home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 02.10.2022 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:06
1321 CENA LUCKY RAIN
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FORTE, 5 59,0 . Lukáš Charvát JISTĚ 01:15,05 5 Jelen Jaroslav 40
2. SUMMER CITY(FR), 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:15,42 2 Berthier Kateřina 30
3. WELIGAMA(IRE), 3 53,5 ž. Jiřina Andrésová 4 01:16,13 3 Bartoš st. Josef 60
4. PERSEA, 4 53,5 . Lucie Fialová 1/2 01:16,24 7 Fedorowicz Vladislav 85
5. TAELL, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:16,82 4 Kantek Petr 75
6. TAPAJO(GER), 10 s 59,0 am. Lenka Rájová 2 01:17,13 6 Juránek Petr 60
7. BOUŘKA, 11 49,0 . Taťána Mášová 8 01:18,72 1 Kantek Petr 130
Čas: 01:15,05, Mezičasy: (24,24 - 26,13 24,68)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-4-1/2-3 1/2-2-8

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Pešlová M.

Kůň č.7 PERSEA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

2. dostih, start 13:39
1322 CENA DERBY CLUBU PRAGUE
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FROM THE STARS(FR), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:31,22 2 Petrlík Allan 28
2. LITTLE LORD(GER), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:31,87 1 Holčák Radek 100
3. KLÁRA(HUN), 2 55,5 . Lucie Fialová krk 01:31,92 5 Luka Václav 85
4. FALCON LADY(IRE), 2 52,5 . Taťána Mášová 1/2 01:32,04 8 Vocásková Helena 150
5. GRANIT(FR), 2 58,0 ž. David Liška 1/2 01:32,16 3 Seménka Zdeněk 85
6. MAXIENNE(IRE), 2 55,0 ž. Vendula Korečková 2 01:32,42 6 Vocásková Helena 60
7. PATRIOT(FR), 2 56,0 ž. Michal Hrouda 10 01:34,52 7 Török Dalibor 65
8. HOKA ONE BILBERRY(FR), 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 2 01:34,86 4 Nováková Jana 60
Z PROUD SOUL(POL), 2 57,0 . Daniel Vyhnálek     9 Růžičková Martina 400
Čas: 01:31,22, Mezičasy: (14,56 - 25,71 - 25,91 - 25,04)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-krk-1/2-1/2-2-10-2

Majitel: DCU Racing, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Haras de Morican

Kůň č.6 MAXIENNE ztratil na startu cca 6 délek, kůň č.9 PROUD SOUL cca 9 délek. Poplatek: stáj DS GAUDIUM, stáj 3 hearts a HC Amphora-Hora á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.6 MAXIENNE, č. 8 FALCON LADY a č.9 PROUD SOUL (DU 16/7). Sankce: ž. Zatloukal M. 500 Kč za křižování koně č.5 KLÁRA koněm č.2 FROM THE STARS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c). DK prošetřila zadržení koně č.9 PROUD SOUL, vyslechla j. Vyhnálka D. a jeho vysvětlení (ztráta třmenu) vzala na vědomí.

video

3. dostih, start 14:03
1323 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUNDESKANZLER(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:30,00 8 Korečková Vendula 65
2. CAPTAIN LUKA(IRE), 6 j 59,0 am. Matyáš Luka 2 1/2 01:30,41 5 Škrášková Alena 65
3. COLTYN, 7 58,0 ž. David Liška 1 01:30,63 7 Seménka Zdeněk 65
4. GILIENNE, 6 54,5 . Taťána Mášová 2 01:30,95 11 Kříž Petr 85
5. LUCAS WARRIOR, 5 51,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:30,97 1 Chaloupka Václav 200
6. YASÁNEK, 3 62,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:31,17 4 Váňa Tomáš 49
7. CALORIFIC(IRE), 6 60,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:31,20 9 Holčák Radek 85
8. BRIGHT AMBER(FR), 5 61,5 ž. Radek Koplík 4 01:32,03 10 Škrášková Alena 150
9. DENIHILONIHIL(IRE), 4 j 59,0 am. Jindřich Fabris kr.hlava 01:32,05 2 Kalčík Michal 75
10. BEROUYINE(FR), 8 57,5 ž. Michal Demo hlava 01:32,08 3 Brož Jiří 200
11. ANIELA(IRE), 5 57,0 . Daniel Vyhnálek 1 3/4 01:32,39 6 Brož Jiří 100
Čas: 01:30,00, Mezičasy: (14,23 - 25,27 - 25,32 - 25,18)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1-2-hlava-1-hlava-4-kr.hlava-hlava-1 3/4

Majitel: EXCELENT-K s.r.o. Liberec, Trenér: Korečková Vendula, Chov: Vartanov V.

Kůň č.10 BRIGHT AMBER ztratil na startu cca 6 délek. Sankce: am Fabris J. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.2 DENIHILONIHIL před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

4. dostih, start 14:36
1324 CENA PORTÁLU FITMIN & TURF MAGAZÍN
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOWE WOLE, 2 54,0 . Eva Buriánková, Mgr. JISTĚ 01:47,38 10 Germič Karel 100
2. GRATULACE, 2 55,5 . Lucie Fialová 1/2 01:47,49 8 Luka Václav 49
3. BABY SUMMER, 2 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:47,87 3 Kalčík Michal 49
4. N`OUBLIE PAS, 2 56,0 ž. Jiřina Andrésová 4 01:48,67 2 Berthier Kateřina 350
5. SUNNY STAR, 2 58,0 ž. David Liška 2 01:49,02 12 Bodlák Radim 130
6. DANGEROUS, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:49,39 1 Pejšková Ivana 130
7. CAESARIUS, 2 58,0 ž. Michal Hrouda krk 01:49,45 6 Kabelková Hana 85
8. CLAUDIO, 2 57,0 . Taťána Mášová 3 1/4 01:50,03 11 Liška Martin 130
9. SWEET FRANCISKA, 2 b 57,0 ž. Michal Demo 1/2 01:50,14 13 Dobrovolný Karel 200
10. DJERGERTON, 2 56,5 . Sofie Kvízová 1 3/4 01:50,45 14 Brož Jiří 250
11. ARZAAN(IRE)*, 2 57,0 . Daniel Vyhnálek 2 1/2 01:50,97 17 Pejšková Ivana 150
12. KENSHI, 2 55,0 žk. Jozef Takács 2 1/4 01:51,36 7 Bodlák Radim 150
13. MIKROP TWO, 2 55,5 . Simona Laubeová 3 3/4 01:52,21 15 Petrlík Allan 150
14. FATRA LUC, 2 s 59,0 ž. Radek Koplík 2 3/4 01:52,76 5 Váňa Tomáš 150
15. WALERIE, 2 57,5 ž. Milan Zatloukal 15 01:56,04 9 Bodlák Radim 150
16. WISTERI, 2 52,0 žk. Renáta Ondráčková daleko 02:08,05 16 Berthier Kateřina 550
Nestartovali: CORNELL, OLD EAGLE, ORLA
Čas: 01:47,38, Mezičasy: (27,55 - 26,87 - 26,63 - 26,33)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/4-4-2-2 1/2-krk-3 1/4-1/2-1 3/4-2 1/2-2 1/4-3 3/4-2 3/4-15-daleko
Bonus:
10 000 Kč(LOWE WOLE)TAHLO Šefraný
4 600 Kč(GRATULACE)Luka racing syndicate
3 000 Kč(BABY SUMMER)DS Mladecko
1 400 Kč(N`OUBLIE PAS)DS Helen
1 000 Kč(SUNNY STAR)Willingly

Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Šefraný R.

Poplatek: stáj Z Vršku a stáj Marek Šimák á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.5 FATRA LUC a č.17 ARZAAN (DU 16/7).

video

5. dostih, start 15:05
1325 19. MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT COULSTY(IRE), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:44,12 7 Petrlík Allan 55
2. DALLY TOP, 3 58,0 ž. David Liška 2 3/4 01:44,58 5 Seménka Zdeněk 40
3. ZARIYANNKA(IRE), 5 j 59,5 ž. Radek Koplík krk 01:44,65 4 Koplík Zdeno 21
4. SOLEMEENA, 4 58,0 am. Matyáš Luka 3 1/2 01:45,33 6 Luka Václav 65
5. LASSCA(IRE), 3 bj 58,0 . Lucie Fialová 5 01:46,38 3 Luka Václav 100
6. SALASTRAINS(FR), 3 56,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 01:47,29 1 Germič Karel 350
7. LADY SOPHIE(IRE), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 18 01:51,07 2 Bodlák Radim 200
Čas: 01:44,12, Mezičasy: (26,20 - 26,14 - 25,41 - 26,37)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-krk-3 1/2-5-4 1/2-18

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: White B.

Kůň č.7 RABBIT COULSTY byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 ZARIYANNKA ke startu (DU 16/5), stáj Leram 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.3 LASSCA (DU 16/7).

video

6. dostih, start 15:35
1326 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NARGOTA, 5 48,5 ž. Jiřina Andrésová TUHÝ BOJ 01:57,46 5 Berthier Kateřina 85
2. SILVER TRIGGER(FR), 5 bj 59,5 . Lukáš Charvát hlava 01:57,48 3 Kalčík Michal 65
3. SMICHOFF(FR), 3 52,5 . Simona Laubeová 3 01:58,03 6 Luka Václav 65
4. TROPICAL BOND, 11 b 56,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:58,14 9 Kalčík Michal 75
5. KISSI STURM, 8 j 63,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 01:58,39 4 Blecha Jan 85
6. EPIC PASS(IRE), 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:58,60 7 Váňa Tomáš 65
7. ORSSIO(FR), 8 60,0 ž. David Liška 1 1/2 01:58,84 1 Drlík Jaroslav 120
8. TARAWERA(IRE), 4 51,5 . Lucie Fialová 4 1/2 01:59,66 10 Luka Václav 75
9. MOCCAFIX(GER), 9 j 50,5 am. Tomáš Roman 2 1/4 01:59,97 2 Manová Jana 65
10. EAGLEWINGS(FR), 7 61,5 . Ján Mach, MVDr. daleko 02:04,94 8 Mach Ján 300
11. POPOCATEPETL, 7 49,0 . Taťána Mášová 2 02:05,36 11 Franko Jozef 170
Čas: 01:57,46, Mezičasy: (14,72 - 26,24 - 25,34 - 25,09 - 26,07)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3-1/2-1 1/2-1-1 1/2-4 1/2-2 1/4-daleko-2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

Poplatky: stáj FVE – Relay JK Levín 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.9 TROPICAL BOND (DU 16/7) Sankce: j. Laubeová S. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 16:01
1327 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALPENROSE, 4 49,5 am. Tomáš Roman TUHÝ BOJ 01:46,61 5 Hála Libor 55
2. VADEMILLA, 4 59,5 žk. Renáta Ondráčková nos 01:46,61 2 Petrlík Allan 45
3. SENORITA, 4 51,0 am. Klára Chrbolková 2 1/4 01:47,03 1 Bělka Martin 100
4. SHEIK, 4 57,0 am. Matyáš Luka 1 01:47,20 4 Mourek František 60
5. DARK ALIGHIERI, 7 57,5 am. Natálie Flenerová 7 01:48,57 3 Mourek František 55
6. ETERNITY, 6 j 63,0 . Sofie Kvízová 3 3/4 01:49,35 7 Holčák Radek 85
7. TOM JOVI(FR), 4 58,5 am. Anna Lebdušková 1 1/4 01:49,59 6 Duchoň Tomáš 45
Čas: 01:46,61, Mezičasy: (27,77 - 26,61 - 25,47 - 26,76)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-2 1/4-1-7-3 3/4-1 1/4

Majitel: R.Maag-Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr., Chov: Maag Reinhard

Poplatky: stáj ARTEP 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 SENORITA (DU 16/7)

video

8. dostih, start 16:34
1328 CENA DALLY HIT
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAZARD, 3 b 59,0 . Lukáš Charvát LEHCE 01:46,82 6 Bartoš st. Josef 130
2. GILBY(GB), 3 b 59,0 ž. Jiřina Andrésová 4 1/2 01:47,74 5 Váňa Tomáš 35
3. WELL ALRIGHT(GB), 3 59,0 ž. David Liška 3 01:48,25 4 Jelen Jaroslav 22
4. RABBIT EL KABEIR(IRE), 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 7 01:49,57 1 Petrlík Allan 35
5. DALIDA, 3 56,0 . Sofie Kvízová 4 01:50,42 3 Holčák Radek 170
6. NOTEX, 3 57,0 am. Tomáš Roman daleko 01:56,92 2 Franko Jozef 270
Čas: 01:46,82, Mezičasy: (27,13 - 26,77 - 26,57 - 26,35)
Výrok: LEHCE-4 1/2-3-7-4-daleko

Majitel: DAR, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Acton s.r.o.

Poplatky: stáj Mersin 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.2 NOTEX (DU 16/7) Sankce: stáj DAR 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.6 LAZARD (DŘ § 105)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít