home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 23.10.2022 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:05
1359 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIRUSCHKA, 7 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:44,27 14 Hála Libor 100
2. RABBIT SPIRIT(IRE), 4 69,5 ž. Milan Zatloukal 4 01:44,84 8 Petrlík Allan 100
3. NUTEKI, 6 58,5 ž. Michal Hrouda krk 01:44,89 12 Hlavatý Pavel 150
4. LAUNCH ZONE(IRE), 4 j 58,0 am. Anna Lebdušková 1 1/4 01:45,11 7 Kalčík Michal 70
5. SHEIK, 4 53,0 . Simona Laubeová 1/2 01:45,22 6 Mourek František 100
6. PERSEA, 4 58,5 . Lucie Fialová krk 01:45,28 11 Fedorowicz Vladislav 70
7. TOM JOVI(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:45,45 10 Duchoň Tomáš 150
8. SENORITA, 4 51,0 am. Klára Chrbolková 1 3/4 01:45,74 2 Bělka Martin 200
9. NIRVANA, 4 51,0 žk. Petra Zedková 2 1/4 01:46,11 4 Blažek Svatoslav 150
10. LYSYANARGENT(FR), 8 60,5 . Zuzana Jeníčková krk 01:46,15 5 Resulov Artur 150
11. SAN GODENZO, 5 j 59,0 žk. Karolína Hrošková 3 3/4 01:46,75 1 Kalčík Michal 250
12. TAELL, 7 60,0 . Lukáš Charvát 7 01:48,05 3 Kantek Petr 85
13. WOLVERINE, 6 62,0 ž. Adam Florian 1/2 01:48,15 9 Voršilková Helena 150
14. TANITSCHKA(GER), 11 49,0 . Taťána Mášová krk 01:48,19 13 Kantek Petr 250
15. ESLÍK, 3 59,0 am. Jan Kovář daleko 01:56,35 15 Germič Karel 150
Čas: 01:44,27, Mezičasy: (25,74 - 25,61 - 26,57 - 26,35)
Výrok: JISTĚ-4-krk-1 1/4-1/2-krk-1-1 3/4-2 1/4-krk-3 3/4-7-1/2-krk-daleko

Majitel: R.Maag-Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr., Chov: Maag Reinhard

Poplatek: stáj FVE – Relay JK Levín a stáj ARTEP á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.1 SAN GODENZO a č.2 SENORITA (DU 16/7). Poplatek: stáj J.T.K.-Bečková-Germič 500 Kč za ohlášenou změnu dresu na koni č.15 ESLÍK (DU 16/2). Sankce: žk. Hrošková K. odnětí licence tj. 5.11.2022 za nesprávné použití bičíku (DŘ § 316), j. Mášová T. 200 Kč, ž. Zatloukal M. 300 Kč a ž. Foret P. 500 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

2. dostih, start 13:34
1360 CENA FITMIN SOLUTION
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRATULACE, 2 55,5 . Lucie Fialová BOJ 01:31,74 4 Luka Václav 23
2. BETHANY, 2 55,0 ž. Jan Verner krk 01:31,80 10 Myšková Štěpánka 90
3. AMIGO, 2 54,5 . Taťána Mášová 2 3/4 01:32,18 7 Kříž Petr 150
4. BABY SUMMER, 2 s 53,5 žk. Petra Zedková 1 1/4 01:32,39 9 Kalčík Michal 45
5. MIKROP TWO, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:32,59 6 Petrlík Allan 120
6. OLD EAGLE, 2 56,0 ž. Adam Florian 2 1/2 01:32,97 11 Hlavatý Pavel 330
7. RAPETTI, 2 55,0 ž. Michal Hrouda 1 3/4 01:33,22 2 Kabelková Hana 150
8. NEZWA, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:33,54 5 Germič Karel 150
9. CARRERA, 2 53,5 . Simona Laubeová 4 01:34,33 1 Luka Václav 150
10. N`OUBLIE PAS, 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová 6 01:35,35 3 Berthier Kateřina 90
11. CORNELL, 2 56,0 ž. Petr Foret 7 01:36,56 8 Kašný Pavel 550
Čas: 01:31,74, Mezičasy: (14,91 - 25,05 - 25,97 - 25,81)
Výrok: BOJ-krk-2 3/4-1 1/4-1 1/4-2 1/2-1 3/4-2 1/4-4-6-7
Bonus:
7 500 Kč(GRATULACE)Luka racing syndicate
3 450 Kč(BETHANY)DB LOGISTIC s.r.o.
2 250 Kč(AMIGO)Stáj ŠIMI
1 050 Kč(BABY SUMMER)DS Mladecko
750 Kč(MIKROP TWO)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Luka racing syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Janda T.,Ing.

Poplatky: stáj Farma Pavlin Dvůr 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.11 OLD EAGLE (DU 16/7)

video

3. dostih, start 14:18
1361 CENA SPOLEČNOSTI TICKETLIVE
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORSSIO(FR), 8 57,0 am. Anna Lebdušková LEHCE 01:15,96 9 Drlík Jaroslav 60
2. FRAM, 6 j 55,5 ž. Vendula Korečková 5 01:16,79 5 Kalčík Michal 80
3. NÁTURA, 6 50,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:16,92 2 Franko Jozef 100
4. GILIENNE, 6 53,5 . Taťána Mášová 1/2 01:17,02 1 Kříž Petr 55
5. DONTELLYOURMOTHER(IRE), 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:17,31 6 Germič Karel 78
6. RABBIT POWER(GB), 4 63,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:17,81 3 Petrlík Allan 65
7. CAPTAIN LUKA(IRE), 6 j 62,0 . Lucie Fialová 3 1/4 01:18,36 7 Škrášková Alena 70
8. ADAM`S RIB(GB), 3 52,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:18,51 4 Mimra Zdeněk 150
9. WELL ALRIGHT(GB), 3 54,5 ž. Jan Verner 1 01:18,70 8 Jelen Jaroslav 100
10. SOLAR PARK(IRE), 6 58,0 ž. David Liška 12 01:21,13 10 Resulov Artur 80
Čas: 01:15,96, Mezičasy: (25,75 - 25,03 - 25,18)
Výrok: LEHCE-5-1/2-1/2-1 3/4-3 1/4-3 1/4-3/4-1-12

Majitel: Hrubý, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Benillouche Franck

Poplatek: tr. Resulov A. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.10 SOLAR PARK (DU 16/11). Sankce: ž. Zatloukal M. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.6 DONTELLYOURMOTHER před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video

4. dostih, start 14:49
1362 101. CENA PREZIDENTA REPUBLIKY
Rovina I.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 2000 + 6000 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERT LIBERTE(IRE), 4 60,0 ž. Petr Foret LEHCE 03:37,34 6 Török Dalibor 20
2. WELLUNCA, 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 6 03:38,31 5 Kabelková Hana 70
3. LADY IN PINK(GER), 4 58,5 ž. Martin Laube 1/2 03:38,43 11 Urbánek Luboš 150
4. DILLON(FR), 3 54,5 ž. Jan Verner 4 3/4 03:39,09 3 Myšková Štěpánka 250
5. ODSONNE(FR), 4 59,0 ž. Milan Zatloukal 2 03:39,40 12 Myšková Štěpánka 75
6. CARLO BIRAGHI(IRE), 7 59,0 ž. Radek Koplík krk 03:39,46 1 Koplík Zdeno 200
7. BLONDIE(GB), 6 57,5 žk. Petra Zedková 1 1/4 03:39,67 8 Ilíková Kateřina 110
8. SPARKLE SHOUT(IRE), 4 57,5 ž. Adam Florian 3/4 03:39,82 2 Nieslanik Miroslav 170
9. SAPIENTI, 7 59,0 ž. Martina Havelková 6 03:40,86 4 Havelková Martina 85
10. HAILEY(SVK), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 18 03:44,60 7 Brečka Jaroslav 770
11. CACOPHONOUS(GB), 7 b 59,0 ž. David Liška 2 03:45,00 10 Havelková Martina 250
Nestartovali: STRATOSFERIC(IRE)
Čas: 03:37,34, Mezičasy: (27,85 - 26,83 - 27,39 - 27,25 - 27,40 - 27,61 - 26,60 - 26,41)
Výrok: LEHCE-6-1/2-4 3/4-2-krk-1 1/4-3/4-6-18-2

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Ecurie des Charmes

Kůň č.11 LADY IN PINK byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 15:19
1363 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCAS WARRIOR, 5 55,5 ž. Jiřina Andrésová LEHCE 01:30,53 4 Chaloupka Václav 90
2. AIDENSFIELD(GER), 4 j 60,0 . Lukáš Charvát 7 01:31,69 6 Kalčík Michal 90
3. FRAMI HIT, 4 j 53,0 ž. Vendula Korečková 5 01:32,60 5 Kalčík Michal 110
4. COLTYN, 7 60,5 žk. Petra Zedková 3 01:33,06 2 Seménka Zdeněk 65
5. SOUTH CAPTIVA(FR), 8 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:33,25 11 Mimra Zdeněk 90
6. SIR AMICO, 3 b 61,0 ž. David Liška 3/4 01:33,42 9 Bartoš st. Josef 110
7. MOCCAFIX(GER), 9 j 62,0 ž. Martin Laube 1 1/4 01:33,67 3 Manová Jana 110
8. FOX PREMIER(IRE), 6 56,0 am. Anna Lebdušková 3 1/4 01:34,24 12 Havelková Martina 90
9. MIKROP, 4 56,0 . Simona Laubeová krk 01:34,33 7 Petrlík Allan 85
10. ANAWA(FR), 4 61,0 am. Jan Kovář 1 1/4 01:34,57 1 Nieslanik Miroslav 65
11. SHARP JAILER, 6 s 50,0 . Miloslava Sedláková 6 01:35,55 10 Bělka Martin 140
12. FABRIANA THIRD, 3 61,5 ž. Jiří Chaloupka daleko 01:39,53 8 Petrlík Allan 65
Čas: 01:30,53, Mezičasy: (14,27 - 24,69 - 25,73 - 25,84)
Výrok: LEHCE-7-5-3-1-3/4-1 1/4-3 1/4-krk-1 1/4-6-daleko

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Görglová Jaroslava, Ing.

PPoplatek: stáj FVE – Relay JK Levín a Stáj Latén á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.5 FRAMI HIT a č.10 SHARP JAILER (DU 16/7). DK přešetřila výkon koně č.8 FABRIANA THIRD, vyslechla ž. Chaloupku J. a jeho vysvětlení (špatné dýchání koně) vzala na vědomí, dále DK vyslechla j. Sedlákovou M. ke způsobu jízdy v průběhu dostihu a její vysvětlení (horší ovladatelnost koně) vzala na vědomí s tím, že kůň č.10 SHARP JAILER bude nadále sledován.

video

6. dostih, start 16:00
1364 15. ročník CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHABANA(GER), 3 60,5 ž. Martin Laube JISTĚ 01:42,66 1 Urbánek Luboš 45
2. RABBIT COULSTY(IRE), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:43,13 6 Petrlík Allan 55
3. PACE MAN(SWI), 6 b 61,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:43,51 5 Manová Jana 45
4. IGNACIUS REILLY(GB), 6 55,5 ž. Petr Foret 4 01:44,29 2 Luka Václav 19
5. KAPHAL(IRE), 3 54,0 . Taťána Mášová 9 01:46,09 3 Pejšková Ivana 330
6. LENA(FR), 3 b 54,5 ž. Martina Havelková 13 01:49,02 4 Havelková Martina 250
Čas: 01:42,66, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-2 1/2-4-9-13

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Etzean

Kůň č.6 RABBIT COULSTY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 16:30
1365 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 300 + 900 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADEMILLA, 4 54,5 žk. Renáta Ondráčková TUHÝ BOJ 02:00,65 3 Petrlík Allan 65
2. SORBET(POL), 7 j 58,5 žk. Karolína Hrošková nos 02:00,66 8 Kalčík Michal 55
3. LAST OPERA SONG(FR), 9 59,0 . Sofie Kvízová 2 1/2 02:01,03 1 Blažek Svatoslav 85
4. MARJANEH(IRE), 5 58,5 am. Ani-Etella Ivanyšová 3/4 02:01,22 4 Fedorowicz Vladislav 55
5. LATARMISSIE, 4 56,0 am. Anna Lebdušková 3 3/4 02:01,83 5 Horáková Lenka 45
6. CHARMING EMMA, 5 b 59,0 žk. Eliška Janderová krk 02:01,87 2 Sýkorová Marcela 55
7. NIGHT SKY, 5 b 59,0 žk. Petra Zedková 6 02:03,10 9 Ilíková Kateřina 100
8. IVA CHANCE(IRE), 4 61,0 . Anna Hůlová 2 1/4 02:03,49 6 Voršilková Helena 150
9. ALPENROSE, 4 50,0 am. Klára Chrbolková 3 1/4 02:04,11 7 Hála Libor 120
Čas: 02:00,65, Mezičasy: (14,73 - 25,42 - 26,62 - 26,59 - 27,29)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-2 1/2-3/4-3 3/4-krk-6-2 1/4-3 1/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Poplatek: tr. Voršilková H. 400 Kč za ohlášené použití beránků u koně č.6 IVA CHANCE (DU 16/11). Sankce: žk. Hrošková K. výstraha za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b), j. Hůlová A. 200 Kč, am. Chrbolková K. 200 Kč a žk. Zedková P. 400 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:01
1366 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA a. s.
Rovina III.kat. - 2210 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLEIONE(IRE), 3 57,0 am. Jan Kovář BOJ 02:32,37 7 Nieslanik Miroslav 39
2. MACCAIA(FR), 4 57,5 ž. Jiřina Andrésová krk 02:32,44 1 Manová Jana 150
3. SARAH LADY(IRE), 3 s 55,0 žk. Petra Zedková 1/2 02:32,53 8 Štangel Marián 30
4. DANCER OF DENALI, 5 50,5 . Taťána Mášová 2 1/4 02:32,89 5 Kříž Petr 85
5. ARKADAG(IRE), 4 j 56,5 ž. Petr Foret 8 02:34,49 4 Kalčík Michal 120
6. FANNY MAST, 3 60,0 ž. David Liška 2 3/4 02:34,91 3 Havelková Martina 120
7. SMICHOFF(FR), 3 55,5 . Simona Laubeová hlava 02:34,94 6 Luka Václav 60
8. ORSON, 7 53,5 am. Anna Lebdušková 4 3/4 02:35,76 9 Horáková Lenka 85
9. ARIELLE, 5 56,0 ž. Adam Florian 6 02:36,79 10 Voršilková Helena 120
10. WASTE NO TIME, 9 56,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:37,06 2 Horáková Lenka 120
Čas: 02:32,37, Mezičasy: (17,64 - 27,79 - 26,87 - 26,91 - 26,37 - 26,79)
Výrok: BOJ-krk-1/2-2 1/4-8-2 3/4-hlava-4 3/4-6-1 1/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nagle J.

Poplatky: Stáj Oran - Horáková 200 Kč a Stáj Mirkov - Florian po 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.9 ORSON č.10 ARIELLE (DU 16/7)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel