brečka Jaroslav  
8. NAZIR(POL), 8 58,0 Dušan Andrés     8 Kubišta Ladislav  
9. SCHNEIDERFÁNI(HUN), 3 53,5 Zdenko Šmida     11 Ribarszki Sándor  
10. DANCING JOLLY(HUN), 3 55,0 Zoltán Varga     5 Kanicz Melinda  
Čas: 02:34,26, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/4-2 1/2-2 1/2-krk-3 1/4-3 1/2-1 1/2-krk

Majitel: Nýznerov, Trenér: Holčák František, Chov: SK Moszna

7159 CENA OTP BANKA SLOVENSKO
Rovina III.kat. - 1700 m, ,
50000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP BACK(SLO), 4 59,5 Radka Hovadová     8 Břečka Josef  
2. PLAY FIRST(FR), 6 63,0 Slavomír Šara     3 Sokol Samuel  
3. JONATTA(POL), 5 58,5 Róbert Fézer     11 Simko E.  
4. KÖNIGSSIEGEL(GER), 4 63,0 Christian Bräuer     4 Sokol Samuel  
5. NOME DANCER, 3 59,0 Monika Barabás     10 Holčák František  
6. DAR SERCA(POL), 4 60,0 Pavel Míča     7 Olehla Čestmír  
7. VIVIKA(SLO), 3 58,5 J. Chrastecká     9 Sokol Samuel  
8. BELDINE(SLO), 3 58,5 Zuzana Zálesňáková     5 Suchovský O.  
9. RED HOUSE, 3 57,5 Johana Reich-Rohrwig     1 Sokol Samuel  
10. MUDDY`S MISS(POL), 4 58,5 Alexandra Gajos     2 Sokol Samuel  
Čas: 01:50,61, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-4 1/4-hlava-1/2-6-hlava-2-1

Majitel: Stáj Jokr, Trenér: Břečka Josef,