home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.10.2022 - Most
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:32
1344 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EAGLE BABE(FR)*, 2 57,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:28,46 4 Nieslanik Miroslav 55
2. RABBIT ZOUSTAR(GB), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:28,71 1 Petrlík Allan 23
3. MAXIENNE(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:29,03 7 Vocásková Helena 35
4. FALCON LADY(IRE), 2 54,5 . Taťána Mášová 4 1/4 01:29,65 9 Vocásková Dana 85
5. BALLANTINES(IRE), 2 56,0 ž. Petr Foret 3 1/2 01:30,21 3 Kobzarev Konstantin 200
6. OMATAH, 2 57,0 ž. Martin Laube 9 01:32,06 5 Maršíčková Miroslava 200
7. PARTNER IN CRIME(IRE), 2 b 58,0 ž. Radek Koplík 9 01:33,91 6 Koplík Zdeno 100
8. RABBIT WINGS(IRE), 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 18 01:37,76 8 Petrlík Allan 200
Nestartovali: LITTLE LAROSE(IRE)
Čas: 01:28,46, Mezičasy: (15,40 - 24,61 - 24,74 - 23,71)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2-4 1/4-3 1/2-9-9-18

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nieslanik Petr

Kůň č.4 EAGLE BABE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


2. dostih, start 13:12
1345 Cena DTS Vrbenský
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIENNA CALLING(IRE), 3 59,0 . Lukáš Charvát JISTĚ 01:41,97 6 Zobal František 65
2. DIAMONTE, 4 61,0 ž. Martin Laube 1 3/4 01:42,23 9 Pišl Martin 65
3. FABRIJAN ERSTE, 4 s 64,5 . Simona Laubeová krk 01:42,28 10 Petrlík Allan 85
4. LAUNCH ZONE(IRE), 4 j 55,0 . Lucie Fialová 3 01:42,68 4 Kalčík Michal 75
5. TARAWERA(IRE), 4 59,0 am. Matyáš Luka 1/2 01:42,77 1 Luka Václav 75
6. NOMBEKO(FR), 8 56,0 ž. Jiří Palík 3 1/4 01:43,23 7 Pejšková Ivana 90
7. FLEXIBLE APPROACH(IRE), 4 60,5 . Zuzana Jeníčková 1 01:43,39 5 Resulov Artur 85
8. FULMINE LUNA(FR), 8 60,0 žk. Petra Zedková 5 01:44,12 2 Duchoň Tomáš 75
9. MINCHIR(IRE), 3 60,5 am. Jan Kovář 7 01:45,38 8 Nieslanik Miroslav 90
Nestartovali - odváženi: IRIS

Čas: 01:41,97, Mezičasy: (26,32 - 25,25 - 25,14 - 25,26)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-3-1/2-3 1/4-1-5-7

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Zobal František, Chov: SAS Le Thenney

Kůň č.3 IRIS nestartoval pro nevstoupení do startovacích boxů, j. Buriánková E. má nárok na proplacení jízdného.DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.3 IRIS ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b). Sankce: j. Jeníčková Z. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.5 FLEXIBLE APPROACH před začátkem dostihového dne (DŘ § 326). Proti výsledku dostihu byl DK podán protest ex offo. DK prošetřila protest ex-offo proti výsledku dostihu, protest uznala jako oprávěný, vyslechla j. Laubeovou S. k situaci v cílové rovině a konstatovala, že došlo k tísnění koně č.10 FABRIJAN ERSTE koňmi č.6 VIENNA CALLING a č.9 DIAMONTE. Sankce: j. Charvát L. 1000 Kč za tísnění koně č.10 FABRIJAN ERSTE koněm č. 6 VIENNA CALLING v cílové rovině, ž. Laube M. 2000 Kč za tísnění a následné křižování koně č.10 FABRIJAN ERSTE koněm č.9 DIAMONTE v cílové rovině.

video

3. dostih, start 13:38
1346 Cena společnosti Tipsport
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LET FIRE(FR), 7 55,0 ž. Jiřina Andrésová LEHCE 01:41,79 9 Andrés Dušan 63
2. FABLE, 6 57,5 ž. Vendula Korečková 4 1/4 01:42,36 5 Podhányi Jan 63
3. ADMIRAL PIETT(GER), 6 57,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:42,67 2 Chaloupka Václav 58
4. BRIGHT AMBER(FR), 5 58,0 . Lukáš Charvát krk 01:42,71 8 Škrášková Alena 80
5. OLINKA, 6 53,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:42,79 3 Horáková Lenka 80
6. CALECO(IRE), 4 59,5 ž. Koen Clijmans 1 3/4 01:43,04 7 Resulov Artur 58
7. AIDENSFIELD(GER), 4 j 56,0 ž. Jiří Palík krk 01:43,07 4 Kalčík Michal 63
8. RAINIER(GB), 4 48,0 am. Tomáš Roman 1 3/4 01:43,34 10 Koplík Zdeno 140
9. KISSI STURM, 8 j 62,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 01:43,59 1 Blecha Jan 63
Nestartovali: GOLDENTON
Čas: 01:41,79, Mezičasy: (26,13 - 25,92 - 24,80 - 24,94)
Výrok: LEHCE-4 1/4-2 1/4-krk-1/2-1 3/4-krk-1 3/4-1 1/2

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: S.C.E.A.des Prairies,Mlle Zetterholm A.,Aime A.,Bo

Kůň č.8 BRIGHT AMBER ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Blanka Kopecká 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.10 RAINIER(DU 16/7).

video


4. dostih, start 14:21
1347 Cena Statutárního města Most
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLD MEMORIES, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:58,74 1 Hlavatý Pavel 100
2. GILBY(GB), 3 s 58,0 . Lukáš Charvát 3 01:59,13 7 Váňa Tomáš 29
3. KYRIAKALI, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:59,20 5 Kalčík Michal 75
4. RABBIT EL KABEIR(IRE), 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:59,29 2 Petrlík Allan 65
5. TAKAREEN, 3 54,0 . Eva Buriánková, Mgr. 2 3/4 01:59,70 9 Chaloupka Václav 250
6. JOSH, 3 59,0 ž. Jiří Palík 4 3/4 02:00,42 6 Pejšková Ivana 85
7. ODETTE, 3 56,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 02:00,60 4 Váňa Tomáš 40
8. DAENERYS, 3 52,0 žk. Petra Zedková 1 1/2 02:00,80 3 Kalčík Michal 150
9. MAIRON(GER), 3 54,5 . Taťána Mášová 3/4 02:00,91 8 Hlavatý Pavel 75
Čas: 01:58,74, Mezičasy: (15,26 - 26,45 - 26,41 - 25,55 - 25,07)
Výrok: JISTĚ-3-1/2-3/4-2 3/4-4 3/4-1 1/4-1 1/2-3/4

Majitel: Farma Pavlin Dvůr, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Pavlin Dvůr s.r.o.

Sankce: j. Buriánková E. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu na koni č.9 TAKAREEN (DŘ § 364b)

video

5. dostih, start 14:55
1348 Cena společnosti Qwert s. r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIRAM(IRE), 3 b 60,0 am. Jan Kovář JISTĚ 02:10,02 10 Nieslanik Miroslav 100
2. MARJANEH(IRE), 5 58,5 ž. Václav Janáček krk 02:10,06 4 Fedorowicz Vladislav 85
3. BORUVKA(IRE), 6 sj 54,5 ž. Martina Havelková 5 02:10,93 8 Havelková Martina 150
4. DREAM OF LOVE, 6 53,0 . Taťána Mášová 1/2 02:11,02 11 Horáková Lenka 75
5. MELANIA(GER), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:11,10 1 Hlavatý Pavel 100
6. DECANTER(GB), 5 s 60,5 . Zuzana Jeníčková 1 3/4 02:11,39 7 Resulov Artur 220
7. MEDŽUGORJE, 4 48,5 am. Tomáš Roman krk 02:11,43 3 Manová Jana 100
8. AVEELA(GER), 4 51,0 . Lucie Fialová 1 1/4 02:11,68 9 Manová Jana 250
9. SVEN, 4 55,0 ž. Jiřina Andrésová krk 02:11,73 5 Andrés Dušan 85
10. LALITA(POL), 4 52,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:11,92 6 Manová Jana 85
11. LAVIGNE, 4 57,0 am. Matyáš Luka 3/4 02:12,06 14 Zobal František 100
12. ROXETTE, 6 56,0 žk. Petra Zedková 6 02:13,08 12 Duchoň Tomáš 75
13. LANDARON, 8 61,0 žk. Renáta Ondráčková 1 1/4 02:13,26 13 Petrlík Allan 75
14. LYSYANARGENT(FR), 8 57,0 . Simona Laubeová 2 1/4 02:13,67 2 Resulov Artur 150
Čas: 02:10,02, Mezičasy: (26,66 - 25,70 - 26,26 - 25,90 - 25,50)
Výrok: JISTĚ-krk-5-1/2-1/2-1 3/4-krk-1 1/4-krk-1 1/4-3/4-6-1 1/4-2 1/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Kennedy C.

Sankce: j. Jeníčková Z. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.7 DECANTER před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video


6. dostih, start 15:30
1349 Velká podzimní cena PLATINUM
Rovina I.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHIRL WIND GIRL(FR), 3 52,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:07,40 2 Tůma Pavel 40
2. ZARIYANNKA(IRE), 5 j 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 02:07,45 9 Koplík Zdeno 65
3. JOGANVILLE(FR), 5 56,0 ž. Václav Janáček 2 1/4 02:07,78 3 Nieslanik Miroslav 55
4. AMERICAN CHARLIE(FR), 3 j 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 02:07,98 1 Nováková Jana 80
5. ZAUKHAN(GB), 5 51,5 žk. Petra Zedková hlava 02:08,00 5 Váňa Tomáš 90
6. RABBIT RED JAZZ(IRE), 4 53,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 02:08,02 6 Petrlík Allan 65
7. SOLEMEENA, 4 51,0 . Lucie Fialová 1 02:08,17 8 Luka Václav 65
8. ORLEANO, 6 52,0 ž. Michal Hrouda 3 02:08,55 7 Pejšková Ivana 130
9. CULIHRACH(IRE), 5 j 49,0 ž. Martina Havelková nos 02:08,56 4 Havelková Martina 130
Čas: 02:07,40, Mezičasy: (26,92 - 26,17 - 25,51 - 24,52 - 24,28)
Výrok: JISTĚ-krk-2 1/4-1 1/2-hlava-kr.hlava-1-3-nos

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Poplatky: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.9 ZARIYANNKA ke startu (DU 16/5)

video

7. dostih, start 16:03
1350 83. Cena zimního favorita CHARVÁT Group
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALT MIX(IRE), 2 57,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:42,73 1 Luka Václav 20
2. RALPH, 2 58,0 ž. Martin Laube 1 01:42,89 5 Urbánek Luboš 85
3. MES AILES(IRE), 2 58,0 ž. Petr Foret 3/4 01:43,02 7 Nováková Jana 80
4. KING MOLLENKOTT(GER), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:43,40 4 Luka Václav 50
5. STRATOVARIUS, 2 58,0 ž. Jiří Palík 7 01:44,59 8 Bodlák Radim 150
6. RABBIT KANTHAROS(USA), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:45,41 2 Petrlík Allan 85
7. BLACK DARK(IRE), 2 58,0 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 01:45,78 3 Nieslanik Miroslav 110
8. BUNAMBOO(IRE), 2 s 58,0 ž. Jan Verner 2 01:46,16 6 Nieslanik Miroslav 130
Čas: 01:42,73, Mezičasy: (26,05 - 25,26 - 26,22 - 25,20)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-3-7-5-2 3/4-2

Majitel: BoKaBau s.r.o., Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Ballyhampshire Stud Ltd

Kůň č.5 RALPH byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 16:29
1351 Cena HIPODROMU MOST
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAELL, 7 61,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:15,48 1 Kantek Petr 75
2. KAZI, 3 54,5 ž. Michal Hrouda 1 01:15,64 4 Hulínský Václav 85
3. TAPAJO(GER), 10 s 61,0 am. Lenka Rájová 3/4 01:15,76 2 Juránek Petr 65
4. REALM RULER(IRE), 7 s 70,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:16,00 3 Manová Jana 40
5. SHIROCCO FRITZ, 3 60,5 žk. Renáta Ondráčková 1 01:16,16 6 Petrlík Allan 40
6. WELIGAMA(IRE), 3 60,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 01:16,50 5 Bartoš st. Josef 40
7. BOUŘKA, 11 50,5 . Taťána Mášová 2 1/2 01:16,96 7 Kantek Petr 85
Čas: 01:15,48, Mezičasy: (26,57 - 24,87 - 24,04)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-1 1/2-1-2 1/4-2 1/2

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Kršák Peter
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel