home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 23.04.2000 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: ( / )
7014 CENA DIFTERY
Proutky - 3000 m, cena,
40000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CYRION(POL), 4 65,0 Vladislav Snitkovskij     3 Holčák Radek  
2. ARNU, 8 66,5 Jaroslav Myška     2 Novák Antonín  
3. VSACAN, 5 66,5 Jozef Piruch     5 Piruch Jozef  
PN MONOPOLY(IRE), 5 66,5 Radek Havelka     4 Váňa st. Josef  
Čas: 03:36,78, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 3/4-daleko

Majitel: Oxford Line, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Strzegom

7015 HANDICAP ROZALIJE
Rovina III.kat. - 1000 m, handicap,
44000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISS MINI, 4 61,0 Kamil Píchal     3 Janíček Stanislav  
2. AME INDIENNE(FR), 6 52,0 Zdenko Šmida     1 Hanáček Pavel  
3. PASQUALINA(GB), 5 63,5 Jan Rája     5 Sokol Samuel  
4. CROUPADOUR(SLO), 4 55,0 Tomáš Šmátrala     8 Rosival Jozef  
5. GOGO DANCER(GB), 3 59,5 Rudolf Švejda     2 Hanáček Jaroslav  
6. DASHING MARIANNE(GB), 4 60,5 Taťána Ballnerová     7 Uhl Jiří  
7. GOBELÍN(SLO), 6 64,5 B. Hudec     4 Végh Ludovít  
8. COEUR DAME(HUN), 3 51,0 František Kopča     6 Sokol Samuel  
Čas: 01:00,58, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-3/4-1-1 1/2-2-7-krk

Majitel: Farma Stádlo-Janíček, Trenér: Janíček Stanislav, Chov: APO Oczelják

7016 MEMORIÁL K.FIRBASA-CENA AUTOMEDIE
Rovina II.kat. - 2000 m, cena,
66000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOURVILLAIS(FR), 4 58,0 Günther Schadler     5 Sokol Samuel  
2. DAUN(POL), 6 59,0 Kamil Píchal     3 Holčák František  
3. BONA FIDE, 4 57,5 František Jasinský     7 Novák Antonín  
4. KASTELÁN(SLO), 5 59,0 Jaroslav Línek     8 Šara Ludovít  
5. NINNOLO(GER), 4 57,0 Jan Rája     4 Sokol Samuel  
6. SIMEON(SLO), 5 58,0 Dalibor Török     2 Mühlová P.  
7. GIEWONT(POL), 8 57,0 Jan Demele     6 Sokol Samuel  
8. WELL AND FAST(SLO), 5 57,5 Tomáš Šmátrala     1 Simko E.  
Čas: 02:06,56, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1/2-2 1/4-8-6-3-1 1/2

Majitel: Stall Mondschein-Motešice, Trenér: Sokol Samuel, Chov: Haras de Chartreux

7017 CENA NOVÁČIKOV-ADD MEDIE
Steeplechase - 3200 m, cena,
40000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRAKLION(POL), 5 65,0 Jaroslav Brečka     2 Brečka Jaroslav  
2. EVERTON, 6 65,0 Vladislav Snitkovskij     9 Olehlová Monika  
3. PIKÁDA, 5 63,0 Marek Stromský     5 Ministr Antonín  
4. DELINKA, 5 65,0 Jiří Paulina     3 Suchánek Jiří  
5. LADY MONTTANA(SLO), 5 64,0 Tomáš Ševčík     10 Rosival Jozef  
ZN COCO JACK(FR), 5 62,5 Radek Havelka     4 Váňa st. Josef  
Z CHARLESTON, 5 65,0 Dušan Andrés     1 Šara Ludovít  
Z LANET, 8 62,5 Jaroslav Línek     6 Kubovičová Zuzana  
Z FLAŠA, 5 62,5 Stanislav Seďa     8 Paulík Karel  
Čas: 04:03,45, Mezičasy:
Výrok: LEHCE

Majitel: Vino - Masaryk s.r.o. (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: SK Moszna

7018 CENA TROJROČNÝCH KOBÝL-V.C.AUTO B.O.A.T.
Rovina I.kat. - 1700 m, cena,
140000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONA SAY(USA), 3 59,0 Günther Schadler     8 Břečka Josef  
2. REBOUND(GB), 3 57,0 Peter Huťťa     1 Mlčúch Anton  
3. LOVE STAR(AUT), 3 57,0 Dalibor Török     2 Břečka Josef  
3. SILVER HEART(GER), 3 58,0 Kamil Píchal     4 Holčák František  
5. CHICADEE(FR), 3 57,0 Rudolf Švejda     3 Hanáček Jaroslav  
6. GUAŠA(SLO), 3 58,0 Artur Resulov     7 Morávková Jaroslava  
7. BIANCA(GER), 3 59,0 Jan Rája     6 Sokol Samuel  
8. JONATTA(POL), 3 57,0 Tomáš Šmátrala     5 Rosival Jozef  
Čas: 01:46,24, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 12-1 1/4-současně-1 3/4-3 1/4-11-15

Majitel: Quo Vadis, Trenér: Břečka Josef,

7019 CENA ZAKINTHOS
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
33000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FÉERIQUE(AUT), 3 54,5 Dalibor Török     2 Břečka Josef  
2. PRINCE HILL(FR), 3 56,0 Jan Demele     7 Sokol Samuel  
3. GOLDEN GATE(SLO), 3 58,5 Günther Schadler     4 Břečka Josef  
4. LADY LUISIANA(SLO), 3 54,5 Tomáš Šmátrala     1 Hanáček Jaroslav  
5. LAMBO, 3 58,0 Kamil Píchal     8 Holčák František  
6. MISSING(SLO), 3 54,5 Alena Petrlíková     3 Petrlík 2 Harry  
7. RIVÓNIA(SLO), 3 54,0 Zdenko Šmida     5 Toman V.  
8. AIMERA(GB), 3 51,0 Peter Hodáň     6 Mlčúch Anton  
Čas: 01:42,76, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ krk-4 1/4-2 3/4-1 1/2-3 3/4-3/4-16

Majitel: Gestüt Highgrove, Trenér: Břečka Josef, Chov: Gestüt Highgrove