home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.04.2000 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: ( / )
7007 CENA GORACIJ
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
44000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGAR(SLO), 6 65,5 R. Rosival     6 Rosival Jozef  
2. DEVIL HEART(GB), 7 60,5 Jaroslav Línek     8 Sokol Samuel  
3. PRAIRIE SON(GER), 8 54,5 Tomáš Šmátrala     10 Simko E.  
4. MEIBEIBI(SLO), 5 53,0 Dalibor Török     13 Hanáček Jaroslav  
5. GIEWONT(POL), 8 60,0 Petr Kubík     1 Sokol Samuel  
6. JAKUT(SLO), 6 54,5 Peter Huťťa     7 Šara Ludovít  
7. JACOBIN(POL), 5 58,0 Artur Resulov     2 Rosival Jozef  
8. VÁZANKA, 4 64,0 Marek Stromský     9 Morávková Jaroslava  
9. DAMAH STORM(IRE), 3 48,0 Dagmar Křupková     12 Holčák František  
10. TURGENEV(SLO), 3 57,0 Zdenko Šmida     4 Břečka Josef  
11. KAMARÁT(HUN), 4 53,0 Lucie Baluchová     3 Hanáček Jaroslav  
12. CHIASTAL(POL), 4 48,0 Monika Takácsová     11 Hanáček Jaroslav  
13. SIMEON(SLO), 5 70,0 František Kopča     5 Mühlová P.  
Čas: 01:41,62, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-6-1/2-3/4-3/4-3/4-2 1/2-2 1/4

Majitel: MIKO Racing Univerzál DS, Trenér: Rosival Jozef, Chov: Gest.Güthler Hof

7008 CENA MORE WIND
Rovina III.kat. - 1150 m, cena,
33000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHANDON(SLO), 3 56,0 Dalibor Török     3 Hanáček Jaroslav  
2. PALEINE(FR), 3 58,0 Kamil Píchal     4 Holčák František  
3. SALAB(GB), 3 59,5 Martin Cagáň     8 Hanáček Jaroslav  
4. BEST OF BEAMS, 3 56,0 Jan Demele     2 Suchánek Martin  
5. LASCHER, 3 52,5 František Kopča     9 Švásta Jiří  
6. SHAGAMA(SLO), 3 55,5 Tomáš Bosák     5 Rosival Jozef  
7. KING LEON(SLO), 3 58,0 Jaroslav Línek     6 Toman V.  
8. BRAIEN(GB), 3 53,5 Zdenko Šmida     10 Brečka Jaroslav  
9. ROMEO(SLO), 3 56,0 Petr Kubík     1 Suchovský O.  
10. DIAGNOZETTA(POL), 3 54,5 Peter Huťťa     11 Sokol Samuel  
Čas: 01:17,25, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1 1/4-1 3/4-krk-3 1/2-2 3/4-2 3/4-13

Majitel: Žrebčín RC Malá Paka, Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Csomor R.,ing.

7009 CENA WIENER BLITZ
Steeplechase - 3600 m, cena,
40000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SLIM, 10 64,5 Marek Stromský     7 Ministr Antonín  
2. NOMINATA, 8 62,0 Stanislav Seďa     5 Váňa Jaroslav  
3. CENARA, 5 67,0 Jaroslav Brečka     8 Kalaš Pavel  
4. MUSTER, 7 64,0 Jiří Paulina     1 Suchánek Jiří  
5. TANGANIKA(SLO), 5 64,5 Jaroslav Línek     3 Papšo Tibor  
Z SIR TIROL(IRE), 7 64,5 Tomáš Ševčík     2 Ministr Antonín  
ZN MARTINI(POL), 9 67,0 Vladislav Snitkovskij     9 Holčák Radek  
ZN NICK ROAD, 7 64,0 Lucie Baluchová     6 Hrbáček Vít  
Čas: 04:29,10, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 11-16-15-6

Majitel: DS Koreček&Kmoníček, Trenér: Ministr Antonín, Chov: AK Šumava-Vimperk

7010 CENA CZAS
Rovina II.kat. - 1400 m, cena,
66000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARP FOCUS(USA), 3 62,0 Kamil Píchal     7 Holčák František  
2. HOKY(SLO), 3 59,0 Petr Kubík     1 Šara Ludovít  
3. SOLID GOLD(AUT), 3 57,0 Tomáš Šmátrala     4 Břečka Josef  
4. PASTUS(IRE), 3 57,0 Dalibor Török     5 Břečka Josef  
5. RED BULL(SLO), 3 58,0 Jaroslav Línek     2 Toman V.  
6. GAME OVER(IRE), 3 61,0 Rudolf Švejda     3 Hanáček Jaroslav  
7. JOHNY FLOYD(GB), 3 57,0 Zdenko Šmida     6 Brečka Jaroslav  
Čas: 01:26,66, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-1-2 3/4-3/4-1-6

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Moyglare Stud Farm

7011 VSTUPNÝ HANDICAP-CENA X.L.X.SENICA
Rovina I.kat. - 1000 m, handicap,
100000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLABOY(FR), 6 65,0 Kamil Píchal     2 Holčák František  
2. ROSE ROTE, 5 50,0 Zdenko Šmida     5 Vraj Radek  
3. ERLKÖNIG(SLO), 4 56,5 Tomáš Šmátrala     4 Hanáček Jaroslav  
4. QUITE REGAL(IRE), 4 56,0 Dalibor Török     1 Břečka Josef  
5. TERCIEL, 6 56,5 Petr Kubík     6 Švásta Jiří  
6. DINEFOS(FR), 5 54,5 Peter Huťťa     3 Sokol Samuel  
Čas: 00:59,11, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3-2 3/4-1-krk-1

Majitel: Bellaboy Hostišová, Trenér: Holčák František, Chov: Haras des Sablonnets

7012 VELKÁ APRÍLOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 1800 m, cena,
100000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHAMILL, 5 59,0 Jan Demele     1 Suchánek Martin  
2. TAIPEPE(SLO), 5 59,0 Jaroslav Línek     4 Simko E.  
3. KATA HAIA NEE(GER), 4 57,5 Dalibor Török     7 Břečka Josef  
4. NEAR DANCER(IRE), 6 59,0 Martin Pišl     2 Šatra Tomáš  
5. JAGMIN(POL), 5 59,0 Kamil Píchal     9 Holčák František  
6. FAIRY ZOOM(GER), 4 57,0 Peter Huťťa     3 Břečka Josef  
7. TABUR(SLO), 4 59,0 Tomáš Šmátrala     8 Simko E.  
8. VLADA(IRE), 5 58,0 Artur Resulov     6 Šavujev Arslangirej  
9. DŽALINA(POL), 4 55,5 Zdenko Šmida     5 Kubišta Ladislav  
Čas: 01:51,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-2 1/2-krk-6-2-1/2-4 1/2-10

Majitel: Edoc Brno, Trenér: Suchánek Martin, Chov: Hřebčín Napajedla

7013 CENA ROZARIJE
Rovina V.kat. - 1150 m, cena,
22000 Sk ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Sk
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROZMARÍN, 11 58,0 Artur Resulov     5 Suchovský O.  
2. MASTER COPY(IRE), 11 60,0 Rudolf Švejda     2 Hanáček Jaroslav  
3. LOONESTE(SPA), 4 54,5 Peter Huťťa     8 Sokol Samuel  
4. BASIC(SLO), 6 59,5 Zdenko Šmida     4 Suchovský O.  
5. ERDAN(RUS), 5 56,0 Tomáš Myslovič     6 Rosival Jozef  
6. BEDUIN(SLO), 5 54,5 Z. Cagáňová     1 Cagáň Ján  
7. MANIX(SLO), 4 59,5 Tomáš Šmátrala     7 Simko E.  
8. KRÁLOVNA(SLO), 4 57,5 Martin Cagáň     3 Cagáň Ján  
Čas: 01:10,73, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 3/4-1 1/4-1/2-1/2-3 1/2-3-3 1/4

Majitel: PD Žemberovce, Trenér: Suchovský O., Chov: Koopera Levice