home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.10.2000 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: ( / )
7133 CENA EUROPLAKAT INTERWERB BRATISLAVA
Proutky - 3200 m, cena,
40000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LÍSKOVÝ OŘÍŠEK, 4 67,5 Pavel Kašný     1 Havlíčková Zdena  
2. TROPICAL TERN(FR), 5 63,5 Jaroslav Línek     7 Holčák Radek  
3. ARNU, 8 65,5 Jaroslav Myška     5 Novák Antonín  
4. NAPOLI(POL), 4 62,5 Rostislav Benš     6 Míček Milan  
5. SALAMÍNA(SLO), 4 63,5 Miroslav Stančík     3 Kubovičová Zuzana  
6. JUDYSETTA(POL), 4 66,0 Dušan Andrés     4 Hanáček Jaroslav  
7. DINEFOS(FR), 5 66,0 Jaroslav Brečka     2 Sokol Samuel  
8. GERONIMA, 4 63,0 Pavel Tůma 2     8 Míček Milan  
Čas: 03:56,75, Mezičasy:
Výrok: BOJ kr.hlava-4 1/4-kr.hlava-3/4-4 1/2-4-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: VV Zákupy

7134 CENA EUROPLAKAT INTERWERB BLAVA
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
33000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARTICELLA(GER), 2 57,0 Petr Kubík     8 Sokol Samuel  
2. LONGAR, 2 58,0 Dušan Andrés     4 Moravec Zdeněk  
3. MIKA, 2 56,0 Tomáš Šmátrala     1 Morávková Jaroslava  
4. LADY SECTORI, 2 54,5 Pavel Míča     10 Ševčík Miroslav  
5. REDUTA(SLO), 2 54,5 Peter Huťťa     3 Suchovský O.  
6. VACARA, 2 56,0 Alena Petrlíková     9 Moravec Zdeněk  
7. HAPPY END(HUN), 2 54,5 Peter Hodáň     2 Mlčúch Anton  
S FRISKY RIVER(AUT), 2 56,5 Ján Havlík     6 Břečka Josef  
Čas: 01:17,78, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-3 3/4-3 1/4-2-6-3 1/2

Majitel: B.O.A.T. Publicity, Trenér: Sokol Samuel,

7135 STCH EUROPLAKAT INTERWERB BRATISLAVA
Steeplechase - 4100 m, cena,
40000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D BIG SIX(IRE), 4 64,0 Jaroslav Línek     6 Břečka Josef  
1. FLAMENGO(POL), 8 66,5 Tomáš Opíchal     4 Moravec Zdeněk  
2. SOKRATES, 7 68,5 Dušan Andrés     2 Olehlová Monika  
3. GOLD MAN(SLO), 7 70,5 Jaroslav Brečka     7 Kalaš Pavel  
4. CONFIDENCE, 10 70,5 Jaromír Šafář st.     1 Váňa Jaroslav  
ZN MOUNTAIN HYMN(IRE), 7 66,0 Jaroslav Myška     3 Novák Antonín  
ZN BARAKA, 6 67,0 Pavel Kašný     5 Vanda Vítězslav  
Čas: 05:28,67, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 5-5-2-daleko

Majitel: DS Creatom-Kravaře, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Szoldra C.

7136 CENA RYAN`S GIFT
Rovina II.kat. - 1200 m, cena,
66000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAIPEPE(SLO), 5 62,0 F. Chedotal     4 Simko E.  
2. FAMILIE SECTORI, 3 55,5 Pavel Míča     6 Lisek Jan  
3. CUTTER, 6 60,0 František Jasinský     9 Novák Antonín  
4. DAMAH STORM(IRE), 3 59,0 Zdenko Šmida     10 Holčák František  
5. PLAY FIRST(FR), 4 58,0 Jaroslav Línek     1 Sokol Samuel  
6. AMERIKA, 4 56,5 Tomáš Šmátrala     3 Lisek Jan  
7. ERLKÖNIG(SLO), 4 60,0 Ján Havlík     5 Hanáček Jaroslav  
8. HOKY(SLO), 3 61,0 Artur Resulov     7 Šara Ludovít  
9. SAKFORT(POL), 5 62,0 Dušan Andrés     8 Moravec Zdeněk  
10. KIRSTEN(SLO), 6 60,5 Petr Kubík     2 Sokol Samuel  
Čas: 01:15,22, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-kr.hlava-1 1/4-3/4-krk-3/4-3/4-krk

Majitel: GGH Kuchyňa, Trenér: Simko E., Chov: Gest.Güthler Hof

7137 CENA ŽREBČÍNA KOBYLANY A GGH KUCHYŇA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena,
80000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP BACK(SLO), 2 56,0 Ján Havlík     5 Břečka Josef  
2. DŽENAL(SLO), 2 57,0 Konstantin Kobzarev     8 Šavujev Arslangirej  
3. ČUMKIN(SLO), 2 58,0 Martin Cagáň     6 Cagáň Ján  
4. SHANKOU(SLO), 2 57,0 F. Chedotal     3 Simko E.  
5. MIDAS(SLO), 2 57,0 Petr Kubík     4 Kubovičová Zuzana  
6. QUIDO(SLO), 2 57,0 Dušan Andrés     1 Rosival Jozef  
7. BABUGEN(SLO), 2 57,0 Artur Resulov     2 Sokol Samuel  
8. TINARELLA(SLO), 2 56,0 Tomáš Šmátrala     7 Rosival Jozef  
Čas: 01:45,10, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-5-1-2 1/4-1-4 1/2-2

Majitel: Stáj Jokr, Trenér: Břečka Josef,

7138 HANDICAP STALL MONDSCHEIN II
Rovina III.kat. - 1000 m, handicap,
44000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYAL STAR(SLO), 4 63,0 Petr Kubík     6 Sokol Samuel  
2. KORZÁR(SLO), 6 66,0 Artur Resulov     9 Suchovský O.  
3. GOLDEN GATE(SLO), 3 55,0 V. Břečková     1 Břečka Josef  
3. ROMEO(SLO), 3 54,5 Peter Huťťa     5 Suchovský O.  
5. AME INDIENNE(FR), 6 50,0 Zdenko Šmida     4 Hanáček Pavel  
6. PHIL, 8 69,0 Jaroslav Línek     2 Sokol Samuel  
7. GOBELÍN(SLO), 6 62,5 Tomáš Šmátrala     7 Végh Ludovít  
8. SIGNETTA, 3 54,5 Ján Havlík     8 Lisek Jan  
Čas: 01:02,67, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 1/4-současně-1/2-1-4 1/4-2

Majitel: Krasňanka s.r.o.Bratislava, Trenér: Sokol Samuel, Chov: Gaston Dovy

7139 CENA STALL MONDSCHEIN II-HANDICAP
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap,
33000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PACIFIC(SLO), 4 50,5 S. Thomazeau     2 Simko E.  
2. BINGO(SLO), 3 52,5 F. Chedotal     1 Simko E.  
3. AIMERA(GB), 3 48,0 Kristýna Bezděková     7 Mlčúch Anton  
4. KORALKA(SLO), 5 57,0 Alena Petrlíková     6 Petrlík 2 Harry  
5. VÁZANKA, 4 67,5 Jozef Ralbovský     4 Morávková Jaroslava  
6. STRED, 10 58,0 Jaroslav Línek     5 Šara Ludovít  
7. OZREK(SLO), 3 49,0 Zdenko Šmida     3 Kalaš Pavel  
Čas: 02:43,31, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-krk-9-4 1/4-3 3/4-daleko

Majitel: GGH Kuchyňa, Trenér: Simko E., Chov: Gestüt Güthler Hof