home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 10.09.2000 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: ( / )
7112 P.P.SLOVENSKÉHO PLYNÁRENSKÉHO PRIEMYSLU
Proutky - 3200 m, cena,
40000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CYRION(POL), 4 65,5 Jaroslav Línek     6 Holčák Radek  
2. NAPOLI(POL), 4 62,5 Rostislav Benš     3 Míček Milan  
3. NEURYT(POL), 5 65,5 Pavel Tůma 2     2 Míček Milan  
4. SALAMÍNA(SLO), 4 63,5 Miroslav Stančík     7 Kubovičová Zuzana  
5. VERSAD, 4 66,0 Jaroslav Brečka     1 Brečka Jaroslav  
6. JUDYSETTA(POL), 4 64,5 Jan Rája     5 Hanáček Jaroslav  
Z JUNGER(POL), 6 67,0 Dušan Andrés     4 Holčák Radek  
Čas: 03:48,62, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-3-1/2-daleko-5

Majitel: Oxford Line, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Strzegom

7113 CENA SLOVENSKÉHO PLYNÁRENSKÉHO PRIEMYSLU
Rovina III.kat. - 2400 m, cena,
44000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SINDBAD(POL), 4 60,0 Zdenko Šmida     5 Holčák František  
2. LIVREE(IRE), 3 55,5 Dalibor Török     1 Zobal František  
3. IRCANA, 3 55,0 Peter Huťťa     12 Vrba Pavel  
4. QUITE REGAL(IRE), 4 60,5 Dušan Andrés     4 Tugušev Ramazan  
5. FLORETA, 4 56,5 Pavel Míča     2 Ševčík Miroslav  
6. DEVIL HEART(GB), 7 62,5 Petr Kubík     9 Sokol Samuel  
7. SAFEBLOWER(GER), 4 59,0 Tomáš Šmátrala     7 Simko E.  
8. FILLIS, 4 58,0 Jaroslav Línek     8 Švásta Jiří  
9. PACIFIC(SLO), 4 58,0 Štefan Budovič     6 Simko E.  
10. GIEWONT(POL), 8 62,5 Pavol Gašpar     3 Sokol Samuel  
11. HARAKIRI, 4 58,5 Martin Cagáň     13 Petrlík 2 Harry  
Čas: 02:37,61, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-3 1/2-2 1/4-2-3/4-5-1 3/4-daleko

Majitel: Polonina, Trenér: Holčák František, Chov: SK Jaroszówka

7114 HANDICAP SLOVENSKÉHO PLYN.PRIEMYSLU
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap,
33000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWIFT GAMBLER(GER), 4 60,0 Štefan Budovič     5 Simko E.  
2. FAMILIE SECTORI, 3 54,5 Pavel Míča     3 Lisek Jan  
3. KORALKA(SLO), 5 57,0 Alena Petrlíková     8 Petrlík 2 Harry  
4. WALINIX(IRE), 3 57,5 Radka Hovadová     4 Holčák František  
5. SIR EDWARD (GER), 6 48,0 Lenka Černocká, Ing.     2 Švásta Jiří  
6. RED BULL(SLO), 3 60,5 Jaroslav Línek     7 Toman V.  
7. SI SHALL, 3 60,5 B. Hudec     1 Janíček Stanislav  
8. VILEDA(SLO), 3 53,0 Z. Cagáňová     6 Cagáň Ján  
9. PRINCE HILL(FR), 3 57,0 L. Oršuliaková     9 Sokol Samuel  
Čas: 01:56,50, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-1 3/4-1 1/4-4 1/2-1 3/4-1 3/4-1-7

Majitel: GGH Kuchyňa, Trenér: Simko E., Chov: Bichler G.

7115 CENA REZONA
Rovina I.kat. - 1800 m, cena,
100000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOVE AND TEARS(GER), 4 58,0 Dušan Balážik     7 Schweigert Emmerich  
2. RAY OF LIGHT(IRE), 4 61,5 Zdenko Šmida     3 Holčák František  
3. BRILIANT, 6 59,5 Dalibor Török     8 Suchánek Martin  
4. VLADA(IRE), 5 60,0 Artur Resulov     12 Šavujev Arslangirej  
5. DŽALINA(POL), 4 60,0 Dušan Andrés     10 Kubišta Ladislav  
6. DIVÁ BÁRA, 3 54,5 Pavel Míča     1 Lisek Jan  
7. TAMALIREGA, 5 58,0 Petr Kubík     6 Vrba Pavel  
8. MUNDAKA(IRE), 3 56,0 Tomáš Šmátrala     4 Břečka Josef  
9. VINTHIR(IRE), 3 56,0 Ján Havlík     5 Břečka Josef  
10. EN SHALL, 3 58,0 Jaroslav Línek     11 Janíček Stanislav  
11. GAY SHALL, 3 58,0 Jan Rája     2 Hanáček Pavel  
Čas: 01:52,74, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-3-3-3 3/4-3 1/4-hlava-nos

Majitel: Stall Herrenholz SK, Trenér: Schweigert Emmerich,

7116 CENA ZIMNEJ KRÁLOVNEJ
Rovina I.kat. - 1600 m, cena,
200000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PAT`S MUSIC(GER), 2 58,0 Dušan Andrés     8 Kubišta Ladislav  
2. LAKORA, 2 58,0 Jaroslav Línek     3 Piruch Jozef  
3. PERSTYLE(IRE), 2 58,0 Zdenko Šmida     2 Holčák František  
4. SCHÖNAU(HUN), 2 58,0 Dalibor Török     4 Zobal František  
5. STEP BACK(SLO), 2 58,0 Ján Havlík     5 Břečka Josef  
6. GOLDEN DREAM(SLO), 2 58,0 Tomáš Šmátrala     6 Břečka Josef  
7. FETULA, 2 58,0 Jan Rája     1 Morávková Jaroslava  
8. GELLA(SLO), 2 58,0 Artur Resulov     7 Šavujev Arslangirej  
Čas: 01:42,90, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/4-1 1/4-3 3/4-nos-1-9-11

Majitel: Stajňa Patrik, Trenér: Kubišta Ladislav,

7117 OAKS
Rovina L - 2000 m, cena,
550000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL SPECIAL(POL), 3 58,0 Allan Petrlík     5 Petrlík Allan  
2. HABIT STAR(IRE), 3 58,0 Dalibor Török     2 Suchánek Martin  
3. BIANCA(GER), 3 58,0 Petr Kubík     7 Sokol Samuel  
4. THESI(USA), 3 58,0 Erwin Dubravka     8 Bigus Stefan  
5. MONA SAY(USA), 3 58,0 Ján Havlík     4 Břečka Josef  
6. MAGICAL MILLIE(GB), 3 58,0 Jan Rája     9 Vítek Roman  
7. GUAŠA(SLO), 3 58,0 Dušan Andrés     3 Morávková Jaroslava  
8. OLGA DIE GROSSE(GER), 3 58,0 Dušan Balážik     1 Schweigert Emmerich  
PN SILVER HEART(GER), 3 58,0 Zdenko Šmida     6 Holčák František  
Čas: 02:07,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-7-hlava-1 1/2-1 3/4-5

Majitel: Gabriel, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Matis A.

7118 CENA SLOVENSKÉHO PLYN.PRIEMYSLU
Rovina V.kat. - 1010 m, cena,
22000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYAL STAR(SLO), 4 59,0 Petr Kubík     9 Sokol Samuel  
2. PUKET, 4 60,0 B. Hudec     13 Hanáček Jaroslav  
3. GOLDEN GATE(SLO), 3 57,0 V. Břečková     5 Břečka Josef  
4. KISTNA(FR), 4 58,0 Dušan Andrés     1 Sokol Samuel  
6. KAMARÁT(HUN), 4 56,5 Tomáš Šmátrala     12 Hanáček Jaroslav  
7. ROSALPÍNA(SLO), 4 55,0 Peter Huťťa     2 Suchovský O.  
8. GOODWILL(SLO), 4 58,0 Jaroslav Línek     4 Kalaš Pavel  
9. KRÁLOVNA(SLO), 4 58,5 Martin Cagáň     10 Cagáň Ján  
10. RENDHERA(SLO), 3 57,0 Václav Pančocha     6 Kubovičová Zuzana  
11. RIVÓNIA(SLO), 3 53,0 L. Otrubčáková     3 Toman V.  
S ROMEO(SLO), 3 60,0 Artur Resulov     7 Suchovský O.  
Čas: 01:02,46, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-6-3-nos-1/2-1/2-1 1/2-1 1/4

Majitel: Krasňanka s.r.o.Bratislava, Trenér: Sokol Samuel, Chov: Gaston Dovy