home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.10.2000 - Topolčianky (Slovensko)
stav dráhy: ( / )
7140 CENA OBCE TOPOLČIANKY
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
28000 Sk (14000 - 6440 - 4200 - 1960 - 1400)
Zápisné: 500 + 500 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROMEO(SLO), 3 61,0 Peter Huťťa     8 Suchovský O.  
2. AGGA(SLO), 4 54,5 J. Chrastecká     2 Sokol Samuel  
3. ČARENA(SLO), 5 62,5 Martin Cagáň     7 Cagáň Ján  
4. KAMARÁT(HUN), 4 57,0 Petr Kubík     5 Hanáček Jaroslav  
5. APAČ, 3 62,5 Karel Stryja     6 Ševčík Miroslav  
6. JONATTA(POL), 3 61,0 Alena Petrlíková     9 Rosival Jozef  
7. GOODWILL(SLO), 4 53,0 František Kopča     4 Kalaš Pavel  
8. KISTNA(FR), 4 63,5 Jaroslav Línek     10 Sokol Samuel  
9. WELLY(SLO), 3 53,5 Tomáš Šmátrala     1 Simko E.  
10. GOLDEN GATE(SLO), 3 61,5 V. Břečková     3 Břečka Josef  
Čas: 01:00,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-hlava-3/4-3/4-kr.hlava-2 3/4-1/2-1 1/4

Majitel: PD Žemberovce, Trenér: Suchovský O., Chov: Koopera Levice

7141 CENA STALL MONDSCHEIN II
Rovina III.kat. - 1270 m, cena,
40000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DISSIANA(IRE), 3 65,5 František Vávra     5 Holčák František  
2. DARENT(POL), 6 64,5 Marek Stromský     8 Moravec Zdeněk  
3. PHIL, 8 66,5 Ján Cagáň, Ing.     4 Sokol Samuel  
4. SLIP ROAD(IRE), 5 64,5 Jaroslav Línek     10 Sokol Samuel  
5. FILLIS, 4 58,0 Dušan Andrés     2 Švásta Jiří  
6. KIRSTEN(SLO), 6 58,5 J. Chrastecká     9 Sokol Samuel  
7. STELLA CADENTE(GER), 6 55,5 Ján Havlík     3 Šara Ludovít  
8. AMERIKA, 4 61,5 Karel Stryja     7 Lisek Jan  
9. GIEWONT(POL), 8 59,5 Petr Kubík     6 Sokol Samuel  
10. MACARENA, 3 55,5 Peter Huťťa     1 Štěpánek Milan  
Čas: 01:17,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1/2-3/4-hlava-2 3/4-kr.hlava-1 3/4-1 1/4

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Capt.Kennedy P.W.

7142 CENA AUTOMARKET ZLATÉ MORAVCE
Rovina III.kat. - 1780 m, cena,
28000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FETULA, 2 58,0 Dušan Andrés     4 Morávková Jaroslava  
2. DŽENAL(SLO), 2 59,0 Artur Resulov     3 Šavujev Arslangirej  
3. LADY SECTORI, 2 56,0 Karel Stryja     6 Ševčík Miroslav  
4. VACARA, 2 55,5 Alena Petrlíková     1 Moravec Zdeněk  
5. UN STAY, 2 57,0 Petr Kubík     2 Janíček Stanislav  
6. KONTESA(SLO), 2 56,0 Tomáš Šmátrala     7 Šara Ludovít  
7. SI STAY, 2 58,0 Ján Havlík     5 Janíček Stanislav  
Čas: 02:00,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-kr.hlava-3-4 3/4-daleko

Majitel: Tokama s.r.o., Trenér: Morávková Jaroslava, MVDr., Chov: TJ Start Uh.Ostroh

7143 CENA MYKOPROGRES ŠAMPIONÁREŇ TOPOLČIANKY
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena,
28000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERMAC(SLO), 5 56,5 Tomáš Šmátrala     2 Simko E.  
2. PLAY FIRST(FR), 4 59,0 Petr Kubík     10 Sokol Samuel  
3. TARPON SPRINGS(IRE), 5 57,5 František Vávra     1 Holčák František  
4. DAGMAR(HUN), 3 57,5 Dušan Andrés     4 Kubišta Ladislav  
5. FARCANA, 3 55,5 Karel Stryja     6 Štěpánek Milan  
6. MEIBEIBI(SLO), 5 57,5 Alena Petrlíková     9 Hanáček Jaroslav  
7. LITOŠ, 11 58,0 Jaroslav Línek     7 Sokol Samuel  
8. SI SHALL, 3 55,5 Ján Havlík     3 Janíček Stanislav  
9. ANDALÚZIA(SLO), 4 55,0 Peter Huťťa     5 Suchovský O.  
10. KIRÁLYNÉ(SLO), 4 58,0 Martin Cagáň     8 Toman V.  
Čas: 01:46,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-3-2 3/4-3 1/2-nos-kr.hlava-2 1/2-4 1/4

Majitel: GGH Kuchyňa, Trenér: Simko E., Chov: Gest.Güthler Hof

7144 CENA TJ TATRAN TOPOLČIANKY
Steeplechase - 3600 m, cena,
40000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCORPIO(SLO), 4 62,5 Jaroslav Línek     2 Toman V.  
2. DINEFOS(FR), 5 67,5 Jaroslav Brečka     3 Sokol Samuel  
3. DZAMINI(POL), 6 65,0 Marek Stromský     6 Moravec Zdeněk  
4. SOKRATES, 7 68,5 Dušan Andrés     1 Olehlová Monika  
5. FLAMENGO(POL), 8 66,0 Tomáš Opíchal     8 Moravec Zdeněk  
6. GOLD MAN(SLO), 7 69,0 S. Danihel     5 Kalaš Pavel  
7. IKONA, 4 62,0 Miroslav Stančík     7 Štěpánek Milan  
8. HESPA(SLO), 6 65,0 Stanislav Seďa     4 Vraj Radek  
Čas: 04:36,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-15-20-2 1/4-2-daleko

Majitel: PD Senica (SVK), Trenér: Toman V., Chov: PD Senica

7145 CENA NÁRODNÉHO ŽREBČÍNA TOPOLČIANKY
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap,
60000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERCIEL, 6 58,5 Jaroslav Línek     1 Švásta Jiří  
2. PATKO(GER), 6 58,0 Dušan Andrés     4 Simko E.  
3. FAMILIE SECTORI, 3 56,0 Karel Stryja     3 Lisek Jan  
4. WELL AND FAST(SLO), 5 57,5 Tomáš Šmátrala     5 Simko E.  
5. AGAR(SLO), 6 55,0 Alena Petrlíková     7 Rosival Jozef  
6. DEVIL HEART(GB), 7 58,0 Petr Kubík     2 Sokol Samuel  
D EN SHALL, 3 55,5 Ján Havlík     6 Janíček Stanislav  
PN PALEINE(FR), 3 59,5 František Vávra     8 Holčák František  
Čas: 01:40,40, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-9-kr.hlava-1/2-5-2 3/4

Majitel: *Bratislava Intelsoft, Trenér: Švásta Jiří, Chov: APO Oczelják

7146 CENA OBCE ŽIKAVA
Rovina V.kat. - 2200 m, cena,
20000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BURUNDI(SLO), 4 58,0 Štefan Budovič     4 Simko E.  
2. URUH(RUS), 5 58,0 Jaroslav Línek     6 Sokol Samuel  
3. RASH BROOK(GB), 3 58,5 Martin Cagáň     3 Šavujev Arslangirej  
S VÁZANKA, 4 56,5 L. Oršuliaková     1 Morávková Jaroslava  
Čas: 02:23,20, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 12-krk

Majitel: GGH Kuchyňa, Trenér: Simko E., Chov: Gest.Güthler Hof